Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 99 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Self Placement 2011

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

saglık sigortana dikkat et

BannedUser
    Guest

Alıntı xxtm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saglık sigortana dikkat et
    Benim şirketin var gerçide. Sağlık sigortası yapmayan sirkette mi var ?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Sigorta yapmak zorunda, yapabilecegi en kotu sey sigorta suresinin kisa olmasidir.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende self gidicem ıcep fiyat olarak onkayt+ 395 dolar sanırım en ucuczu bu oluyo suan yazılanlar arasında

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bende geçen sene gitmiştim bu sende self gitmek istiyorum, patrondan job offerı bekliyom bakalım inş. olur. bu arada self ücretleri genellikle 600 dolar ve üzeri, bi şirkette indirim yapmış 500 dlara.

BannedUser
    Guest

Alıntı nisan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende self gidicem ıcep fiyat olarak onkayt+ 395 dolar sanırım en ucuczu bu oluyo suan yazılanlar arasında
    Alıntı danyel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende geçen sene gitmiştim bu sende self gitmek istiyorum, patrondan job offerı bekliyom bakalım inş. olur. bu arada self ücretleri genellikle 600 dolar ve üzeri, bi şirkette indirim yapmış 500 dlara.
    460 dolara götüren var sağlam sigorta dahil iyi arastır. 500 dolar yapan şirket Ankara'da deme ben gittim gecen sene onlarla ds formumu Mayıs başında getirdiler. Vize görüşmesine de 15 Mayıs'ta girdim pasaportu ise ucagıma bineceğim gün elime aldım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ya bana self placement işi ayarlayabilecek birileri var mıdır arkadaşlar ? Eğer varsa konuşmak için özelden ulaşın...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    460 dolara götüren var sağlam sigorta dahil iyi arastır. 500 dolar yapan şirket Ankara'da deme ben gittim gecen sene onlarla ds formumu Mayıs başında getirdiler. Vize görüşmesine de 15 Mayıs'ta girdim pasaportu ise ucagıma bineceğim gün elime aldım
    buyuk şanssızlık neyse en azından son gunde olsa almışsın pasaportu =)) ben gecen yaz şirket yuzunden basıma gelenleri anlatsam wat dan soğursunuz =)) bu arada makroklima bana özelden yazarmısın su sirketin adını malum arastırıyorum bende =)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

makroklima banada yazarmisin ozelden su sirketin adini sadece ds erken gelicek diye 500 tl fazla veresim yok =)

bu arada gecen sene gittigim sirket ismi lazim degil bas harfi UT =) bana isverene gondermem uzere bos bi form yollamis CIEE nin klasik formu ama cok uzun geldi isveren bu ne lan cok uzun deyip reddetmesinden korkuorm bunu baska bi yolu yokmudur ki yaw +S
    kill them all-spartacus

BannedUser
    Guest

Alıntı Vİp3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    makroklima banada yazarmisin ozelden su sirketin adini sadece ds erken gelicek diye 500 tl fazla veresim yok =)

bu arada gecen sene gittigim sirket ismi lazim degil bas harfi UT =) bana isverene gondermem uzere bos bi form yollamis CIEE nin klasik formu ama cok uzun geldi isveren bu ne lan cok uzun deyip reddetmesinden korkuorm bunu baska bi yolu yokmudur ki yaw +S
    Eğer sponsorun CİEE ise işveren sadece onlarla çalışan yani Advis, UT ve Armada ile gelmeni isteyebilir. Bu yüzden öncelikle işverenini arayıp herhangi bir sponsorla gelip gelemiyeceğini sorman gerek kardesim. Sağolsun şirketler öğrencileri çok düşündüklerinden self gitsinler diye ellerinden geleni yapıyorlar

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ciee nin formu bi sayfa bişi yaws cok uzun deil sana ne verdiler ki?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı calkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ciee nin formu bi sayfa bişi yaws cok uzun deil sana ne verdiler ki?
    bende merak ettim doğrusu =)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bendekide bi sayfa no panic =) ama uzun geldi yani adam doldururken baslarim lan bole ise diyip yirtip atmasin diye korktum =)
    kill them all-spartacus

