Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 104 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WAT Acil Yardım Diyenler

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

evet geri bende öyle diyorum
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet geri bende öyle diyorum
    Ben ABD saati geri diyorum sen Avrupa saati geri diosun o fark var dostum arada

Birde su transit vize durumu hakkinda bilgi lutfen

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı drummer987 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim ucus saatleri ile problemim var mesela 14 aksama en gec NY olmam lazim ama ekobilette bakarken tarih yazmiyo.Yani istanbuldan ayrilirken saat ve tarih yazio ama NY a inecekken sadece saat yaziyo tarih yazmio Saat farkini goz onune alirsak nasil hesaplamimiz gerekiyor gunu?

Birde transit vize durumu nedir? Ozellikle londra icin transit vize gerekyor diyorlar ve transit vize hangi durumlarda gerekli basimiza is cikmasin
    hocam direk ucus ise burdan ayrildigin saate 4 5 saat ekle mesela saat 14de uctun amerika saatiyle 19da ordasin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu transit vize hakkında ne biliyorsunuz
    ingiltere,fransa,belçika bunlar transit vize istiyorlarmı.
    ucuzabilet.com u aradım sordum ülkelerin elçiliklerine sorman lazım dedi transit vizye gerek varmı yokmu diye.
    tek tek bunlarımı sorcam.
    gerçekten böyle bişey varmı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ogrsh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu transit vize hakkında ne biliyorsunuz
    ingiltere,fransa,belçika bunlar transit vize istiyorlarmı.
    ucuzabilet.com u aradım sordum ülkelerin elçiliklerine sorman lazım dedi transit vizye gerek varmı yokmu diye.
    tek tek bunlarımı sorcam.
    gerçekten böyle bişey varmı
    benim gidiş aktarmasız dönüş roma aktarmalı şirkete sordum italya transit vize istemiyor dedi.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

hocam avrupanın saatide geri amerikanın saatide

BannedUser
    Guest

Almanya-Italya-Fransa-Ingıltere-Hollanda

buralardan her sene yuzlerce wat ögrencisi gidiyor ve su ana kdar transit vizesi yok diye geri doneni duymadım.

AMAAAAA

aslında konu burada degılde genel baslık altında yazsam guzel olacak cunku cok sorulan bır soru yazıyorum genel baslıga oradan okursunuz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vize ücretini adanadaki TEB'den yatırabilirim sorun olmaz değilmi?
    acmiyim ilk defa gidicem her konuya bir soru yazıyorum idare edin

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

yok farketmez makbuzunu aldıktan sonra

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ewet arkdaşlar bu konuda bilgilendirir misiniz*

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Herhangi bi TEB bankasına Amerika için Vize görüşme ücret ödeyeceğinizi söyleyin, Ankara şubesi hesabı bulacaklardır. Bankada miktar belirtilmiyor. Şu an hatırlamıyorum ama gereken ücreti yatırıp makbuzunuzu alın. Bu kadar (:

Edit: Bir de bankada sıraya girmeden önce TL'nizi Dolara çevirmeyi unutmayın
    Konu rhyme4eva tarafından (29-04-2011 Saat 02:27 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme
    Türkiye'de yapılmış en güzel çalışmalardan biri.
    http://youtu.be/Bn-tgspTjm4

BannedUser
    Guest

farketmez il

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar ben old orchard beach de ride operator luk yapacağım baştan iyi gibiydi ama çok yağmurlu olduğundan kapalıymış genelde saatlik 7.50 olar alacağım galiba yeterli olmayacak bana 2. iş nasıl bulabilirim hatta 3. iş

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı ilteris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben old orchard beach de ride operator luk yapacağım baştan iyi gibiydi ama çok yağmurlu olduğundan kapalıymış genelde saatlik 7.50 olar alacağım galiba yeterli olmayacak bana 2. iş nasıl bulabilirim hatta 3. iş
    haftada 35 40 saat çalışırsan yeter diye düşünüyorum 2işi bulda hocam 3 kenarda dursun

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ama haftada 4 6 gün arası 6-8 saat ortalama yağmur yağınca da kapatıyorlarmış

