Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: walmart hakkında bilgisi olan..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ben de ıkı poset dolusu fiş var onları nasıl alıcaz pekı...walla vardır herhalde 5000 dolarlık fıs
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hyr fis vs onlar olmuo malesef..demek istedgim sana gelen paradan bir vergi kesintisi olursa tum bunlarda sana geri donme oluyr..ama sen kalkip bir labtop alsan bunda sana bir geri donme olmuo
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

bu laptop konusuna ıyı değindin...bir sirketteki bir sahıs eger bırseyı faturalı alırsan yıne vergı odenıyormus oyle soylemıstı :S

PS: bir kelımelerının coklugundan dolayı özürr
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

labtobumu bende faturali aldim ama sirf bu yuzden bana bir geri donusum olmadi vergi olarak
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

hangı sırketten ogrendıgımı hatırlasam soracam ama ....
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangı sırketten ogrendıgımı hatırlasam soracam ama ....
    alalal bunu sanaa bir sirketten mi solediler
    S-pectacular

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ewet bır sırketten soyledıler...bıldıklerımı ya burdan ogrenmısımdır yada taksımde kı sırketlerden...hepsını gezmısımdır soylemesı ayıp
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ewet bır sırketten soyledıler...bıldıklerımı ya burdan ogrenmısımdır yada taksımde kı sırketlerden...hepsını gezmısımdır soylemesı ayıp
    hahahahepsni gezdiysen zaten kafa bi duman olmustur
    hepsi ayri seyler soylemislerdir
    S-pectacular

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ewet itiraf edıyorum hepsını gezdım...bence zatı ıkı tane taksımde bir tane de besıktasta var ıyı sırket gerisi fasa fiso...taksımdekılerden bır tanesı kapattı wat ve ınternı
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ewet itiraf edıyorum hepsını gezdım...bence zatı ıkı tane taksımde bir tane de besıktasta var ıyı sırket gerisi fasa fiso...taksımdekılerden bır tanesı kapattı wat ve ınternı
    bu isle alakali yaklasik 50 ye yakin firma var ve hersene bir bukadar da aciulip farkli ismler adi alrinda acilio..bu faso fiso olan sirketler yuznden zaten ogrenciler magdur oluyor ya..
    S-pectacular

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

kapatan sırket ıyı olan sırkettı,adamlar baska ıslerle de mesgullerdı zatı sadece wat ve ıntern olan kısmı kapattı...pek ugrasamadılar...dıger bolumlerı zatı yeterınce darphane gıbı calısıyor guvennılır sekılde...
    hele taksım meydanındakı bırtanesı...ıstedıgın ısı sec bız onla konuscaz dedıler...yanı ben kafadan bır yer bulucam calısmak ııcın adamlar ve ben orda calıscam... o zaman aklımdan the white house gecmıstı
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kapatan sırket ıyı olan sırkettı,adamlar baska ıslerle de mesgullerdı zatı sadece wat ve ıntern olan kısmı kapattı...pek ugrasamadılar...dıger bolumlerı zatı yeterınce darphane gıbı calısıyor guvennılır sekılde...
    hele taksım meydanındakı bırtanesı...ıstedıgın ısı sec bız onla konuscaz dedıler...yanı ben kafadan bır yer bulucam calısmak ııcın adamlar ve ben orda calıscam... o zaman aklımdan the white house gecmıstı
    deseydin white house diye
    S-pectacular

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ayıp olurdu...adamların üçkagıdını ortaya cıkarmıs olurdum... yada aptal gıbı davranıp abi ya white house olsa alırlarmı felan benı desem belkı olur sen paradan haber ver derlerdi herhalde

bu yazdıklarımızda wallmart harıc hersey war be spect
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ayıp olurdu...adamların üçkagıdını ortaya cıkarmıs olurdum... yada aptal gıbı davranıp abi ya white house olsa alırlarmı felan benı desem belkı olur sen paradan haber ver derlerdi herhalde

bu yazdıklarımızda wallmart harıc hersey war be spect
    olurmu biz nie bunlardan konusoz
    en son bunlarin hepsini wallmarta baglicaz
    S-pectacular

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

o zaman sorun yok
    Peki.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Dün 5 defa kaybolunca GPS almaya kesin karar verdim. Türk aklı aleti alıp gezi boyu kullanım geri vermeyi düsünüyorum. Ama tek sorunum GPS i San Diegodan alıp Vegasta geri vericem Walmarta. Sorum su ki aldıgımız store da mı geri vermek zorundayız ? Kesin bilgisi olan acil cevap pls...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı ofcepeci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1hafta önce hindi almıştım, yarısını yedim bugün paketin kalanını ve fişi alıp gittim ödediğim miktarın tamamını sorgusuz iade ettiler
    Yok artık

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

1hafta önce hindi almıştım, yarısını yedim bugün paketin kalanını ve fişi alıp gittim ödediğim miktarın tamamını sorgusuz iade ettiler
    verırken ne soyledın merak ettım ben de bısıkletı 3 ay kullnadım sonra gerı verdım ama senın kı gıbısını daha once duymamıstım
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

adam yarim hindiyi iade etmis tebrikler vallaa

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

You're so funny that i have burst into laugh. Next time , when i go to walmart, i'll take away the shirt i've already bought.

