Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 123456 SonuncuSonuncu
Toplam 159 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hala vize bekleyenler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bnde ankarada girmistim telefonla ogrendim.0312 455 55 55 pzrtesinden persembeye 16 - 17 00 arasi vize durumunuzu soyluyolar. Olumlu yada olumsuz. Bugun ogrendm. Biraz aci oldu

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı episantr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bnde ankarada girmistim telefonla ogrendim.0312 455 55 55 pzrtesinden persembeye 16 - 17 00 arasi vize durumunuzu soyluyolar. Olumlu yada olumsuz. Bugun ogrendm. Biraz aci oldu
    gecmıs olsn abi. İşin garibi benım görüştügüm japon beni tebrik etti vizeni onaladım dedi. ups e git dedi. 11 mayıs'tan beri bekliorm şirkette sadece benım pasapotum gelmemiş. Benım içinde sonuç hüsran olcak galiba.. Senın ortalama kaçtı ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ayrica vize gorusmemi merak eden arkadaslar icin yaziyim. Ingilizceme guvenip girdim not ortalamam 2 nin altindaydi. Konsoloslukta cekik gozlu kadin beyaz kagittaki kutucugu isaretleyip ups le ds 2019 sevis ve pasaportunu yolla dedi. Martta girmistim vizeye. Yaklasik 3 aydir gidiyorum diye olaya bakarken bugun ogrendigim sonucla yikildim.tekrar denermiyim bilmiyorum. Gec kalmis olabilirim. Birdahaki randevumu temmuza alsam ki bu riske deger mi ? Ya bidaha red alirsam?
    Umarim sonucunu bekleyenler benim yasadiklarimi yasamazlar. Suprizle karsilasmazlar. Herkese basarilar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben 11 mayıs'ta istanbul'da tüm belgelerim tam olarak girdim. adam vizeni onayladım tebrikler falan dedi. ups e gönderdi. ups'e 12 tl bayıldım.. ayın 27 sı oldu. hala ortalıkta yok. bide adamın sözüne güvenip ucak biletini de aldım. Bu pazar pasaport gelirse gidicem..Ama ortalıkta yok. herkesınkı geldi şirkette benımki yok

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

leglet sende ogrenebilirsin telefonla . En azindan hangi asamada onu soyluyo konsolosluk. Umarim husran olmaz senin icin. Icini rahat tut simdilik

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı masis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kendi çapımda bir istatistik yaptım ve sizden de destek bekliyorumbnm ismim m ile başlıyo we benle aynı gun baswuru yapan kişinin ismi f ile başlıo.arkadasıma cuma günü geldi ve ben hala bekliyorum.bence alfabetik sıraya koyuyolar sonra sırayla basıp yolluyorlar.yani en mantıklı fikir bu geldi bana artık düşünmekten aklıma neler gelir bilmembu arada bu istatistiğime göre benim vize de p.tesi weya en geç salı gelir eger gelmezse ümidi keserim..
    O zaman A ile başlayan isimler geldikçe sonraki harfler beklemez mi? Gerçi benim de A ile başlıyor görüldüğü üzere ve perşembe yolladım salı eve ulaştı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

henuz benımde ne ds ne wıze bı numaram yok ortalıkta : (

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

leglet sende ogrenebilirsin telefonla . En azindan hangi asamada onu soyluyo konsolosluk. Umarim husran olmaz senin icin. Icini rahat tut simdilik
    abi ben istanbul'da girdim. orayı da arıorm ama açık dosya hakkında bilgi veremeyiz diolar.. çıldırmamak elde degil. Benım de tek problemim ortalamaydı.(Aslında 2.52 ama üniversite degiştirdigim için gecen senenın ortalaması görünmüo. o yuzden 2 okuldan brden transkript aldım ve durumu gayet iyi anlattım adamda ikna oldu ki vizeni verdım dedi. ama bekle bekle bekle. şirketin de yaptıgı bişi yk..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Az önce aradım ve aynı şekilde açık dosya hakkında bilgi veremiyoruz dendi. İyi de bu dosya ne zaman kapanacak da ne zaman pasaportu alacağız.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

offff offfffffffffffffffffff
    LIVE IS LIFE

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

daha bugun pasaportu gonderdim Ne zaman gelir arkadaslar bir tahmininiz var mı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim on gün oldu hala yok sorduk konsoloslukta fazla mesaiye kalıyorlarmış çok fazla talep oldugu için yetiştireceklermiş 2 hafta içinde gelmesi gerekiyor

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hepimizin vizeleri en hızlı şekilde yetişir inşallah.kalsınlar mesaiye 3 günde bitirsinler.
    уєѕ,ι ℓιƒт ωєιgнтѕ.ησ,ι ωσηт нєℓρ уσυ мσνє.ѕтιℓℓgяσωιηg

At&t sim kart ile dunya telekom uzerınden turkıyeyı ucuza ara

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

geçen cuma yolladım daha beklicem gibi görünüyor ama 10 gün sonra amerikada olmam gerekiyor.bu ne yaman çelişkidir...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen cuma yolladım daha beklicem gibi görünüyor ama 10 gün sonra amerikada olmam gerekiyor.bu ne yaman çelişkidir...
    Gelir vizen en geç önümüzdeki hafta

