Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 131 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Seneca Foods Corparation Winsconsin/Minnesota

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iş arıyorum ama bulamıyorum birazdan bi kaç yere tekrar bakacağım hem tatil yapacağım hem çalışacağım tabi bulursam
    burda bi kaç öğrenci var iş sözleşmesi sahte çıkmış bende benimkinden şüpheleniyorum.Arkadaşlar siz iş fuarına gittiniz mi benimki gitmeden halloldu, sözleşmesi karşılılksız çıkan arkadaş da fuara gitmemiş . . .

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı buzzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iş arıyorum ama bulamıyorum birazdan bi kaç yere tekrar bakacağım hem tatil yapacağım hem çalışacağım tabi bulursam
    burda bi kaç öğrenci var iş sözleşmesi sahte çıkmış bende benimkinden şüpheleniyorum.arkadaşlar siz iş fuarına gittiniz mi benimki gitmeden halloldu, sözleşmesi karşılılksız çıkan arkadaş da fuara gitmemiş . . .
    tamam geldi mail sıkıntı yokmuş

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

burda bi kaç öğrenci var iş sözleşmesi sahte çıkmış bende benimkinden şüpheleniyorum.Arkadaşlar siz iş fuarına gittiniz mi benimki gitmeden halloldu, sözleşmesi karşılılksız çıkan arkadaş da fuara gitmemiş . . .
    abi geçen senede fuara gitmedim aynı danışmanlık şirketiyle UT.... işle ilgili sorun yaşamadım... o işsiz kalan arkadaşlar %99.9 başka şirketle gelmişlerdir... aynısını geçen senede yaşadık arkadaşlarımız işsiz kalıp geri döndüler....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu arkadaşda ut ile geldi işi sahte çıkınca başka iş ayarladılar.. bide bana virginia beach de iş ayarlasalar turist gibi geziyorum)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu arada konaklama için depozito istiyorlar mı ?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

depozito olduğunu sanmıyorum günlük 4$ yazıyor.. yurt zaten... ordaki danışmanlarla aranı iyi tutabilseydin baştan belki ayarlayabilrlerdi...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bu arkadaşda ut ile geldi işi sahte çıkınca başka iş ayarladılar.. bide bana virginia beach de iş ayarlasalar turist gibi geziyorum)
    çok heves edecek bir durum yok açıkcası

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı aykut genç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yaz bende glonce deyım bıletlerı 22 temmuza almıştık iş sözleşmesı değişince 17 alınınca bilet tarıhını değiştirmek zorunda kaldım ve cezalı almıştım biletı 235 tl daha pahalıya geldı çok para harcadık umarım gerı dönüşü olur..
    merak etmee.geri dönüşü fazlası ile olacaktır.biraz fazla çalişirsin ama 6000 doları düşmez 60 günde kazandıgı para.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

slm.sende oakfielddesin sanırım.uçagın ne zaman ? istersen gitmeden haberleşelim,facebookdan ulaşabilrsin.27 temmuzda yaklaşık 10 kişi birlikte gidiyoruz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

depozito yok.konaklama geçen sene 25 dolardı bu sene 28 dolar.ayrıca akşam yemegi ve kahvaltı almak isterseniz onlarda 28 şer dolar.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı gökmenkaraaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    depozito yok.konaklama geçen sene 25 dolardı bu sene 28 dolar.ayrıca akşam yemegi ve kahvaltı almak isterseniz onlarda 28 şer dolar.
    seneca glencoe'ye vardık burası yarı kapalı ceza evi gibi .. daha çalışmaya başlamadık..... iş sözleşmesinde 17 temmuz yazan arkadaşlara yattığı yerden 40saatlik ücret ödeniyor... sivrisinekler dışında bir problem yok gibi bakalım olanı biteni ara ara yazarım ..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

slm arkadaşlar nasıl gidiyor ? mayville ve oakfield'ta olanlara sesleniyorum.. glencoe fabrikasında sıkıntı var arkadaşlar mısırlar olmamış çalışmaya 6 ağustosta başlıcaz gibi dedikodular yayılıyor.. bizde geziyoruz takılıyoruz yatıyoruz top oynuyoruz.. şimdilik herşey yolunda çalışmamamız dışında

