Sayfa 33 Toplam 40 Sayfadan BirinciBirinci ... 23293031323334353637 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1173 adet sonuctan sayfa basi 961 ile 990 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cedar Point - Sandusky, OHIO

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı LaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 21 haziran akşamı clevelanda havaalanında olucaz şuan iletişimde olan 4 kişiyiz bir arkadaş daha vardı dennis ondan ses yokda

ordan cedar pointe ulaşımda kullanıcağımız taksilerle ilgili sorum olucak bu taksiler kaç kişi alır ? bide büyük taksiler var diye yazılmış bu büyük taksleri gece 12 de de bulablirmiyiz ?
    taksiler 6 7 kişi alır, her saat büyük küçük taksi bulursun rahat ol.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı b.ceylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cedardaki arkadaşlar yiyecek vs falan getırmemıze gerek var mı ?? son bı kaç gunum kaldı kararsızım...
    getir bence mutlaka getir. tavuk patates kızartması yemekten bıktım öle diyim etler çoğunlukla domuz eti.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar 21 haziran akşamı clevelanda havaalanında olucaz şuan iletişimde olan 4 kişiyiz bir arkadaş daha vardı dennis ondan ses yokda

ordan cedar pointe ulaşımda kullanıcağımız taksilerle ilgili sorum olucak bu taksiler kaç kişi alır ? bide büyük taksiler var diye yazılmış bu büyük taksleri gece 12 de de bulablirmiyiz ?
    Kucuk taksi zaten sizi almaz o bavullarla. Buyuk taksiye binmeniz sart ve bulunur bulunmaz bilmem cunku indiginiz zamandaki havaalanindaki yogunluga bagli ama buyuk taksilerde iyi para aliyor. Havaalanina calisan taksiye binin, orda taksici gibi dolmusumsu minubus arabayla sizi kafalayip goturmeye calisan cikabilir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı b.ceylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cedardaki arkadaşlar yiyecek vs falan getırmemıze gerek var mı ?? son bı kaç gunum kaldı kararsızım...
    eger fast food olayinin hastasiysan getirmene gerek yok, orda aslini yiyecen ama degilsen o zaman yaninda getir biseyler. Sucuk felan koyayim deme bavula cunku erkeklerin bavulari %99 didik didik araniyor ve bavulda etle ilgili her sey aliniyor, konserveler geciyor genelde..ekmek olayida lavasimsi bisey getir posette hem bavulda yer tutmuyor hem de orda kulanimi daha kolay.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ayl_ak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    23 hazirana biletimiz arkadaşımla.uçak biletini chicago ya almıştık ordan amtrakla sandusky e geçmeyi kararlaştırmıştık.ama ona hala vize çıkmadı.bekliyoruz hala.
    23 haziran biletleri normal tren kabininde hepsi satilmis, aylak sana ozel mesaj atiyorum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

fastfood da severim ama 3 ay cekılmez ya en azından baslangıc ıcın bıseyler getıreyım bari mutfağı fln vardı demı oranın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben burdayım 5kişilik grubun içindeyim bende LaL...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Denniss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben burdayım 5kişilik grubun içindeyim bende LaL...

kAÇ gibi cleveland havaalanında olucaksın ?

ben ve cag 21.30

h.can 22.51

b.ceylan 23.30 da olucak sen kaç gibi iniceksin ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Hasan21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    23 haziran biletleri normal tren kabininde hepsi satilmis, aylak sana ozel mesaj atiyorum.
    arkadaşlar 23 hazirana 9.30 trenine boş yer var hasan 21 neye dayanaraktan söyledi hepsi satıldı diye anlayamadım !!!! linkide atıyorum bakabilirsiniz

Amtrak - Reservations - Fare Finder

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Zacc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 23 hazirana 9.30 trenine boş yer var hasan 21 neye dayanaraktan söyledi hepsi satıldı diye anlayamadım !!!! linkide atıyorum bakabilirsiniz

zac mesaji iyi okumamisin sanirim. Normal kabindeki biletlerin hepsinin satildigini yazmisim ve gidersen o siteye ve o tarihi yazarsan kocaman SOLD OUT yazisi gorursun 6:30'da kalkan trendeki hem normal kabinin hemde yemekli kabindeki biletlerin (ben baktigimda sabah yemeklide yer vardi simdi o bile satilmis) tek kalan biletler yemeklide ve pahali olanlar. Ben ozelde arkadasa bilet fiyatinida belirtim yani 2 kisilik 174 odeyecekleriniki bunda buyuk ihtimal vergi bilmem ne yok, seceneklerinide. Amtrak yerine Cleveland'a ucak aktarmali gelselerdi daha az eziyet cekeceklerini acikladim. Simdi anladinmi?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

9:30 trenindekininde normal kabinin hepsi satilmis bunuda belirteyim! Yani yazdigim ilk mesajda yalnis bilgi yok!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben 2012 de wat'a katılcam şimdiden işleri araştırıyım dedim buraya giden çok oluyormuş. bu iş için haziran 20 sinden sonra başlanılıyor mu (malesef okul o zaman bitiyor)? saatlik ne kadar kazanıcaksınız? haftalık kaç saaat çalışıcaksınız? ne tür işler var food average ,ride operator var sanırsam başka ne iş var ? bu işlerini kendi firmananızdan mı seçiliyor ? yoksa fuarda ne çıkarsa bahtınamı boşluk ? ingilizce düzeyi ne olması gerekiyor benim çok iyi değil ing işte istanbul üni. hazırlık okudum bu yıl int. bitirdik yeterli mi burda çalışmak için bu ingilizce bir kursa gitmelimiyim bunları cevaplarsanız çok iyi olur birde bu yılki wattan dönüş anılarınızı bekliyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben ve cag 21.30

h.can 22.51

ben bi aksilik olmazsa 19:30da ınıcem clevelanda...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

9:30 trenindekininde normal kabinin hepsi satilmis bunuda belirteyim! Yani yazdigim ilk mesajda yalnis bilgi yok!
    ya arkadaş bizde gelirken buraya amtrk sitesinde aynı yazılar vardı union station a gittik 87 $ a bilet aldık ve geldik şimdi insanların gelmesine 3-4 gün kalmış zaten ilk gelişleri sende buraya böyle şey yazıosn millete panik yaptıracaksın zaten gelenler tedirgin gelio yok cleveland aktarmalı alsaydın daha iidi de falan filan sen böle şeyler yazacağına milletee yardımcı olmaya yönelik şeyler yaz bu siteyede neden devamlı yazdığınıda anlamış değiliz cnr dnşmnlk !!!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben ve cag 21.30

h.can 22.51

gençler ben saat aksam 18-19 gibi orda olcam inşallah..duruma göre beklerim sizi..adam bulursam giderim siz zaten yeterince adam varsınız..adım mithat bu arada..hepinize iyi yolculuklar..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabaalr;
    10mesajı geçmediğim için özel mesajınıza burdan karşılık vermek zorundayım.Öncelikle tren biletimi 1 ay önce internetten almıştım.Uçağım dediğiniz gibi bir rötar olmazsa öğlen 3gibi chicago'ya varacak.Ve benim bineceğim tren de 9.30da hareket edecek.Havaalanından tren istasyonuna da blue line metrosuyla geçmeyi planlıyorum ki metro yolculuğum da toplamda 46dk sürecekmiş google maps'in dediğine göre.Amtrak istasyonuna varabilmem için yaklaşık 6saat gibi vaktim var oluyor.Tabi sizin yazmış olduğunuz kötü senaryoların da gerçekleşme ihtimali elbette var.O zaman da başımın çaresine bakabilecek kadar ingilizcemin olduğunu düşünüyorum.İlginiz için teşekkürler..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mustafa-x-3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben 2012 de wat'a katılcam şimdiden işleri araştırıyım dedim buraya giden çok oluyormuş. bu iş için haziran 20 sinden sonra başlanılıyor mu (malesef okul o zaman bitiyor)? saatlik ne kadar kazanıcaksınız? haftalık kaç saaat çalışıcaksınız? ne tür işler var food average ,ride operator var sanırsam başka ne iş var ? bu işlerini kendi firmananızdan mı seçiliyor ? yoksa fuarda ne çıkarsa bahtınamı boşluk ? ingilizce düzeyi ne olması gerekiyor benim çok iyi değil ing işte istanbul üni. hazırlık okudum bu yıl int. bitirdik yeterli mi burda çalışmak için bu ingilizce bir kursa gitmelimiyim bunları cevaplarsanız çok iyi olur birde bu yılki wattan dönüş anılarınızı bekliyorum
    yukarı taşıyım belki bir arkadaş görür

