Work and Travel
Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 135 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2014 Wat Genel Konu

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı sibel_07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben bu sene ilk defa WAT'a katilmayi dusunuyorum ve tek gidecegim daha once tek gitmis olan arkadaslarimin tavsiyelerini ve yorumlarini bekliorm. Tesekkurler...
    Sen frum icinde arama yaparak aklina gelen herseyle ilgili cevap bulacagin konulari goreceksin. Eger ki daha spesifik bir sorun var ise mevcut konuya yazarak ya da mevcut bir benzer konu yoksa yeni bir konu acarak sorabilirsin. Forum icindeki tecrubeli arkadaslarim yardimci olacaktir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Speaking'imi geliştirecek bir site var mıdır? Şimdi yazı olarak zaten yeteri düzeydeyim. Önemli olan yüz yüze olabildiğince uygun cümle kurabilerek konuşmak. Bu fırsatı bize sunan bir internet sitesi var mıdır acaba?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 2014 wat icin yardım

Merhaba arkadaşlar ;

2 yıldır hayalim olan wat 2014 yazın da insallah yapmayı planlıyorum. Ancak aklım da ilk kez yapacaklar gibi benim de bir sürü sorular var aşağıda soruları mı sıralıyorum yardımlarınızı bekliyorum

1) bu sene 4. Sınıfım ve insallah mezun olacam fakat bütünlemeye dersim kalırsa işe başlamam ABD gecikecek şirketler bu konuda yardımcı oluyorlar mı?

2 ) çok klasik olacak yalnız gördüğüm kadarıyla az çok tüm şirketler de sıkıntı oluyor. Ancak sen az sıkıntı çıkartan şirketi arıyorum aklım da birkaç firma var united towers , icep world , elt , eduyork gibi sizin tavsiyeleriniz deneyimleriniz benim için çok önemli sizden de şirketler konusun da yardım bekliyorum.

3) ben ABD dogu batı olayını anlamadım çalışma olarak hangisi makul gezmek için nereler makul bu konuda da sizlerden yardım bekliyorum

4) ingilizcem çok iyi değil hazirana kadar kursa yazıldım sizce o zamana kadar kendime uygun iş bulabilirmiyim iş verenlerle öle uzun uzun sohbet etmek mi gerekiyor ?

5) iş konusuna gelince benim için çok önemli değil yalnız tek çıktıgımdan dolayı gittiğim yerin çok küçük olmasını istemem başka wat arkadaslarla tanışmak isterim. Sizce hangi işi yapmalıyım? Not: olabildiğince az türkün oldugu yere gitmek istiyorum açıkcası ingilizcemi geliştirmek istediğimden ötürü

Yardımlarınızı bekliyorum

Araştırmacı Watçı tugceksk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

bende senin gibiyim 2014de ilk defa gittim ama cok araştırma ve gidenlere sordum elimden geldiği kadar cevaplandırmaya calışcam yine önceden giden arkadaslar daha iyi bilir.
    1)şirketine göre değişir sen onu şirketinle görüş en iyisi
    2)şirket önerisi yapılmıyor forumda ama cok bilindik 2,3sirket var onlarla gidebilisin
    3)bence kalcak yer ve diğer ihtiyacların ucuz olduğu yeri sec, 3ayın sonunda 10gün falan o büyük sehirlere gidebilirsin
    4)genel sohbet olur ama ileri derecede değil,günlük konuşmaları anlıyorsan sorun yok
    5)su parkları olabilir ve housekeeping lik

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar 2014te wat yapmaya karar verdim. şirketleri araştırıyorum kafamda iki şirket var sizlerin tavsiyeleri nelerdir şirketler konusunda mesaj bekliyorum

Araştırmacı Watçı tugceksk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı barkındeu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2014te wat yapmaya karar verdim. şirketleri araştırıyorum kafamda iki şirket var sizlerin tavsiyeleri nelerdir şirketler konusunda mesaj bekliyorum
    şirket önerisi yapmak yasak

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı dedefaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ;

2 yıldır hayalim olan wat 2014 yazın da insallah yapmayı planlıyorum. Ancak aklım da ilk kez yapacaklar gibi benim de bir sürü sorular var aşağıda soruları mı sıralıyorum yardımlarınızı bekliyorum

1) bu sene 4. Sınıfım ve insallah mezun olacam fakat bütünlemeye dersim kalırsa işe başlamam ABD gecikecek şirketler bu konuda yardımcı oluyorlar mı?

