Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 52 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atlas online sistem

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ozi coffe ye mesaj bılem attım dı sory ı have not available job diye mesaj attıkazıklanıyomuyuz lan biz

ayrıca baska ne sıtesı fılan var yahu ıs bakıcak

craiglist.com var ordan wat işi bulanlar var self yapanlar daha çok oralardan bakıyo bizde self yapıyo gibi bişeyiz online sistemde iş bakıyoruz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ocak ayının ilk haftasından beri açık olan online sistemimde şuan 3 tane iş görünüyo üç tanesinede başvurdum kabul edilmedi arkadaşların sisteminde 25 e yakın iş varken bende niye 3 tane onu çözemedim ingilizce seviyesine göre zannediyodum öyle değilmiş benim intermediate görünüyo ingilizce seviyem ama advanced seviyesi olan personel isteyen işte görünüyo şirkete söyledim senin sevis kaydın geç oldu falan filan diye bişey dediler halbuki ilk sevise kayıt olanlardan biri benim vizemde pasaporta basıldı ama online sistemde çok az iş var daha sonra çıkar diyolar hala bekliyoruz bilgisi olan var mı arkadaşlar gerçekten daha sonra fazla olucakmı işler

BannedUser
    Guest

Alıntı Lost35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ocak ayının ilk haftasından beri açık olan online sistemimde şuan 3 tane iş görünüyo üç tanesinede başvurdum kabul edilmedi arkadaşların sisteminde 25 e yakın iş varken bende niye 3 tane onu çözemedim ingilizce seviyesine göre zannediyodum öyle değilmiş benim intermediate görünüyo ingilizce seviyem ama advanced seviyesi olan personel isteyen işte görünüyo şirkete söyledim senin sevis kaydın geç oldu falan filan diye bişey dediler halbuki ilk sevise kayıt olanlardan biri benim vizemde pasaporta basıldı ama online sistemde çok az iş var daha sonra çıkar diyolar hala bekliyoruz bilgisi olan var mı arkadaşlar gerçekten daha sonra fazla olucakmı işler
    Atlasla giden bulursan. Neden online bakıyorsun ki git şubelerine iste ellerinde ki işleri sevis geç olmuş falan ne alaka. Bence git şubeye hakkını ara öyle bekleme ile iş ayağa gelmez.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atlasla giden bulursan. Neden online bakıyorsun ki git şubelerine iste ellerinde ki işleri sevis geç olmuş falan ne alaka. Bence git şubeye hakkını ara öyle bekleme ile iş ayağa gelmez.

ellerindeki işlere her hafta bakıyorum ama malasef beğenemedim hiç birini izmir fuarına yer ayırttım ama ordanda pek umutlu değilim . virginia ya göndeririz istersen diyolar ama orayıda en son ihtimal iş bulamazsam düşünüyorum

BannedUser
    Guest

ellerindeki işlere her hafta bakıyorum ama malasef beğenemedim hiç birini izmir fuarına yer ayırttım ama ordanda pek umutlu değilim . virginia ya göndeririz istersen diyolar ama orayıda en son ihtimal iş bulamazsam düşünüyorum
    Zaten önüne geleni VB ye gönderiyorlar. Arkadaşların sistemde 25 tane iş var demişsin. tamam onlarınkine bak seç sonrada ara söyle işimi seçtim ben diye. Online yap derse bilgisayarım yok falan de. Ben bilgisayar kullanma bilmiyorum de

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Zaten önüne geleni VB ye gönderiyorlar. Arkadaşların sistemde 25 tane iş var demişsin. tamam onlarınkine bak seç sonrada ara söyle işimi seçtim ben diye. Online yap derse bilgisayarım yok falan de. Ben bilgisayar kullanma bilmiyorum de

artık reyes 19 la konuşup ayarlamak lazım onun sistemden benim iş başvurumu kabul etmiyen bi otele tekrar iletişime geçse şirket acaba kabuledebilirlermi istediğim bi otel işi varda işe başlama bitiş tarihleri bana uygun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynı sorunu ben de yaşıyorum fuara kaldı gibi görünüyo şu iş olayı :/
    Hi'dan gelen who'ya gider.

BannedUser
    Guest

artık reyes 19 la konuşup ayarlamak lazım onun sistemden benim iş başvurumu kabul etmiyen bi otele tekrar iletişime geçse şirket acaba kabuledebilirlermi istediğim bi otel işi varda işe başlama bitiş tarihleri bana uygun
    Emre arkadaşın mı

Etmek zorunda öyle şey mi olur ? Başkasına sunulan iş sanada sunulmak zorunda. Kardeş siz şirketlerle konuşmayı bilmiyorsunuz galiba. Sonucta bir dunya para alıyorlar.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Emre arkadaşın mı

Etmek zorunda öyle şey mi olur ? Başkasına sunulan iş sanada sunulmak zorunda. Kardeş siz şirketlerle konuşmayı bilmiyorsunuz galiba. Sonucta bir dunya para alıyorlar.

Emreyle burda tanıştık msn adresini aldım ordan konuşuyoduk şirkete hep beğenmediğim işleri öneriyo genelde kalabalık oluyo email atıyorum herhafta gidiyorum benim kadar giden yoktur heralde iş başvurusu yapıp kabul edilmedim fakat aynı işe online diilde telefonla falan yada faxla ulaşsa şirket olur heralde öyle

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

online sisteme farklı bi internet adresinden giriş yaptım ve ingilizce seviyemi advanced yaptım şimdi 14 tane iş var bazı işlerde housekeeperlık için bile advanced seviye ingilizce istiyolar

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben bu sekilde giden gormedim gecen sene banada bunu onerdiler bende daha ucuzdur hemde new york ta iş var dediler ara ara ara hic birsey cıkmadı. sonra sozleşme geldi parayı odeyecegim ama seninki full placement oldu 1100 deil 1400 dolar vericeksin dediler paşa paşa ödedim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

gold paketine mi 1400 dolar ödedin abi ? .s

BannedUser
    Guest

Alıntı cakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gold paketine mi 1400 dolar ödedin abi ? .s
    Gold, silver, bakır,krom

Bence onların ayırma şekline bakmayın. Bunun saati 9 dolar bu gold, bunun saati 8 dolar bu çinko. Yok böyle birşey zaten. 8 dolar olabilir ama daha cok saat verir, konaklama verir daha avantajlı olur.

Neyse konu bu değil konu sizin bu şirketin online sistemi iyi çalışmıyor ben bunu anladım.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Gold, silver, bakır,krom

Bence onların ayırma şekline bakmayın. Bunun saati 9 dolar bu gold, bunun saati 8 dolar bu çinko. Yok böyle birşey zaten. 8 dolar olabilir ama daha cok saat verir, konaklama verir daha avantajlı olur.

Neyse konu bu değil konu sizin bu şirketin online sistemi iyi çalışmıyor ben bunu anladım.
    valla bizim şirketler o şekilde ayırıyor,en iyisi en pahalısı oldugu için gold oluyor 1400 biraz tuzlu geldigi için merak etmiştim

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bizim şirketler o şekilde ayırıyor,en iyisi en pahalısı oldugu için gold oluyor 1400 biraz tuzlu geldigi için merak etmiştim
    hocam 3 tane kayıt sekli vardı

full placement, 1400 dolar
    internetten kendini kabul ettirme bu atlas muhabbeti 1100 dolar
    self palcement

ben ikinciden kayıt oldum olurken yani internetten cv hazırlayıp sozum ona new york merkesde iş bulacaktım. gel gör ki hicbir zaman new yorkun yakınında bile iş cıkmadı. listeler geldi gitti bende sanıyorumki 1100 dolar odeyecegim cunku oyle konusuldu sonra bana new yorkta iş bulununca ama bu full pakete giriyor atlas zımbırtısından bulmadın sen bu işi dediler haydi bakalım 300 doalr daha bayıl. bayıla bayıla bayıla verdim bende . ha istedigim oldu mu oldu fakat 300 doları bayılmak hic hoş deildi.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

beğenmiyorum hiç bi işi hem bu online sistemdeki hem şirketin elindeki işleri beğenmiyorum ne yapcağımıda bilmiyorum saçma sapan işler var california da şimdiye kadar hiç iş gelmedi hatta california ya yakın bi eyalette iş bile çıkmadı bu nasıl iştir böyle ya okadar salladılar şirkete girerken yok geçen sene Las vegas a giden öğrenciler oldu yok california da çalışanlar oldu ama yok ne yapsam beklesemmi acaba nisanın sonuna kadar böyle yoksa erkenden bi iş mi bulsam iyi olur hayaller travel kısmına kaldı şimdilik

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

walla ben sırketten ayrılmadan once bana atlasta bı cook assıstanlık teklıfı gelmıstı mınesotadan aslında kabul edebılırdım ama sırketten vazcaydım (:

edıt: ordakı cook çok anlamında degıl kuk anlamında

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

walla ben sırketten ayrılmadan once bana atlasta bı cook assıstanlık teklıfı gelmıstı mınesotadan aslında kabul edebılırdım ama sırketten vazcaydım (:

edıt: ordakı cook çok anlamında degıl kuk anlamında

work and travel şirketinden mi ayrıldın ??

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

ewet...nedenını sorma ozel bı durum baska sebebı yok

bu arada sana sunu soyleyeyım dılını advanced yaptır bıze gelen ıslerın yarısı sıze hıc gelmıyor bunu bılıyorum ben ayrıca sımdıye kadar benım bıldıgım bıtane ıs var dı ca da 8 kısı alıyordu advanced ıstıyordu lake shore mıydı neydı sallamıs olmayayımda bı resort workerlık ısı ondan sonrada hıc gelmedı...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ewet...nedenını sorma ozel bı durum baska sebebı yok

bu arada sana sunu soyleyeyım dılını advanced yaptır bıze gelen ıslerın yarısı sıze hıc gelmıyor bunu bılıyorum ben ayrıca sımdıye kadar benım bıldıgım bıtane ıs var dı ca da 8 kısı alıyordu advanced ıstıyordu lake shore mıydı neydı sallamıs olmayayımda bı resort workerlık ısı ondan sonrada hıc gelmedı...

şirkete söyledim advanced yapmadı ingilizce seviyemi ben başka bi wat şirketinin sayfasından girdim online sisteme ordan değiştirdim advanced yaptım şimdi 29 tane falan iş var yinede işleri beğenmiyorum çok kötü işler var

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

bence guzel ıslerde var ama cok cok cok asırı yuklenme var kı buda normaldır...mesela bı sırket 2 kısı alcak 80 kısı basvurmus oluyodu...ıste onların ıcınden senın secılmende bıraz zor oluyodu...

BannedUser
    Guest

bunu yıllardır duyarım sorsan çalışma suruyor derler. Sadece Atlas için değil yapanlar da varda sankı cok lazım maille işleri gondersinler diye dua et bence kardeşim
    Bu mesajları 1 ay önce yazmısım. Bunun dısında bu şirketin online sisteminin iyi çalışmadıgınıda yazmısım ama cok yer kaplamasın dı onu kopyalamadım. Hala da soyluyorum bekleme ıle olmaz anca bagıracaksın cagıracaksın oyle bu işler. Ben bu programda istediklerimi elde edemiyorsam ne anlamı var.
    Konu BannedUser tarafından (20-02-2011 Saat 04:01 AM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)