Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 237 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [GENEL]Tavsiye-Şikayet-Uyarı-İstek Başlığı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart sirket cok onemlı???

arakadaslar gecen sene amerıka yolculugum tam bı cıkmasdı bana son gun nereye gıdecegımı soleyen we bunu dalgaya wuran bı sırketle gordum gıttıgımde ıs werenımın benden haberı yoktu tam bı rezıllık ALLAHTAN hersey yolunda gıttı we sıx flagsde calıstım sız sız olun tanınmıs sırketlere aldanmayın adamlar sadece tıcaret yapıo benım sıze onerebılcegım sırketler war emınım sızde sırketler arasındakı farkları anlayacaksınız ayrıca uygar watı elcılıktende turızm sırketlerınden arastırıp karar werebılırsınız

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ucak bıletı konusundada uygar turun fiyatları oldukca uygun

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart bide bu adresi deneyin

google a ihrturkey yazin bakalim ne cikacak iyi veya kotu yorum yapamam demek istedigim usa da herkes kendi sansini kendi yaratir !

Her sirkette oldugu gibi bircok ogrenci olumlu izlenimlerle donmus bazi arkadaslarimizda hem sirket hemde usa deneyimlerinde hayal kirikliklarina ugramislardir .. wat icin biraz gec ama seneye wat firsati icin ihrturkey i arastirin derim ...

Ben gecen sene kansastaydim sirketimle bi problem yasamadim bakalim busene iyi baslamadik ama sonumuz hayirli olur insallah ..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

globalvizyonla gitmeyinde hangisiyle giderseniz gidin....

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşlar şirketlerden fazla birşey beklemeyin. sözleşmenizi iyi okuyun sonra pişman olursunuz...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

jeconuR......
    SÖZLEŞMEYİ İYİ OKUYUN DİYOSUNYAA KİM OKUR O HEYECANLA AMERİKAYA GİTÇEM,ŞÖYLE YAPÇAZ,BURAYA GİDERİM HAYALLERİ ARASINDA KİM OKUR...
    SÖZLEŞMEDEDE BİŞE YAZMAZ ÖNEMLİ NOKTA VİZE ALAMAZSAN BANANE,PARANIN 300 DOLARI BENİM İSTER AL İSTER ALMA,BEN ONA KARIŞMAM BUNA KARIŞMAM YAZIYO,,,ONA BAKARSAN ONLARI OKUYAN KİMSE GİTMEK İSTEMEZ...

JOE ......örnekle anlatimm 1.sınf bahar dönemi ortlma 2,27 ,,,2.sınıf güz dönemi ortalamam 1,97 diye düşün vizeye gittiğimdeki genel ortalama 2,14 diyelim bence notlarını düşürüyor bu çocuk diyemi düşündüler heralde,bi baktı 2,27 den 1,97 ye düşmüş neye yarar 2,14 dedi...
    AMA O Ş..FSİZ ADİ ŞİRKET (ELT YURT DIŞI EĞİTİM) BUNU BANA SÖYLEMEDİ,BAKTI GENEL ORTALAMAYA OOOOOO TAMAM TAMAM SEN ALIRSIN DEDİ....HAA ALAMAZMIYDIM ALABİLİRDİMDE ŞANS İŞTE KEŞKE ALSAYDIM ACAYİP İÇİMDE KALDI
    OFFFFFFF OFFFFFFFFFFFF OFFFFFFFFF
    Konu orhaninho tarafından (10-04-2007 Saat 10:18 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

[QUOTE=orhaninho;1938]jeconuR......
    SÖZLEŞMEYİ İYİ OKUYUN DİYOSUNYAA KİM OKUR O HEYECANLA AMERİKAYA GİTÇEM,ŞÖYLE YAPÇAZ,BURAYA GİDERİM HAYALLERİ ARASINDA KİM OKUR...