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar benim sormak istediğim bir şey vardı.Ben Cedar Point'e sabaha karşı 4.30-5 gibi varmış olacağım.O saatte yurda girip uyumamda problem çıkar mı acaba bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Arkadaşlar benim sormak istediğim bir şey vardı.Ben Cedar Point'e sabaha karşı 4.30-5 gibi varmış olacağım.O saatte yurda girip uyumamda problem çıkar mı acaba bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
    ben gideceğin yerde çalışmadım ama aynı şekilde başka bir parkta çalışıyorum ve yurtta kalıyorum. hiçbir sorun olmaz bence zaten 24 saat front desk'te biri bulunması lazım eğer yurt varsa. giriş işlemlerini o halleder. onun dışında odana gidersin direk. odanda uyuyan vardır en fazla. onda da o saatte ugrasmazsın zaten valizle falan kendini salıverdim mi yataga kalktıgında gitmiş olur odandakiler işe falan sende yerleşirsin rahatça
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ya arkadaş bizde gelirken buraya amtrk sitesinde aynı yazılar vardı union station a gittik 87 $ a bilet aldık ve geldik şimdi insanların gelmesine 3-4 gün kalmış zaten ilk gelişleri sende buraya böyle şey yazıosn millete panik yaptıracaksın zaten gelenler tedirgin gelio yok cleveland aktarmalı alsaydın daha iidi de falan filan sen böle şeyler yazacağına milletee yardımcı olmaya yönelik şeyler yaz bu siteyede neden devamlı yazdığınıda anlamış değiliz cnr dnşmnlk !!!!!
    zac sen hem okudunu anlamadan adama saldiriyosun hem de hatani kabul etmek yerine kendi yaptigin olayi ben yapiyormusum havasina burunup bide cnr dnsma bilmem ne diye laf sokmaya calisiyosun. ayip be ayip. Ben burda her biraktigim mesajda herkese yardimci oldum, ozelde'de burdada tsk aldim o yuzden. Ben Aylak'in biletini 1 aydan once ayirtigini bilmiyordum, sadece garla cedar point arasi taksi ne kadar diye yazinca gelecekleri tarih icin biletlere baktim ve uyari icin yazdim! Cubku sabah baktigimda yemeklide bile yer olan 4 saat sonra tukenmisti 6:30 icin. Yeni gelen biriysede hala vakit varken aktarma biletini alabilecegini dusunup daha garantili ve eziyetsiz gelsin diye ucak olayini yazdim. Oturup burda ayak cekme sanki millete kostek oluyormusum gibi, ha bu arada git amtrakin sayfasina 9:30pm biletleri pahali olanlari bile bitmis! adamlara tasa etmeyin bilet var demek yerine biletlerin bitigini soyleyip ona gore biran once karar vermelerini gerektigini yazmak yardimdir!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Merhabaalr;
    10mesajı geçmediğim için özel mesajınıza burdan karşılık vermek zorundayım.Öncelikle tren biletimi 1 ay önce internetten almıştım.Uçağım dediğiniz gibi bir rötar olmazsa öğlen 3gibi chicago'ya varacak.Ve benim bineceğim tren de 9.30da hareket edecek.Havaalanından tren istasyonuna da blue line metrosuyla geçmeyi planlıyorum ki metro yolculuğum da toplamda 46dk sürecekmiş google maps'in dediğine göre.Amtrak istasyonuna varabilmem için yaklaşık 6saat gibi vaktim var oluyor.Tabi sizin yazmış olduğunuz kötü senaryoların da gerçekleşme ihtimali elbette var.O zaman da başımın çaresine bakabilecek kadar ingilizcemin olduğunu düşünüyorum.İlginiz için teşekkürler..
    sen bayagi isini garantiye alip yapmisin bravo valla..dedigin gibi insallah basina bir aksilik (benim kotu senaryolar-rotar-visa islemleri-gumruk-bavul bekleme siralarinda vakit kaybetmeden)rahat rahat gidersen gara..ingilizcende varsa sorun yok demektir! Onemli degil bu arada Aylak.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

yok 24 saat acik ama tek sorun oda arkadasini uyandiracagin icin uyuz edeceksin zaten buyuk ihtimal Amerikalilarla trende tanisirsin senin gibi oraya calismaya gidenlerle.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

