Work and Travel 2025
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 102 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2015 Wat Genel Konu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar merhaba ,
    dönüş tarihi sıkıntımızdan dolayı elimizde çok az seçenek kaldı pensilvanya hanover ve hummelstown bide alabamada gulf-shores da iş secenegimiz var. pensilvanya new york ve new jerseye yakın ama sıkıcı biyer diye söyleniyo . gulf shores okyanus kenarı new orleansa yakın ama yaşlılara hitap eden biyer sonuç olarak kararsız kaldık ve bu yerlere gidenler yardımcı olabilirlerse çok seviniirim

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Neye gore skiciymis ? Kim soyluyor bunu ? Bir de yaslilara hitap etmek nerden cikti? Bu yorumlari kim yaptiysa sana uzak dur onlardan. Bilgisizce yorumlar yapiliyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Biraz okuduğum kadarıyla yazdım yani bunları peki sana göre nereyi seçmek daha mantıklı olur

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Amerika nin heryerine gidilebilir , islerin detaylari nedir , onlar onemli. Hangi is saalik ne kadar konaklama ne kadar , kac saat calisiliyor ortalama gibi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabalar, yeni üye oldum ve inşallah bu yaz Morey's Piers e gideceğim. En çok vize için heyecanlanıyorum not ortalamam 2nin biraz atında inşallah vize alabilirim. Acaba ride operator lüğü mü önerirsiniz Games te çalışmayı mı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

not ortalaması ne kadar önemli ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaslar benim de ilk wat deneyimim olacak hazirlik ogrencisiyim merak ettigim sey marylandin nasil bir yer oldugu new jerseye yakin sanirim ama tam olarak emin olamiyorum. Yardimci olursaniz cok sevinirim tesekkurler

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı tunay3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, yeni üye oldum ve inşallah bu yaz Morey's Piers e gideceğim. En çok vize için heyecanlanıyorum not ortalamam 2nin biraz atında inşallah vize alabilirim. Acaba ride operator lüğü mü önerirsiniz Games te çalışmayı mı
    http://www.turkishwat.net/new-jersey...eys-piers.html

Alıntı nanosilica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    not ortalaması ne kadar önemli ?
    Onemli ama cok degil. Ortalaman 1 se bunu aciklaman gerekecektir kesinlikle. 2 nin biraz altindaysa sana bunu sormayabilirler bile.

Alıntı juliett Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar benim de ilk wat deneyimim olacak hazirlik ogrencisiyim merak ettigim sey marylandin nasil bir yer oldugu new jerseye yakin sanirim ama tam olarak emin olamiyorum. Yardimci olursaniz cok sevinirim tesekkurler
    Yanlis anlama ancak Maryland in New Jersey e yakin mi ya da nereye yakin oldugunu Google Maps den gorebilirsin. Bunun disindaki Maryland bilgilerini istiyorsan , tam olarak neyi ogrenmek istedigini yazmalisin. Maryland in hangi bolgesine gideceksen de ona uygun konulari okuyarak oraya mesajlarini iletebilirsin de.

http://www.turkishwat.net/tanisalim-...im-2015-a.html

http://www.turkishwat.net/diger-eyal...n-city-md.html

http://www.turkishwat.net/diger-eyal...baltimore.html

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de ilk kez gideeğim ve henüz yer seçmedim ama myrtle beach düşünüyorum size myrtle beach seçmeli miyim yoksa yeni iş yerlerinin açıklanmasını beklemelli miyim?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar alacağımız vizenin süresi tam olarak ne kadar? Danışmanım ekimin 1 ine kadar çalışma, 31 ine kadar da kalma hakkın var dedi. Ne zaman gidersek gidelim bu böyle mi?

Araştırmacı Watçı IgorStravinsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Herkese selam tekrar. Ortalamam 2.48 son Sinif ogrencisiyim. Bazı arkadaslar saat 10 da ise randevunuz 10 da giriyorsunuz hemen biter demişti. Yok oyle bir sey. 10 da ise randevunuz 9 gibi orada olmaya çalışın cunku benim randevum 10 da olmasına rağmen 10.30 randevuları benden once geldigi icin benden once girdiler. Saat 9.45 gibi gitmiştim ben. Parmak izimi aldıktan sonra 45 dakika falan bekledim. Bu sırada bir cok konuşmayı duydum. Size tavsiyem sudur sakın türkce konuşmayın. Neden derseniz turistik vizelerin hepsine gorevliler türkce konuştu. Garip aksanlariyla türkce soru sordular. Do you speak english dediği adam No dediği zaman tamam deyip türkce devam ediyorlar. Fakat j1 vizesine giden herkese türkce hoş geldin dedikten sonra ingilizce soru soruyorlar. Bana adam ilk once belgelerimi alırken transkrpit zarfımı açıp vermemi istedi. Alt taraftan transkrpiti uzattım. Onu incelerken neden gitmek istediğimi sordu. Yeni tecrübe, kültür degisimi falan dedim. Nereye gidiyorsun dedi ne is yapacaksın diye sordu. En sonda ailen ne is yapıyor dedi. Cevapladım sonrasında onaylandı vizen dedi ben de teşekkür ettim ayrıldım. Not ortalamanız sıkıntı olur mu bilemem, fakat ben j1 reddi yiyen gormedim o 45 dakika icinde. Bana kalırsa ingilizce cevap vermeye çalışın yani zorlansanız ingilizce konusun türkceye donmeyin
    Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%100 İng.)