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Aysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seneca glencoe'ye vardık burası yarı kapalı ceza evi gibi .. daha çalışmaya başlamadık..... iş sözleşmesinde 17 temmuz yazan arkadaşlara yattığı yerden 40saatlik ücret ödeniyor... sivrisinekler dışında bir problem yok gibi bakalım olanı biteni ara ara yazarım ..
    sizin sözleşmede de 25 temmuz yazıyor.yarından itibaren sizde alirsiniz haftalık 40 doları bence.ne yazıkki benim sözleşmem 1 agustos.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaslar seneca ya gitmek icin illa gida veya ziraat mi okumamiz gerekiyor...turizm okusak olmuyormu ....bu arada haccp ve kalite belgelerim falanda var beni alirlarmi seneye...ve gidenlerden yorum alabilirmiyiz hersey hakkinda...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı DjNia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar seneca ya gitmek icin illa gida veya ziraat mi okumamiz gerekiyor...turizm okusak olmuyormu ....bu arada haccp ve kalite belgelerim falanda var beni alirlarmi seneye...ve gidenlerden yorum alabilirmiyiz hersey hakkinda...
    wat tüm üniversite öğrencileri için tabiki bu işi seçerek seneca'da çalışabilirsin... gıda ve ziraat mühendislerinin seçme nedeni okullarına staj olarak saydırabilmek ben glencoe minnesota fabrikasındayım.. burda psikoloji sosyoloji hukuk maliye işletme uluslararası ilişkiler hemşirelik okuyan arkadaşlarda var işten yeni geldim uyucam.. ) TR'ye döndükten sonra ayrıntılı olarak burda ne yaşadık ne yaptık ne ettik herşeyi yazıcam... ))

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı DjNia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wat tüm üniversite öğrencileri için tabiki bu işi seçerek seneca'da çalışabilirsin... gıda ve ziraat mühendislerinin seçme nedeni okullarına staj olarak saydırabilmek ben glencoe minnesota fabrikasındayım.. burda psikoloji sosyoloji hukuk maliye işletme uluslararası ilişkiler hemşirelik okuyan arkadaşlarda var işten yeni geldim uyucam.. ) TR'ye döndükten sonra ayrıntılı olarak burda ne yaşadık ne yaptık ne ettik herşeyi yazıcam... ))

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

uyumuycagin bir zaman birkac sey yazarsan cok sevinirim ...tskler...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu is hakkinda birseyler yazacak kimse yok mu?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

25 gün daha sabret kardeşim hiç vaktim yok.... 12saatimiz fabrikada geçiyor.. geri kalan 12 saatin 8saatinde uyusan kalan 4 saatte de tuvalet duş yemek ne yaparsın sen seç artık

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Seneca Foods hk.

İyi günler arkadaşlar.Önümüzdeki sene ben de Seneca Foods'a gitmek istemekteyim.Hangi firmayla gittiniz,başvuru prosedürü ve tarihi,maliyeti hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

İyi günler....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İyi günler arkadaşlar.United Towers ile görüştüm.Koşulları oldukça hoşuma gitti Seneca Foods'un.Seneye gideceğim büyük ihtimalle
    United Towers da iyi bir firma sanırım.Sizin UT ile ilgili görüşleriniz nelerdir?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merabalar arkadaşlar,bu işi endüstri mühendislerinin de staj olarak gösterebileceğini öğrendim bende buraya gitmeyi düşünüyorum,peki fabrika oraya gittiğim zaman beni stajyer olarak kabul edecek mi gitmeden işverenimle nasıl bi konuşma yapmalıyım daha önce work and travel'la staj yapmış olan birileri veya bu konuda fikri olan birileri cevap verirse çok iyi olur şimdiden teşekkürler.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