zac sen hem okudunu anlamadan adama saldiriyosun hem de hatani kabul etmek yerine kendi yaptigin olayi ben yapiyormusum havasina burunup bide cnr dnsma bilmem ne diye laf sokmaya calisiyosun. ayip be ayip. Ben burda her biraktigim mesajda herkese yardimci oldum, ozelde'de burdada tsk aldim o yuzden. Ben Aylak'in biletini 1 aydan once ayirtigini bilmiyordum, sadece garla cedar point arasi taksi ne kadar diye yazinca gelecekleri tarih icin biletlere baktim ve uyari icin yazdim! Cubku sabah baktigimda yemeklide bile yer olan 4 saat sonra tukenmisti 6:30 icin. Yeni gelen biriysede hala vakit varken aktarma biletini alabilecegini dusunup daha garantili ve eziyetsiz gelsin diye ucak olayini yazdim. Oturup burda ayak cekme sanki millete kostek oluyormusum gibi, ha bu arada git amtrakin sayfasina 9:30pm biletleri pahali olanlari bile bitmis! adamlara tasa etmeyin bilet var demek yerine biletlerin bitigini soyleyip ona gore biran once karar vermelerini gerektigini yazmak yardimdir!
    arkadaslar ben 15 mayıstan beri burdayım ve az cok burda elimden geldigi kadar herkese yardımcı olmaya calıştım ama bu arkadasın amacını cözemedim ben burda acaba ben mı yanlş bakıyorum diye 3-5 kez amtrak'ın sitesine baktım ve halada bilet bulunmakta ama bu arkadasın ya amtrak'a gıcıgı var ya da baska bi çıkarı var çözemedim siz yinede çok iyi araştırmadan hiç kimseye güvenmeyin benden size tavsiye..!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaş bilet var amtrak'da milleti niye tedirgin ediyon. yardım etmek istiyosan yönlendirmeyi sürekli kendine yapmassan bizde yanlış anlamayız. biz derken cedar's yurdundayız şu an yanlış anladıysak hepimiz mi yanlış anladık? rahat olun arkadaşlar bilet bulunursunuz tedirgin olmayın, bide buraya gelince size yardım etcek çok kişi olcak her konuda.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı alex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben 15 mayıstan beri burdayım ve az cok burda elimden geldigi kadar herkese yardımcı olmaya calıştım ama bu arkadasın amacını cözemedim ben burda acaba ben mı yanlş bakıyorum diye 3-5 kez amtrak'ın sitesine baktım ve halada bilet bulunmakta ama bu arkadasın ya amtrak'a gıcıgı var ya da baska bi çıkarı var çözemedim siz yinede çok iyi araştırmadan hiç kimseye güvenmeyin benden size tavsiye..!
    Alex trene binis yerini Cleveland olarak girmisim o yuzden 9:30 biletleride satildi gordum gece biletleri gorunuyodu tek, trenin sureside 1 saat verince baktim Clevelandan oldugunu anladim. O benim hatam ama onun disinda burda bi cikar olayina yazdigim yok! Amtrak'e ne gicigim olacak ya da ordan bilet alinmasini engelemek ne isime gelecek? Clevelan'da aktarma yapan hava sirketimmi var? AYip ediyorsunuz olayi cikar olayiymis gibi algilayip. Cleveland'a 2 kere gittim ve son gidisimde cok sorunlar yasadim ve yardimci olan bir abla oldu..burda iyi sirketler kotu sirketler diye milleti uyarmiyormuyuz? Ben de ablanin olayini bu baslik altinda paylastim, baska basliklar altina gidip onun sitesinin ne adini verdim ne mailini. Ozelden mesaj cekenleride zorlamadim muhakak onla gidin gibisinde. Herkes burda akli basinda belli yasa ulasmis kisiler..Karari kendileri verir..ben sadece alternatif oldugunuda yazdim ilgilenenler icin. Ayrica amtrak olayini yazan arkadas icinde ucak yolculugu sonrasi bide trenle 6 saat yolculuk etmesin diye ucak aktarma olayinin daha rahat ve kolay olacagi icin yazdim. Bunda cikarmi var yoksa yardim etmekmi?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cemyesil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş bilet var amtrak'da milleti niye tedirgin ediyon. yardım etmek istiyosan yönlendirmeyi sürekli kendine yapmassan bizde yanlış anlamayız. biz derken cedar's yurdundayız şu an yanlış anladıysak hepimiz mi yanlış anladık? rahat olun arkadaşlar bilet bulunursunuz tedirgin olmayın, bide buraya gelince size yardım etcek çok kişi olcak her konuda.
