Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 138 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: wisconsin dells

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

chicago aldım 540 euroya dönüşte newyork
    I have dream about this day boys and its going to be legendary. Together we will own this city, anytime a girl wants to get back at her ex-boyfriends we'll be there, anytime a girl wants to solve her father issues through promiscuty and binge drinking we will be there! Anytime a bachelorette party drives through the city in a limo sticking their heads out sunroof shouting "what's up newyork?" we will be what is UP Newyork!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Gidiş: IL,Chicago

Dönüş: NY

THY - 700 Euro

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Wisconsin Dells'e gitmiş olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Çok sık seyhat etmeyeceğim için araba almak istemiyorum. Hafta 1-2 gün bineceğim için araba kiralamak daha iyi olur diye düşünüyorum. Bu konuda tavsiyeniz nedir.

Bir de " Avis Rent A Car " nasıl, sağlam mıdır.

Tavsiye edebileceğiniz rent a car mekanı var mı.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben avis rent a car ı kullanmıstım gayet iyilerdi. taviye ederim. banka olarakta jp morgan chase kullanıyorum ama pay cehcklerini hemen hemen her bankadan bozdurbilirsin. bank of mauston charge yapmaz ona gore. paranı kesintisiz alabilirsin oradan.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı thepassenger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben avis rent a car ı kullanmıstım gayet iyilerdi. taviye ederim. banka olarakta jp morgan chase kullanıyorum ama pay cehcklerini hemen hemen her bankadan bozdurbilirsin. bank of mauston charge yapmaz ona gore. paranı kesintisiz alabilirsin oradan.

Bilgiler için tşk ederim. Araba Cinsi - Fiyat dengesi durumu nasıldı, uygun mu, şartları nasıl.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar chicago o'hare den kiraladığımz aracla wisconsin dells e kadar gidebiliyormuyuz? orada aracı bırakmamız mumkunmu? yardımcı olursanız sevinrm

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

mumkun ancak yaklasik 150-200 usd civari charge ediyolar.bide o sirketin orda subesi olmali.
    buarada wisconsin dellse gidecek olanlara havalimani karsilama ve ogrenci transferi gibi bi organizasyon yapilacak.bilgisini buradan takip edebilirsiniz...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı fatih255 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mumkun ancak yaklasik 150-200 usd civari charge ediyolar.bide o sirketin orda subesi olmali.
    buarada wisconsin dellse gidecek olanlara havalimani karsilama ve ogrenci transferi gibi bi organizasyon yapilacak.bilgisini buradan takip edebilirsiniz...
    8inde mümkünmü?

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

1 hazirana kadar bi duyuru yapacagiz.
    sizden detayli bilgileri isteyecegiz.fiyat tarifemiz olacak.mesafe ve kac kisi oldugunuza gore degisecek bu tarife.ayrica isyerleriniz gosterilip yardimci olunacak.yani hepsi bir paket halinde sunulacak ancak suan calisiyoruz uzerinde.2-3 gune kadar netlesir

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

29 Haziran a aldım bileti istanbul-amsterdam-detroit-madison 660 Euro. Madison'a 5-6 gibi iniyomuşuz. o saatte ordan dells'e nasıl gidebilirim??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı DEMIR17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    29 Haziran a aldım bileti istanbul-amsterdam-detroit-madison 660 Euro. Madison'a 5-6 gibi iniyomuşuz. o saatte ordan dells'e nasıl gidebilirim??

45 dk'lık yol zaten. Greyhound'a bakabilirsin. Belki vardır o saatlerde geçen, ek olarak en kötü hostel de kalırsın 1 gece.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaslar
    ben 14 haziran WI dellse gidiyorum, ama hala nerde kalicagimi bilmiyorum, tek basima gittigim icin arkadas hala bulamadim,
    ben kosovaliyim burda okuyorum, arkadasim da gelecekti ama vizeyi alamadi, konaklama konuda yardim edebilecek varsa, cok memnun kalirim.facebook ya da msn konusabilirdik
    Shkumbin Nuredini bimi_88

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Wisconsin'den Diğer Eyaletlere Ulaşımda Uçuş Bilgileri

Madison'dan Direk;

Aktarmalı Uçuşlar İçin;

http://www.msnairport.com/flight/destinations.aspx

Amerika'yı tur yapma gibi bir zorunluluğum olduğu için araştırma sürecindeyim

Gideceğim Eyaletler profilimde yazıyor.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Wisconsin Dells'de çeşitli birçok banka var ama hem Dells'de olup hem diğer eyaletlerde de yaygın olan banka var mıdır.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

fatih senınle nasıl irtibat kurabılırım

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

http://www.turkishwat.net/wisconsin-dells-t1575p2.html
    arkadaslar burdan bakın jeremy sıze yardım eder eger o tarıhte orda yoksa mike diye biri var onla konusun
    maıl adresı:mbruce652000
    at yahoo

ayrıca hakan var orda onun numarası da 608 432 32 77
    hakan ı arayın sızı madıson dan yada chicagodan alır benım adımı verın yeter ferhat kotan

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı roboelektronik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wisconsin Dells'de çeşitli birçok banka var ama hem Dells'de olup hem diğer eyaletlerde de yaygın olan banka var mıdır.
    roboelektronik maraştasın bende maraştayım bi görüşelim istersen WI mondovi yue gideceğim haziran 13 gibi civriz at hotmyl
    Konu civriz tarafından (03-06-2009 Saat 02:24 AM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı civriz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    roboelektronik maraştasın bende maraştayım bi görüşelim istersen WI mondovi yue gideceğim haziran 13 gibi civriz at hotmyl

