Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KKTC Üniversiteleri

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

))Apolloturk seninkide baya komıkmıs be her seye yes dıyerek gectın ha super!ha bu arada kesın vızeyı aldın anlamına gelıyor burada cuma alırsın basılmıs bır halde hadı hayırlısı sevındım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

loo evet yalım benım)ehhh ehhh ya sorma sırket bızı sımdı ıstemedgıgımız dag basında bı yere yolluyor onla ugras ıcındeyız bakalım ne olcak..senın ısınde bır an once halolur umaraım takıp et ama bırakma pesını!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet cidden biraz garip geçti ne biliyim ben daha çok soru soracak diye bekliyordum hani herkes neden amerikaya gitmek istediğini, ilerideki amaçlarını soruyo,ailen hakkında sorular soruyo falan demişti bide bi giren 1 saatte çıkmıyordu ama hiç birini sormadı yani tüm cevaplarım engineering, third year, one of these english preparing class ve yes ten oluşuyor hatta o one of year ı da o sormadı ben söyledim . alaskaya gidenleri pek iplemiyolar heralde
    neyse cuma gidince sonucu yazarım rejected falan yazmaz umarım :P

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

eger pasapotu aldsılarsa onaylanıyor onaylanmasaydı adam elını tutusturdu pasaportu hadi iyisin iyisin

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

evet arkadaslar bende aldımmmmm vızeyı cok sukurrr apollo sen de almıssındır yaww shopboyun dedıgı gıbı almasalardııı passportu verırdı elıneeee

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

@apolloturk,

hem adam soluyo zaten onayladım cuma gel al dıyo sen anlamamıssın
    sen tam cıkarken ben sana seslendım aldın mı acaba dıye sen duymadın nese hepımıze hayırlı olsunyawww bu olayıda atlattıkkk

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkdşlar konsolslugun numarası warmı sizde? verebilrmisinz nette bulamadım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

konsolosluk numarası: 0392 2273930 okeyto!ya arkadaslar cok sevındım sincilli, apollo..supersınız. Sincilli o kadar kasmana gerek kalmadı bak aldın ıste kendım almıs gıbı sevındım. Bugun pasaportumu aldım ne gusel be amerıkan vızesı bu arda 5 yıllık vermısler anlamadım ama gusel bı sey herhalde.Bgn jasmıne court ta oryantasyondaydım nerdeysınız ya sincilliyi gorsem tanrdım o kadar baktım ama goremedım gusel bı soylesıydı hadı hayırlı olsun cumletten he bu arada telf kartı verdıler tum watcılar usa beles konusabılırmıs usa de goruselım bari olur mu)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende jasminde oryantasyondaydım bugün t-shirt bilem aldım :P

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı apolloturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende jasminde oryantasyondaydım bugün t-shirt bilem aldım :P
    yoksa en onde olan sureklı konusan mısısn yada on tarafta tek parmak kaldıran alaskaya gıdecek olan mı?)yahu tanısadyık bırbrımızı konusrdk ben en onde otyrdum yanımda sarısın bı kız arkadasım vardı bız en one sıralanmıstık))benmde tisortlerde gozum kalmıstı soruların yanıtlarını bılmıyordum ne yapak cahıl kesımartık gıdınce ogrencez bakalım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ha buarda sarısn kız dedgım sadece cok yakın arkdasım kankamdırbu arada bır an once bılet al appolloturk yoksa kazık yıceksın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yok ben ortalardaydım, son ana geldim oradan çıkıncada direk geri döndüm sınavım vardı zaten şirket mutlaka gel diyince gittim.
    t-shirt ü bağışlayabilirim ben sana öle pek giyilecebilecek türden bişey değil.
    pasaportumuda aldım bugün vize basılmış
    sincili seninde almana sevindim iyi fire vermeden bu safhayıda atlattık.
    biletler zaten uçuk kaçık fiyatlarda yani daha fazla kazık yiyebileceğimi pek sanmıyorum

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bugn aldım pasaportumu bitiş tarihi olarak 1 ekim yazıo simdi biz bir ekimden sonra ne kadar kalabılecez orda kesın bılen varsa yazsın yoksa konu acacam...