BannedUser
    Guest

evet abd dogu kıyılarında oyle bır sorun var işte yagmurlu gun sayısı yaz mevsımıne gore cok oluyor. birde konaklama ve yemek temın etmıyorsa kurum grcekten cok zorlanırsın. craigslist: houston classifieds for jobs, apartments, personals, for sale, services, community, and events buradan orada iken işlere bakarsın eğer adres bırakan olursa işyerine gidip iş isteyebilirsin.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ayrı bi başlıkta açmıştım sorumu ama burda daha çabuk yardım gelir düşüncesiyle burda da paylaşayım dedim sorun olmazsa. Benim 18 mayısta vize randevum. Benden önce beraber gideceğim arkadaşımın 11 mayıs'ta fakat. İstanbul'u hiç bilmediğimiz için nasıl gideceğimiz hakkında bir fikrimiz yok. Esenler otogarından otobüsle yada herhangi bir toplu taşıma aracınla nasıl gidileceğini tarif edebilecek olan var mı?
    Only those who risk going to far can possibly know how far they can go!

BannedUser
    Guest

Öncelikle otobüs kacta burada olacak ve neden Esenlerde iniyorsun ki Anadolu tarafından gelıyorsan muavine istinye servis var mı ? de yok derse besiktasa sor mutlaka birine vardır oraya kadar servis yap istinye marinadan yurume 5 dakıka surer kıme sorsan gosterır. Besıktastan gelırsen eger 40T 22 20A otobüsleri gecer istinye dereiçinde inersin konsolosluk onunde.

Tabiki öncelik istinye servis olsun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Teşekkür ederim öncelikle İzmir'den gitmicem Kocaeli'den gideceğim o yüzden Esenler garajında ineyim dedim Avrupa yakasında inmiş olurum en azından diye düşündüm. Başka nerde inebilirim ki?
    Konu qreatiwe tarafından (29-04-2011 Saat 08:10 PM ) değiştirilmiştir.

BannedUser
    Guest

hayır esenlere gelmeden bazı otobusler degısık yerlerde yolcu ındırır servıs daha kolay olsun dıye sen sor ıste ben ıstınye de ya da besıktas yanı ılk olarak ıstınye de.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Otobüs saatim falan daha belli değil ama 07.45 vize randevum ondan önceki saatlerde İstanbul'da olmuş olmam lazım. Sabah gidicem büyük ihtimalle. O zaman bilet almadan önce sorarım. Eğer servis varsa dediğin yerlere Esenlere gelmeden bi yerde indirir artık nasıl daha kolay gidebilirsem. Teşekkürler

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı qreatiwe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Otobüs saatim falan daha belli değil ama 07.45 vize randevum ondan önceki saatlerde İstanbul'da olmuş olmam lazım. Sabah gidicem büyük ihtimalle. O zaman bilet almadan önce sorarım. Eğer servis varsa dediğin yerlere Esenlere gelmeden bi yerde indirir artık nasıl daha kolay gidebilirsem. Teşekkürler
    Valla araştır kardeşim daha sonra mağdur olma.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bir sirketten work & travel a kayıt oldum, benim hazırlamam gereken tüm belgeler hazır. New York ta Mc Donalds'ta çalışacağım. ds 2019 formu da şirkete gelmiş, hatta haftaya da randevu aldım. ancak ds 2019 formumda çalışacağım mcdonalds ın adresi yerine sponsorun adresi yazıyor, geovision. neden böyle olduğunu, vize görüşmesinde bir dezavantaj yaratıp yaratmayacağını sorduğumda bir sorun olmayacağını, sponsorun şirkete job offer ı gönderme(!?) diyerek ds formuna kendi adreslerini yazdıklarını, bana mc donalds tan bir job offer vereceklerini ve bunu vize görüşmesinde sunacağımı söylediler. aynı sponsor ve şirketten ds formunu alan başka bir arkadaşımda ise çalışacağı yer yazıyor. O self gitmesine rağmen çalıştığı yer ancak benim formumda sponsor. Neyse fazla uzatmadan, bu durum vize görüşmesinde bir sorun yaratır mı? Şirketim yapması gereken bir işlemi eksik yaptı diye düşünüyorum. ne yapabilirim?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ede90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bir sirketten work & travel a kayıt oldum, benim hazırlamam gereken tüm belgeler hazır. New York ta Mc Donalds'ta çalışacağım. ds 2019 formu da şirkete gelmiş, hatta haftaya da randevu aldım. ancak ds 2019 formumda çalışacağım mcdonalds ın adresi yerine sponsorun adresi yazıyor, geovision. neden böyle olduğunu, vize görüşmesinde bir dezavantaj yaratıp yaratmayacağını sorduğumda bir sorun olmayacağını, sponsorun şirkete job offer ı gönderme(!?) diyerek ds formuna kendi adreslerini yazdıklarını, bana mc donalds tan bir job offer vereceklerini ve bunu vize görüşmesinde sunacağımı söylediler. aynı sponsor ve şirketten ds formunu alan başka bir arkadaşımda ise çalışacağı yer yazıyor. O self gitmesine rağmen çalıştığı yer ancak benim formumda sponsor. Neyse fazla uzatmadan, bu durum vize görüşmesinde bir sorun yaratır mı? Şirketim yapması gereken bir işlemi eksik yaptı diye düşünüyorum. ne yapabilirim?
    vizede sorun cıkmaz muhtemeLen, hatta rahatca cıkmaz diyebiLirim ama usa da probLem cıkabiLir, yani asLında sen şu an işsiz oLabiLirsin.. Sen işverenLe göürstün mü kabuL ettimi seni? Gideceğini faLan biLmiyorsa ara söLe geLicem faLan die.. Yani eğer görüsme faLan oLmadan gönderioLarsa seni Mc'e işsiz kaLabiLirsin.. Dikkat et..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