2 ) çok klasik olacak yalnız gördüğüm kadarıyla az çok tüm şirketler de sıkıntı oluyor. Ancak sen az sıkıntı çıkartan şirketi arıyorum aklım da birkaç firma var united towers , icep world , elt , eduyork gibi sizin tavsiyeleriniz deneyimleriniz benim için çok önemli sizden de şirketler konusun da yardım bekliyorum.

3) ben ABD dogu batı olayını anlamadım çalışma olarak hangisi makul gezmek için nereler makul bu konuda da sizlerden yardım bekliyorum

4) ingilizcem çok iyi değil hazirana kadar kursa yazıldım sizce o zamana kadar kendime uygun iş bulabilirmiyim iş verenlerle öle uzun uzun sohbet etmek mi gerekiyor ?

5) iş konusuna gelince benim için çok önemli değil yalnız tek çıktıgımdan dolayı gittiğim yerin çok küçük olmasını istemem başka wat arkadaslarla tanışmak isterim. Sizce hangi işi yapmalıyım? Not: olabildiğince az türkün oldugu yere gitmek istiyorum açıkcası ingilizcemi geliştirmek istediğimden ötürü

Yardımlarınızı bekliyorum
    Simdi ilk olarak , Islerin en gec baslangic tarihleri var kafana gore gec gidemezsin. Isten olursun sirketler de sana yardimci olmaz.
    2)Sirket seciminde sponsora dikkat et , iyi sponsoru olani sec , ucuza pahaliya bakma , sirketler arasinda en fazla 200-250 dolar oynar ama burda sakindigin fiyat ABD de senden kat ve kat olarak cikablir. Pahali iyidir demiyorum ama sikret seciminde fiyat en son kriter olmali. Onceliginiz sponsor olmali. Sponosrunu saklayan firmalardan sakinin. Iyi sponsorlar genel olarak herkes tarafindan az cok bilinir.
    3)Amerikada gezmek icin de calisamak icin de heryer makul.Is seciminde soyle yer olsun , boyle yer olsun gibi detaylara saplanirsan mutsuz olursun. Amerikada New York City , Los Angeles , Chicgo gibi buyuk sehirlerin sehir merkezleri disindaki tum hayat neredeyse ayni ve arabasiz hicbirsey yapamazsin. Yani cevrende cok guzel yerler olsa da arabaniz olmayacagi icin ve toplu tasima rezalet oldugu icin calisirken gezip eglenmeniz cok zordur. Bu yuzden nerede calisitignizin onemi yok. Calisip para biriktirip daha sonra gezmeniz en mantiklisi.
    4)Ingilizce cok onemli yoksa zorlanirsin is bulmada da , vizede de.

Son olarak mevcut bir 2014 wat konusu varken yeni konulari lutfen acmayin.Once forumda arama yapin daha sonra yoksa konu acin.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

herkese merhaba, bir kez wat yaptım ve şu an şirket arayaşındayım 2014 yazı için. wat yaptığım süreçte buradaki şirketlerin amerikadayken bir önemi olmadığını gördüm iş oradaki patronda bitiyor, bu yüzden şimdiki tercihimi firmalara gelen işlere göre yapmaya karar verdim. eğlence parkı ve özellikle six flags düşünüyorum bu yüzden de eduyork firması bana yakın geldi. diğer şirketlerle işler ve fiyatlar hakkında görüşenler var mı ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba 2014 work and travel a armada grandee ile gidicek olan var mı ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

o şirketi bende duydum ben araştırma safhasındayım iyi bir bilgiye sahip olursan banada ulasmani isterim
    Konu ozgursum tarafından (29-10-2013 Saat 02:45 PM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı maslantugugu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba, bir kez wat yaptım ve şu an şirket arayaşındayım 2014 yazı için. wat yaptığım süreçte buradaki şirketlerin amerikadayken bir önemi olmadığını gördüm iş oradaki patronda bitiyor, bu yüzden şimdiki tercihimi firmalara gelen işlere göre yapmaya karar verdim. eğlence parkı ve özellikle six flags düşünüyorum bu yüzden de eduyork firması bana yakın geldi. diğer şirketlerle işler ve fiyatlar hakkında görüşenler var mı ?
    Six Flags calisilabilecek en kotu eglence parki isidir. Uzerine tartisilmayacak kadar kesin bir olay bu. Baska eglence parklarini bulmani oneririm.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Six Flags calisilabilecek en kotu eglence parki isidir. Uzerine tartisilmayacak kadar kesin bir olay bu. Baska eglence parklarini bulmani oneririm.
    Gerçekten mi
    Floridada big kahuna's diye bir eğlence ve su parkı varmış bir de oraya bakıyorum
    Bildiğim kadarıyla ohio cedar point de her yıl wat çalışanı alan bir yer ama daha önce kuzeydoğu tarafında bulunduğum için florida ve california ağırlıklı yerleri bulmaya çalışıyorum