PM'den telefonu yazdım, elimden geldiğince yardımcı olurum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar 13 haziranda yola çıkıyorum,kalma yerleri listesinden bir çok yere mail attım,ama yer olmadığını belirtiler,hatta malibu inn'de Naci Adında bir adam Türkçe mail attı ve 13 haziranın çok geç oldugundugu ögrencilerin mayıs başında yerleştiklerini belirti acaba bu konuda bana yardım olacak bir arkadaş varmı zira halen evsizimve oraya gidince neyle karşılacağımı bilmiyorum ayrıca Türkiyeden ayrılmadan önce kalacağım yeri ayarlamam gerekiyor,konu hakkında fikirlerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı MaGLoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 13 haziranda yola çıkıyorum,kalma yerleri listesinden bir çok yere mail attım,ama yer olmadığını belirtiler,hatta malibu inn'de Naci Adında bir adam Türkçe mail attı ve 13 haziranın çok geç oldugundugu ögrencilerin mayıs başında yerleştiklerini belirti acaba bu konuda bana yardım olacak bir arkadaş varmı zira halen evsizimve oraya gidince neyle karşılacağımı bilmiyorum ayrıca Türkiyeden ayrılmadan önce kalacağım yeri ayarlamam gerekiyor,konu hakkında fikirlerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum..

Kalacak yeri işveren ayarlamadı mı, ne olarak çalışacaksın.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Life guard olarak wilderness işveren kalacak yeri desteklemiyor,sadece öneride bulundu onlara ulaşıyorum ama genelde dolu..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı MaGLoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Life guard olarak wilderness işveren kalacak yeri desteklemiyor,sadece öneride bulundu onlara ulaşıyorum ama genelde dolu..

Seninle aynı yerde kalacak Türk arkadaşlarınla beraber eve çıkabilirsin.

http://www.turkishwat.net/2009-da-wi...r-t3968p2.html
    Konu roboelektronik tarafından (04-06-2009 Saat 07:57 PM ) değiştirilmiştir.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Maglor
    wisconsin dellste konaklama konusunda problem yasamazsın merak etme oraya gıdınce kendın bıle bulursun ılk gun malıbu ınn e gıt sahıbının adı nazmı o sana wıldernes cevresınde kı yerlerı gosterır onlardan bulursun bır tane

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bakalım pazartesi gidicez oraya
    Bir rüzgardır gidiyoruz ama dur bakalım nolcak..

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Eve cıkarsanız ortamdan uzak kalırsınız onun ıcın en kotu ıhtımal dowtowna ının orda bır suru konaklama ıcın hotel var tek sıkıntı hergun 15 dakıka yurursunuz yada bısıklet alırsınız yada araba alırsınız
    ama orda bı galerıcı var sakın ama sakın ondan araba almayın valla cok kotu kazık yersınız gecen sene bıcok kısı 1300 1500 dolara arabalar alıp donerken 50-150 dolara gerı oraya vermek zorunda kaldılar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı amerikan eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eve cıkarsanız ortamdan uzak kalırsınız onun ıcın en kotu ıhtımal dowtowna ının orda bır suru konaklama ıcın hotel var tek sıkıntı hergun 15 dakıka yurursunuz yada bısıklet alırsınız yada araba alırsınız
    ama orda bı galerıcı var sakın ama sakın ondan araba almayın valla cok kotu kazık yersınız gecen sene bıcok kısı 1300 1500 dolara arabalar alıp donerken 50-150 dolara gerı oraya vermek zorunda kaldılar

Wisconsin Dells nasıl bir arazi yapısına sahip, yan detaylı birşeyi beklemiyorum tabii de konya ovası gibi düz mü, bisiklet için uygun mudur.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar ben Tilbe 26 haziranda yola çıkıyorum wisconsin dells mt. olympus da lifeguard olarak çalışacağım milwaukee'den otobüsle gitmeyi düşünüyorum...Ama keşke aynı tarihte gelen birileri olsa da beraber gitsek...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı TİLBE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben Tilbe 26 haziranda yola çıkıyorum wisconsin dells mt. olympus da lifeguard olarak çalışacağım milwaukee'den otobüsle gitmeyi düşünüyorum...Ama keşke aynı tarihte gelen birileri olsa da beraber gitsek...
    27 Haziran benim ama chicagodan.Sitede wisconsine gidenlerin cogu chicago ve madison havaalanlarından geçecek.Milwaukeede yakın ama ilksin sanırım
    Somethings never changes..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı adros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    27 Haziran benim ama chicagodan.Sitede wisconsine gidenlerin cogu chicago ve madison havaalanlarından geçecek.Milwaukeede yakın ama ilksin sanırım
    evet bende okudum yazıları çok gelen varda umarım kazasız belasız gelebilirim tek başıma milwalkeeden

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı TİLBE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bende okudum yazıları çok gelen varda umarım kazasız belasız gelebilirim tek başıma milwalkeeden
    birşey olmaz 1.5 saatlik mesafe
    Konuştun mu hiç konaklama hakkında mount olympusla?
    Somethings never changes..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)