Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 109 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 109 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: California 2011

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Merhabalar daha önce Santa Ana,CA daha önce bulunmuş olan varmı? Bu yaz orada olacağım gibi gözüküyorda
    Only those who risk going to far can possibly know how far they can go!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı eda.. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Ben de uzun uğraşlar sonucunda karar verebildim.CA San Diegoya gideceğim.Şubatta fuarım var.Hard Rockta çalışmayı düşünüyorum.O da olmazsa tişört.Tecrübeleri olan varsa sevinirim..
    desene aynı yer aynı şirket aynı iş yeri seçmişiz fuara bende gelmeyı dusunuyorum uamrım HardRock olur zorluymuş biraz ama ...Ev konaklama işini ne düşünüyorsun ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

geçen yaz california six flagsta çalıstım. söylendigi gibi calısma saatleri düsük falan degildi isteyen kişiler gayette guzel saatler aldılar hatta izin günlerinde çalısanlarda oldu. ben eglenmeye gezmeye gittigim icin bu tur çabalarda bulunmamıstım ayrı mesele. fakat giderlerimiz çok fazlaydı konaklama vs.. san diego cok guzel bir yer sahil kısımlarında tisort satma işi guzel olur bence. alısveriş yapmıstım güzel standlar ve dükkanlar vardı. pedicab işinde çalışan türklerin durumu bana göre çok zordu çünkü rus kızlarda aynı işi yapıyorlardı ve müşterileri genelde onlar kapıyorlardı. santa ana bölgesini sormus bi arkadas biçok yerini gezdim ama santa anayı sadece haritalarda gördüm gitmedigim icin bilgim yok.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı j-love Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben L.A'ta çaışıp çalıştıktan sonra da travel kısmında amtrakla 15 günlük sınırsız bilet alıp san diego san fransisco las vegas chicago boston new york ve son durak olarak Miami'ye geçip oradan yurda dönmek istiyorum çok uçuk bi plan ama yaza kadar çalışıp para biriktircem bunları yapmak için

bu plan hoşunuza gittiyse, benim gibi büyük düşünüyosanız irtibata geçelim (tabi bu planın ayrıntıları var)
    selam.aslında benim planım da seninkine benziyor,ben de uçtum sanırımplanını merak ediyorum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı valjean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    desene aynı yer aynı şirket aynı iş yeri seçmişiz fuara bende gelmeyı dusunuyorum uamrım HardRock olur zorluymuş biraz ama ...Ev konaklama işini ne düşünüyorsun ?
    evet ben de diğer yazını gördüm ve şaşırdım açıkçasıkalıcak yeri şirket ayarlıyor zaten?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı qreatiwe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar daha önce Santa Ana,CA daha önce bulunmuş olan varmı? Bu yaz orada olacağım gibi gözüküyorda
    walla konaklama yuksek olmasa kesın gelıcem yer ama konaklama cıddı yuksek ama guzel yer bir kere heryere yakın CA da

Jlovee - bu tren bıletı ne kadar ???? bende katılabılrım ztn programımın amacı bu tamamamen alışveriş gezmek

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar santa clarita six flagse gidebilirm nasıl bir yer olduğunu bilen varmı?yakın çevrede gezip takılabilecek yerler faln varmı?gidip gören veya bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Selam arkadaşlar bende CA düşünüyorum bu yaz yani o taraflar iş imkanları neler bilgi verebilecek olan varsa süper olur.Hatta haberleşelim beraber bişeler yapalım

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı watspor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar bende CA düşünüyorum bu yaz yani o taraflar iş imkanları neler bilgi verebilecek olan varsa süper olur.Hatta haberleşelim beraber bişeler yapalım
    ıs ımkanlarını sırketıne sorucan dostum tabı ellerınde kaldıysa

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet arkadaşlar benım yerım bellı oldu sonunda Texas-Austin buraya gelenler benımle iletişime geçsin sanırım güzel bir yermiş bilgisi olan varmı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

san diego pedicap yapcaz 6 kişiyizz konaklama felan uygun para kırıp dönmeyi dşünüyoruz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bu yaz (6 hazrn 2011) Los Angeles da olacağm )
    Experience USA ile gitmeyinnnnn

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

california'da ki durumun ny'dan farkli olmadigini hayatin pahali oldugunu ama doguya gore kesinlikle harcadiginiz son cente kadar bu parayi hak eden bir eyalet san franciscodan basliyarak san diegoya kadar gezmenin bitmesini istemediginiz bir ruya oldugunu(tabi cebinizdeki paraya bagli) soylemek isterim los angeles diger sehirlere gore biraz daha fazla hispanik ve zenci var hicbir olumsuzluklarini gormedim eee sonucta 72 milletten insan var

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

14 haziran'da Colton, California'dayım. Hayırlısı, umarım iyi bir wat sezonu geçiririm
    Only those who risk going to far can possibly know how far they can go!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Herkese eğlenceli watlar, ben de bugün itibariyle uçak biletimi almış bulunuyorum arkadaşlar, 10 Haziranda Cali.dayım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı j-love Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben L.A'ta çaışıp çalıştıktan sonra da travel kısmında amtrakla 15 günlük sınırsız bilet alıp san diego san fransisco las vegas chicago boston new york ve son durak olarak Miami'ye geçip oradan yurda dönmek istiyorum çok uçuk bi plan ama yaza kadar çalışıp para biriktircem bunları yapmak için

bu plan hoşunuza gittiyse, benim gibi büyük düşünüyosanız irtibata geçelim (tabi bu planın ayrıntıları var)
    bende amtrakla 15 gunluk sınırsız bılet alıp dolasmak ısteyenlerdenım yazın san dıego da olucam ve donus bıletımı 16 ekımde new yorktan aldım 1-16 ekım arsı trenle gezerek san dıegodan new yorka gıtmeyı dusunuyorum boyle dusunen arkadaslar varsa ırtıbata geçelım eglencelı olacağını dusunuyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mrtcn_rocklr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar santa clarita six flagse gidebilirm nasıl bir yer olduğunu bilen varmı?yakın çevrede gezip takılabilecek yerler faln varmı?gidip gören veya bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.

bende aynı parkta olcam.. food bölümünde misin?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende San Francisco tarafinda calisiyorum.Irtibat kurabiliriz 15 gunluk sinirsiz bilet guzel fikir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaşlar 2011 den dönenler warsa deneyimlerini paylaşırsa sewinirim şimdiden tşk ler.

bol yorumlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)