Allah'tan vize alamamışsın, bi de alsaydın adamlara tam bela olurmuşsun, herşeyde var bi hayır, görüyo musun ? Allah uçak kazası vermesin Orhaninhoo bunlar birşey değil.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı cino_cool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    globalvizyonla gitmeyinde hangisiyle giderseniz gidin....
    yaşadığın sorunu anlatır mısın?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

inşallah cehennemin dibinde yanarlar,allah belalarını versin,,,suratları hep aklımda şirkettekilerin...
    sinirden ölüyorum yaaaaaaaaaaa!!!
    yaa gidemeyeceğim kesinleştiğinde içimden al silahı git tunalıya kafalarına tek tek sık dedim!!!!
    okadar sinirlendim

oooooooooooOOOOOfffff ooOOOOOFFFFff

bende artık RUSYA ya gitmeye karar verdim :P

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı orhaninho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

inşallah cehennemin dibinde yanarlar,allah belalarını versin,,,suratları hep aklımda şirkettekilerin...
    sinirden ölüyorum yaaaaaaaaaaa!!!
    yaa gidemeyeceğim kesinleştiğinde içimden al silahı git tunalıya kafalarına tek tek sık dedim!!!!
    okadar sinirlendim

oooooooooooOOOOOfffff ooOOOOOFFFFff

bende artık RUSYA ya gitmeye karar verdim :P
    Sıksaydın, elini korkak alıştırma kişiliğin zedelenir. Basit birşey mi sanki ! Vize alamamışsın, adam öldürmeye değer bence. Amerika sana nası vize vermez hem! Ordan da elçiliğe dalardın. Ya senin gibi psikopatlarin ne işi var zaten Türkiye'de , keşke vize alıp gitseydin , bir daha gelmeseydin. Hem memlekete bi faydan olurdu. Sen bi düşün bence , Amerika'da kiralık katillere iyi para yapıyolar, filimlerde görüyoruz, saatte 100 dolar filan vardır kesin. Ne gelcen be ya, ya da Askere git 2 PKK'lı öldür, memlekete bi faydan olsun, sinirini at orda. Bişey yap işte şu hayatta ,bu kadar ezik nereye kadar, üzülüyoruz bak tüm forum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Barut kokusu alıyorum

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşlar bu konuları daha fazla uzatmayalım.lütfen daha usturuplu davranınız.ortam geriliyor da.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hayatta böyle bir olay başına gelir umarım anlarsın beni M86...

uzat ma ya ca ğım...
    Konu orhaninho tarafından (11-04-2007 Saat 04:00 PM ) değiştirilmiştir.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar öncelikle merhaba ben yeni katıldım bu foruma gezinirken bi bakiyim dedim ben daha önce 3 kezgittim ve YERO diye bi şirketle gittim bence bu işi artı8k abartılı yapanlar suyunu çıkardılar ilgilenmiyolar öğrenciyle başından savuyolar ben çok memnunum şirketimden tavsiye ederim.....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart edurehber hakkında

arkadaslar edurehber hakkında gorusu olumlu yada olumsuz elestırısı olan var mı daha dogrusu bu sırketle programa katılan varsa dusuncelerını alabılırmıyım.web siteleri baya profosyonel oldukları ızlenımını verdı ama tabı websıteyle olmuyor bu ısler.i.neyse goruslerınız ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı brok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar edurehber hakkında gorusu olumlu yada olumsuz elestırısı olan var mı daha dogrusu bu sırketle programa katılan varsa dusuncelerını alabılırmıyım.web siteleri baya profosyonel oldukları ızlenımını verdı ama tabı websıteyle olmuyor bu ısler.i.neyse goruslerınız ?

Himm sahibi Ismail ile tanisinca heralde goruslerin degisir... )) en son gecen sene avea ile yaptigi reklam anlasmasindan dolayi baya bir iceri girmis, borclar birikmis diye soylenti vardi ama, sora ne oldu kim bilir...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı tata844 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Himm sahibi Ismail ile tanisinca heralde goruslerin degisir... )) en son gecen sene avea ile yaptigi reklam anlasmasindan dolayi baya bir iceri girmis, borclar birikmis diye soylenti vardi ama, sora ne oldu kim bilir...
    nasıl yani? bildiklerini anlatırmısın? eğer adam bi girişimcilik falan yapıp başarılı olamadıysa bu pek yadırganacak şey olmaz bana göre

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya bazı şirketlerde sansür var , bazılarında yok.e böyle olunca anlaşılmıyo kii.reklam olmadığı açık olan yorumlar sansürlenmesin bence

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim gecen seneki sirketimdi. bence avea gibi buyuk bi kurumla anlasan bi sirket guvenilirdir adamlar salak degil herhalde avea ile anlasmis batmak icin mi? ) ben memnundum ilgi vardi en azindan diger sirketlere kiyasla

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Bence Kesinlikle Plus Akademi

