Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 67 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 67 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New Jersey NJ

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben de 20 haziran gibi wildwood, nj'e gidicem gibi gözüküyo. meyve satışı yapıcam :d ikinci iş olanaklarını ben de merak ediyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Question

Bende bu sene New Jersey - Maple Shade gitmeyi düşünüyorum, nasıl bir yer olduğu hakkında bilgi veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

20 haz. wildwooda yol gözktü gibide. yol-konaklama için tecrübeli arkadaslardan yardmlarını beklyrz. wildwood morey's piers (ride operator)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

20 HAZİRAN 2010 NEW JERSEY-SEASIDE HEIGHTS deyim arkadaşlar inşallah

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Nj

Selaaaaaaaaaaaaaaaaaaammm NJ'li watçılar çok uzun ama okuyun celişkilerimiz sizinde içinizde olanlardandır

cok mutluyum ki artık bazı seylere karar verdk gibi gibi.. bazı sorularımız var biz smdi 3 arakdaş NJ gidelim dedik öncelikle amaçımız dil pratiği ama çok çok calısıp para kazanıp gezmek istiyouz sonrasında da...

sixflagsda eğlence parkında calısalım dedik ama bazı sorularımız var şimdi 2. iş illaki istiyoruz.
    soru1) Şimdi 2.işi kesin elde etmek istiyoruz bunun için six flags gibi buyuk eğlence merkezlerinin yerine küçük eğlence merkezlernde ortamın daha sıcak samimi, patronun 2.işi vereceği sınırlı calsanı ve simaları aklında daha kolay bulundurabilmesi gibi nedenlerle acaba kaliteli ama içinde eğlence parkı bulunduran bir otelde calısalım ki hem otelde hemde eğlence parkında iş buluruz diye düşündük. Bunun için sehir merkezinde olmak gerekio e eğer sehir merkezndeysek daha cok para kazanacağımız restoranlar pizzacılar gibi secenekleri düşünelim dedik...

ilk iş housekeeperlık..Bildiğiniz gibi tum gun etkileşimde olmadan habire çalıscaz ama ben istiyorum ki iş esnasında da konnuşayım dilim oyle gelişsin yoksa sosyal ortamda gelişmesi içn giderim tatil yorelerine abd yerine.. o yuzden 2. işimiz mutlaka etkileşimli konuşmamızın gerekeceği bir iş olmalı ama sizce ne oalbilir six flagsta olursak ne oalbilir sehir merkeznde otellerde calısırsak (hangi oteller var nereler olabilir housekeeperlık için?? ) 2. iş ne olabilir pizzaılar lokantalar mı daha getirili? (o ne demekse :P ) yoksa o sehir merkezinin içindeki eğlence parkları mı?

(eğlence parkı olan buyuk oteller mi var büyük eğlence merkezlerinin buyuk otelleri mi var bu da diğer bir soru cnku ben buyuk eğlence parklarında moteller küçük oteller var die biliyorum
    GüLümSe GüL GüNeŞee

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

new jersey six flags great adventure DDD gidiyorum bee bekle beni usa ve supervisor um

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bir gün ben de buraya yazıcam ve o gün çok yakın gibi hehe

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks