Sayfa 3 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci 123456713 ... SonuncuSonuncu
Toplam 501 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: >>> 2010 Work And Travel Düşünenler <<<

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende 2010 wat a katılmayı düşünüyorum ve ilk adım olarak 3 aydır şirket araştırıyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu 2010 başlığı diğer başlıkardan çok farklı her yer reklam olmş fake üyeliklerden

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı beyazitcakir31 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 2010 wat a katılmayı düşünüyorum ve ilk adım olarak 3 aydır şirket araştırıyorum
    aynı durumdayız. Gereken hususlarda birbirimize yardımcı olup bu başlık altından bilgilendrebiliriz...
    bu 2010 başlığı diğer başlıkardan çok farklı her yer reklam olmş fake üyeliklerden
    yok fake üyelik görmedim başlıkta, o üyelerin mesajlarının altında çıkan reklamlar bu forum tarafından otomatik olarak çıkartılıyor. Yoksa fake bişey yok.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

iyi düşünün taşının kaşının hatta.birde iyi arastırın.
    Peki.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hayır reklamlardan bahsetmiyorum arkadaşım adam üyelik açmş 2. mesajnda bir şirketi övmüş yada diğerlerini karalamış bunlardan bahsediyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet arkadaşlar bu kadar mı ya nerde 2010cu lar

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

3 aya yakin bu sayfalar dolmaya baslar)panige gerek yok
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow Work & Travel CA ' da bir başka

WAT'a katılacak olan arkadaşlar eğerki bu deneyimi sizde çileli yaşamak istiyorsanız önünüze gelen bir ajansla bunu çok kolay geröekleştirebilirsiniz.Ben bu durumdan son anda kurtuldum ilk anlaştığım ajansla New York yolcusuydum ve parkta calısıcaktım ki eğlenceli olmasını istiyordum herşeyin.Ama ds dedikleri form bir türlü gelmek bilmedi, uzattılardda uzattılar ki ben ekimde kayıt oldum 3 arkadasımla, size önerim bu işi geröekten benimseyen ajansı tercih edin.benim formum gelmeyince diğer arkadaşlarım kaydını çok önce başka bir ajansa almışlardı ki ben endişeliydim bu konuda. ds formu gelmeyşnce vizeyede girmedim canım sıkıldı bu durumdan bende olaylı bir şekilde değiştim ajansımı.Arkadaşlarım gecmıs oldugu ajans ıle adresım degıstı CA los angeles ta bır parkta iş ayarlandı. Her şey okadar kısa surede öyle güzel geçtiki anlatamam.2 haftada ds formum geldi ve ön mülakattı vizeydi derken herşeyde yanımda oldular ve benim aramama rağmen herşeyi arayıp bildirdiler. işin en güzeli yalnız değildik orada bizi havaalanında karşıladılar new york hep aklımdaydı ilk gün orayıda gezdirip anlattılar sagolsunlar.Ayrıca telefon verdiler bize orada şubelerinin olması en büyük etkendi bizim için.telefonla bazen saat farkı yuzunden ulaşamasakta mutlaka aradılar bizi.(ajansı öğrenmek isteyenler özel mail atabilir arkadaşlar gerçekten orada mağdurlarıda gördüm neler çektiklerini flan, inanın orada bizimle ilgilenenler ellerinden geldiği kadarıyla onlarada yardımcı olmaya çalıştılar) Parkta çalışmak çok eğlenceliydi ilk başta alışmak zaman aldı ama çocukların genelde geldği bir parktı. Çokta güzeldi zaten Los angeles ı mutlaka görmenizi tavsiye ediyorum eşsiz bir deneyimdi.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Wat sisteminde şirket seçimi gerçekten önemli bir kriter, bu yüzden iyi araştırıp iyi düşünüp taşınmak gerek. Ucuz olacağına 100-200USD daha fazla para verip iyi bir şirket ile anlaşmak tercihimdir...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Electr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wat sisteminde şirket seçimi gerçekten önemli bir kriter, bu yüzden iyi araştırıp iyi düşünüp taşınmak gerek. Ucuz olacağına 100-200USD daha fazla para verip iyi bir şirket ile anlaşmak tercihimdir...
    aynen katiliyorum.tavsiyem ucuz die adi sani duyulmamis sirketlerle gitmein zaten sonuc ortada.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

