Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 81 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Richmond Virgina

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ben burdan iletişime gecmedim onlarla daha once. sadece sen 3 kişi kalabileceğimiz yer varmı diyince aklıma Birdneck Village lar geldi. google dan aradım bu adresi buldum. baktım şimdi biraz email adresi bende goremedim. isterseniz telefonla iletişime gecin.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

yada siz sirketinize soyleyin onlar ilgilensin sizin için. arayıp rezervasyon yapabilirler isteseler..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

peki dostum cok saol yardımların için dediklerini denicem

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

rica ederim...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar ben yarın sabah saat 09.15 de vizeye girecem.son sınıf öğrencisiyim,alttan dersim var yanrım dönem uzadı yani.ds 156 da da kimlik numaramın sondan ikinci harfi yanlış yazılmış.ne diyorsunuz vize şansım kaç....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı karadenizli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben yarın sabah saat 09.15 de vizeye girecem.son sınıf öğrencisiyim,alttan dersim var yanrım dönem uzadı yani.ds 156 da da kimlik numaramın sondan ikinci harfi yanlış yazılmış.ne diyorsunuz vize şansım kaç....
    benim erkek arkadaşımda son sınıf ama bi dönem uzuyor .. vizeye girdi ve aldı bir sorun olmadı yani ama uzadığına dair bi belge almıştı okuldan ve o belgeyi öğrenci belgesinin altına iliştirmişti... kimlik numaran hakkında bişey diyemiyecem maalesef yarın için başarılar...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar biz 2 kişi virginia beache gidecez evler pahalı olduğundan malum ev arkı arıyoruz. Ev arkına ihtiyacı olanlar yazsınlar haberleşelim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Merhaba,arkadaşlar ben 2008 yazında virginia beache gidiyorum.la quintina inn diye bir oteldeçalışcam housekeeping virginia beache giden arkadaşlar var mı acaba mail adresim xxxxxxxxxxxxx
    Forumda MSN PAYLAŞIMI YASAKTIR!!!
    Konu Fiorex tarafından (15-05-2008 Saat 03:36 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