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Gerçekten mi
    Floridada big kahuna's diye bir eğlence ve su parkı varmış bir de oraya bakıyorum
    Bildiğim kadarıyla ohio cedar point de her yıl wat çalışanı alan bir yer ama daha önce kuzeydoğu tarafında bulunduğum için florida ve california ağırlıklı yerleri bulmaya çalışıyorum
    Calisirken gezme olayi neredeyse hic olmuyor , ondan guzel bir calisma yeri bulup daha sonra gezme sirasinda istedigin yerleri gezebilirsin. Big Kahuna s Intrax sponsoru ile calisiyor ve bu sponsor 2 senedir Turk sirketlerine is vermiyor. Bu yuzden onu unut. Sana bu isi sunan sirketlerden de uzak dur. Florida da baska var mi bilmiyorum ama gecen sene gidip de memnun ayrilinan bazi eglence parklari var mesela Busch Gardens seneler sonra gecen sene yine ogrenci aldi Turkiye den. Splish Splash de oyle. Six Flagsler icinde tek kabul edilebilir olan Lake George daki Six Flags var ,o da kotu. Cedar Point cok begenilen bir park. Lagoonpark en iyisi ancak o da Big Kahnuna s gibi Intrax sponsorunun isi ve Turk almiyor. Bir de Wisconsin Dells deki suparklari var,

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Calisirken gezme olayi neredeyse hic olmuyor , ondan guzel bir calisma yeri bulup daha sonra gezme sirasinda istedigin yerleri gezebilirsin. Big Kahuna s Intrax sponsoru ile calisiyor ve bu sponsor 2 senedir Turk sirketlerine is vermiyor. Bu yuzden onu unut. Sana bu isi sunan sirketlerden de uzak dur. Florida da baska var mi bilmiyorum ama gecen sene gidip de memnun ayrilinan bazi eglence parklari var mesela Busch Gardens seneler sonra gecen sene yine ogrenci aldi Turkiye den. Splish Splash de oyle. Six Flagsler icinde tek kabul edilebilir olan Lake George daki Six Flags var ,o da kotu. Cedar Point cok begenilen bir park. Lagoonpark en iyisi ancak o da Big Kahnuna s gibi Intrax sponsorunun isi ve Turk almiyor. Bir de Wisconsin Dells deki suparklari var,
    Big Kahunas cok guzel bir isti onuda rezil ettik ne yazikki.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Big Kahunas cok guzel bir isti onuda rezil ettik ne yazikki.
    Bu konuda zaten diyecek bir şey bulamıyorum.Maine Old Orchard Beach deki Surf 6 adlı harika bir restoran bile ben ayrılırken sen haricinde başka bir türk almayacağım şirketine söyle demişti.Bizim türkiye'den giden kızlarımız ordaki garson kızlarla bize ters bakıyolar diye kavga etmiş ve müşteriler içinde rezil etmiş ne yazık ki...
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı ByLyric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda zaten diyecek bir şey bulamıyorum.Maine Old Orchard Beach deki Surf 6 adlı harika bir restoran bile ben ayrılırken sen haricinde başka bir türk almayacağım şirketine söyle demişti.Bizim türkiye'den giden kızlarımız ordaki garson kızlarla bize ters bakıyolar diye kavga etmiş ve müşteriler içinde rezil etmiş ne yazık ki...
    Haklisiniz malesef ogrencilerin rezil ettigi isler mevcut ancak , benim soyledigim intrax in Turklere is vermemesinin ogrencilerle hicbir alakasi yok , isi rezil eden wat firmalaridir. Akillari sira cakallik yapmaya kalktilar Intrax da artik Turkiye ye is vermiyor. Olay bu. Bunlarin disinda bireysel olarak isverenler Turkleri kabul etmiyor. Mesela Busch Gardens VA eskiden Turk almiyordu sanirim 2010 da almamaya basladilar ama gectigimiz yaz tekrardan Turk kabul ettiler. Isleri geri kazaniyorsun ancak sponsor kazanilmiyor. Buyuk! , iyi! sirketlerimiz sagolsun.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Haklisiniz malesef ogrencilerin rezil ettigi isler mevcut ancak , benim soyledigim intrax in Turklere is vermemesinin ogrencilerle hicbir alakasi yok , isi rezil eden wat firmalaridir. Akillari sira cakallik yapmaya kalktilar Intrax da artik Turkiye ye is vermiyor. Olay bu. Bunlarin disinda bireysel olarak isverenler Turkleri kabul etmiyor. Mesela Busch Gardens VA eskiden Turk almiyordu sanirim 2010 da almamaya basladilar ama gectigimiz yaz tekrardan Turk kabul ettiler. Isleri geri kazaniyorsun ancak sponsor kazanilmiyor. Buyuk! , iyi! sirketlerimiz sagolsun.
    yani şimdi six flags de big kahuna's da gitti