işveren zaten türk galiba, yani verdikleri job offer da bir türk ün ismi ve bilgileri var manager olarak. bana sponsorun, job offer gönderme demesi oldukça saçma geliyor açıkcası. adamlar hangi belgeler gelirse onlarla ds formunu doldurmuyorlar mı? neden gönderme desinler. bir katakulli olduğunu düşünüyorum burada ama

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

işveren zaten türk galiba, yani verdikleri job offer da bir türk ün ismi ve bilgileri var manager olarak. bana sponsorun, job offer gönderme demesi oldukça saçma geliyor açıkcası. adamlar hangi belgeler gelirse onlarla ds formunu doldurmuyorlar mı? neden gönderme desinler. bir katakulli olduğunu düşünüyorum burada ama
    kesin bi iş var orda ben sana söLiyim, zaten job-offer'ı sponsor göndermez, siz sponsora gönderirsiniz DS için.. Bişey var orda yine şirketLerin 3kağıtçıLıkLarı sanırım.. Bana özeLden şirketinin adını yazarmısın..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bende de aynı durum var ve aynı sponsor... Sen şirketin ne acaba?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesin bi iş var orda ben sana söLiyim, zaten job-offer'ı sponsor göndermez, siz sponsora gönderirsiniz DS için.. Bişey var orda yine şirketLerin 3kağıtçıLıkLarı sanırım.. Bana özeLden şirketinin adını yazarmısın..
    sende advise benım noyumu verdın lem yoksa gecenlerde aradlar gıtmeyı dusunuyosanız gonderelım senıde dıye

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

o zaman benim de bir sorum var... Geçenlerde bir arkadaş banka dekontuyla ilgili problem yaşamıştı.Orijinal dekontu istemişlerdi konsolosluktan. Banka bana orijinali vermedi sarı olan nüshasını verdi. Aslını istedim onun bizde kalması gerekiyor bu senin asıl dekontun dedi. Bu sarı nüshayla gidenler varmış vize almışlar. Sizce bir problem olur mu bende? Aynı gün parayı yatıran arkadaşıma aslını vermişler ne saçma iş bu ben anlamadım.

BannedUser
    Guest

Alıntı deep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de aynı durum var ve aynı sponsor... Sen şirketin ne acaba?
    Alıntı deep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman benim de bir sorum var... Geçenlerde bir arkadaş banka dekontuyla ilgili problem yaşamıştı.Orijinal dekontu istemişlerdi konsolosluktan. Banka bana orijinali vermedi sarı olan nüshasını verdi. Aslını istedim onun bizde kalması gerekiyor bu senin asıl dekontun dedi. Bu sarı nüshayla gidenler varmış vize almışlar. Sizce bir problem olur mu bende? Aynı gün parayı yatıran arkadaşıma aslını vermişler ne saçma iş bu ben anlamadım.
    @Eda durumun tehlikeli şirketini tahmin ediyorum özelden ulaşırsan sana genel bilgi veririm buradan yazmam uzun sürer.

@deep otokopi kagıtlar cok hassas iyi muhafaza edilmezse bozuluyor ve yazılar okunmuyor. Bu yüzden dekontları iyi saklamak gerek. Yani sorun olmazda aslını almak daha sağlam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)