    cem forumda ismimi gir ve 1 tane kendime yonlendirme yaptigim mesaj bulursun oda ingilizcesi az olan ve Turkiye'deki sirketi ve burdaki CIEE deki calisan Turkun yardim etmedigi arkastir. Onada ozelde bana yazmasini istiyorum cunku ozel bilgilerini forumda paylasmasi sakincali olur diye..onun disinda herkesi ya binecekleri otobus sirketinin linkine, ya otel linkini ya da alisveris yapacaklari ucuz yerlerin adreslerini verdim. Ciddi ayip ettiniz hocam..siz boyle bi cikar isi yapiyormusum gibi mesajlarimin altinda mana ariyosaniz ben artik bu sitede yazmam..burda vakit harcayip hic tanimadigim kisilere bilgiler olsun ya da manevi destek olsun mesaj biraktik sonra gelip 'bu arkadasin bi cikari var, guvenmeyin' olayi yasadik. Yuh ya!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar lütfen şunlara cevap verin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar lütfen şunlara cevap verin
    mustafa, haziranın 20sinden sonra baslarsan asgari ücretle çalışmak zorunda kalıyorsun ve büyük ihtimal kötü yerlerde çalışmak zorunda kalırsın bu yüzden ben erkenden geldim 15 mayısta. saatlik normalde kontratta 7.4o dolar diyor ama buraya gelince vergiler yüzünden yaklaşık 4 dolara kadar düşüyor.ama üzülme türkiyeye dönünce tekrar kesintilide olsa vergi iadesi alabiliyosun.o dediğin işlerde genelde amerikalılar çalışıyor burda ne kadar pis iş bizim gibi diğer yabancılara yaptırıyorlar mesela bi arkadasım ride diye geldi şimdi tek yaptıgı gece 11den sabah 7ye kadar parkın pisliğini temizlemek.firmaya falan hiç güvenme kardeşim buraya gelince hersey degısıyo tek basına ayrı bi dünya burası kendı bsaının caresıne baktın baktın yoksa 2 gün sonra dönersin.ingilizcenin iyi olmaması kötü olmuş çünkü işe alınmak için toefl belgesi gerekiyor en az 80 puan o da toefl dünya capında bi sınav oldugu içinmiş ben sorustrdum brazcık üds'de oluyomus ama onda bırazcık sıkıntı cıkarıyolarmıs Sandusky belediyesine falan onaylatman gerekiyormus fln sıra beklıyomussun cok uzun suruyomus o ben kpds'den gectımde geldım ama ondada ugrastrmıslardı beni.he ayrıca kursa falan gdersende sertifika alırsan senın ıcın daha kolay olur buraya gelince.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı alex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mustafa, haziranın 20sinden sonra baslarsan asgari ücretle çalışmak zorunda kalıyorsun ve büyük ihtimal kötü yerlerde çalışmak zorunda kalırsın bu yüzden ben erkenden geldim 15 mayısta. saatlik normalde kontratta 7.4o dolar diyor ama buraya gelince vergiler yüzünden yaklaşık 4 dolara kadar düşüyor.ama üzülme türkiyeye dönünce tekrar kesintilide olsa vergi iadesi alabiliyosun.o dediğin işlerde genelde amerikalılar çalışıyor burda ne kadar pis iş bizim gibi diğer yabancılara yaptırıyorlar mesela bi arkadasım ride diye geldi şimdi tek yaptıgı gece 11den sabah 7ye kadar parkın pisliğini temizlemek.firmaya falan hiç güvenme kardeşim buraya gelince hersey degısıyo tek basına ayrı bi dünya burası kendı bsaının caresıne baktın baktın yoksa 2 gün sonra dönersin.ingilizcenin iyi olmaması kötü olmuş çünkü işe alınmak için toefl belgesi gerekiyor en az 80 puan o da toefl dünya capında bi sınav oldugu içinmiş ben sorustrdum brazcık üds'de oluyomus ama onda bırazcık sıkıntı cıkarıyolarmıs Sandusky belediyesine falan onaylatman gerekiyormus fln sıra beklıyomussun cok uzun suruyomus o ben kpds'den gectımde geldım ama ondada ugrastrmıslardı beni.he ayrıca kursa falan gdersende sertifika alırsan senın ıcın daha kolay olur buraya gelince.
    yok kanka ben üds ile geldim ama fazla sıra yoktu belediyede. o kadar sorun çıkarmadılar yani. benim en büyük sorunum yemek burada her şey domuz ürünü

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı bonesaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok kanka ben üds ile geldim ama fazla sıra yoktu belediyede. o kadar sorun çıkarmadılar yani. benim en büyük sorunum yemek burada her şey domuz ürünü
    ya belli olmuyo işte bnm bi arkadas var onu cok ugrastrdılar ayrı küçük bi sınav fln yapmşlar bide adamların psikolojk durumuna gore degısıyo aynı vizedeki mhbbet gibi. ayrıca şimdi aklıma geldi bu pay checklerde kliseye bağış muhabbetı ne ya bızden para kesıyolar bız muslumanız soylucem artık adamlara ya.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)