merhaba ben ve 2 arkadaşımda virginya beache gidiyoruz.. kalacak yeri biz ayarlıyacakmışız... nasıl bulacaz ne kadardır ortalama.. ev bulmak zormu....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hakkos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba ben ve 2 arkadaşımda virginya beache gidiyoruz.. kalacak yeri biz ayarlıyacakmışız... nasıl bulacaz ne kadardır ortalama.. ev bulmak zormu....
    valla bizde aynı konudan muzdaribiz bizz internetten baktık ve epey kişiyle mailleştik, burda herkes aman gidince bulursunuz orda rahatlıkla ev diyorda hiç te öyle değil işte, birkere bu sene çok daha fazla wat öğrencisi virginia beach e gidiyor tabi senin hangi tarihte gideceğinde çok önemli haziran 10 dan sonra çok zor ev bulunuyormuş, ve evlerin çoğu en az 6 aylık kiralanıyor bunun dışında öğrenciye ev vermek istemiyormuş ev sahipleri ve amerikan vatandaşı birisinin kefil olmasını istiyorlarmıs. bize firmamız bi imkan tanıyor 2 oda 1 salon ev veriyor ama bu evde toplam minimum 8 kişi kalıyor haftalık kişi başı 75$.. sanırım bunu kabul etmek zorunda kalacaz.... sizin grubun hepsi erkek mi?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hepsi erkek ve 23 haziranda gidecez...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar ben bi kaç yeri aradım ew için kiralamak kolay diyo emlakcı ama erken kiralarsan simdiden 1 ay ekstra kira öderin dio bi de ewlerin depositosu cok pahalı sölim ben bi ew sordum kirası 1150 dolar ama depositosu 1300 doalr dedi:S...ondan ew kiralıcak arkdaslar biraz toplu parayla gidin bence..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı fthgms Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben bi kaç yeri aradım ew için kiralamak kolay diyo emlakcı ama erken kiralarsan simdiden 1 ay ekstra kira öderin dio bi de ewlerin depositosu cok pahalı sölim ben bi ew sordum kirası 1150 dolar ama depositosu 1300 doalr dedi:S...ondan ew kiralıcak arkdaslar biraz toplu parayla gidin bence..
    bizde epey yer aradık.. çoğu 6 aydan az kiralamıyoruz biz dedi... bazıları öğrenciye vermiyoruz dedi... en son 4 odalı bi villa bulduk oda 2200$ epey kişi kalıanabilir ama sahile uzakmış ... ama oda kiralama yapıyormuş aileler isterseniz yardımcı oluruz dedi adam. bi odada 4 kişi kalınıyormuş yine haftalık 60 70$ kişi başı ortalama... fthgms siz firmanın sağlandıgında mı kalmayı düşünüyorsunuz?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ya bu yazılanları okudum da aklıma 2 yıl önceki virginia beachte konaklama konusunda yasadıklarımı hatırladım.. ya arkadaslar kimse sizi uyarmadımı virginia ya gitmeyin. orda türk coktur daha dogrusu wat öğrencileri cok fazladır. konaklama sıkıntısı cekersiniz diye. foruma bakıyorum her iki konudan biri virginia beachle alakalı.. biz bi ara konaklama ayarlayamadık diye floridaya bile gitmeyi dusunduk. "abi cıkıcam artık sahilde yatıcam param bitiyo" diyen insanlar var.turkiyeye geri dönen biri oldugu soylendi...
    bunları soyleyerek morallerinizi bozmak istemezdim ama bunları bilmeniz daha faydalı.
    arkadaslar size tavsiyem yanınızda yeterince para goturdugunuzden emin olun. Ve daha da önemlisi kulagınız çevre eyaletlerde olsun bence. ozellikle virginia beach yakınlarındaki eyaletlere gidecek olan arkadaslarınızla surekli temas halinde olun. işleri yoluna koyamazsanız eğer bi alternatifiniz olmus olur... umarım hersey yolunda gider de bu solediklerime ihtiyac kalmaz.. kolay gelsin.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Va beache giden arkadaşlar dikkat !! Va beachte bi akdeniz restoranı var sahibi türk.Gittiğinizde kesinlikle yanına uğrayın.Çok yardımcı oluyor.Ayrıca her türke güvenmeyin geçen sene 1000 dolarlık evi 6 tane elemana 3000 dolara kiralayan bi turk vardı..
    Did u see the lights,as they fell all around u?Did u hear the music,Serenade from the stars?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@daphne
    vala daphne nerde kalcagımız belli dil gidip sirketin bize önerdigi ewlere bakcaz olmadı işte ew tutmayı dusunuyoz ama hemen nası tutarız oda belli dil!! sizin o villa işi iyimiş ama sizde haklısınız yani cift aramakla !!hepimize kolay gelsin valla stephenın sölediklerine göre!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

richmond havaalanından williamsburga(busch garden europa) nası gidebiliriz bi fikri olan varmı..özellikle gece 22 den sonra

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2008 watçıları Ya bu virginia hakkında bilgi verebilirmisiniz ucuz mu pahalı mı, gezilecek görülecek yerleri, kira fiyatları vs

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar iş imkanı fazla diyorlar virginia beachte?? 2. iş olanağı nedir??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı feedback Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar iş imkanı fazla diyorlar virginia beachte?? 2. iş olanağı nedir??
    walla ben orayı begnmedim hic hemde cin malı satan les gibi plastik kokan dükkanlarla dolu
    oteller eski
    bizim florya plajı bile bes ceker
    !!! VİZEDE FİRE VERMEYEN TEK FORUM !!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkdsalar bnde kd de calıscam 21 hazıran pazar gunu cuuorum ıns. hatat bıletımı yarın alcam bgn ayrttım bukdar gec olmasına ragmen dedınıgz fıytlardn daha ucuz 634 euro hatta sadece newyrka kdar 52 e blmustum ama otobsle ugrasmk ıstemedm ıns. daha uczlarını blmussnzdr 21 ınde geln varmı?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)