Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 181 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2011 İşleri Belli Olanlar

BannedUser
    Guest

en guzeli fuara gitmeden gideceğin yeri kafanda şekillendirmen arkadasım.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı exceptiodoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    busser olacağın kesin bir şey mi listede işveren seçecek uygunluk durumuna göre diyor?
    o uygunluk durumu türkiyede 5 yıldızlı bi restaurantta busser oldgmu yazmamla uygun olurdur heralde.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı yasin060687 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o uygunluk durumu türkiyede 5 yıldızlı bi restaurantta busser oldgmu yazmamla uygun olurdur heralde.
    o isler oyle yurumuyor canli ornekleri var arkadasim turkiyede bellboyluk yapiyordu yazlari 5 yildizli otelde fakat orda bellboy olamadi.isi de hic is tecrubesi olmayan amerikaliya vermislerdi.o yuzden genel is sozlesmelerine fazla guvenmeyin orda ne olacaginiz belli olmaz.misal sen haziranin 3. haftasi gidiyorsun fakat isletme haziran ayinin hemen basinda bussera ihtiyac duydular ve ise birisini aldilar busserlik yapmasi icin sen oraya gidince uzulerek soyluyorum ama o elemani busserliktan alip seni yapmazlar.bundan dolayi genel is sozlesmesi yerine kesinlesmis is icin sozlemenizi yaptirin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

virginia lifeguard

şirket premier aquatics

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o isler oyle yurumuyor canli ornekleri var arkadasim turkiyede bellboyluk yapiyordu yazlari 5 yildizli otelde fakat orda bellboy olamadi.isi de hic is tecrubesi olmayan amerikaliya vermislerdi.o yuzden genel is sozlesmelerine fazla guvenmeyin orda ne olacaginiz belli olmaz.misal sen haziranin 3. haftasi gidiyorsun fakat isletme haziran ayinin hemen basinda bussera ihtiyac duydular ve ise birisini aldilar busserlik yapmasi icin sen oraya gidince uzulerek soyluyorum ama o elemani busserliktan alip seni yapmazlar.bundan dolayi genel is sozlesmesi yerine kesinlesmis is icin sozlemenizi yaptirin.
    yani o oraya gittiğimizde adamın ihtiyaç durumuna göre değişebilir haklısın ben şu işin kendıne uygun olup olmadıgı kısmına vurgu yaptm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

iş palace playland
    adı amusement park
    yer maine
    fikri olan var mı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2 ayda yaklasik 6bin haftalik 750 dolar

stajdan dolayi gec gidiyorum bu sene
    Haftalık 750$ hangi işte nasıl kazanılır benim sirkette o kdr ise baktım hicbir sey goremedişm buna benzerde UT ile

BannedUser
    Guest

Alıntı skull_spear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftalık 750$ hangi işte nasıl kazanılır benim sirkette o kdr ise baktım hicbir sey goremedişm buna benzerde UT ile
    O işler şirkete bakmaz kardeşim aratırmaya bakar işleri görmeden şirkete kayıt olursanız sonra iş bulamazsınız. Ohooo daha ne para kazananlar var haftada 750 dolar neki

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

@ozgur`e katiliyorum dedigi gibi sirketin adindan cok arastirmaya bakiyo bundan daha cok kazandiran isde vardi(gecen yil calistigim yerde busser yerine gore server olmak) ama bu sene benim icin uygun olan bu staj elimi ayagimi bagladi naylon staj yapmak istemiyorum o yuzden bu isi sectim

BannedUser
    Guest

@ozgur`e katiliyorum dedigi gibi sirketin adindan cok arastirmaya bakiyo bundan daha cok kazandiran isde vardi(gecen yil calistigim yerde busser yerine gore server olmak) ama bu sene benim icin uygun olan bu staj elimi ayagimi bagladi naylon staj yapmak istemiyorum o yuzden bu isi sectim
    Thunder senin iş süper adamım orada geçen sene arkadaşım çalıştı takma kafaya hem rahat olacaksın hemde güzel saat alırsın.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Acemilik bu olsa gerek napalım girdik bi yola hayırlısı artık sevicez sansımıza birseyler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    EYALET:New York
    SEHIR: Lake George
    GIDIS : Tezkereden sonra herhangi bir gün..
    hangi firmayla gidiceksin özelden yazarsan sevnirim..bi de ben ilk defa gidicem ve arkadasla ny düsünyoruz tavsiye edermisin??

