Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 130 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tennessee

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı lumina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben atlanta-knoxville arası da uçak bileti aldım. knoxville pigeon forge arası ulaşım nasıl olcak şimdilik bi fikrim yok greyhounda baktım ya ben tam bakamadım ya da araç yok bilmiyorum.
    abicim knoxville de iniyosun pigeno forge çok yakın düşünme bile ulaşımı, ben taa atlantadan geleceğim düşünmüyorum . greyhound knoxville den pigeon forge ye götürmüyor bildiğim kadarıyla çok yakın mesafe zaten sık sık araç olduğunu düşünüyorum. bilen arkadaşlar girerse yazacaklardır

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Pigeon force da 2. is bulma olasiligi varmi ? Birde A&W Drive Thru da $5+tip nasil? bahsis oluyormu ? birde hep beraber bi eve falan ciksak haftaligi 75 ten daha ucuza getiremezmiyiz ? guzel biyer degil dediler dogrumu ? alisveris merkezi bile yokmus ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar.
    1 burasi guzel bi yer
    2 burda yagmur basladi 2 gundur yagiyor araliklarla ama hava soguk degil
    3 kaldigim hotelde nerdeyse herkes farkli ulkelerden wat ogrencisi
    4 adi country hearth inn&suites adresi 117 Pinoak View Drive Pigeon Forge,TN 37863 gelirseniz beni bulun 313 nolu odadayim..
    5 knoxville havaalanindan bu hotele gelmek 70$ falan tutuyor ama bizim anlasmamiz vardi 50$ a getirdi beni.siZde havaalaninin taxi cikisinda freedom taxiyi bulup derdinizi anlatabilirseniz 50$ a gelebilirsiniz...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu arada 4 kisi eve cikmak daha pahaliya geliyor ben hesapladim
    zaten bu hotelde hersey var mini buzdolabi wireless tv mikrodalga havuz utu...
    Benim hemen yanimda outlet center var her markanin outleti var burda
    Bu arada et yemek istemeyenler tuna yani ton baligi olsa gerek guzel bir alternatif aklinizda bulunsun...
    honorsun yatagin hazir sen yeterki gel
    Bu arada odalar 4 kisilik ve 2 kocaman yatak var..
    Konu xpert tarafından (05-06-2009 Saat 05:28 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

xpert toprak senin kaldığın hotel thaithani restaurat a yakın mı nasıl bı yer bahsısı varmıdır sence bırde 2. iş olanağı varmıdır acaba

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kaldigim yer thai rest a 20dk yurume mesafesinde.
    Burda 2. Is bulabilirsin saatlerin uyarsa
    www.betterknoxvillejobs.com u incele bi istersen
    Konu xpert tarafından (05-06-2009 Saat 07:36 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

xpert, çalışmaya başlayabilmek için sosyal güvenlik işlerini nerede yaptirdin?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Daha yaptirmadim ama knoxville merkeze gidip bu salí yapicaz ...
    Baslamak icin gerek yok zaten maas icin gerekli

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Anladim teşekkür ederim. Ben de gatlinburg da çalışacağım. Knoxvilleden oraya otobüs var mi? en ucuz yol nedir bildiğin?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar aranizda muzaffer diye bir arkadas varmi.. den gidiyorumda beni sanrim hava alaninda muzo diye bi arkadas karsiliyacakmisin kim o ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Burda toplu tasima olarak trolley var gatlinburg pigeon forcé arasi ama pek kullanilmiyor.knoxville gatlinburg arasinda gidiyor mu onu bilmiyorum malesef

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam arkadaşlar.ben ve bir arkadaşımda pigeon forge a gidicez.fakat akşam 10 gibi nashville hava alanında olucaz.nasıl gidebiliriz?ulaşım aracı var mı?varsa da o saatte var mı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yok artık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar.ben ve bir arkadaşımda pigeon forge a gidicez.fakat akşam 10 gibi nashville hava alanında olucaz.nasıl gidebiliriz?ulaşım aracı var mı?varsa da o saatte var mı?
    nashville den knoxville e greyhound otobüsleriyle geçebilirsin. knoxvilleden de taxi ile veya Sassafras Bus Company ile gideceğin yere ulaşabilirsin. taxi biraz pahalı gelebilir otobüse göre.

