Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 129 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Work and Travel 2012 düşünenler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hadi bakalim beni yazin 2009 da wyoming deydim 1 donem sonra yine gidecegim INSALLAH...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar nezaman baslıcaksınız şırket araştırmya ya da kafanızda bellı olan sırketler var mı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tubik.2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar nezaman baslıcaksınız şırket araştırmya ya da kafanızda bellı olan sırketler var mı
    sirketler var ama fiyatlar ucuk baya ornegin campus:1250$
    poseidon:1200$
    united towers:1500$
    diger sirketlele henuz gorusmedim ama zaten cogu dolandirici
    ucuz olarakda turkex isminde bir sirket var ama nasil pek bilmiyorum fiyati:1000$simdilik boyle
    bir kac sirket daha kaldi gorusmem gerekn...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

united towers, eduyork,icep düşünüyorum united towers 1500 dolarmış bu 2 şirketten fiyat öğrenen yada daha önceden sorun yaşayan var mı ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mustafa-x-3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    united towers, eduyork,icep düşünüyorum united towers 1500 dolarmış bu 2 şirketten fiyat öğrenen yada daha önceden sorun yaşayan var mı ?

icep fiyatini 5 eylude belirleyecekmiss...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

armada grandee hakkında ıyı seyler duydum onla goruscem ılk olarak.cıdden fıyatlar acayıp uçuk.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tubik.2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    armada grandee hakkında ıyı seyler duydum onla goruscem ılk olarak.cıdden fıyatlar acayıp uçuk.
    ciee sponsoruyla calisan guvenilir bir firma ama ben onlarlada gorustum

suan fiyatimiz belli degil ama 1500$ civari olacaktir dedi

arastirmaya gorusmeye devam...

istersen internet sitelerinde e mail adresleri var oraya meesaj at bilgi almak istiyorum diye ve telefonunu yaz hemen ariyorlar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı makukula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ciee sponsoruyla calisan guvenilir bir firma ama ben onlarlada gorustum

suan fiyatimiz belli degil ama 1500$ civari olacaktir dedi

arastirmaya gorusmeye devam...

istersen internet sitelerinde e mail adresleri var oraya meesaj at bilgi almak istiyorum diye ve telefonunu yaz hemen ariyorlar
    bigun şirket gunu yapcam kendıme guvenılır olanlara bakcam cogunun yerı taksımde zaten hangı ıslerı oldugu bellı olmusmudur acep sımdıden şirketlerin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

guzel fikir
    sirketlerin isleri belli olmamistir henuz fakat gecen yillarda gonderdikleri yerlere gonderme ihtimallaeri yuksek cunku ayni sponsor ayni isleri sunuyor sirketlere genelde

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

......,,,,,,,,,,,,,,,
    Konu salih tarafından (11-10-2011 Saat 04:46 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı makukula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    icep fiyatini 5 eylude belirleyecekmiss...
    arkadasım ben bir arkadasımla beraber eduyork a kayıt yaptırdım. fiyat 2050

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba Arkadaşlar ;

Ben 2012 yılında wat programına katılmayı düşünüyorum.Herkes gibi benimde aklıma takılan bir kaç soru var.

Ben şuan Ukrayna'da Odessa I.I. Mechnikov Milli Üniversite'sinde İspanyol Dili ve Edebiyatı okuyorum.3. sınıfa geçtim.Gideceğim şirketi belirledim. (United Towers)
    Yurtdışında olduğum için Türkiye'ye geliş gidişlerim zor.Vize olayı kafama takılıyor.Vize görüşmesine Kiev'e gidebileceğim söylendi ama aklımda soru işareti var.Acaba bi problem yaşar mıyım diye.Yurtdışında vize görüşmesine giden arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşabiliirlerse çok memnun olurum.

İkinci bir konu ise: Yabancı dil konusunda bayağı iyi bir konumdayım.(Hoş gerçi bu değerlendirmeyi yapacak kişi ben değilim ama)Çok iyi seviyede İngilizce , iyi seviyede Rusça ve orta seviyede İspanyolca biliyorum .Fransızca ve İtalyancam o kadar iyi değil onları saymıyorum .(Ama derdimi anlatırım o dillerlede) Şimdiye kadar çalıştığım yerlerde hep insanlarla ilişkili konumlarda çalıştım.(Halkla ilişkiler,Satış danışmanlığı vs ) Amerika'da hostluk busserlık veya satış danışmanlığı falan yapmayı düşünüyorum . Sizce statüme uygun hangi işlerde çalışabilirim ? Herhangi bi öneride çok mutlu olurum .