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

self gitcek olanlar iş ve iletişim önerebilirseler bana özelden ulaşabilirler sididen tesekkurler

BannedUser
    Guest

Alıntı cags Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    self gitcek olanlar iş ve iletişim önerebilirseler bana özelden ulaşabilirler sididen tesekkurler
    Herşeyi özele çekmemek gerek burdan yazsınlar belki baska self arayanda vardır deme cags

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Herşeyi özele çekmemek gerek burdan yazsınlar belki baska self arayanda vardır deme cags
    +1 rep haklıısn özgur
    FORZA ES-ES

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yas kac kardes senın klima?? orda gıdecek olanlar yazdıgı ıcın forumu kırltmek ıstemdm we ben bunu heryerde yapmıyrm snın gıbı. sadece suan sordm. HAA BIDE yarası olan gocunurmus demek haklılarmıs. break e katıldık dıe ınsanın ıcıne bu kadar mı oturur bısı. demek breakın dusndugu gıbı bısıler warmıs SAOL dahada bole cock harektlerını kendıne sakla forumu kırletme!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benim şirketin var gerçide. Sağlık sigortası yapmayan sirkette mi var ?
    selam arkadasim, siteye sirf senin gidecegin firmanin adini ogrenmek icin kaydoldum az once Ozelden bi mesaj atsan cok makbule gecer, simdiden tesekkurler.. Bu arada vize isin halloldu mu? Benim de son sinif ve 4ncu kez gidicem ben de..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhabalar arkadaşlar alaska için self iş için yardım edecek varsa mesaj atarsa cok iyi olur. teşekkürler

BannedUser
    Guest

Alıntı yerkan41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadasim, siteye sirf senin gidecegin firmanin adini ogrenmek icin kaydoldum az once Ozelden bi mesaj atsan cok makbule gecer, simdiden tesekkurler.. Bu arada vize isin halloldu mu? Benim de son sinif ve 4ncu kez gidicem ben de..
    peter pan seafoods benım fabrıka kıng cove subesı

Alıntı Dux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar arkadaşlar alaska için self iş için yardım edecek varsa mesaj atarsa cok iyi olur. teşekkürler
    kımse sana self ayarlamaz kardes elınde self olanlarda satıyor. hemde full fıyata bu da rısktır. cunku ortadan sponsoru kaldırdıgından basına bısey gelırse acıkta kalırsın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Ccı

Arkadaşlar merhaba sanırım bu hafta ICEPe yazılcam CCI die bi sponsorları varmıs ve online iş bakıp başvurabiliyormuşuz fakat burda iş verenlerin mailleride var ben onlarla direk konussam aracı şirket olmadan ve iş teklifini direk iş vereneden alsam yani "ben işveren ve CCI" olsa sureçte bu self yerleşmeye girmez mi? yoksa illa fulla mı katılmak zorundayım??
    sölediklerine göre eger "Job Board" dan sisteme kayıt olursan bunu değiştiremezsin dediler. sizce ne yapmalıyım? ona göre kayıt olucam ?
    Konu Can34 tarafından (25-03-2011 Saat 09:09 PM ) değiştirilmiştir.

BannedUser
    Guest

Alıntı Can34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba sanırım bu hafta ICEPe yazılcam CCI die bi sponsorları varmıs ve online iş bakıp başvurabiliyormuşuz fakat burda iş verenlerin mailleride var ben onlarla direk konussam aracı şirket olmadan ve iş teklifini direk iş vereneden alsam yani "ben işveren ve CCI" olsa sureçte bu self yerleşmeye girmez mi? yoksa illa fulla mı katılmak zorundayım??
    sölediklerine göre eger "Job Board" dan sisteme kayıt olursan bunu değiştiremezsin dediler. sizce ne yapmalıyım? ona göre kayıt olucam ?

Genelde kabul olmaz cunku sponsorların işverenlerle anlaşması vardır. yani oyle bişey olsa herkes bu yola gider sirketlerın elındekı ısverenlere mail atar Yani kimse full kayıt olmaz. Seneye olur ama zaten

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Genelde kabul olmaz cunku sponsorların işverenlerle anlaşması vardır. yani oyle bişey olsa herkes bu yola gider sirketlerın elındekı ısverenlere mail atar Yani kimse full kayıt olmaz. Seneye olur ama zaten
    bu anlaşma iş verenle CCI arasında mı yani benden adam alırsan illa full la gelcek gibi? yani yoksa self alıcak işveren taa en başta CCI ya girmeden mi belirmetesi gerekiyo?