By the way, ''yellowstone'' u r beatin' a new record by writing on each thread.
    Konu il gelato tarafından (07-07-2011 Saat 10:09 AM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

@sucre tadını beğenmedim dedim. Ok, parasını iade edebilirim dedi, tmm dedim aldım
    2hafta önce de bisiklet almıştım, sırada o var
    Ama bazı ürünlerinde süre farklı olabiliyor,ayrıntılı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.
    Returns Policy - Walmart.com
    pekı degıstırmek ıstıyorum hındıyı deseydın sonra yarısını yıyıp degıstırdıgını de getırıp tekrr degıstırmek ısteseydın boyle surup gıtseydı 1,2,3,4,... adamlar herseferınde degıstırmek zorundalar mı acaba.100 tane hındı olsa ve 100 tane boyle vaka yasansa walmart zararlı cıkıp hındı ısınden ayrılmak zorunda kalırdı ya da hındılerı aldıgı yere dava acardı bence bı kac defa daha yapsan aynı seylerı adamlar patlar en sonunda

hındı etı çok bozdu, bayağı bozdu yani öyle böyle değil. inanılmaz bozdu. önünü alamadık öyle kötü bozdu yani. bozdu, bozdu, bozdu, bir yerden sonra bozmaz diye bekledik, daha da bozdu. artık bozmasın dedik, iyice bozdu. artık inanamadık, bozdu, bozdu gitti yani. "daha nasıl bozulur ya?" dedim, bu kadar daha fazla bozulmaz herhalde dedim. ben bi yerde duracak bunun bozulması diye bekledim ama gene bozdu boyle dıyınce kesın degıstırırler urunu
    Konu sucre tarafından (12-07-2011 Saat 09:29 PM ) değiştirilmiştir.
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

anam bende bisikleti 2 ay kullanıp geri vericem o zaman

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

target forever

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ben bısıkletı 88 gun kullandım sonra gerı verdım wal mart a gecen yaz ..fısını atmıstım yalnız oyuzden paramı gerı alamadım hedıye cekı aldım 90 usd lık

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bende 23 hazıranda bisiklet aldım. 20 eylülde geri vericem. fişim hala duruyo. herhangi bi sorun olur mu, paramı geri alabilir miyim ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ultrAti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bende 23 hazıranda bisiklet aldım. 20 eylülde geri vericem. fişim hala duruyo. herhangi bi sorun olur mu, paramı geri alabilir miyim ?
    Dönerken ben de aynı şeyi yapmayı planlıyorum yalnız bisiklet pek aldığım gibi durmuyor, açıkcası parayı alabiceğime pek inanmıyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı zubeyr86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında arkadaslar yeterince bilgi vermişler ama amerikadayken 2000 dolar kadar walmarta harcayan ve turkıyede de walmartla ilgili yazılmıs bi kıtaba 20 lıra veren ve okuyan birisi olarak bikaç seyde ben söylemek istiyorum. walmart dunyanın gelmiş gecmiş en iyi en büyük ve en güçlü şirketi. sadece amerikada 6000 (altıbin) kadar magazalari var ve haftada da ortalama 40 kadar magaza acmaya devam ediyolar. ve newyort cıty de hala bir magazlari bile yok. üstelik en küçük magazalari türkiyedeki 3m migrosun iki katı büyüklügünde.2.1 milyon çalışanı var. son beş sene içerisinde 32 tane ulusal magazalar zinciri walmartı gerekce göstererek iflas koruması istedi. çalıştıkları toptancıların % 85 i battı. çünkü hep daha ucuz almak istediler.
    yıllık cirolari 1.3 trilyon dolar.( türkiye cumhuriyetinin gayri safi milli hasılası yani yıllık geliri 274 milyar dalor) yani yaklasık 5 tane türkiye ediyor. dünyada eşi benzeri görülmemiş bir çalışma stilleri var. yakın zamanda türkiyedeki migrosu almak istediler ama şükür alamadılar. turkıye pazarına da girselerdi üreticiyi mahvederlerdi. bunlari ekstra bilgi olarak söyledim.

işin bizi ilgilendiren kısmı ise walmart ın amerikada ki en ucuz magaza olması. her konuda aklınıza gelebilecek herşeyde en ucuzları onlar. bunu bizzat 6 tane magazalar zincirini gezerek test ettim. ( winn-dixe, target, sears, dollar general, best buy, circuit city) bu arada winn- dixe de gecen yaz battı wal mart yüzünden tabiki.
    müsteri memnuniyetleri had safhada. ben iki bisiklet 1 pompa ve bir tartı aletını tam 2 ay 27 gun sonra iade ettim ve hiçbir kesinti olmadan verigiside dahil parasını geri aldım. her ürünü 3 ay içinde iade veya değişim yapabiliyosunuz. elektronik eşyalarda bu süre 1 ay. bu arada walmartın 2.1 milyon calışanı var dedim ama siz sakın 2. iş olarak walmart ta calişmaya kalmayın. bu çok önemli. eger nedenını merak eden varsa yine acıklayabilrim. şimdilik bu kadar...(walmart önündeki resmimi koydum sizler için
    bende bunu merak edıyordum ıkıncı iş olarak burada çalısmayı dusunenlere ne tavsıye edersınız

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

niye wallmartta çalışmamak gerekiyo

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Arkadaşlar telefon falan almak istesek Hangi marketi veya elektronik market i tavsiye edersiniz en ucuz hangisi samsung galaxy s3 falan almak istesek ?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

elektronikte genelde en ucuzu ve iyisi Bestbuy dir. Bazen wal-mart da kampanya olabiliyor onu d takip etmekte fayda var . Ama %90 olarak en ucuz ve en bol cesit best buy larda oluyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)