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Gelir vizen en geç önümüzdeki hafta
    inşallah ya...insan bavul hazırlamak istiyor ama red alırsam o bavulu boşaltmak en ağır işkence olur...herşeyin hayırlısı...umarım hepimiz için hayırlısı olur...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 gün sonra işe başlamam gerekiyor. Ama pasaport yok,yok! Şimdi düşünüyorum işverene bir hafta geç geleceğim desem, pasaportun bir hafta içinde gelip gelmeyeceği de belli değil. Ne diyeceğimi de şaşırdım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben dün konsoloslugu aradım vizeniz basılmakta yarına kadar gonderilir dediler. 2 gundur evde bekliyorum gelen giden yok. paraportun gelmesi ne kadar sürer. bir fikri olan varmı. uçak bileti ayırttık bu haftasonuna kadar. DS formumuzda yazan tarhilerden 4 gun once ve 11 gun sonraya ayırttık bileti. tarihleri görmeden bileti alsakmı ne dersiniz?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı alphagut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya ben onu unutmuşum

yarın tekrar arayacağım burdan bildiririm

biraz önce aradım(335900-2-0)
    benim ismi kontrol ettiler işleme alınmış önümüzdeki günlerde belli olur dedi

yuh diyorum tam 11 gün oldu hala tık yok

inş vizem gelir ya

bu kadar stres taptım bir de vize alamassam çok moralim bozulur
    |
    |
    |
    |
    -dahi anlamındaki -de -da eki kelimeden ayrı yazılır
    -bağlaç olan -ki eki de ayrı yazılır
    -türkçe hiçbir kelime x,w,q gibi hafler içeremez

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı alphagut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biraz önce aradım(335900-2-0)
    benim ismi kontrol ettiler işleme alınmış önümüzdeki günlerde belli olur dedi

yuh diyorum tam 11 gün oldu hala tık yok

inş vizem gelir ya

bu kadar stres taptım bir de vize alamassam çok moralim bozulur
    ya biri vize sormak icin telefon numarasını 4555555 yazmış 2 gundur arıyorum olmuyor. forumda birbizimize yardımcı olmak amacımız. sana teşekkür ederim dostum. umarım vizen gelir. ayrıca bende sunu diyim arkadaşımla beraber yolladık pasaportları. onun paraportu şirkete yolladılar benimki daha yok bekliyorum bende.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

17 gunun ardından pasaportum 28 mayısta vize basılmış olarak geldi.

ps: ortalama 1.60

çok beklettiler ama kırmadılar saolsnlar =)

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı leglet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    17 gunun ardından pasaportum 28 mayısta vize basılmış olarak geldi.

ps: ortalama 1.60

çok beklettiler ama kırmadılar saolsnlar =)
    Hayırlı olsun dostum have a nice summer in the USA

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

16. gün hala haber yok :S

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

nerdesin gözbebeğim pasaportum nerdesin...pofff...kaldı 6 gün gel artık sayfana kurban olayım gellllllllll

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben daha bugün gönderdim arkadaşlar ve 16sında uçuşum var buraya bakılırsa sanırım vize yetişmeyecek acaba uçuşu ertelesem mi?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben de dün gönderdim. çabuk gelsin ama yaaaa

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yok yok gelir arkadaşlar...daha pasaportu yetişmeyen olmadı heralde...bnmki bugün geldi...toplam süre 5 iş günü...tabi tatiller girince biraz uzuyor ama...yetişir merak etmeyin...dediydi dersiniz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

İnş. gelir pasaportunuz benim arkadaşlar 5 mayısta yolladı Hala tık yok ama umut var rahat olun gelir
    Don't Give up

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Slm,

Daha önce iki kez katıldım bu programa, bu üçüncü olacak umarım. İlk vizem ertesi gün sabah elime geçti.

İkinici vizem arkadaşlarımla beraber yollamama rağmen 15 gün sonra gelmişti. :-))

Bu sefer 4 Mart'ta vize görüşmesine gittim. 25 Mayıs'ta DS-2019 formunu konsolosluğa yolladım ve hala bekliyorum.

British Airways'ten aldığım bileti değiştirmek zorunda kaldım ama sanırım tekrar değiştirecem, vizenin geleceği yok... :-(

Ach, birde erkeden bilet aldım kar ettim diyodum... Değiştirmek için verdiğim parayla bir bilet daha alabilirdim şimidi.

Vizeniz kesin değilse kesinlikle bilet almayın en azından BA'den bence. :-S

İstanbul Konsolosluğu'nu arayınca söylüyolar mı acaba, gerçi okudum sanrıım söylenmiyor...

Soğudum walla.... :-)

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı romeoeros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm,

Daha önce iki kez katıldım bu programa, bu üçüncü olacak umarım. İlk vizem ertesi gün sabah elime geçti.

İkinici vizem arkadaşlarımla beraber yollamama rağmen 15 gün sonra gelmişti. :-))

Bu sefer 4 Mart'ta vize görüşmesine gittim. 25 Mayıs'ta DS-2019 formunu konsolosluğa yolladım ve hala bekliyorum.

British Airways'ten aldığım bileti değiştirmek zorunda kaldım ama sanırım tekrar değiştirecem, vizenin geleceği yok... :-(

Ach, birde erkeden bilet aldım kar ettim diyodum... Değiştirmek için verdiğim parayla bir bilet daha alabilirdim şimidi.

Vizeniz kesin değilse kesinlikle bilet almayın en azından BA'den bence. :-S

İstanbul Konsolosluğu'nu arayınca söylüyolar mı acaba, gerçi okudum sanrıım söylenmiyor...

Soğudum walla.... :-)

Dostum gecmıs olsun ıns en kısa surede herkesın vızesı gelırde bıter bu cıle.Allah sabır versın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)