Knoxville de konaklamak isterseniz, knoxville hostel da gecesi 17$ a konaklayabilirsiniz.
    http://www.hostelhandbook.com/knoxvilleTN/
    Konu kowat tarafından (09-06-2009 Saat 12:45 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler.nashvilleden knoxvilleye araç var yani o saatlerde?büyük ihtimalle orda kalabiliriz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yok artık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler.nashvilleden knoxvilleye araç var yani o saatlerde?büyük ihtimalle orda kalabiliriz.
    www.greyhound.com adresinden bakabilirsin hangi saatlerde olduğunu veya satın alabilirsin internetten.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar ben nashvilleden pigeon forge a bulamadım otobüs bu sitede. nasıl gidecem hiç bir bilgim yok

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı marty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben nashvilleden pigeon forge a bulamadım otobüs bu sitede. nasıl gidecem hiç bir bilgim yok
    nashvilleden oraya otobüs bulamazsın greyhound ile. nashville'den knoxville'e geçeceksin oradan pigeon forge'a geçeceksin.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

tamamdır değiştirdim bende bileti knoxville e inecem direk olarak

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı lumina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim de sponsorum gec ama daha gitmedim. muhtemelen motelde fln biyer ayarlanır. en azından öyle olcak denmişti.
    selam ben bir aksilik olmassa Salı akşamı ordayım bu konaklamada kalacağımız otel için sponsoru mu arayacağız gitmeden adresi bilmemizde fayda var diye düşünüyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı marty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam ben bir aksilik olmassa Salı akşamı ordayım bu konaklamada kalacağımız otel için sponsoru mu arayacağız gitmeden adresi bilmemizde fayda var diye düşünüyorum.
    ben de öyle düşünüp danışmanıma defalarca sordum 3-4 yer var anlaşmalı olunan onlardan biri olur zaten alırsın gitmeden adresi fln dedi. danışmanınla bi konuş istersen.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar ben de pazartesi 23.45 te knoxville de olcam. havaalanında sabahlamayı düşünüyorum. orda bi internet cafede sevis kaydımı yapıp sabahta social securıty office e gidip başvuru yapcam. Fakat haritalardan falan baktım oraya otobus falan yok ulasım baya zor olcak o tarihde orda olcak olan arkadaslar warsa beraber taksi falan tutup halledelim işleri..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kaan_ua90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben de pazartesi 23.45 te knoxville de olcam. havaalanında sabahlamayı düşünüyorum. orda bi internet cafede sevis kaydımı yapıp sabahta social securıty office e gidip başvuru yapcam. Fakat haritalardan falan baktım oraya otobus falan yok ulasım baya zor olcak o tarihde orda olcak olan arkadaslar warsa beraber taksi falan tutup halledelim işleri..
    forumda bi kaç yerde sevis yapıldıktan en az 10 gün sonra social security office e başvurmak gerektiğini okumuştum bi araştırman iyi olur. ben de salı günü orada olacağım ama havaalanına gelmeyeceğim, havaalanında sassafras bus company i sor, ucuza götürdüğünü biliyorum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar konaklayacağım adres 2826 Parkway, Pigeon Forge, TN 37863 olarak gözüküyor fakat elimde yerin ismi falan yok varmı burada konaklayan ya da yerin ismini bilen?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar bende pigeon forge da ayligi 200$ a bir otel buldum buyuk ihtimalle pazar gunu oraya tasinacagim.eski yazdigim yazidaki hotelde haftaligi 60$ a indirdi haberiniz olsun.ama bu yazdiklarim 4 kisilik odalar icin.eger yarin tasinirsam yazarim size yeni adresi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm arkdaşlarr biz haziran 16ta knoxville havaalanına şniş yapıcaz inşallah...pigeon forge da kalıcaz ulaşım nasıl olur knoxville havaalanından yardımcı olursanız sevinirizzz...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kalıcamız adres PIGEON FORGE 336 HENDERSON CHAPEL RD' ta motel6 lardan birinde

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Selam Sibel bende 16 haziranda 20:00 gibi knoxville de inicem.. ayni ucaktamiyiz yoksa mail adresim asilozbay hotmail

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm xpert bende bu salı ayın 16sı yani knoxville havalaanında inicem inşallah...Pigeon forge da motel6 die biyerde kalıcam tam adres şu sanırım PIGEON FORGE 336 HENDERSON CHAPEL RD ..ulaşım hakkında bilgi verirmisin??Bi de dollywoodta fotoğrafçılık yapıcam bi bilgin varmı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biz 2 kişi gelioruz dollywood ta çalışıcaz şirket bize pigeon forgeda bi motel ayarladı 2 günlük biz gidince araştırırz dedik nasıl oralar??pigeon forgea nasıl gideriz knoxvillden 23.43de knoxvillde olucaz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Marty kalcagin yerin adi pigeon forge inn&suites orda cindy var seninle o ilgilenir buyuk ihtimalle kendisi asiri kilolu bi bayan.benim tasinmayi dusundugum yer orasi aylik200$ ve genelde ruslarla dolu bihotel odalari da guzel iyi bi yer ...buda internet sitesi www.pigeonforgeinnandsuites.com
    bu arada bizim hotel aylik 230$ yapti biz burda kaliyoruz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)