Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 78 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 78 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: cape cod hakkında bilgi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı weststorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabiki olur facebookta eklerseniz beni umarım görüşebiliriz..mehmet fatih çabuk- celal bayar üniversitesi erzurumluyum - kişisel bilgilerim sanırım bu bilgiler netleştirir birbirimizi bulmamız için
    tamamdır ekledim ben de bahar (=

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabalar biz de kız arkadaşımla bu sene Orleans'a gidiyoruz, ikimiz de Star Market'te çalışıcaz. Ev konusunda hiç bir gelişme kaydedemedik henüz, ev bulana kadar ilk haftayı falan geçirebileceğimiz uygun fiyata pansiyon,otel tarzında yerler var mıdır bu şehirde, hiç bilen gören var mı acaba ??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı AhmetOğuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar biz de kız arkadaşımla bu sene Orleans'a gidiyoruz, ikimiz de Star Market'te çalışıcaz. Ev konusunda hiç bir gelişme kaydedemedik henüz, ev bulana kadar ilk haftayı falan geçirebileceğimiz uygun fiyata pansiyon,otel tarzında yerler var mıdır bu şehirde, hiç bilen gören var mı acaba ??

merhaba ben kız arkadasınla konuşmuştum sizin danışman birşeyler ayarlamaya çalışmış sanırım..biz sizden erken gitcez biyer bulabilirsek pansiyona ihtiyacınız kalmazz...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şu an cape coddayım east harwichte yaşıyorum iş olarak ocean edge düşünen varsa houseman olmak en iyisi ilk haftdadn kırk saatimi aldım ve saati 10 dolara çalışıcam daha iyisi ne olabilir ? tek sıkıntı cape cod da bisiklet olmadan bişey yapamıyosun gece sokaklarda lamba yok gece hayatı iyi ama yerler var 21 in üstüysen tabi buraya gelen ilk haftalar hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz ama sonrdan kendini sevdiren doğacı trekingci watcılar için güzel bi eyalet diğer bi sorun ise meyve sebze pahalı domatesin lb si altı dolar yani kilosu yaklaşık 10 dolar falan onun dışında her şey süper tavsiyem 1 hafta çalışmadan gelcekseniz yanınızda bi 1000 dolar getirin burası azcık daha pahalı ama değer jonny deep george clooney burda ew sahibi daha başka ne olsun göle gir okyanusa gir dur =)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar merhaba.ben de cape coddayım. yaşadığım yer eastham da.salt pond visitor center var oraya yakınım.çalıştığım yer pb boulangerie bistro diye fransız bir restorant ve sabahları da bir ton değişik çeşit ekmek, hamur işi vs. satan bi yer.south wellfleet de.bisikletsi bırak arabasız bişey yapamazsın burda.işe bisikletle gidip geliyorum yorucu.gece dönerken yolda ışık yok telefon ışığını yakıp gidiyorum.gece sokakta tek bi insan göremedim bilmiyorum.daha nereye gidilir nerde ne yapılır bilmiyorumm ondandır belki.bi evde kalıyorum 400dolar aylık.kendime ait odam var.bi de çinli çocuk geldi.çalıştığım yerde saatlik ücret gayet iyi 11 dolar.burada hayat biraz pahalı oldugu için maaşlarda yüksek genelde galiba.aslında hoş bir yerde birşeyler eksik burada çözemedim ha bu arada burası kapitalist ülkenin nerdeyse kapitalist eli değmemiş bi yer. orleanstan yukarı tek bi bitane burger king bile bulamazsınız. yakınlarda yaşayan arkadaşlar varsa haberleşelim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar. wellfleette bi iş geldi.olursa oraya gideceğim bu yıl. box lunch restoranında çalışan yada adını duyan var mı..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende 2 arkadaşımla Wendy’s – Cape Cod la anlaştık..4 şubesi var onlardan hangisi olduğu belli değil ama cape cod da olduğumuz kesin bu sene gidecek olanlar varsa bölge hakkında bilgi paylaşımı yapabiliriz..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende brewster'da calistim. eger dogayi seviyorsaniz ve kesinlikle extrem beklentiler icersinde degilseniz; cape cod'a gidin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı shark12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yaz cape coda gidecek var mı arkadaşlar ???
    Ben onayı bekliorm Cape cod Commercial Linen Service'den benmde şirket Advis sennde oyleymiş sanırsam bir şekilde iletişime gecelim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı shark12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen bilader ew olayını nasıl çözcez yaa
    senin işin onaylandı mı ?
    bide danışmanın kim ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba bu yaz kız arkadaşımla beraber Cape Cod'a gideceğiz..Kalacak yer sıkıntımız var.İletişime geçmek isteyen olursa bekliyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Nereye gideceksin cape_cod?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı shakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin işin onaylandı mı ?
    bide danışmanın kim ?
    arkadaşlar selam bende cape cod commercial linen services de olucam bu sene. haberleşelim konuşalım gitmeden

