Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 102 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 102 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Armada Grandee

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben bunlarla ocean cıtyde housekeeper olarak calıscakatım..aralık gıbı kayıt oldum ve ocean cıty tek tercıhgım olarak soyledım..onlar hep degıstırmeye calsıtılar.sonra houseekeperlık ısını buldular.ıse baslamadan 3 gun once ısverene gıttım..bana benı ıse alamayacagını sozlesmeyı sadece benım amerıkaya gelmem ıcın yaptıgını soyledı..velhasıf ocean cıtyde ıs falan bulmadılar..ben de baska ıs bulup calısmak zorunda kaldım..dıger arkadasım da 2 ay ıssız kaldı.sonra connecticut ve new jersey onerdıler..new jerseyde onerdıklerı ıs ıcın ıstenen ıngılızce de cok yuksektı..yanı bana ve arkadasıma yamuk yaptılar..ıs falan bulmadılar..bır de ısyerlerınden bır kısı hep amerıkada ogrencılerın sorunlarını dınlıyormus oraya gelıyormus dedıler..yalanınn allahıdır.akın ısımlı yetkılılerı hep ordda dedıler acaba ocean cıtyı gectım yazın amerıka sınırlarına gırmıs mı hıcbır yetkılısı merak edıyorum.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ya ben bu firmayı vizeyi alamassan paranın tamamını geri iade ediyolar diye secmiş idim, gecen sene gittim sordum tamamını iade ediyoruz dediler, kendime adıma inanılmaz memnun kaldım ben bu firmadan, manhattan ın orta yerinde iş bulabildiler benim için. bu senede self gidicem, vize alamamak gibi bi kaygım yok aslında ama, sözleşmelerinde ogrenci vizeden red alırsa 500 tl onkayıt ucreti kesintisi yapılacaktır diyor... rahatsız oldum.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

herkes farklı bırsey soyluyor,bır kısı memnunıyetınden bahsederken dıgerı olumsuzluklardan bahsedıyor.sanırım gerckten bu ıs sans ısı!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende bu sene gidiyorum Nj'e evraklar konusunda çok hızlılar vize görüşmesinden önce sadece para yatırdım diğer işlerin hepsini kendileri hallettiler verdikleri sözlerdede duruyorlar fuar'da işide aldım, vizemide aldım bakalım bir tek ev ayarlaması kaldı onuda en geç mayıs ortalarına kadar ayarlarız dediler. Şu ana kadar bir yanlışlıklarını görmedik. Bakalım gittikten sonrada bir değerlendirme yaparız.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

benimde bir arkadaşım bu şirketle gitti geçen sene çok memnun kalmış. bana da tavsiye etti ama cok para istediler bende başka sirkete yazıldım.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende ankara şubesinden işlerimi hallettim Gerçekten çok ilgililer ve evrakları çok hızlı bir şekilde hallettiler Bakalım Amerikaya gidince nolcak

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bize istediğimiz zaman işten çıkma garantisi vermişlerdi, işten çıkmak istediğimizde çıkamazsınız bi hafta daha çalışmanız gerek dediler. Biz 3 ay çalışıp bir hafta gezmek için mi o kadar para verdik dediğimizde, 2 hafta amerika gezilmez çok uzun 2 hafta, siz nereyi gezeceksiniz demişlerdi. Ayrıca Six Flags'in parkında iş ayarladıklarını söyledikleri arkadaşıma parkın otelinde iş vermişler. Arkadaşım geldiği zaman tek kalan vardiya gece 11-sabah 7 arası idi. Sonradan kendi işini buldu sayılır, biraz yardım ettiler galiba. Yine birlikte geldiğimiz ve aynı odada kalan bi arkadaşıma Six Flags diye getirip, 2 hafta beklettikten sonra başka bi yere(ıssız bi yer) gönderdiler. O arkadaş da şuan üniversite temsilcisi olmuş nasıl bi ironiyse artık

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart armada grandee

arkadaşlar merhaba,
    benim armada ile ilgili birkaç sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim.
    Öncelikle armadanın iş listelerini araştırdığımda 2 önemli nokta dikatimi çekti.
    1)Mesela iş tarihlerinde başlangıç 10-20 haziran bitiş tarihleride 10-20 eylül ama altında yazan şey ise minimum work period:3 ay bunun geçerliliği varmı yoksa 20 haziranda başladığım bir işi 10 eylülde bitirebiliyormuyum?
    2)genel olarak iş pozisyonlarının istediği ingilizce seviyesi advanced ama duyumlarıma göre bu işleri intermediate seviyesinde olan arkadaşlarda almış yani bu önemli değilmiş gibi bir izlenim verdi bana.sizce gerçekten advanced isteniyormu? armada ile giden arkadaşlar,bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    teşekkürler.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Programda minimum çalışma süresi yok diye biliyorum. 2 ay çalışacak olsanda sorun olmuyor. Ayrıca ingilizce seviseyesi diye birşey wat için geçerli birşey değil. Karşındaki kişiye ne kadar derdini anlatabiliyorsan senin seviyen odur. Armada grande hakkında şunu söyleyebilirim; Amerikadaki en sağlam sponsor ile çalışıyorlar. Aynı sponsor ile United Towers ve Advis te çalışıyor. Ama İş konusu tamamen şans..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam armada iyi bir şirket sponsorları gerçekten kaliteli.ama work and travel programında şansada ihtiyacın olucak bende bu sene gidicem iyice araştırmanı yap.advanced muhabbeti kesinlikle hikaye inanma.karşı tarafın ne dediğini anlıyorsan ve 3-5 de buna yorum yapabiliyorsan en güzel işi de kapabilirsin gözünü korkutma kendine güven.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart armada grande

armada grande ile gıdıcem sanırım arkadaslar bu hafta yazılcam sanırım nasıl bi şirket başka öneriniz varmı acaba

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı highwayman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrb arkadaslar..
    Armada-Grandee şirketine kayıt oldum ve şimdilik memnunum.. Danısmanlık konusunda şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. yalnız ankara dışında şubesi yok. diğer şirketler gibi, cazip gelen bazı uygulamaları var. şimdilik güzel görünüyor, umarım ileride sorun yaşamam.
    merhabalar ne kadara kayıt yaptırdınız mesaj atabilirmisinz bende kayıt olmayı düşünüyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)