adı sanı en duyulmus sırketle gıttık de ne oldu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bı de sırketın genel muduru televızyonda work and travel programını anlatan bı programda hala piskin piskin konusuyo...' ogrencıler amerıkaya gıtmeden once ısverenle konussunlar oraya gıttıkten sonra sız kımsınız benım sıze ıhtıyacım yok demesın ısveren' dıyo...social securıtyde Turklerle karsılasan arkadasımın dedıgıne gore aynı olay williamsburgda KFC de calıscak olan 8 turk gencının de bsaına gelmıs ve gonderen sırket de aynı sırket...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim taniyip da bu sene amerikaya giden arkadaslarimin hic abartmiyorum hepsi gitikleri sirketler yuzunden perisan oldular bu belkide bu seneye ozgu olan biseydir cunku 2008 yazinda ne cevremdeki arkadaslarimin basina ne de benim basima boyle bisey gelmemisti ta ki bu seneye kadar memnunduk sirketlerden..
    biz KARŞIYAKAlıyız!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@ S-pectacular
    abi 3 aya dolar demişsin ama şimdiden kaydolmann çoğu şirkette 400$ a varan indirimleri var zaten kaydolcm bi şirkete şimdiden kaydolup indirimden faydalanmak istiyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı espforever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    WAT'a katılacak olan arkadaşlar eğerki bu deneyimi sizde çileli yaşamak istiyorsanız önünüze gelen bir ajansla bunu çok kolay geröekleştirebilirsiniz.Ben bu durumdan son anda kurtuldum ilk anlaştığım ajansla New York yolcusuydum ve parkta calısıcaktım ki eğlenceli olmasını istiyordum herşeyin.Ama ds dedikleri form bir türlü gelmek bilmedi, uzattılardda uzattılar ki ben ekimde kayıt oldum 3 arkadasımla, size önerim bu işi geröekten benimseyen ajansı tercih edin.benim formum gelmeyince diğer arkadaşlarım kaydını çok önce başka bir ajansa almışlardı ki ben endişeliydim bu konuda. ds formu gelmeyşnce vizeyede girmedim canım sıkıldı bu durumdan bende olaylı bir şekilde değiştim ajansımı.Arkadaşlarım gecmıs oldugu ajans ıle adresım degıstı CA los angeles ta bır parkta iş ayarlandı. Her şey okadar kısa surede öyle güzel geçtiki anlatamam.2 haftada ds formum geldi ve ön mülakattı vizeydi derken herşeyde yanımda oldular ve benim aramama rağmen herşeyi arayıp bildirdiler. işin en güzeli yalnız değildik orada bizi havaalanında karşıladılar new york hep aklımdaydı ilk gün orayıda gezdirip anlattılar sagolsunlar.Ayrıca telefon verdiler bize orada şubelerinin olması en büyük etkendi bizim için.telefonla bazen saat farkı yuzunden ulaşamasakta mutlaka aradılar bizi.(ajansı öğrenmek isteyenler özel mail atabilir arkadaşlar gerçekten orada mağdurlarıda gördüm neler çektiklerini flan, inanın orada bizimle ilgilenenler ellerinden geldiği kadarıyla onlarada yardımcı olmaya çalıştılar) Parkta çalışmak çok eğlenceliydi ilk başta alışmak zaman aldı ama çocukların genelde geldği bir parktı. Çokta güzeldi zaten Los angeles ı mutlaka görmenizi tavsiye ediyorum eşsiz bir deneyimdi.
    arkadaşlar ilk mesajında şirket övmeye başlayan üyeliklerin ciddiye alınacağını sanmıyorum mesaj atarken 1 kez daha düşünün bende yeni üyeyim ama şirketler hakkında fikir edinmeye çalışıyorum şirket övmüyorum

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@ S-pectacular
    abi 3 aya dolar demişsin ama şimdiden kaydolmann çoğu şirkette 400$ a varan indirimleri var zaten kaydolcm bi şirkete şimdiden kaydolup indirimden faydalanmak istiyorum
    bu sektorde 100un uzernde firma var ve her sene bir okadar da acilip kapaniyor..egerki 400 dolar indrime saglio diosan git ve kaydini ol..ama emin ol o adini sanini duymadgin sirket ile magdur olma sansin fazla..burda onemli olan su 100-200 dolar daha az verip de abd de magdur olup cile dolu 3-4 ay gecirecegine 200 dolar fazla ver ama kontratni yap , sigortan varmi kontrol et , isverenini arat ve hangi tarhde oraya gidcegini teyid ettir..belli basli bu sektorde soz sahibi sirketledn yola cikm derim sna..
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı S-pectacuLar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sektorde 100un uzernde firma var ve her sene bir okadar da acilip kapaniyor..egerki 400 dolar indrime saglio diosan git ve kaydini ol..ama emin ol o adini sanini duymadgin sirket ile magdur olma sansin fazla..burda onemli olan su 100-200 dolar daha az verip de abd de magdur olup cile dolu 3-4 ay gecirecegine 200 dolar fazla ver ama kontratni yap , sigortan varmi kontrol et , isverenini arat ve hangi tarhde oraya gidcegini teyid ettir..belli basli bu sektorde soz sahibi sirketledn yola cikm derim sna..
    çok doğru söylüyosun ama adı sanı duyulmamş dedğn şirketi burda yazarsam şok olursun(pm atardm ama daha msj sayım az) bu işin önde gelenlerinden bende bukadar sağlam die düşündüğüm firmadan böyle indrimi duynca elmi çabuk tutim die düşündüm. 100 200 tmm da 400$ benm içn iyi para

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

çok doğru söylüyosun ama adı sanı duyulmamş dedğn şirketi burda yazarsam şok olursun(pm atardm ama daha msj sayım az) bu işin önde gelenlerinden bende bukadar sağlam die düşündüğüm firmadan böyle indrimi duynca elmi çabuk tutim die düşündüm. 100 200 tmm da 400$ benm içn iyi para
    tamam iste demek istedgm zaten illede cok buyuk firma veya sayilir firmalardan olmasinada gerek yok..asil anlatmak istedgim su sna bnm..mesela sana kayt su tarhe kadar 100-200 dolar kampanya der ve 1000 alicahina 800 alirla..ama o para snnden baska sekilde cikar..yani o 200 dolari baska seyin uzerine eklerle ve sende asz odedgni dunursun..sonucta sayili olan firmalrin aldgi para 100 dolar fark eder birbrlerndn hemn hemen..tabi braz da sans faktorude var bu islerde,,ama tabi eminsen yinede kendnden git durma yap kaydini
    S-pectacular

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

..mesela sana kayt su tarhe kadar 100-200 dolar kampanya der ve 1000 alicahina 800 alirla..ama o para snnden baska sekilde cikar..yani o 200 dolari baska seyin uzerine eklerle ve sende asz odedgni dunursun..
    tabiki haklısınız bu konuda zaten tecrübesizim böyle oyunlar yapıyor olabilir şirketler. bu oyunlara gelmemek içn araştırıyorum foruumlarda ve acele edip kaydımı yaptırmıyorum hemen