ha buarada shopboy sana nasıl verdıler yaww 5 yıllık ne gusel canın sıkıldıkca gıdersın işteee

ben oryantasyonda degildimmm sirketim farklı oldugu için nese 100 mesaj sınırına az kaldı bı geceyım msn den gorusuruz vaktımız olursa kıbrısta tanısırız

herkese hayırlı olsun tekrardan ...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

vizede yazan tarih çalışma iznimizin bittiği tarih oluyormuş oryantasyonda dağıttıkları kitapçıkda öyle yazıyor. abd den çıkmak zorunda olduğumuz tarih ise dear xxx diye başlayan kağıttaki insurance and program end date diye belirtilen tarihmiş.vize üzerindeki tarih zaten ciee formunu doldururken en son çalışabileceğini belirttiğin tarih(legal employment end date) en azından benimki öyle.
    Benim vize üzerindeki tarih 12 eylül
    çıkış yapmam gereken tarih ise 1 ekim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim giris tarıhımde 14 may2008 expiration date:14may2013valla bende anlamadımaynen biletler kazık arkdaslar sormyaın ya benımde basım sırketle dertte zorla benı dga basındakı otele yollucak onla ugrasyrm ıstemıyorum ne yapcam ben orda koyun kuzumu otlatcam ıssız bı yer bıde gusel dıye kandırmaya calısıyorlar hadı su 100 msj gecın de msnde konusalım artık gayret

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

o nasıl oluyor ya sizde iş listelerini falan görebileceğin bir adres vermiyorlarmı? bizim bi arkadaşta aynı dertten muzdarip new mexico da angelfire diye biyerde housekeeper yapacaklardı adamı geçen kavga ettim yeni iş buldular sf ye yakın bir yerde lokantada diyordu.
    mantıken listelerden işi senin seçmen lazım. hatta oryantasyonda olduğuna göre sponsorun ciee olması lazım sana atlas şifresi vermedilermi?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yok valla hıc bı sey vermedıler allahın dagında ben ne yapcam ıkıncı ısı bulamadıktan sonra bıde konaklamada vermıyor artık ahırda domuzlarla kalırım herhalde bende onla ugarsyrm valla yahu sorma, umarım hallonur bır an once yoksa tum hayallerım yıkılcak

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slmlar bende yakındoğudayım.vize görüşmeme girdim lefkoşada,ama isim benzerliğinden dolayı soruşturmaya takıldım.hala bekliyorum bi cevap gelsin diye ama ses yok..napaceğik be gardaş

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benımde bı arkdasın basına geldı aynı olay oda beklemde umarım bır an once halldersın her sey yoluna gırer gusel bır wat dılıyorum benımkı olmadı barı sızınkı gusel olsun!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

shopboy hayırdır iş seçemedinmi hala diyecektimki ny hilton yazmışsın gayet güzel duruyo niye moralini bozdun ki?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı apolloturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    shopboy hayırdır iş seçemedinmi hala diyecektimki ny hilton yazmışsın gayet güzel duruyo niye moralini bozdun ki?
    ya sorma apolloturk bı sırket yaktı bızı, ny hılton dedıgı yerde bence ny degıl dagın basında 2000 nufuslu bı kasabanın dagında ne ulasım var ne konaklama ne yemek ıkıncı bı ıs bulmak ımkansız!O yuzden hıc huzurlu degılım ıcım kırık gıtcek orayasırketle kac kere kavga ettım ama ilgilenmıyorlar artık mecburen gıtcem senın nasıl gıdıyor ıslemler?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benimde bilet kaldı bi tek şirkette arıyor bakalım en uygun olanı alıcam.
    aslında bende şirketin bulduğu işi sallayıp daha doğrusu alaskayı sallayıp başka bir eyalete gitmeyi düşünüyorum ama tam karar vermedim henüz. şöyle batı sahilinden bi yerlere gitsem baya iyi olur aslında.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

mmm....anladım bence mantıklı ama gıttıgın yerde ıs bulmassan bılıyorsun once sevıs yaptrman gerek sıgorta yani sıgortan olmadan batıya ınsen bıle ıs vermezler bence sen once alaskya gıt sevıs gelsın onyalansın ona gore bı rota cızersın kendıne daha gusel olur hem sıkıntı cekmessın ok ya bu arada msjın yuzu gecmıs msn varsa yolla bana ordan usa yorumlarımız basımıza gelcek olan olayları kısacası her seyden konusalım ok

