Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 105 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2012 wat tek başına katılım ne derece risk?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

kayıt ıslemı tamamdr dostum amaca ulasılmstr sonunda
    hayırlısı olsun lagoon park takıntın devam ediyor mu hala ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

etme miii lagoon icin su an kayıt oldugum sırkete kayıt oldum dıyebılırım hatta subatta geliyo lagoon

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart :(

Merhaba arkadaşlar.. Ben de gitmek ve gidememek arasında kaldım . hem çok istiyorum hem de yaşanan sıkıntıları okudukça yalnız olacağım için daha çok korkuyorum . Gece gece bi başıma aktarma beklediğimi , valizimin gelmediğini falan düşündükçe... gitmesem de içimde kalcak :S Karmaşık duygular içerisindeyim yani.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

gitmeyi istiyorsan bence git yalnız kalma ihtimalin cok düsük zaten gidecegin yerde türk wat'cılarda olucaktır aktarma olayı cogu ucakta mevcut ama aktarmasızda gidebilirsin gidecegin yere valizin gelmemesi de sadece ufak bir ihtimal hem sıkıntı yasasan bile bunlar tuzu biberi olur wat'ın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı magpies_atakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gitmeyi istiyorsan bence git yalnız kalma ihtimalin cok düsük zaten gidecegin yerde türk wat'cılarda olucaktır aktarma olayı cogu ucakta mevcut ama aktarmasızda gidebilirsin gidecegin yere valizin gelmemesi de sadece ufak bir ihtimal hem sıkıntı yasasan bile bunlar tuzu biberi olur wat'ın
    Gitmek istiyorum tabi ki ama tuzu biberi cok olacaksa da kalsın yani yarın şirket araştırması yapmayı planlıyorum bakalım beni konaklama ve iş konusunda hangisi ikna edebilecek ? Macerayı seviyorum ama gidince işsiz kalmak ya da yersiz yurtsuz kalmak gibi bi macera yaşamayı da istemem

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende ilk gidişimde yanlız gittim hatta gideceğim yerdeki kalacak otelin adresini bile birkaç gün önce öğrendim ve öyle çıkıp gitmiştim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cikolata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.. Ben de gitmek ve gidememek arasında kaldım . hem çok istiyorum hem de yaşanan sıkıntıları okudukça yalnız olacağım için daha çok korkuyorum . Gece gece bi başıma aktarma beklediğimi , valizimin gelmediğini falan düşündükçe... gitmesem de içimde kalcak :S Karmaşık duygular içerisindeyim yani.
    olumsuz dusunme.iyi bi sirket sec.isini kalacak yerini vs.ondan sonrasi kolay olur

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ..

tek olmama rağmen gitmem gerektiği konusunda kesin kararımı vermiş bulunmaktayım şirket araştırması yapacağımı söylemiştim ya açıkçası internette şikayete rastladığım firmalarla hiç görüşmedim . bir şirket ile görüştüm ve açıkçası çok mantıklı geldi ya cidden güvenilirler ya da iyi gözboyuyorlar . İnternette haklarında iyi veya kötü yorum yok work and travel için. Şimdi bir an önce şirkete karar vermem lazım .

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

@ cikolata

her şey senin elinde arkadaşım.insan ilişkilerin ve ingilizcen iyi durumdaysa fazla korkmana gerek yok zaten.yanında biriyle gitsen dahi borada bir şekilde yalnız kalacaksın zaten.Bu yüzden bence bunu bir nevi kendi başının çaresine bakabilmek için bir fırsat olarak görmelisin.tabi bizde şimdi burda böyle konuşuyoruz ama,önümüzdeki yıl bu zamanlar belki lanet olsun keşke gitmeseydim de diyebiliriz wat tam bir kapalı kutu.belki çok iyi şeyler yaşayacaksın belkide çok iyi bir yaz tatili geçireceksin.ben tamamen şans olduğuna inananlardanım.ama senin pozitifliğinde bu programı etkiler bence.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı egeofficer08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ cikolata