Ve tabiki eyalet seçimi .Düşündüğüm işlerde konaklama ve hayat şartları normal (yani ne pahalı ne ucuz ) eyaletlerden önerisi olan var mı ?

Gelecek cevaplar için şimdiden Teşekkürler!!! Tüm Müslüman ve mümin kardeşlerimin bayramını kutlar herkese esenlikler dilerim.
    Konu supercat87 tarafından (31-08-2011 Saat 09:18 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar ben de 2012de wata katilmayi dusunuyorum,ancak ışe en geç hazıranın 10na kadar baslama zorunlulugu mu ne varmıs galıba... bızım unıversıtede fınaller 16 hazıranda bıtecek sızce yapılması gereken nedır?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı Cosa_Nostra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben de 2012de wata katilmayi dusunuyorum,ancak ışe en geç hazıranın 10na kadar baslama zorunlulugu mu ne varmıs galıba... bızım unıversıtede fınaller 16 hazıranda bıtecek sızce yapılması gereken nedır?
    tamamen uydurma birşey seçtiğin işe göre başlama tarihin değişir bu 10 haziranda olur 30 haziranda olur
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Merhaba Arkadaşlar ;

Ben 2012 yılında wat programına katılmayı düşünüyorum.Herkes gibi benimde aklıma takılan bir kaç soru var.

Ben şuan Ukrayna'da Odessa I.I. Mechnikov Milli Üniversite'sinde İspanyol Dili ve Edebiyatı okuyorum.3. sınıfa geçtim.Gideceğim şirketi belirledim. (United Towers)
    Yurtdışında olduğum için Türkiye'ye geliş gidişlerim zor.Vize olayı kafama takılıyor.Vize görüşmesine Kiev'e gidebileceğim söylendi ama aklımda soru işareti var.Acaba bi problem yaşar mıyım diye.Yurtdışında vize görüşmesine giden arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşabiliirlerse çok memnun olurum.

İkinci bir konu ise: Yabancı dil konusunda bayağı iyi bir konumdayım.(Hoş gerçi bu değerlendirmeyi yapacak kişi ben değilim ama)Çok iyi seviyede İngilizce , iyi seviyede Rusça ve orta seviyede İspanyolca biliyorum .Fransızca ve İtalyancam o kadar iyi değil onları saymıyorum .(Ama derdimi anlatırım o dillerlede) Şimdiye kadar çalıştığım yerlerde hep insanlarla ilişkili konumlarda çalıştım.(Halkla ilişkiler,Satış danışmanlığı vs ) Amerika'da hostluk busserlık veya satış danışmanlığı falan yapmayı düşünüyorum . Sizce statüme uygun hangi işlerde çalışabilirim ? Herhangi bi öneride çok mutlu olurum .

Ve tabiki eyalet seçimi .Düşündüğüm işlerde konaklama ve hayat şartları normal (yani ne pahalı ne ucuz ) eyaletlerden önerisi olan var mı ?

Gelecek cevaplar için şimdiden Teşekkürler!!! Tüm Müslüman ve mümin kardeşlerimin bayramını kutlar herkese esenlikler dilerim.
    ingilizce seviyen iyi ise ona göre ücreti biraz daha yuksek bir iş seçebilirsin bence vizeyi rusyadan alman daha kolay olur hatta rus wat şirketiyle gitman daha mantıklı
    Konu matador_36 tarafından (31-08-2011 Saat 06:17 PM ) değiştirilmiştir.
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

advise gidin bakın brde united towersla gidecekseniz danışmana dikkat edin çağdaş mağdaş olur yanarsınız benim gibi adama şikayette sorun olmuyo söliim bide yazık vermeyin o adar para he verdiysenizde süheyla hanım bilet ayarlar size almadan önce expedia ile karşılaştırın daha ucuz bulunabiliyo ama değişim olmaz sanırım tarihlerde o konuyla ilgili bilgim yok ve vrginia diye bişey duyarsanız olmaz diyin direk

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Cosa_Nostra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük ihtimalle Utah'daki Lagoon Park'la ilgili konuda görmüşsündür bu tarihi.
    10 Haziran son gidiş olarak Lagoon için geçerli ondan öyle bi yanılgıya kapılmışsındır..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@matador_36 @SYSOP Bilgilerinizden dolayi tesekkurler arkadaslar.Aslinda giden bi arkadas vardi o soylemisti en gec 10na kadar diye.Ilk sene gidecegimizden dolayi boyle yanilgilar sık sık olacaktır sanırım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

3.kez katılmaya karar verdim ben de seneye. Bu kez hedef Alaska, bi de böyle deneyelim
    What happens in vegas stays in vegas, until it tries to find its real father