bazı firmalar da var ki sürekli aynı yerlere öğrenci gönderiyor insan emin olamıyor bir türlü. ben interexchangele gitmiştim housekeeping yaptım, 2 gün new yorktaki new yorker otelde ücretsiz konaklama imkanı verip orada oryantasyo yapmaları güzeldi onun dışında sponsor firmayla hiçbir ilişkimiz olmadı.

ve bu yıl bir sorun da firma fiyatları, bugün arkadaşım en bilinen firmaaların birinden 3000 dolar fiyat almış, dolar bu kadar yüksek miktardayken 3000 nedir ? sponsor bulmak ayrı dert, iş beğenmek ayrı, firma seçmek ayrı... bu yaz gerçekten nasıl ve ne şekilde amerikaya gideceğimizi bilemiyorum

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

valla iyi bir sponsorun isleri icinden iyi olani secip o sirkete kaydolacaksin. Bu arada gectigimiz yillarda yolladigimiz isler diye atilan maillerin buyuk cogunlugu yalandir. Size yil icinde o isler asla gelmez. Dikkatli secin sirketlerinizi. Pahali ya da ucuz demeyin , eger odeyebiliyorsaniz iyiyi secin.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yani şimdi six flags de big kahuna's da gitti

bazı firmalar da var ki sürekli aynı yerlere öğrenci gönderiyor insan emin olamıyor bir türlü. ben interexchangele gitmiştim housekeeping yaptım, 2 gün new yorktaki new yorker otelde ücretsiz konaklama imkanı verip orada oryantasyo yapmaları güzeldi onun dışında sponsor firmayla hiçbir ilişkimiz olmadı.

ve bu yıl bir sorun da firma fiyatları, bugün arkadaşım en bilinen firmaaların birinden 3000 dolar fiyat almış, dolar bu kadar yüksek miktardayken 3000 nedir ? sponsor bulmak ayrı dert, iş beğenmek ayrı, firma seçmek ayrı... bu yaz gerçekten nasıl ve ne şekilde amerikaya gideceğimizi bilemiyorum

3000 dolar ne fiyati oluyor boyle? Bazi firmalar paket yapiyor ucak bileti dahil filan diye ama. Ne dahilmis bu fiyata?
    2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

3000 tl olmasın yoksa o ? paket fiyat olsa bile 3000 $ az gelir paket program için .

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Deadline Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3000 tl olmasın yoksa o ? paket fiyat olsa bile 3000 $ az gelir paket program için .
    Pket fiyat bile olsa pahali gelir. Ucak bileti 800-1000 dolar , sirket 1700 olsa iste pasaport vize icin de 200 desek 2700-2900 dolar olur.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Pket fiyat bile olsa pahali gelir. Ucak bileti 800-1000 dolar , sirket 1700 olsa iste pasaport vize icin de 200 desek 2700-2900 dolar olur.
    Pasaport defter ucreti, Ankara ya da Istanbul' a vize gorusmesi icin yol masrafi var. Minimum 2900$ yani Ozgur' un dedigi gibi.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

3000 dolara ben vizeden ucak biletine sirket secimine kadar herseyi yaparim Bu ise mi girsek break paket servis

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı captain89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3000 dolar ne fiyati oluyor boyle? Bazi firmalar paket yapiyor ucak bileti dahil filan diye ama. Ne dahilmis bu fiyata?
    Uçak bileti dahil ekstra olarak o kadar. Ben bu firmayla görüşmeye gitmedim arkadaşım gitti ve fiyatı duyduktan sonra da gitmeyi düşünmüyorum açıkçası. Uçak biletlerini de kendim bulmayı tercih ederim firmaların buldukları hep aktarmalı ve yurt dışı uçak firmalarından oluyo hep. Thyden gayet güzel fiyata direkt uçuşlar bulabilmek mümkün daha önce öyle yapmıştık