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

msn var ama hiç girmiyorum hatta bilgisayarımda yüklü bile değil
    yinede pm atayım arada bir giresim gelebiliyor

sevis,sigorta falan sorun değil onları heryerde hallederimde tam karar vermedim şimdilik önce alaskaya gideyim bir bakayım diye düşünüyorum seversem orada kalırım olmadı 1 ay falan kalıp başka bir yere geçerim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Sincilli nerde yahu?sattı bızı gıttı..maılını aldım ama elımı bıle kıpırdatamadım cunku 100 msj daha atamadım cabalıyorumbu arada apollu msn aldım ok!ha bu arada haberlerım var sıze..sırketın bana ayarladıgı otel ısı sımdı benım kısısel sayfamdan sılınmıs yenı bır ıs mı araıyorlar anlamadım gıttı bana haberde vermedı bunlar ne yaptıklarını anlamadım..uzun bı sıkayet maılı atmıstım bunlara ama oyle boyle bır maıl degıl agızma ne gelırse yazmıstım ve yonetımden bırı bana maıl attı "maılını okudum sana bu konuda yardımcı olcam dıye"belkıde onun etkısı anlıyacagınız hala ıs bellı degıl gıbı gozukuyor beklemedeyız goya ayın 19nda usa gıtcez ama hıc bır sey bellı degıl bılet dısında artık yuregımın goturdugu yere dogru gıderım))

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

yok burdayım yaw ne satması mail attım sana beni ekle diye zaten görüşelim diye 100 mesaj gecmeden okunmuyomu bunlar yaw ! nese yaw bıde benım sınavlar basladı arkadaslar mezun oluyorum ya bu donem bitirme projesi falan cok fazla giremedim takip edemedim o yusden kus bakmayın.shopboy sımdı sen nereye gıdıcen bellı degıl mı yani...?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sincilii msn bı daha yolla attıgın maılde bı tek slm yazıyordusen bır daha at bana eklerım senı!Benım ıs kesınlestı gıbı new york dag basında cobanlık yapcamSende su tr telekomun wat kartından verdıler mı bende sızde de varsa usa belese konusabılrız bellı olur belkı gorusrz orda gusel olur!Demek okul bıtıyor ha super ya nasıl yapcan sen bu mezunıyet, dıploma torenı, wat zor olmucak mı senın ıcın?Seneye darısı bızım basımıza hadı hayırlısı

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

@shopboy,

bu telefon kartı muhabbetı nedır ya hıc duymadım acıklarmısın?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya bız bu oryantasyona gittik ya orda bizim sirket verdi, bize turktelekomun mus tum watcılar amerikda belese konsuyor ve ailenle daha ucuz konsuyormusun oyle bı sey ben sirketten aldım. Bu sirket olmaz olsun, şimdi gonderdigi dagdaki otelde verdig pozisyona bak housekeeper bu ne ya!En basından ıstemıyorum oyle bı sey dedım sankı inadına onu veriyorlar bana.(

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

konu nerelere düşmüş yav

@shopboy
    keşke işini daha önceden seçseydin şirkete bırakmasaydın gerçi en azından ny desin başka iş bulman zor olmaz heralde olmadı gel alaska ya gidelim

@sincili
    att sim kartları var tr den alabiliyosun dünyatelekom temin ediyor bizim şirkette söyledi ama ben almadım iki farklı tarife var birinde 15 dolar veriyosun şebeke içi görüşmeler ücretsiz ama arama yaptığın günlerde 1$ ücret kesiyor ve 1 ay sonra tekrar 15 dolar yüklemen lazım. diğeride 25 dolar veriyosun gün başına para vermiyosun 3 ay kontör yüklemesende hattın açık kalıyor şebeke içi görüşmeler dakikası 25 cent idi galiba.

tr yi aramak için en uygunu arama kartları kullanmakmış mezunkart almayı düşünüyorum ben veya bilgisayar götürecekseniz yada gider gitmez alacaksanız skype den falan çok çok ucuza türkiye aranabiliyor

bu arada bugün biletide aldım
    24 haziran saat 05:30
    İstanbul-Amsterdam(KLM)-Portland(Northwest)-Anchorage(AlaskaAir)
    25 eylül saat 17:30
    NY-Amsterdam(KLM)-İstanbul(KLM)
    955€ ya aldım.

haziran 20 den itibaren süper doluluk var 10 gün evvel gidebilseydim 750€ falan biletler konuşuluyodu geç gidiyoz diye 400 lira ekstra bindi. 25 inden itibaren 1100€ lar falan söyleniyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks