Sayfa 31 Toplam 40 Sayfadan BirinciBirinci ... 21272829303132333435 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1173 adet sonuctan sayfa basi 901 ile 930 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cedar Point - Sandusky, OHIO

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

http://i.imgur.com/UT1Uq.jpg

yeni ride host unıformasıymıs

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

21inde gidecek arkadaşlar ben de biletimi aldım 21haziran akşamı 18.30 sularında cle havaalanında olacağım inşallah..siz hangi saatlerde iniyordunuz? taksiye biner geçeriz cp sınırlarına..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ben ve cag 21 haziran saat 21.30 da cleveland havaalanında olacağız uçaklarda herhangi rötar olmazsa

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı TeMPuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://i.imgur.com/UT1Uq.jpg

yeni ride host unıformasıymıs

kızların da üniforması aynımıdır?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Degismistir heralde

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı alex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaslar bende cedardayım bu yaz food host olarak calısacagım ama sanırım ben herkesten erken gıdıyorum 15 mayıs ist-ny ordan aktarmalı olarak cleveland'a ucuyorum bu tarihlerde giden baska arkadaslar var mı?

ilk cedarcı alex gitti mi acaba yksa hala yoldamıdır

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Daha yoldadir, onun yerinde olmak isterdim. Ozledim Cedar i ya

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı OceanSoul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    21inde gidecek arkadaşlar ben de biletimi aldım 21haziran akşamı 18.30 sularında cle havaalanında olacağım inşallah..siz hangi saatlerde iniyordunuz? taksiye biner geçeriz cp sınırlarına..
    merhaba ben de 21 haziran aksam 19:30 da clevelandda olucam taksıyle gıtmeyı dusunuyorum...gruba katılabılırım...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Denniss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba ben de 21 haziran aksam 19:30 da clevelandda olucam taksıyle gıtmeyı dusunuyorum...gruba katılabılırım...
    tamam ben seni beklerim..isim neydi? bi yandan tanısmıs olalım..ben mithat.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Cedar'cı arkadaşlar, bizde sandusky'dayız, izin günlerimizde bol bol birbirimizin parklarını ziyaret ederiz artık

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı OceanSoul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam ben seni beklerim..isim neydi? bi yandan tanısmıs olalım..ben mithat.
    bende deniz...memnun oldum kardesım...iş ne senın?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Mithat park operationsta yövmiyeci.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alexten hala ses yok . Alex napiosun yerleştin miii ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı LaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alexten hala ses yok . Alex napiosun yerleştin miii ?
    :))) Alex büyük ihtimal cedars ın salonundaki nete girmeye çalışıyor yada espn izliodur :)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart bilgi:)

Alıntı Zacc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :))) Alex büyük ihtimal cedars ın salonundaki nete girmeye çalışıyor yada espn izliodur :)
    bu cedarsın salonundakı ınterneti neşekilde kullanabiliyoruz?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Downtown daki belediye ye ikemetgahtan nufus kayit ornegi veriyosn, onlar sana bi numara veriyo sonra columbusta eyalet guvenlik mustesarligindan internet profili actiriyosn.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Tabi birde human recources ta onaylattirmak gerekiyo..tempus arkadasimiz unutmus sanirim..hepsi 1 ayda hallolur..sonra istediginiz kadar nete girebilirsiniz..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Yani 1 ay nete giremiycekmiyizzz ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Tecrübeli arkadaşlara 2 sorum var 1.si bu giderken yanımızda götüreceğimiz parayı cebimizde taşımak istemiyosak tr den ne yapabiliriz yani burda bir bankaya mı yatırmalıyız Bank of America hesabı burdan açılabiliyomu ne kdar siz ne yaptınız?

2.si ise oradaki haberleşme işinizi AT&T ALarak mı yoksa bu walmart ta satılan 20 dolar telefon +kart+ dk olanlardan mı hallettinizz ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler hadi nerdesiniz ya 15 mayıstan beri burdayım : )) bi sürü rus ukraynalı moldovalı her yerden kısaca bi sürü insan var tek türk benim ingilizce knusmak güzelde insan arada özlüyo türkçe bseyler konusmayı valla onlar kendı aralarında rusca falan konustuklarında bnmde cok turkce konusasım gelıyo ama : )))) nyse hadi gelinde iki muhabbet edelim ben cedardayım : )) he bide laptop gtrsem sorun olur mu dyen arkdaslara ben getrdım sımdılık bı sorun cıkmadı dyede eklemek ıstıyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı LaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tecrübeli arkadaşlara 2 sorum var 1.si bu giderken yanımızda götüreceğimiz parayı cebimizde taşımak istemiyosak tr den ne yapabiliriz yani burda bir bankaya mı yatırmalıyız Bank of America hesabı burdan açılabiliyomu ne kdar siz ne yaptınız?

2.si ise oradaki haberleşme işinizi AT&T ALarak mı yoksa bu walmart ta satılan 20 dolar telefon +kart+ dk olanlardan mı hallettinizz ?
    Şimdi şöyle bi durum söz konusu sandusky de bank of america bulmanın mümkünatı yok hatta ohio da onun için paranı yanında götür derim ben zaten yanına alcağın para 800 $ ı geçmesin... ikinci olarak at&t kartla konuşmakta mesajlajmakta pahalı ya gelio baya dediğin gibi walmart tan alabilirsin o kartlar baya gidio 14 $ gibi bişiydi onun haricinde hatlı telefon da satıolar best buy da onlardan da ekonomik olanlkarı var baya oraya gittiğinde bakarsın artık

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

beyler hadi nerdesiniz ya 15 mayıstan beri burdayım : )) bi sürü rus ukraynalı moldovalı her yerden kısaca bi sürü insan var tek türk benim ingilizce knusmak güzelde insan arada özlüyo türkçe bseyler konusmayı valla onlar kendı aralarında rusca falan konustuklarında bnmde cok turkce konusasım gelıyo ama : )))) nyse hadi gelinde iki muhabbet edelim ben cedardayım : )) he bide laptop gtrsem sorun olur mu dyen arkdaslara ben getrdım sımdılık bı sorun cıkmadı dyede eklemek ıstıyorum
    Alex :)) keyfin yerinde anlaşılan :)bu arada işin ne wagon mu franchising food mu ??

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

beyler hadi nerdesiniz ya 15 mayıstnan beri burdayım : )) bi sürü rus ukraynalı moldovalı her yerden kısaca bi sürü insan var tek türk benim ingilizce knusmak güzelde insan arada özlüyo türkçe bseyler konusmayı valla onlar kendı aralarında rusca falan konustuklarında bnmde cok turkce konusasım gelıyo ama : )))) nyse hadi gelinde iki muhabbet edelim ben cedardayım : )) he bide laptop gtrsem sorun olur mu dyen arkdaslara ben getrdım sımdılık bı sorun cıkmadı dyede eklemek ıstıyorum

Alex haberler sende nerden internete girdin ilk gün ne yaptın daha bizim gelmemize 25 gün var :S yurtların durumları nasıl ayrıntılı bilgi istiyoruz vaktin olduğunda

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

fena değil valla ) soak cityde rapid diye bi mekan var kasiyerim orda ama oraya gelene kadar 2-3 yerde daha calştım eger cedar elemanıysan her işi yapıyosun ben bunu ogrendım ama eglencelı yanı ılk bı ıkı gun acemılık ve özlem cekıyosun ama sonra alısıyosun tek sıkıntı yemekler cunku bız turkıyede anne yemegıne alıştıgımız ıcın fast food bayıyo tabi her zaman ) internetide sorun yapmayın her iki yurttada girebiliyosunuz sanslıysan odandan ceker wi-fi ama cekmezsede herkes lobide oturuyo giriyo sorun degıl yani. yurt içinde eger kendı yemegımı yapıcam dyosanız commons'a gidin yok yemek dert degıl dyosanız cedar'a. sorunuz olursa yıne yazın bana ben grdıkce cevap atarım cunku bugun tatıl gunum cıkmadm dsarı falanda dınleneyım dedım frsat buldum ama calısınca yorgunluk falan her zaman gremıyorum yınede cevap yazarım. he bide ben salak gibi taksiyle geldım cleveland'dan sandusky'e sakın o hatayı yapmayın arkadaslar sakın 130 dolar ödedim ama aslında suc bnm degıl sonucta yenı ınmısım hava alanına (cleveland) ve otobus istasyonunu falan bilmiyorum ve dsardada hayvan gbı fırtına var mayıs 16 ordakı herkese sordum otobus var mı metro var mı taksıye para vermek ıstemıyorum dye ama bi allahın kuluda var demedı belkı 10 15 kişiye sordum nyse ben taksıyle geldım tabı sike sike (kusura bakmayın 130 dolar bayılınca hiç yoktan ınsanın agzı bozuluyo affola) nyse buraya gelnce ogrendımkı otobus varmıs ve 30 35 dolara halledebilirsin bunu ben verdim siz yapmayın iyice arastrın taksıcılerı zengın etmeye gelmıyoruz buraya tmm kardesler. he bana sorarsanızda eger otobus nerden dye hala bilmiyorum cunku sanduskye geldkten sonra baska yere gtmedım daha. şimdilik bu kadar soru sormak ısteyen arkadaslar sorabılır her zaman. allaha emanet olun.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

louies den lymns dan ne haber , akmıyomusun Alex? yada Candy le daha tanısmadım mı? Turk oldugunu bellı et o gelır tanısır