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaşlar nasıldı bu sene cape cod?tavsiye eder misiniz?hyannis nasıldır?iyi para biriktirilir mi?yemek işini nasıl hallettiniz?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı megacracker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar nasıldı bu sene cape cod?tavsiye eder misiniz?hyannis nasıldır?iyi para biriktirilir mi?yemek işini nasıl hallettiniz?
    ben de aynı şeyleri sormak istiyorum bu yıl biz de erkek arkadaşımla cape cod tarafına gidicez, Wendy's ve mc donalds seçenekleri varmış ama hangsine gitmeli ne tarafı daha güzeldir eğlence ortamı falan bu yıl gitmiş yardımcı olabilicek biri var mı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

3 arkadaş, burada Blue Water hotelde çalışıcaz eğer bi aksilik olmazsa, saatlik 9.5 dolar olduğu söylendi. Konaklama biraz sıkıntı sanırım, önceki mesajlarda okuduğum kadarıyla. Ikinci iş için herkes olumlu konuşmuş sanırım. Yer güzele benziyor ama konaklama canımı sıktı biraz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Kardeşim bende cape cod civarındayım south yarmouth da ve ocean mist beach hotel&suits de çalışacağım bu kalacak yer kafayı yedirtecek şurda çıkacak biri deseki kardeş hava güzel olur sokakta kalırsınız ona bile razı olacağım nedense kimse kalacak yer hakkında j-konuşmuyor yasaklı bir konu mu yoksa giden arkadaşlar nerede kaldı ne ne kadar ödedi nerelerde kaldı isim mevki verilirse bu sorun çözülecek hadi giden arkadaşlar ''let's do it''

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Su anda chatham, cape coddan yazıyorum. Buralar cok pahali her seyin kimyasali, sahtesi var saglikli besinler gercekten cok pahali. geceleri hayat yok. Hadi onu geçtim sokakta yurumenizi kolaylastiracak sokak lambalari bile yok her yer karanlik. Ulasim cok kotu otobus saatte bir var, bisiklet almaniz gerekiyor ama geceleri isiksiz yollarda bisiklet sürmek gercekten cesaret istiyor. cafe ve bar tarzi bi yer gormedim desem yeridir. Bunlarin eglence anlayisi restorana gitmek sanırım. Kiyafet alisverisi yapabileceginiz taninmis magazalardan da goremedim. Ve havalar cok kotu surekli yagmur yagiyor ya da hava soguk haziran ayinda trdeki nisani yaşıyoruz ekimde kar yagmaya basliyormus. Güzel tarafina gelirsek maaslar iyi ve insanlar cok sicak. Yolda yururken tanımadığınız insanlar size gulumsuyor nasilsin diye soruyor cok yardımseverler. Yolda yururken arabayi durdurup istedigin yere kadar goturebilirim diyorlar. Burda yanlis anlasilma olmasin erkegim ve bunu yapanlar coluklu cocuklu kadinlar adamlar .d genel olarak toparlayacak olursak sansiniz varsa chatham a gelmeyin mumkunse cape cod a da gelmeyin yazin yaz gibi gectigi yerlere gidin
    EASTWARD HO COUNTY CLUB. MASSACHUSSETTS-CAPE COD-CHATHAM 2015
    LAZY LOBSTER. MASSACHUSSETTS-CAPE COD-CHATHAM 2015

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)