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı IgorStravinsky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selam tekrar. Ortalamam 2.48 son Sinif ogrencisiyim. Bazı arkadaslar saat 10 da ise randevunuz 10 da giriyorsunuz hemen biter demişti. Yok oyle bir sey. 10 da ise randevunuz 9 gibi orada olmaya çalışın cunku benim randevum 10 da olmasına rağmen 10.30 randevuları benden once geldigi icin benden once girdiler. Saat 9.45 gibi gitmiştim ben. Parmak izimi aldıktan sonra 45 dakika falan bekledim. Bu sırada bir cok konuşmayı duydum. Size tavsiyem sudur sakın türkce konuşmayın. Neden derseniz turistik vizelerin hepsine gorevliler türkce konuştu. Garip aksanlariyla türkce soru sordular. Do you speak english dediği adam No dediği zaman tamam deyip türkce devam ediyorlar. Fakat j1 vizesine giden herkese türkce hoş geldin dedikten sonra ingilizce soru soruyorlar. Bana adam ilk once belgelerimi alırken transkrpit zarfımı açıp vermemi istedi. Alt taraftan transkrpiti uzattım. Onu incelerken neden gitmek istediğimi sordu. Yeni tecrübe, kültür degisimi falan dedim. Nereye gidiyorsun dedi ne is yapacaksın diye sordu. En sonda ailen ne is yapıyor dedi. Cevapladım sonrasında onaylandı vizen dedi ben de teşekkür ettim ayrıldım. Not ortalamanız sıkıntı olur mu bilemem, fakat ben j1 reddi yiyen gormedim o 45 dakika icinde. Bana kalırsa ingilizce cevap vermeye çalışın yani zorlansanız ingilizce konusun türkceye donmeyin
    Dostum bende son sınıfım 13 şubatta gitcem inş. Normal belgeler dışında extradan birşeyler götürdün mü referans mektubu falan.? Birde saçma gelcek ama bölümünle alakalı bişi sordumu hiç yani gelince ne iş yapcak mühendislik mı tarzı?

Tecrübe Puanı
    11

Alıntı kaanmert92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum bende son sınıfım 13 şubatta gitcem inş. Normal belgeler dışında extradan birşeyler götürdün mü referans mektubu falan.? Birde saçma gelcek ama bölümünle alakalı bişi sordumu hiç yani gelince ne iş yapcak mühendislik mı tarzı?
    Kaan selam, o son dediğin soruyu fix bekliyordum. Sormadı adam. Başka belge götürmedim. Hatta iş kabul kağıdım ile fotoğrafı istemedi bile.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar bende bu sene westline ile florida keywest yolcusuyum marathon publix market zincirlerinde çalışıcam önerileriniz fikirleriniz benim için önemlidir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar bende bu yaz WAT yapacağım fakat biraz endişeliyim çünkü tek gidiyorum ve araştırdığım kadarıyla çalışacağım yer hakkında pek bilgi yok (ray brook, NY) umarım çok sıkıntı yaşamam

Tecrübe Puanı
    11

Alıntı kıvılcım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende bu yaz WAT yapacağım fakat biraz endişeliyim çünkü tek gidiyorum ve araştırdığım kadarıyla çalışacağım yer hakkında pek bilgi yok (ray brook, NY) umarım çok sıkıntı yaşamam
    Şirketin daha önce yapan kişilerin ismini falan vermedi mi ki

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Şirketin daha önce yapan kişilerin ismini falan vermedi mi ki
    verdi fakat şuana kadar orada 1 kişi çalışmış bizim şirketten ona da mail attım ama geri dönmedi malesef

Tecrübe Puanı
    11

Alıntı kıvılcım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    verdi fakat şuana kadar orada 1 kişi çalışmış bizim şirketten ona da mail attım ama geri dönmedi malesef
    Selam tekrar,

https://www.linkedin.com/pub/egle-abromaite/86/217/127

bu profildeki bayan senin çalıştığın yerde çalışmış sanırım.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Selam tekrar,

keske herkes bu kadar arastirsa

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

Selam tekrar,

Adam mühendis hakkını veriyor araştırma tavan

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Selam tekrar,

çok teşekkür ederim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaslar ben de bu yaz ohio cedar pointr gidiyorum ayni yere gidecek olan var miii ����

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Maryland gıdıyorum tam olarak il bellı degıl henuz varsa gıden konusalım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İngilizce seviyem yeterli olmadığı için 2016 yazı gitmeye karar verdim.Kayıtlar açıldığı anda kaydımı yaptıracam. Erken kayıt için bana ortalama program ücreti ne kadar çıkarırlar? Bir de neden hep iş veya eyalet seçiminde doğu tarafı seçiliyorda , batı seçilmiyor ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Tahir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İngilizce seviyem yeterli olmadığı için 2016 yazı gitmeye karar verdim.Kayıtlar açıldığı anda kaydımı yaptıracam. Erken kayıt için bana ortalama program ücreti ne kadar çıkarırlar? Bir de neden hep iş veya eyalet seçiminde doğu tarafı seçiliyorda , batı seçilmiyor ?
    Toplam 7 bin lira civarinda ucreti cikar. Dogu tarafinin tercih edilmesinin sebebi de hem isler daha fazla ve ogrenciler cogunlukta hem de ucak bileti daha ucuz oluyo

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Self placement yapacak arkadaşlar bana ulaşabilir mi ? Ya da cevap yazın ben size ulaşırım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar west bay beach resort Traverse city Michigan oldu benimde 23 şubatta vize görüşmem var hadi hayırlsı olsun herkes için

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ingilizce seviyeni şirket mi yeterli bulmadı yoksa sen mi böyle karar verdin ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benim de 14 subat cedar point is gorusmem var hadi bakalim diyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba, yellowstone national park'ta çalışacam muhtemelen, buraya nasıl ulaşırım? nedir ne değildir gibi bilgileri verebilecek olan var mı?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)