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadas alaska en rahatı yine =)
    ingilizce bilmeyene deva
    paramı çıkarıp travel yaparım diyene deva
    alışveriş yapmadan dönemem arkadasş diyene deva
    Benim aklımda da var acaba gitsem mi diye=) bi acaba?
    Eger gidersem ve gittigim yerde ALASKA olursa kafa rahat tecrübeli tanıdık yerlerde ense işlere geçmek kolay
    Ama Amerika içide 3-5 arkadaş gidince tadından yenmiyo be
    Whence I Would Like?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Arkadaşlar benide sayın ama şirket konusnda iş konusunda hiç bi fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim.. Hata bu 2012 watcı arkadaşlarla istanbulda olanlarıyla buluşalım bi gün şirket gezme günü yapalım ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bu yıl tam curcuna olcak sanırım hadi hayırlısı
    ben sanırım ukla ya kayıt olcam ya korka korka

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Benim aklımda 3 firma var UT ADVİS bakıcaz..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ben 4 firma gezdim icep ukla eduyork ve united towers
    içlerinde en çok beğendiğim united towers oldu fakat fiyatlar ortada o sebepten 2 seçenek olan ukla diye düşünüyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ne kdr fiyatları UT nin bide erken rezervasyon 15 ekime dkr dmi ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

onlar fiyatları sabitlemiş taksit yapıyo 2350 diye hatırlıyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı cerenahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onlar fiyatları sabitlemiş taksit yapıyo 2350 diye hatırlıyorum
    2350 değil 1575 dolar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

1575 dolar 2800 küsür lira yapıo çok pahalı değilmi ya ? advis academix eduyork icep ten haberleriniz varmı ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Paingod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadas alaska en rahatı yine =)
    ingilizce bilmeyene deva
    paramı çıkarıp travel yaparım diyene deva
    alışveriş yapmadan dönemem arkadasş diyene deva
    Benim aklımda da var acaba gitsem mi diye=) bi acaba?
    Eger gidersem ve gittigim yerde ALASKA olursa kafa rahat tecrübeli tanıdık yerlerde ense işlere geçmek kolay
    Ama Amerika içide 3-5 arkadaş gidince tadından yenmiyo be
    bence wat alaska kaldirilmali…

amerika icinde calisip, 2 sene alaska ya gelen biri olarak yaziyorum…yalan yok 2 sezon alaskada tek fabrikada calisarak iyi para kazandim ama dahada gelmeyi dusunmuyorum cunku ;

1. burada filipinliler gibi millet karakteri olmayan somurge toplumunun insanlarindan daha asagida goruluyorsun…

2.her zaman is var mi stresi yasarsi cunku sezon olmazsa is olmaz yani herhangi bir kesinlik yok

3.wat bir kultur degisim programi ve alaskanin bu degisimle alakasi yok…yani para kazandiktan sonra gezersin o sekilde kultur degisimi olur demeyin…o insanlarla calismali ,yasamalisiniz…

4.hava 3 ayin 2 ayi kotudur, sosyal aktivite olanagi sifira yakindir…(sabahtan aksama kadar btak oynamayi aktivite saymazsaniz)…

5.bu programin bir diger amaci ingilizce pratik yapmaktir, filipinliler vs. milletlerden insanlarla ingilizce konusmak londra metrosunu anlamaktan daha zordur…eger bilmezsende her isi sana yuklerler birde bilmedigin icin ustune dalga gecerler…

velhasil arti tarafi olarak sadece para var ve bence para icin bu kadar sey goze alinmamali…bana sorarsaniz niye 2. yil gittin diye fiziki olarak cok calismiodum ve paraya ihtiyacim yoktu sirf biri bana birsey dediginde terslemek icindi…

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ukla'nın ilk 20 kişiye 999 dolar teklifine varım dedim. Aslında 3. kez katılacak da olsam bu kez Alaska'ya gitmek düşüncesi gene de pır pır ettiriyo içimi, bambaşka bi WAT tecrübesi Ama duyduğum kadarıyla bu sene çok kazanamamış Alaska'cılar, seneye bize nasip olsun artık Bu arada firma konusu çok hassas biliyorum arkadaşlar ama, naçizane fikirlerimi söylemek isterim. WAT programında şirketin öneminin sanıldığı kadar çok olduğunu düşünmeyenlerdenim. Ama Ukla Abroad, United Towers, Armada Grandee gibi firmalar ciddiyet bakımından gözümde daha bir iyi yerdeler.
    What happens in vegas stays in vegas, until it tries to find its real father

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)