Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 52 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vize Tarihleri 2011

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı OneTouch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    24 şubat perşembe 9.45'te benim vize görüşmeside..umarım bir aksilik çıkmaz..vize görüşmesinde bütün arkadaşlara bol şanslar.
    danışmanım bugun aradı ve ds 2019 belgem gelmediği için vize görüşmem iptal oldu..her zaman ki gibi şansızlıklar beni bulmaya başladı hemen..büyük olasılıkla 18 mart olucak randevu..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

danışmanım bugun aradı ve ds 2019 belgem gelmediği için vize görüşmem iptal oldu..her zaman ki gibi şansızlıklar beni bulmaya başladı hemen..büyük olasılıkla 18 mart olucak randevu..
    bu bir şanssızLık değiL, şirket sıkıntısı.. şirket istediği zaman o ds 3 günde geLiyor.. gecen sene bnm bi arkadasımın basına geldi cok acil ds istiyorum hemen vizeye gircem getiremicekseniz baska sirket bakarım demiş.. hallederiz ds en kolay iş demişler.. 3 veya 4 günde dsi gelmişti çocuğun.. bence sen biraz şirketini sıkıştır, sert konus biraz bak bakalım o ds nasıl geliyor..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu bir şanssızLık değiL, şirket sıkıntısı.. şirket istediği zaman o ds 3 günde geLiyor.. gecen sene bnm bi arkadasımın basına geldi cok acil ds istiyorum hemen vizeye gircem getiremicekseniz baska sirket bakarım demiş.. hallederiz ds en kolay iş demişler.. 3 veya 4 günde dsi gelmişti çocuğun.. bence sen biraz şirketini sıkıştır, sert konus biraz bak bakalım o ds nasıl geliyor..
    ds formum dün gelmiş,1 günle kaçırdım malesef..konsolosluk bundan sonra belli tarihlerde verdiği için vize görüşmesini 18 marta kaldım artık..hayırlısı olmuştur inşallah

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

ds formum dün gelmiş,1 günle kaçırdım malesef..konsolosluk bundan sonra belli tarihlerde verdiği için vize görüşmesini 18 marta kaldım artık..hayırlısı olmuştur inşallah
    insaLLah hayırLısı oLmustur kardes..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

cimbomlu teşekkür ederim.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

24 mart 8.15 istanbul inş.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

21 Nisan 08:15 İstanbul

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

18.04 08:45 ist

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Ben de 28 nisan muhtemelen.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

26 Nisan ANKARA

BannedUser
    Guest

görünen o ki 21 ve 28 nisan istanbulda cok fazla TW ci olacak

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

benim de 28nisan istanbul 11,30 ama hala ds gelmedi. 28şubatta fuarda işi aldık nerdeyse 2ay olacak hala ds'den haber yok.benle aynı anda işi alan kızların ds'ler geldi ama benim gelmedi.danışmanım kayıt tarihlerine göre ds'ler geliyor dedi..halbuki ben o kız arkadaslardan önce kayıt olmuşum nasıl iş anlamadım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benım vıze gorusmem 28 nısan ıstnbulda ama ds 160 formumun bı kısmı cıkmıyor o yuzden dolduramıyorum napacagım hakkında bılgısı olan var mı dansman fırmamda bıse yapamıyor.basına boyle bısey gelen var mı?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı aysenb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benım vıze gorusmem 28 nısan ıstnbulda ama ds 160 formumun bı kısmı cıkmıyor o yuzden dolduramıyorum napacagım hakkında bılgısı olan var mı dansman fırmamda bıse yapamıyor.basına boyle bısey gelen var mı?
    bir kısmı çıkmıyor derken ? 1. sayfanın bir kısmı diyorsun sanırım ama çıkması lazım. muhtemelen sayfayı yazdırma seçenekleriyle alakalı bir durumdur. o ayarları bir kontrol et istersen yazdır butonuna basınca çıkan menuden. sitede bir sıkıntı olsa başkalarıda yaşardı bu sorunu sanırın, ilk defa senden duydum.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bu DS160 belgesini falan ben hiç doldurmadım. Şirket yapmıyor mu bu işi normalde? Benim her işimi şirket halletti. 19 Şubat'ta fuarda işimi, 24 Mart'ta da vizemi aldım.

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir kısmı çıkmıyor derken ? 1. sayfanın bir kısmı diyorsun sanırım ama çıkması lazım. muhtemelen sayfayı yazdırma seçenekleriyle alakalı bir durumdur. o ayarları bir kontrol et istersen yazdır butonuna basınca çıkan menuden. sitede bir sıkıntı olsa başkalarıda yaşardı bu sorunu sanırın, ilk defa senden duydum.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı speedygonzalez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu DS160 belgesini falan ben hiç doldurmadım. Şirket yapmıyor mu bu işi normalde? Benim her işimi şirket halletti. 19 Şubat'ta fuarda işimi, 24 Mart'ta da vizemi aldım.
    evet şirketteki danışmanın dolduruyor.

Nitekim başıma geleni anlatıyım bu konuyla ilgili

İstanbula sabah 8 de indim. direk taksime ofise gittim. evraklarımı hazırlamış danışmanım gayet guzel ve duzenli bir şekilde ve hepsini anlattı açıkladı falan. aldım dosyamı gittim konsolosluga daha 1 saat vardı. ama yine de gireyim dedim. evrakları teslim ettim ve sonrasında teslim alan bayan bir sn bir sorun var dedi. sizin cinsiyetinizi bayan yazmışlar ds 160 formunda bunu yeniden çıkarmanız lazım dedi. Hemen konsoloslugun karşısında bunu yapan cafe oldugunu söyledi. çıktım gittim cafeye yeniden çıkarttım formu dogru bir şekilde ancak bir sürü yer doldurdugun için biraz zaman alıyor tabi. sonra da danışmanımı arayıp böyle böyle oldu dedim. Hatta orada o formu doldurup yazdırmaları için de 25 TL para ödedim :=) ama sağolsun danışmanım bu masrafı kendi hatası olduğu için karşıladı. tabi fişini verdim bende umarım cebinden ödememiştir.

Yani DS-160 formunu internet üzerinden her an doldurabilirsiniz konsolosluğun sitesinde mevcut olması lazım. sonrada formu tamamladıktan sonra yazdırma seçeneği var zaten ama şahsi olarak tek başınıza yapmanızın handikapları var. konuya tam hakim olmadığımızdan 5x5 fotografı yuklmememiş gerekmekte ve bir kaç önemli püf noktası var. o yuzden bu işte danışmanlar tecrubeli oldukları için onların 10dk bitirdiği bir formu biz 1 saatte dolduruyoruz. böyle ufak tefek hatalar olabilir. muhim olan çözume kavuşmasıdır tabi. ama şöyle bir şey var normal şartlarda bu formun vize randevunuzdan en az 1 gün öncesinde doldurulmuş olması gerekmektedir. haberiniz olsun. ama bu gibi durumlarda evrakları teslim ettiğimiz kişi görüşme yaptığımız amerikalıya durumu açıklıyor danışmanı hata yapmış o yuzden şimdi yeniden yaptırdı diye.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende sırketımle beraber doldurdum ama formun work/trainig/travel bolumunun prevıous kısmında sadece daha once calıstın mı sorusu var yanı lıse ilkokul ve daha once gırıs cıkıs yaptıgım ulkelerı sordugu kısmı sormuyor normalde oyle bıse daa cıkması gerekıyor ama bnde hıc yokmus gıbı gorunuor. ben rastgele olmayan bırının adına yenı bı form doldurmayı denedım ondada cıkmadı sıteden kaynaklanan bı sorun dıye tahmın edıyorum.işin kotusu tum kısımların yanında tıck varken work/trainıng/travel bolumunde yok form tam olmadıgı ıcın cıktısını alamazsam dıye korkuyorum suanda submıt etmedım cunku sevıs numaramı henuz almadım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Vay arkadaş. Bi "tik" nelere kadir!?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ne yazıkkı olmazsa konsoloslugu basacam

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

ne yazıkkı olmazsa konsoloslugu basacam
    bilmiyorum alakası var mıdır ama kullandığın browser ne acaba ? başka bir browser dene bence birde. mesela eğer internet explorer kullanarak bu sorunu yaşıyorsan birde mozilla dene alakası yoktur belki ama fikir işte denemesi de bedava

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

chromedan doldurduk ama sırketle doldurdugum ıcın onlar hep chromela doldurmuslar yanı

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

chromedan doldurduk ama sırketle doldurdugum ıcın onlar hep chromela doldurmuslar yanı
    hmm o zaman umarım en kısa zamanda halledersin.

aklıma yeni birşey gelirse paylaşmaya devam ederim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)