her şey senin elinde arkadaşım.insan ilişkilerin ve ingilizcen iyi durumdaysa fazla korkmana gerek yok zaten.yanında biriyle gitsen dahi borada bir şekilde yalnız kalacaksın zaten.Bu yüzden bence bunu bir nevi kendi başının çaresine bakabilmek için bir fırsat olarak görmelisin.tabi bizde şimdi burda böyle konuşuyoruz ama,önümüzdeki yıl bu zamanlar belki lanet olsun keşke gitmeseydim de diyebiliriz wat tam bir kapalı kutu.belki çok iyi şeyler yaşayacaksın belkide çok iyi bir yaz tatili geçireceksin.ben tamamen şans olduğuna inananlardanım.ama senin pozitifliğinde bu programı etkiler bence.
    Kalacak yerim ve işim olsun benden mutlusu olmaz Dışarıda bi başıma kaldığım takdirde bu pozitifliği sürdüremem büyük ihtimalle Ben de artık şans işi diyorum çünkü herkes farklı birşey söylüyor. Karar verip orada yaşayınca görcez bakalım sonucu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende selçuk üniversitesinden katılıcam bu sne wat programına fakat daha şirket seçmedm tek olan arkadaşlar varsa henüz şirket seçmemiş ulaşsın bana birlikte hareket ederiz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı cikolata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek olmama rağmen gitmem gerektiği konusunda kesin kararımı vermiş bulunmaktayım şirket araştırması yapacağımı söylemiştim ya açıkçası internette şikayete rastladığım firmalarla hiç görüşmedim . bir şirket ile görüştüm ve açıkçası çok mantıklı geldi ya cidden güvenilirler ya da iyi gözboyuyorlar . İnternette haklarında iyi veya kötü yorum yok work and travel için. Şimdi bir an önce şirkete karar vermem lazım .
    hangi şirket bu bende ayni böle bi şirketle gitmeyi düşünüyorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Kalacak yerim ve işim olsun benden mutlusu olmaz Dışarıda bi başıma kaldığım takdirde bu pozitifliği sürdüremem büyük ihtimalle Ben de artık şans işi diyorum çünkü herkes farklı birşey söylüyor. Karar verip orada yaşayınca görcez bakalım sonucu
    Kalacak yer ve iş...Bu herkesin ortak dileği zaten Aynen sana katılıyorum.Ben bu programa katolmaya karar verdiğim an bütün riskleri almıştım zaten,bu herkes için geçerli.En iyisi bencede yaşayıp görmek olacak

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

tekim pasaport işlerimi hallediyorum eyalet tutturursak görüşelim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı egeofficer08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    magpies hiç böyle düşünmene gerek yok bana kalırsa wata katılmayı kafaya koyduysan bu sene özellikle ayrı bir özen göstermelisin derslere.sonra geri donersin,dersin kalmis,seneye alttan alacaksın tekrar,uğraşma dostm böyle durumlarla.şahsen ben hazirliktayim bu sene,seviye upper int. felaket yükleniyorlar üstümüze bende en iyi sekilde çalısmaya çalışıyorum çalış geç derslerini,uğraşma sonra
    bence de derslerine çalışmalısın..ben bu sene çok çektim onsan bari sen çekme

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

virginia beach e giden var mı arkadaşlar ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende tek başıma gidicem korkuyorumm ister istemez ama bi şekilde halledicezz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ben de tek başıma katılacağım. manisada okuyorum izmirde bi şirkete kayıt oldum abd'ye giderken de pılımı pırtımı toplayıp bursadan gideceğim korkmaya da gerek yok bence. sora sora bağdat bulunur demişler sorup öğreniriz herşeyi.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aslii ve gokhann nereye gitmeyi düşünüyorsunuz ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

belli değil hala kararsızım benn

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

valla ben de kararsızım . kesin burayı istiyorum diye bi düşüncem olmadığı için şirkete kayıt olurken danışmanın tavsiyeleri ile new jersey , florida , pensslyvania , maine ve maryland'ı seçtim. umarım iyi yerler seçmişimdir. iş olarakta eğlence parklarındaki bütün bölümleri , fastfood ve dondurmacılık işini işretledim. aslında karar vermem lazım biliyorum ama tam emin değilim. fastfood daha fazla çalışıldığı için para açısından daha iyi ama eğlence parkları da eğlence açısından iyi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben yeni kaydoldum o yüzden eğlence parkları falan kalmamışş..iş teklifleri geldikçe seçeblyorum şehrimi daha seçmedim zaten.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

En güzelii, " TEK GİDECEKSİN" hersey senin olacak, yeni arkadaslar yeni kültürler, hersey cok farklı dünyanın yeni yüzleri, çektiğin çileler ve kendi basına yaptıkların, NEW YORK port autority de otobüs ve metro bile ararken kaos yaşamak bambaşka bir olay.. eglenceli. =D

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation

2012 wat için arkadaş arıyorummm.henüz gideceğim yeri belirlemedim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende tek başıma gidicem inş. adres wisconsin

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

tek başına gidicem hala iş bulamadılar wat yapıcak arkadaşta lazım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow

Alıntı Hosh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    egeofficer haklısın aslında da yine de tedirginim. başlangıçta grupça gidecektik ama onlar vazgeçtiler. kendime arkadaş bulmaya çalışşacağım, olmazsa da kendin giderim orada arkadaş bulurum

bende yalnız gidiyorum kız başıma benimde arkadas gelicekti ama vazgecti.iş falan belli oldumu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benimde arkadaşım gelicekti ama son anda vazgeçti

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

herkes arkadaşı yüzünden tek kalmış oraya gidince buluruz merak etmeyin. 1-2 tane bulsak yeter. daha fazlası zarar.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

yslnıx gitmekten endişeleniyorsanız firmanıza söyleyin hemen yanınıza başka tek giden birini veriyorlar. bugün mülakat vardı tüm tek giden ve yanına birini isteyenleri grupladılar. o konuda sıkıntı olmuyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)