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı espforever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene başında aynı kargaşayı bende yaşar oldum ve 3 arkadaş gitmemizin güveni vardı bende.Okadar çok şirket varki hepsi hemen hemen aynı vaatleri veriyor.Ben ilk şirketimde baya ısrarcıydım arkadaşlarım çoktan değişmişti.Ama bende değişince anladım kimin ne olduğunu.Amacım reklam olsa zaten isim verirdim.Ben oradayken gördüklerime dayanarak cok arastırmanızı tavsıye ediyorum.Cok iyisi diye adlandırılan şirketlerle gidenleride gördüm süründüler resmen, önüne gelen şirketle gidenide gördüm aynı şekilde.Ben şanslıydım diyelim abartısız açıkça belirttim iyi araştırmanızı tavsiye ediyorum.Gittiğim şirket diye örnek veren çok kişi var, bende aynısını söylüyorum gittiğim şirkette hiçbir sorun yaşamadım ben extra hizmetleri şaşırttı beni şanslıydım diyelim.

hayırlı olsun ne dıyelım
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tabiki haklısınız bu konuda zaten tecrübesizim böyle oyunlar yapıyor olabilir şirketler. bu oyunlara gelmemek içn araştırıyorum foruumlarda ve acele edip kaydımı yaptırmıyorum hemen
    aynen aceleye gerek yok..onunde cok zaman var daha
    S-pectacular

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen aceleye gerek yok..onunde cok zaman var daha
    bilgilerinizi ve deneyimlernizi paylaştığınız içn çok teşekkürler daha önce gidp gören birisi olarak NJ atlantic city, New Hempsire Hampton beach, South Carolina myrtle beach, Maryland ocean city, NJ Wildwood hakkında bildiklerinizi paylaşırsanız çok sevinirim hem 2010 düşünenlerede faydası olabilir

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

new jerrsey , atlantic city , maryland gezilipgorulecek hatta calisma imkanlarinin oldgu yerler tabi..
    atlantic city ozellikle gazinolarin bol oldgu yerdir..marylanda da turtlerin cok ugrak oldgu mekanlardann
    S-pectacular

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

new jerrsey , atlantic city , maryland gezilipgorulecek hatta calisma imkanlarinin oldgu yerler tabi..
    atlantic city ozellikle gazinolarin bol oldgu yerdir..marylanda da turtlerin cok ugrak oldgu mekanlardann
    peki atlantic city düşünüyorum ben çalışmak ve nj ve marylanda yakın olmasından çalışma imkanı ve hayat pahalılığı nasıl

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

atlantic city den memnun olan arkadaslarmiz vardi ama memnun olmayanlarda vardi..sahsen ben orda travel yaptim cok guzeldi..ozellikler gecelri cok guzel
    S-pectacular

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler benim gibi seneye gidicek olan ve araba alıcak çalışacak ve gezicek olan var mı şöle 2-3 kişi birleşip altımıza bi suburban, tahoe tarzı bşi çekip amerikan ruyasını yasamak isteyen var mı :d ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Talking

Alıntı mert881 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler benim gibi seneye gidicek olan ve araba alıcak çalışacak ve gezicek olan var mı şöle 2-3 kişi birleşip altımıza bi suburban, tahoe tarzı bşi çekip amerikan ruyasını yasamak isteyen var mı :d ?
    offf olmazmıı okadar güzel olur ki zaten amaç 5 kuruşsuz türkiyeye dönmek

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

zaten genelde bu saydiklarini yaparken trkiyey dondgunde cebnde sadece 3-5 kurus kalio..otobuse paran bile kalmio genelde
    S-pectacular

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı mert881 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sen sadece travel a gıdıyorsun kanımca
    Peki.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler çalışıcaz tabi ama deli gibi paramı hiç harcamıyım yapmıcam ben amaç en az 2 ay çalışıp arabayla gezebildiğim kadar yer gezip görmek para biriktirmeye başlıyorum şimdiden 1000 1500$ a o arabaları gördükçe içim gidio bende o arabaların canını çıkarmalıyım diorm

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)