Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 120 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bilet ....

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya zaten aksiliği öğrendiğimden beri acaip sinirliyim..biz birine güvendik aramayı bıraktık..ama böle oldu işte rezerve edilen bilet bi internet sitesinden edilmiş..da ile..başka yerlerden da ile bakıorum LA uçuşlarına 830 dan aşağı yok ilginç geldi
    bende hiç acentaya gitmedim bnm bildiğim tunalıda ve necatibey cad üzerinde var 2-3 tane..kızılaydada var tabide yerlerini bilmiorum..sizce acentalarda şasım dönebilirmi gitsemmi acaba 800 ün altında bulunurmu ki.. ankarada acentadan bilet temin eden biri varsa fikirlerini bekliorum arkadaşlar..
    Konu bk88 tarafından (03-05-2008 Saat 06:01 PM ) değiştirilmiştir.
    "Blessed are the hearts that can bend,they shall never be broken.."

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

acentadan almak daha avantajlı olur bence pazarlık falan da yapılabilio o şekilde.denemekte yarar var.ben de necatibeye bakıyım bi yarın konusayım bi kac tanesiyle.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı bk88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya zaten aksiliği öğrendiğimden beri acaip sinirliyim..biz birine güvendik aramayı bıraktık..ama böle oldu işte rezerve edilen bilet bi internet sitesinden edilmiş..da ile..başka yerlerden da ile bakıorum LA uçuşlarına 830 dan aşağı yok ilginç geldi
    bende hiç acentaya gitmedim bnm bildiğim tunalıda ve necatibey cad üzerinde var 2-3 tane..kızılaydada var tabide yerlerini bilmiorum..sizce acentalarda şasım dönebilirmi gitsemmi acaba 800 ün altında bulunurmu ki.. ankarada acentadan bilet temin eden biri varsa fikirlerini bekliorum arkadaşlar..
    arkadaşlar 780 € fln hikaye internetten bakıyosunuz vergisiz fiyatlar çıkıyor haberiniz yok.
    bk88 doğru söylüyorsun arkadaşım, bilet fiyatları şuan 850-900 € den başlıyor varsa bulan 700-750 den versin alalım arkadaşıma benim.en son gittim bana 980€ fiyat verdiler 1 hafta önce
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

700 eurolar havada uçuşuyor bende anlamadım..

tüm şirketlere netten baktım 830 euro aşağısı yok new yyorka siz nasıl gidiyorsunuz o kadar ucuza..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı MaJ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 780 € fln hikaye internetten bakıyosunuz vergisiz fiyatlar çıkıyor haberiniz yok.
    bk88 doğru söylüyorsun arkadaşım, bilet fiyatları şuan 850-900 € den başlıyor varsa bulan 700-750 den versin alalım arkadaşıma benim.en son gittim bana 980€ fiyat verdiler 1 hafta önce
    yapma hocam ya, yani çıkan fiyat vergisiz olucak ve biz anlamıcaz bunu öyle mi yani? senin gittiğin yerler baska seceneğinin olmadıgını düşündükleri için bu kadar yüksek fiyat söylüyorlar heralde sana..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar bende Virginia`ya gidiyorum.
    Gidiş:İstanbul-Londra-Atlanta-Norfolk(Virginia)
    Dönüş:New York-Milano-İstanbul
    Toplam 715 Euro`ya bileti aldım.Gidişte New York`a gitsem 670 Euro`ya felan bitiyordu ama New Yorktanda Virginia`ya otobüsle felan gidiş derken gene aynı fiyata geliyordu.Uygun bir fiyata hallettiğimi düşünüyorum.Bu arada herkese kolay gelsin,umarım en uygun fiyata biletlerinizi ayarlarsınız...
    Konu tarifsizefkarlı tarafından (04-05-2008 Saat 04:08 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar 800ün altında hala bulunabileceğini düşünen varsa haber bekliorum ben nerden aldığıyla ilgili..ben los angelesa gidicem ve 800 ün altında alanlardan acil haber bekliorum o zmn..los angeles tmm uzak ama 700lerde bi bilet piyasaya göre gene iyi demektir..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ankara'daki arkadaslar :

Ataturk Cad. Mc'D.'nin oralarda Ani Tur felan var uygun fiyatlarda bulabilirsiniz . Hatta ordan birini taniyordum yani alirdim ancak hatirlayamiyorum su anda en kisa firsatta ogrenip soylerim size .

Ayrica yine Ataturk Cad. Tunali tarafina dogru yururseniz de gorursunuz acenteleri . Gama Is Merkezini gectikten sonra kafalari yukariya dogru cevirmeye baslayin :]

Umarim ben gelmeyeli I.Melih ortaligi karistirmamistir :]

Iyi geceler .

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

nasıl yok ya 800 den asağı bilet.ben 720 euroya rezarvasyon yaptırdım 4 kişi gidiş dönüş.ama biraz önce sirketten aradılar chikago aktarmalı cleveland ucaı new york dönüşlü 731 euro.pazartesi sabah hmen alıcam.belki 4 kişi olduğmuz için daha uygun olmustur fiyatı tam bilemiyorumm ama 800 den asağı bilet bulunur mutlaka.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Los Angeles Intl, Los Angeles, ABD bk88 767 euro ya bilet buldum ama tarihleri salladim yani taksit de yapıyorlar.17 haziran gidis 16 eylul donus.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yazmayi unuttum ucak istanbuldan kalkiyor

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı mommuma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapma hocam ya, yani çıkan fiyat vergisiz olucak ve biz anlamıcaz bunu öyle mi yani? senin gittiğin yerler baska seceneğinin olmadıgını düşündükleri için bu kadar yüksek fiyat söylüyorlar heralde sana..
    bütün şirketleri gezdim bütün havayolu sitelerine baktım, sanırım rota dan kaynaklanan bir sorun var, ben 920€ ya buldum ama bileti 630€ ya alacağım benim için sorun yok zaten..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı jegelskerdeg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Los Angeles Intl, Los Angeles, ABD bk88 767 euro ya bilet buldum ama tarihleri salladim yani taksit de yapıyorlar.17 haziran gidis 16 eylul donus.
    hocam nerden buldunuda yazsan tam olacak cevap bekliorum..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

hocam nerden buldunuda yazsan tam olacak cevap bekliorum..
    bi senle ben bulamadık zaten 750-800 arası bilet

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla yaa bide biz 5 kişiyiz aynı karara varmak zor oluoo..arkadaşlar sıkıldı ama ben hala ucuz bilet bulmaya çalışıom

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

arkadaslar rus wat forumunda moskva-los angeles aktarmasiz 900 dolara satiliyor.cok ucuz.niye turkiyede bu kadar pahali ?
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla yaa bide biz 5 kişiyiz aynı karara varmak zor oluoo..arkadaşlar sıkıldı ama ben hala ucuz bilet bulmaya çalışıom
    bizde l.a bileti bakıyoruz arkadaşımla new york stop overlı..haziran 28 gidiş paris aktarmalı,20 ekim l.a-jfk, 30 ekim jfk-ist direk..da-air france 863 euro en ucuz bulabildğimiz fiyat..700lerde biletlere bizde denk gelemedik bunda gidiş tarihi ve los angeles olması en büyük etken sanırım..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

chucky.. naptın sen ya ekimmi ??

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya arkadaşlar öbür sayfada yazan bi arkadaş vardı 700 küsüre LA bileti..bi yazıverin nerden buldunuz..nolur yaf