BannedUser
    Guest

Evet aynen kardesım CCI ile işveren arasındaki bi anlaşma bu. Self olayı farklı biraz. Selfte bazen işveren herhangi bir sponsoru kabul ediyor. Ama ikinci senede.

Fakat CIEE kesinlikle selfte olsa kendisinden gitmesi gerektiğini söylüyor işverene.

BannedUser
    Guest

Nerede selfciler

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

öncelikle foruma yeni katıldım merhaba arkadaşlar... bu yaz için mississippiye(biloxi) self gitmeyi düşünüyorum bi arkadaşımla beraber. wat kararı biraz ani oldu o yüzden bu kadar geç kaldım. arkadaşım geçen sene mississisppideydi bu sene de aynı yere gidecek beraber gideceğiz sanırım ilk kez wat'a katılacağım ve biraz geç kaldığımız için endişelerim var. henüz vize başvurusu falan yapmadık haliyle ucak bileti vs. işi de beklemede bu işler sıkıntı olur mu? arkadaşım tanıdıklarının oldugunu söylüyor mississipide, iş bulabilirmiyiz sizce?universe diye bi şirket vasıtasıyla gideceğiz sanırım ve self gitmeme rağmen 600$ vereceğim bu para uygun bi fiyat mı? aydınlatırsanız çok sevinirim arkadaşlar...

BannedUser
    Guest

bence 600 fazla. ancak arkadasın dediğin firma ile gidiyorsa mecbur seninde o şirketle gitmen lazım işlemlerinin daha hızlı olması için. su an için self ücretleri 500 dolarada var. Ancak dediğim gibi arkadasına takılman gerek.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaslar kafama bişi takıldı 2012 için self gitme niyetindeyım patrona msj attık arkadasla yazın gelebilirsiniz demişler ama ciee sponsorluğunda gittim geçen sene şimdi bu iş için illaki eski şirketim advisle mi gitmem lazım yoksa başka ucuz firmayla gidebilirmiyim yukardaki yazılarda ciee başka firmlarla gitmeyi yasaklamiş gibilerinden bişi okudum.bide işveren biz belgelerinizi hazırlarız fln demişler bu belgeyi bnm şirketten alıp onlara göndermem gerekmiyomu bana farklı bişimi göndercek acaba ? son bişigecen seneki sözleşmemde ne kadar saat çalısıcam yazmıyodu ortalama 40 saat yazıyodu ama hiç okadar çalısmadık o yuzden biraz sıkıntı çektık yeni sözleşmeye bu konuda bişiler yazdırabilirmıyım kesin olarak şu kadar saat çalıstırmayı garantı ettirebilirmiyim amacım böle yazdırıp beni bu kadar saat çalıstırmak durumundasınız diyebilmek

BannedUser
    Guest

sozlesme bi ise yaramaz. eger ciee ile gitmissen evet ciee firmaları baska sponsorlaın job offerları kabul etmez. 3 firma var ut advis ve armada self ucreti 800 dolar.... anlastıgın sırket herseyı halleder senin bişey apmana gerek yok sen sadece bos formu goderıp onaylatacaksın arkadasım...

dediğim gibi sözlesşmede 40 50 60 yazmıs hiç bişey ifadfe etmez...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

makroklima bir sorum olacak cevaplarsan çok sevinirim.

ben bu yıl (eğer gidebilirsem) ilk kez wat'a katılmış olacağım ve self gitmeyi planlıyorum. bir kaç işverenle görüşüyorum şu an. hatta birisi application form göndermiş, lakin şöyle bir sıkıntı var. formdaki bir soruda "who is your sponsor" demekte. şimdi bu sponsordan kasıt, sanırım benim wat'a başvuracağım şirketin amerika'daki anlaşmalı olduğu sponsor şirket? ama ben daha hiç bir şirkete kayıt yaptırmadım. oraya öyle yazsam bir sorun çıkar mı sence?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)