staj programını araştır istersen(internship)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ama benim bahsettiğim wat yapıp şirkete staj defterimi doldurtabilmem internship yapmak değil sormaya çalıştığım buydu.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı _Emre_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi günler arkadaşlar.Önümüzdeki sene ben de Seneca Foods'a gitmek istemekteyim.Hangi firmayla gittiniz,başvuru prosedürü ve tarihi,maliyeti hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

İyi günler....
    United TOWERS bu işe gitmek istediğinizi söyleyerek seçebilirsin.... maliyeti geçen sene için 2225tl şirket(2. katılımcı) uçak biletim 860$ istanbul-NY minneapolis-NY 300$ geri kalan masraflar vize pasaport vs...

Alıntı _Emre_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi günler arkadaşlar.United Towers ile görüştüm.Koşulları oldukça hoşuma gitti Seneca Foods'un.Seneye gideceğim büyük ihtimalle
    United Towers da iyi bir firma sanırım.Sizin UT ile ilgili görüşleriniz nelerdir?

Yardımcı olursanız sevinirim.
    2yıldır bu şirketle gidiyorum çok memnunum seneye tekrar bu şirketle gitmeyi düşünüyorum...

Alıntı niksiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama benim bahsettiğim wat yapıp şirkete staj defterimi doldurtabilmem internship yapmak değil sormaya çalıştığım buydu.
    evet staj defterini doldurtabilirsin.. ben ziraat mühendisliği okuyorum staj defterimi doldurttum aynı şekilde gıda ve endüstri okuyan arkadaşlarda staj belgeleini aldılar.... daha dün gece döndüm TR'ye çok kısa bir zamanda tüm ayrıntılarıyla yazıp herkesin sorunlarını cevaplayacağım görüşmek üzereeee

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Aysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    United TOWERS bu işe gitmek istediğinizi söyleyerek seçebilirsin.... maliyeti geçen sene için 2225tl şirket(2. katılımcı) uçak biletim 860$ istanbul-NY minneapolis-NY 300$ geri kalan masraflar vize pasaport vs...

2yıldır bu şirketle gidiyorum çok memnunum seneye tekrar bu şirketle gitmeyi düşünüyorum...

evet staj defterini doldurtabilirsin.. ben ziraat mühendisliği okuyorum staj defterimi doldurttum aynı şekilde gıda ve endüstri okuyan arkadaşlarda staj belgeleini aldılar.... daha dün gece döndüm TR'ye çok kısa bir zamanda tüm ayrıntılarıyla yazıp herkesin sorunlarını cevaplayacağım görüşmek üzereeee

Ne kadar kazandın peki kaç hafta çalısdın lac saat calısdın aysin yazabilir misin bunları ?
    FORZA ES-ES

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı skyline26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar kazandın peki kaç hafta çalısdın lac saat calısdın aysin yazabilir misin bunları ?

günlük 12 saat çalıştım... haftada 6gün... 1ağustos 1ekim tarihleri arasında 52gün çalıştım total kazancım 6100$ civarı son paycheck cuma günü gelecek..... arkadaşlarımın 5000-7000 arası değişiyor kazançları....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Aysin çok teşekkür ederim cevabın için United a gidip önümüzdeki yaz için Seneca'ya ön kayıt işlemini yaptım.İletişimde olalım önümüzdeki sene belki aynı fabrikaya gideriz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu fabrıkayı bayanlara tavsıye edermısnz.zorlanırmıyız acaba bırde yurtta kız erkek karışıkmı kalıyor.artııı ingilizceniz gelişiyor mu acaba

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Fabrikada ne gibi işlerde çalıştırıyolar gece veya gündüz çalışmanın hangisi daha avantajlı olur ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)