Bi de daha o şirkete kayıt olmadan dil için mülakat yapmışlar, cv doldurtmuşlar bana çok saçma geldi ortada kayıt bile yok

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Uçak bileti dahil ekstra olarak o kadar. Ben bu firmayla görüşmeye gitmedim arkadaşım gitti ve fiyatı duyduktan sonra da gitmeyi düşünmüyorum açıkçası. Uçak biletlerini de kendim bulmayı tercih ederim firmaların buldukları hep aktarmalı ve yurt dışı uçak firmalarından oluyo hep. Thyden gayet güzel fiyata direkt uçuşlar bulabilmek mümkün daha önce öyle yapmıştık

Bi de daha o şirkete kayıt olmadan dil için mülakat yapmışlar, cv doldurtmuşlar bana çok saçma geldi ortada kayıt bile yok
    dil mulakati cok dogal cunku artik sponsorlar belli seviye ingilizcesi olmayani programa bile kabul etmiyorlar. Ise girmek icin 2 skype gorusmesi ya da yuzyuze gorusme oluyor. Bunlari gecmek icin belli seviye ingilizce sart. Zaten ingilizce olayini pek takmiyorsa bir sirket, kotu bile olsa ingilizcen alalim diyorsa kaydini bil ki sponsor isi degil kendilerinin buldugu ikinci sinif islere seni yonlendireceklerdir. Cv olayini da bazi sponsorlar sart kosuyor ilk kayitta. Ozellikle ciee bu tur prosedurlerde katidir. Bence en dogrusu.

Acemi Watçı AliArslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Valla kardesim o dil mülakatından çok çektim ben önlisans ögrencisiyim birde bunun baya bi etkisi var saglam firmalarla görüşmeye gittim önlisans diyince suratta bi bozulmalar bi 180 dönmeler falan insanın canını sıkıyorlar heves bırakmıyorlar ama kafaya koydum gidicem yani bütün şirketleri arastırdım en son birine kaydımı yaptırdım giden insanlarla konustum sıkıntım yok yanı dilde günden güne gelişiyor yabancı diziler artı vize sorularına bakıyorum hergun çalıstıgım yerde yabancılar denk gelirse konusmaya calısıyorum bızlerde anlama sıkıntısı olmuyor ama konusmaya gelince takılıyoruz bunuda atmaya calısıyorum hayırlısıyla hepimiz güzel bi wat gecirelimde

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bugün eduyork'a kayıt yaptırdım arkadaşlar bende aranızdayım artık

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar bende bugün yero'ya ön kayıt ücretimi yatırdım şirket ofisi Ankara'da bense İzmir'deyim. Umarım anlımızın akıyla gider ve döneriz.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı earsziimn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende bugün yero'ya ön kayıt ücretimi yatırdım şirket ofisi Ankara'da bense İzmir'deyim. Umarım anlımızın akıyla gider ve döneriz.
    Yero fena değildir temsilcilik yapmıştım.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

dil mulakati cok dogal cunku artik sponsorlar belli seviye ingilizcesi olmayani programa bile kabul etmiyorlar. Ise girmek icin 2 skype gorusmesi ya da yuzyuze gorusme oluyor. Bunlari gecmek icin belli seviye ingilizce sart. Zaten ingilizce olayini pek takmiyorsa bir sirket, kotu bile olsa ingilizcen alalim diyorsa kaydini bil ki sponsor isi degil kendilerinin buldugu ikinci sinif islere seni yonlendireceklerdir. Cv olayini da bazi sponsorlar sart kosuyor ilk kayitta. Ozellikle ciee bu tur prosedurlerde katidir. Bence en dogrusu.
    Özel lisede okumuş, vakıf üniversitesinde bütün derslerini ingilizce alan insanlara bu uygulama çok saçma bence zaten belli şeyleri kanıtlayarak ve geçerek geldiğimizin bir göstergesi var.

Şirket arayışlarıma devam ediyorum bi yandan:
    Ozman 1600 dolar civarı,
    Eduyork 3250 tl dedi

Ozmanda santa monica pacific park işi varmış, bir de kodak işleri var ama mayıs sonu öğrenci istediği ve finallerimin haziran ortasında bitecek olmasından dolayı bana pek uymuyor ilgilenenlerin aklında tulunsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)