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

chucky.. naptın sen ya ekimmi ??
    ekim sonu dönicez biz okulda devam zorunluluğu yok..şimdi arattım 780 euroya buldum aynı bileti rezervasyon yaptım..yarın ararım acentayı..harikafiyatta buldum bu arada..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar elimde 2 seçenek var..bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..2 uçuşta istediğimiz gibi ny da stop over alacak şekilde ayarlanmış istanbul-los angeles biletleri.. birisi alitali 827$ ve tarih değişikliğinde ekstra ücret almıcanı sölüyor..diğeri ise american airlines 735€ ve rezervasyon değişikliğinde 100€ ceza kesiyor napsam bilmiorum..arkadaşlardan biri erasmusa gitmeyi düşünüyor o yüzden mayısın sonuna doğru kalışı (eğer gitmesse) ertelicez muhtemelen..2side aynı gibi oluyo sanırım..off ama değişiklik yapmassakta 100 € daha karlı giderdik dicez bu sefer..napmalı sizce..
    aynen düşündüğün gibi..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben d.e.l.t.a dan aldım 800 euroya. ankara kalkışlı ama benimki. ya sitenin ismini versene madem forumda yazılıymış. arkadaşa alıcam da bir tane ucuz olsun diye bakıyorum...
    800 euro ankara cıkışlı bi de abi nerden aldın..ben de bulabilirsem ank çıkışlı olmasını istiyorum?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

chucky bende orda arama yapıorum 803 €çıkıyor niyeki yav:S

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yelken Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acentadan almak daha avantajlı olur bence pazarlık falan da yapılabilio o şekilde.denemekte yarar var.ben de necatibeye bakıyım bi yarın konusayım bi kac tanesiyle.
    kanka beni de haberdar eder misin.ben de protok yolunda thy var oraya bakmayı dusunuyorum...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar los angeles icin ekobilet.com a girin.bu trek turizm acentasinin sitesidir.su an onumde 16 haziran gidis 16 eylul donus bilet var vergiler dahil 744.08 euro istanbul kalkis ve aynı tarih ankara kalkisli 1104 euro var.istanbul kalkisli ucaklar sizin icin daha iyi.bu fiyatlara vade farkli yapmadan taksit yapıyorlar.ayrica benim hicbir baglantim yoktur bunu da belirteyim forum yoneticilerine.sadece watcilara yardim ediyorum.bi tesekurde bekliyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

chucky bende orda arama yapıorum 803 €çıkıyor niyeki yav:S
    bu bilet işi gerçekten çok enterasan onu anladım araştırırken, gideceğin gün çok önemli bilet fiyatında bazen bi kaç gün bile 100 euro oynayabiliyo, ben bugüne kadar 860dan aşağı bulamamıştım bugün deişik yollardan denedim..havayolu tercihi yaptım fln hiç çıkmayan uçuşlar çıktı 780 euro olana rez. yaptırdım..ayrıca dün bizim 880 euro çıkan uçuşumuz bugün 827 euro çıktı..sanırım rez. düşünce ve deişik aramalar yapınca alternatifler çıkabiliyo...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar bir de söyle bir durum var,
    bu wat prgramı düzenleyen şirketler öğrenciler için rezervasyon yaptırıyor sonra 2 taraftan rezervasyon olunca bu sefer fiyatlarda artıyor,rezervasyonların düşmesini beklemek mantıklı ama riske girmeye değer mi bilmiyorum.Şahsen ben bir olaya şahit oldum,gideceğim şirketin uçakbilet ile ilgilenen bölümünü mil puanlarla bilet alıp alamayacağımızı sormak için aradım verdği cevap :
    üzgünüm,böyle bir uygulamayı kabul edemiyoruz çünkü prensiplerimize aykırı
    (prensiplerimize aykırı derken kendi alamayacağı komisyona aykırı geliyor sorun orda...)

BannedUser
    Guest

tabi sanmayın ki firmalar sizden komisyon almıyo şahsen ben olsam bende alırım benim şirketim olacak ve amacım para kazanmak olacak herkes alır yani ama aldıkları komisyon önmemli eğer bi biletten 100 euro kazanıyolarsa yuh derim ben.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben biletimi aldım bugün.chicago aktarmalı,new york dönüşlü ohio bileti 730 euro.şirket ayarladı sdc turizmden.bilgilerinize.
    bartublumenberg,, acenteya falan gidip bakmadım ya,şirket arayınca uygun geldi fiat aramadım bile

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet bu bilet işi çok karışık kimisi çok ucuza alıyo kimisi de benim gibi uçuk fiyata ne yapıyo bu innsanlar anlamadım bizede söyleyin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)