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Ilk oncelikle herkese merhaba. Ben onumuzdeki yil Amerika'ya masterimi yapmaya gidecegim eger burs ayarlayabilirsem. Universite yillarimda WAT ile bir kac eyalette calisma imkanim oldu. Bayagi bir deneyimim var diyebilirim bu olayda. Cedar Point'e gidecek arkadaslara onerim hirsizlik olaylari yasandigi icin yaninizda getireceginiz laptop ya da diger elektronik esyalarin calinma ihtimali goz onunde bulundurun. Park hic bir sorumluluk kabul etmiyor calinan esyalarinizda. Bazi arkadaslar amazondan alis-veris edeceklerini yazmislar. Orasida riskli. Yani elinize aldiginiz mal ulasmayabilir ya da istediginiz sekilde bir sey gelmeyebilir. O yuzden elektronik esya alacaksaniz direk ordaki elektronik buyuk esya magzalari (mesala best-buy ya da Walmart) var oralardan gorerek alabilirsiniz. Telefon olayina gelirsekte orda 2-5 dollara satilan telefon kartlari var. Onlar ile 2 saat gorusme imkaniniz bile olabiliyor. Yalniz cebinizi yurtdisina actirinki o kartlari kendi cebinizden arayabilesiniz. Eger cebinizi getirmezseniz 20 dollar civari ucuz bir cep alabilirsiniz yukarida bahsetigim magzalardan. Cedar Point'e gitmek icinde en yakin yer Cleveland. Sakina Alex arkadasin durumuna dusmeyin. Otobus ile gitmeye calisirsanizda o kadar ucustan sonra bir Clevelan'din sehir merkezine gitmeniz sart otobuse binmek icin ve buradan bilet alacaksiniz ilkonce. Aksam 9 civari Cleveland'a olunuyor genelde ve otogar'da sabahlamaniz gerekecek. Cunku 3 otobus kalkiyor ve en son kalkani 7 civariydi hatirladigim kadariyla. Yani otogarda sabahlamaniz lazim. Bu kadar yolculuk sonrasi bir de otobusten indikten sonra taksiye binip Park'a gitmeniz lazim. Yine en az bir 100 dollar cebinizden cikacak bunca iskenceye. Size onerim orda bir abla var. Kendisi gercekten bir abla gibi herseyiniz ile ilgileniyor ve havaalanindan alip sizi Cedar Point'e kadar birakiyor ve doneceginiz zaman yine gelip alip sizi havaalanina birakiyor. O zaman aldigi ucret 100 dollardi simdi bilmiyorum ayni ucreti aliyormu ama gercekten her sorunuz ile ilgileniyor. Ben ve 2 arkadas firtinadan dolayi ucagimiz ertelendigi icin onun evinde bir gece konakladikta. Ilgilenirseniz bana mesaj cekin size bu ablamizin e-mail adresini verebilirim ya da baska ogrenmek istediginiz bir sey olursa yazin bana. Hepinize iyi yolculuklar ve eglenceler dilerim. Ilk bir kac haftaniz cok zor gecebilir. Pes etmeyin!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

an itibariyle commonsta yer kızlar için yok.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Gençler hasan21 in de dediği gibi kesinlikle taksiyle gidin ama taksiciyle muhakkak pazarlık yapın tek başınıza olsanız dahi 60-70 dolara gidebilrsiniz ...zaten oraya indiğinizde vücudunuz (deyim yerindeyse ) turşu gibi olacağından otobüsle falan uğraşmazsınız direk taksi alex sana da bi ricam var cedars ta kalıyosan 597 yada 598 rezerve ettirsene (12 gün sonra oradayım) :))

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ...

arkadaşlar food host kıyafetleri hakkında bilgisi olan var mı?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Denniss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar food host kıyafetleri hakkında bilgisi olan var mı?
    calistigin yere gore renkleri degisiyor ama yazin olacagi icin short ve polo shirt veriyorlar. Ayakabi kendinin olacak. Siyah istiyorlar genelde ya da beyaz. Sen calisacagin bolumun managerina mail atip sorsana. Sana butun bilgileri verir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)