Alıntı amerikalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hangi şirket bu konuda en iyisidir. bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim
    Arkadaşlar ben eskiden danişmanlık şirketlerinden çok şikayetçiydim çünkü çevremden Ozman,***,****** gibi firmaların geçmiş yıllardaki patlakları hakında çok fazla hikaye duyduk. Havaalanında kalanlar, olmayan işler, gazetelere bile çıktı bazı firmalar. Biz 2 senedir Mili Eğitim Bakanlığı onaylı bir firma var PLUS AKADEMI diye onla gidiyoruz. Çünkü bizi mağdur etmediler ve gittikten sonra takibimizi yaptılar. Ücretsiz Coversation kursuna katıldım. Danişmanları daha önce work and travela katılmış kişiler ve her sorumuza vecap verdiler işte bu yüzden bu sene de bu firma ile Ocean Citye gidiyoruz ben herkese tavsiye ederim hepimize iyi bir sezon diliyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ogonenc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben united towers ile gecen yaz WAT programina katildim. 4 yildir bu tip olaylarla yakindan ilgileniyorum ve gercekten cok arastirdim sonunda united towers la gitmeye karar kilmistim. ben tavsiye ediyorum.
    BENCE BÜTÜN BÜYÜK FİRMALARIN MAĞDURLARI VAR ARKADAŞLAR HAKKIMIZI YEDİRMEYELİM

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar meraba...geçen sene newjersey moreys piers su ve eğlence parkında çalıştım ve buradaki şirketimden çok memnundum. sorunla karşlılaşmadım değil ama şirketimin gerek asistleri gerekse kendi iletişimleri sayesinde kısa sürede çözüldü...

moreys piers hakkında veya wat hakkında bilgi almak isteyenler varsa msnden ekleyebilirler...

alabur*********

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar meraba...geçen sene newjersey moreys piers su ve eğlence parkında çalıştım ve buradaki şirketimden çok memnundum. sorunla karşlılaşmadım değil ama şirketimin gerek asistleri gerekse kendi iletişimleri sayesinde kısa sürede çözüldü...

moreys piers hakkında veya wat hakkında bilgi almak isteyenler varsa msnden ekleyebilirler...

alabur.com

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

reklamcı senii!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

micro şirket ismi yada şirketle alakalı belirtici bişi gördünmü...haddini ve kendini bilerek konuş...insanlar masraf yaparak geliyolar ve bu masrafı moreys piersta çıkarabileceklerini söyleyen şirketlerle gidiyolar. bi fikrin varsa sen aydınlat arkadaşları...moreys piersta çalışarak bu programın masrafları karşılanır mı?

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

arkadaşın dediği gibi morey's piers dan bırakın biriktirmeyi programın parasını çıkarmak neredeyse imkansız. Ancak alabur, forumlarda e-mail alışverişi yasak. O yüzden wat programı için bütün bildiklerimizi forum üzerinden sorulan sorulara yanıt olarak veya yeni başlıklar açarak aktarabiliriz. E-mail alış verişlerini ne için yasakladığımızı daha önce belirtmiştik
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ok arkadaşlar...daha önceden takip etmediğimden böyle bi kural olduğunu bilmiyodum her ne kadar sitede şirket ismi verip reklam yapmamaya özen göstersemde...özel mesajla insanlar ulaşamıyor bende mail vereyim dedim...neyse kolay gelsin...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaslar bu şirket bizi rezil etti bir 2 kişi olsa yine iyi tam 50 kişiyi küçüçük bir magazaya 50 kişi göndermişler konaklama ayarladık dediler otele gittik ne konaklamsı bizim haberimiz yok dediler beachlerde yattık 2 -3 gün boyunca çogu arkadaşlarımızda dönmek zorunda kaldı birde üstüne üstelik tehtit yedik hakkımızı arayınca vizenizi iptal ederiz diye.. ismini buraya yazıcam ama sansürlemişlerrrr başharfi g son son kelimeside viz yon bu şirketle gitmeyin derim parayı aldıktan sonra hiç sizinle ilgilenmezler... ısrarla tavsiye etmiyorum...büyük şirketlere gitmeyin ne kadar çok ögrenci gönderen okadar sorumsuz oluyor ögrencilerle ilgilenmiyor daha mütevazi küçük şirketlere yönelin... ama taksim deki ingliz konsoloslugnun pasajın içinde şirkete sakın gitmeyin msj yerine gitmiştir umarım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sirketin hic bii onemi yok bence a sırketi olsun b olsun farketmez hepsi aynı..ztn oraya gittikten snra sirketle hıc bir bagın kalmıyor..doru duzgun ılgılenmyolar bile

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu arada bn acemi watcı degılm ıkı kere katıldım bu olaya
    duyrulur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)