Work and Travel 2025
Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu
Toplam 186 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New York City Konaklama (Birleştirilmiş Konular)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaslar ben 2 arkadasımla berbaer eylul ortası gıbı new yorkta olucaz.aama soyle bır sorunumuz var kalacak yer hakkında hıc bır bılgıye sahıp degılız.
    bana bu konuda yardımcı olucak arkadslar varsa cok sevınırım.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

su konuyu bastan sona oku inan sorun kalmayacak. hala takilan birsey olursa forum olarak buradayiz

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ulasimin kolay olabilecegi ama manhattanda olmayan, guvenli biyer var mi fazla uzaklasmadan manhattan civarinda

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

manhattan meraba yeniden mail gönderdim sana adresinden..haber bekliyorum en kısa zmanda oke..anlattım herşeyi orda..tekrar teşekkürler..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kac gun kalmayi dusnuyosun sen
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

meraba ben 2 gece kalıcam kısmetse salı ve çarşamba geceleri perşembe uçağım var işte ama güvenli ve iyi bir yer bakıyorum tabii ucuz olmasıda önemli..ama en önemlisi orda en azından 1 tane bile olsa türkün olması yalnız kalmak istemiyorum=)))

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

slm arkdaslar bn 21 eylulde nyda jfk de olcam bu tarihlerde ny olcaklar warsa beraber rezervasyon yapip traveli beraber yapabilirz hm yanimizda guvenebilcegimiz biriside olmus olur 23nde geri doncem tr ye

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slmmmm arkadaşlar herkese merhaba..salı ve çarşamba gecesi konaklamak için ucuz,güvenilir ve temiz bir hostel bakıyorum..ve en önemliside türklerin kaldığı bir yer olsun mümkünse yalnız olucamda o yüzden..bana yardım edicek birileri yokmu yaaa...=(( yarın gece otobüse binip gelmeyi düşünüyorum ama hala bir yer ayarlıyamadım..new yorkta hostelde kalanlar...sesimi duyun..acil yardım bekliyorum..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

manhattannn...mail gönderdim sana..haber bekliyorum çok acil mümkünsee..çok az zamanım kaldı..salı ve çarşamba gelmeyi düşünüyorumm=))

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

3 ozel mesaj siteden, 3 tane de mail adresine attim. Rezerv. Yaptim. bos yer kalmaz diye. Ama hic bi sekilde geri donmedin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ewet geri dönemedim kusura bakma çünkü tel numaran yoktu bende..arkadaşlarımla 2 günlügüne new york atlantik city yapmıştık oyüzden bilgisayrda yanımızda olmadığı için hiç bir şekilde ulaşamadım..virginia beache gelir gelmez kontrol edip mail yolladım bende zaten sana..biraz önce telden arayan benim ama ulaşamadım sana..sanırım duymadın teli..
    eger boş yer varsa ben kesin yarın akşam biniyorum otobüse ve salı sabahı orda olucam kısmetse salı gecesi ve çarşamba gecesi kalıcam perşembe akşamda uçaığım var zaten dönüyorum..umarım rezervasyon vardır

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hersey tamam gel artik

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çoook teşekkür ederim herşey için..bende tam bileti aldım umarım doğru bilettir..otobüs sadece gece 0.30 am de var bende saat bir sonraki gün oluyo diye 18 agustos salı gününe aldım zaten 17 pazartesi yer yoktu:/umarım dorudur yarın tel açıp ögrenicem..kısmetse salı günü sabhtan ordayımmm=)))görüşmek üzere..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

manhattan bizim isler degisti burdaki sorunları hallettik new yorka 2-3 ekimde gelip 9ekimde ayrılıcaz
    kız arkadasımlayım bildigin tavsiye ettigin hostellar yada hoteller varsa her türlü bilgiye acıgım
    2kisi hostela 40vermek yerine hotele 50vermeyi tercih ederiz haberin olsun
    bu arada sen bi danısmanlık sirketi acsana

bir de bir soru simdi bu mixed roomlarda sadece ciftler mi kalabiliyor yoksa tek erkekler ya da 3-4erkek de kalabiliyor mu -?
    Konu hellguard tarafından (27-08-2009 Saat 08:58 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

tum watcilara selamlar arkadaslar okulum cok erken acildigindan ani sekilde 9 eylul aksami new yorktan tr ye gitmek zorundayim bir arkadasmla birlikte 8 eylul sabah ohio dan cikip new yorkta olucaz ucak kalkana kadar new yorku gezmek istiyoruz yalniz iki kisi olmaktansa kalabalik olmayi tercih ederiz bizle birlikte gezmek isteyen baska arkadaslar olursa daha iyi olur ayrica konaklama konusunda da beraber adim atariz henuz rezervasyonda yapmadik konaklama icinde onerileriniz bekliyoruz iki kisiyiz ve sadece bir gece kalicaz..adam basi 25 dolar konaklamaya harcamayi dusunuyoruz cok rahat olmasindan ziyade esyalarimizi guvenle koyabilicegimiz bir yer olmasi tercihimiz yardimlariniz icin simdiden cok tesekkurler

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hellguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    manhattan bizim isler degisti burdaki sorunları hallettik new yorka 2-3 ekimde gelip 9ekimde ayrılıcaz
    kız arkadasımlayım bildigin tavsiye ettigin hostellar yada hoteller varsa her türlü bilgiye acıgım
    2kisi hostela 40vermek yerine hotele 50vermeyi tercih ederiz haberin olsun
    bu arada sen bi danısmanlık sirketi acsana

bir de bir soru simdi bu mixed roomlarda sadece ciftler mi kalabiliyor yoksa tek erkekler ya da 3-4erkek de kalabiliyor mu -?
    malum fiyatlardan dolayi otellerle hic ilgilenmedigimden fiyatlari hakkinda bi bilgim yok ama manhattanda 50$ normal bi otel bulacagini tahmin etmiyorum. ama konuya bi arkadas ucuz otel soylemisti oraya bi bak istersen. Ki olmadi en kotu ihtimalle hostellarda otel gibi tek yatakli odalar var. Uygun bulabilirsiniz belki.

hayir mixlerde 4 erkek kalabildigi gibi 4 kizda kalabilir. Sans isi ne dusecegi. illa cift olmana gerek yok. Ki ben mixde kaliyorum...

ayrica ekimde millet gidiyo diye fiyatlar biraz daha ucuzlar gibi ama herkesin donuusu o tarihte olacagi icin ve genelde ny yi gezip gitmek istedikleri icin artabilirde. En kotu ihtimalle bi yere rezerv. Yapin. Akliniz rahat olsun.

Bu arada sizin gorusunuzdur ama mixde kiz arkadasimla tanimadigim erkeklerle kizlarla ayni odada kalacagim falan. Biraz degisik gelebilir ama ortam cok alakasiz. Ki sitede juliet var mix de kalmisti oda hakkinda bi bayan olarak onun goruslerinide alin. Ama gayetde memnun kaldi bi sorun yasamadi...

Son olarak bilgi olsun diye olurda ny ye gelip hostelde kalmaya karar verirseniz Broadway hostel son terccihiniz olsun. 103 yada 101. Streetde olmasi gerek.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

senin tavsiye ettigin hostel l hostel mi
    yoksa fikrin degistimi

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim tavsiyem www.l-hostels.com hic degismeyecek gibi. Siteden guvenipde gelen herkes memnun kalip gitti. Kendi arkadaslarimada onermistim 2-3 gun kalip gittiler memnun olmayan yok. ki hostelworld den kalanlarin yorumlarini okuyabilirsin. hostelde kalmamis biri yorum yapamadigi icin hepsi gercektir. Sadece L degil tum hostellarla ilgili okuyup en uygunu hangisiyse onu secersiniz...

L i iyi bildigimden onu oneriyorum. Ama sadece ona bagli kalmayin. belki daha iyileri vardir. Arastirip bulmak gerek ama tanidiklariniz varsa onlardan bilgi alin daha saglikli olur...

mesela broadway hostel hostelworld de en iyi otellerden biri gorunuyor. Bakinca iyidir diye gidilebilir ama mutfakta fareler odada bocekler falan. Temizlik desen sifir... Sitelerde yaniltici olabilir bazen...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar 3 4 eylül gecesi New york manhattan civarında kalabiliceğimiz private room u olan bi hostel bilen var mı? fiyat 40 60 arası bişi olması lazım

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hostelworld.com dan oda tipini secersen mevcut hostellar geliyor. fiyatlarina bakip en uygununu ayarlarsin. kaldi ki hemen hemen hepsinde tek kisilik odalar mevcut. Ama az vaktin kalmis. Gelmeden rezervasyonunu yaptir derim. Hostellarda private room 2-5 tane falan oluyor.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

times square comfort hostel i duyan wea kalan birileri war mi ordan rezervasyn yapmayi dusnuyrmda 21 22 eylule. acil cwp atbiln lursa sewinirm

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cags Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    times square comfort hostel i duyan wea kalan birileri war mi ordan rezervasyn yapmayi dusnuyrmda 21 22 eylule. acil cwp atbiln lursa sewinirm
    yarin o tarafa dogru gidecegim. Nasil diye bakar yazarim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

eyw krdssmm ck saoll yaaa

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cags Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyw krdssmm ck saoll yaaa
    -Kalacagin 2 gun icin 100$a yakin ucret vereceksin. gunlugu 45$ +tax
    -times a 2 blok uzaklikta. terminalin yaninda
    -odalar ufak
    -temiz
    -ama bi hostel havasi yok. bildigin normal apartmanin bi katini hostel yapmislar. oyle oturma kaynasma dinlenme tarzi guzel bi yeri yok. kalip gideceksin.

2 gun icin 100$ vermeye degmez bence. gunlugu 25-30a dunya kadar hostel bulabilirsin. times da olmasa bile zaten metroyla 10dk ya gidiyorsun times a. atlarsin metroya gidersin.

ayrica kalacaksan onceden rezervasyon yaptir. fazla oda olmadigi icin dolu olabilir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Eyw krdsm ck sagol ama ayrttm seenin dedklerni dynca brzda icm rhtladi. Blyrm daha ucz yrler warda bzilarna baktm en az 3gece istiolr bn 2gece kalcgm icn reZervasynu fln yaptrdm ck tskrler gnede

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

manhattan bişi sorucam sana biz yarın sabah gelioruz. LGA havalimanından Manhattan a ulaşım en kolay nasıl olur shuttle lar mı yoksa başka bişi var mı var mı hiç bilgin?
    ayrıca metro ulaşımı nasıl 2 gün kalıcaz her biniş ne kadar ya da böyle toptan para ödiyip sınırsız gibi bişi var mı?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı asigo1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    manhattan bişi sorucam sana biz yarın sabah gelioruz. LGA havalimanından Manhattan a ulaşım en kolay nasıl olur shuttle lar mı yoksa başka bişi var mı var mı hiç bilgin?
    ayrıca metro ulaşımı nasıl 2 gün kalıcaz her biniş ne kadar ya da böyle toptan para ödiyip sınırsız gibi bişi var mı?
    -otobus ve subway tek bınıs 2.25$.
    -gunluk sınırsız 8,25$
    -haftalık sınırsız 27$

veya 8$ a 4 bınıslık alabılıyorsun. makıneden alternatıflerı secersın

LGA shuttle valızın falan varsa cok rahat. kapı teslım yapıyor dırek 17$ falan. 3 kısı falansanız taksıyle konusursanız belkı daha ucuza gelebılır. Ama en ucuzu otobus olacak. M60 a bınınce aktarma yapıp m4 e bınınce manhattan ın sonuna kadar gıdıyor. google a m60 bus yazınca harıtası cıkıyor. aktarma yapacagın yerı gorursun.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

abi geldim. 2 kişiydik taksiyle geldik 38 dolar verdik taksimetre açtırmadık biraz fazla gibi ama 3er bavulla değer taksi

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet bıraz fazla gıbı. chınetowndan 118. streete kadar 30$ mı ne verdı arkadas. sızın mesafe daha yakın gıbı. konussanız belkı 30$ a halllederdınız ama manhattan ın neresıne geldınız oda onemlı tabı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kesinlikle hostelleri tercih etmenizi isterim.
    hatta mumkun olsan en buyuk odada kalin.. ki kaynasmasi rahat oluyor. hatta bazi hostellerde kiz/erkek karisik en azindan bana oyle denk geldi.odaya girdikten 5dk sonra brooklyn'de bir bara icmeye gittik.super bir geceydi kahretsin amerikayi seviyorum.su an ne mi yapiyorum ? 8 saattir php kodu yaziyorum..gozlerim kipkirmizi..keske bende gitseydim bu sene amerikaya..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)