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı byktrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi firmayla gidiceksin özelden yazarsan sevnirim..bi de ben ilk defa gidicem ve arkadasla ny düsünyoruz tavsiye edermisin??
    @fiorex en tecrubeli watcilardandi sorunu gorse mutlaka cevap yazicaktir fakat kendisi su an askerlik gorevini yapiyor.okulu bitirdi askerligini de bitirip gidicegini yazmis

ny hakkinda biraz bilgim var yardimci olabilcegim birsey varsa soru sorabilirsin forumda da isteidigin kadar bilgi bulabilirsin ny`la ilgili

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@fiorex en tecrubeli watcilardandi sorunu gorse mutlaka cevap yazicaktir fakat kendisi su an askerlik gorevini yapiyor.okulu bitirdi askerligini de bitirip gidicegini yazmis

ny hakkinda biraz bilgim var yardimci olabilcegim birsey varsa soru sorabilirsin forumda da isteidigin kadar bilgi bulabilirsin ny`la ilgili
    ya herkes newyorku karalıyo ama bu programın amacı gezmek frklı kültürler görmek,dilimizi gelistirmek,orada iyi ya da kötü bi iş tecrübesi edinmekse neden amerikanın en iyi sehrine böle deniliyor anlamıyorum..tamam yasam pahalı diyelim ama kendine güvenen bi insan heryerde iş yaparr..ha bu arada maddidurumum çok iyi değil ama bu sehrin bana çok sey katacağına inanıyorum ve bu yüzden gitmek istiyorumm..

sen ne düsünüüyosun ny hakkında hocamm sen de gittin gördünn nyda 3ay yasayan insan kendisine neler katar??

BannedUser
    Guest

ya herkes newyorku karalıyo ama bu programın amacı gezmek frklı kültürler görmek,dilimizi gelistirmek,orada iyi ya da kötü bi iş tecrübesi edinmekse neden amerikanın en iyi sehrine böle deniliyor anlamıyorum..tamam yasam pahalı diyelim ama kendine güvenen bi insan heryerde iş yaparr..ha bu arada maddidurumum çok iyi değil ama bu sehrin bana çok sey katacağına inanıyorum ve bu yüzden gitmek istiyorumm..

sen ne düsünüüyosun ny hakkında hocamm sen de gittin gördünn nyda 3ay yasayan insan kendisine neler katar??
    Kötüleme yok ki ABD giden öğrencilerin zaten %80 i NY görüyordur. Bizim demek istediğimiz NY de yaşam zorlugu. Sadece NY değil Amerika'nın her yeri insana birşey katıyor.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

ny dedigin gibi sana cok sey katabilir insanlarin sikintisi genelde ekonomik, hayat pahalli eger bunlari dert etmiyorsan git derim

amerikaya gitmek zaten insana cok sey katar.ny chicago san francisco farketmez sonucta orda kaldigin sure belirli ama az ama cok sey ogreniceksin tek basina biseyler yapmanin aslinda cok zor olmadigini amerikada birseyleri tek basina hallettikten sonra oyle bir ozguven kazanicaksin ki belki hayatta kazandigin en onemli sey olacaktir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eywallah hocam insallah olumlu bi wat geciririz..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben şirkete kaydımı yaptıralı 1 ay filan oldu fakat hala kesinleşmiş bir işim filan yok.. 14 şubatta jop fair var sizce o zamana kadar ne yapmalıyım ilk defa gidicem wat ile bana biraz bilgi verirseniz sevinirim.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ny dedigin gibi sana cok sey katabilir insanlarin sikintisi genelde ekonomik, hayat pahalli eger bunlari dert etmiyorsan git derim

amerikaya gitmek zaten insana cok sey katar.ny chicago san francisco farketmez sonucta orda kaldigin sure belirli ama az ama cok sey ogreniceksin tek basina biseyler yapmanin aslinda cok zor olmadigini amerikada birseyleri tek basina hallettikten sonra oyle bir ozguven kazanicaksin ki belki hayatta kazandigin en onemli sey olacaktir
    thunder sen gecen sene busser mıydn ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

brknctn, hangi şirketle gideceksin ? fuar günlerimiz aynı ondan soruyorum

BannedUser
    Guest

Fuar günleri aynı diye aynı şirketle gidilecek diye bir durum yok. Çünkü şirketler genel itibari ile ortak fuar düzenler yani bir fuarda 3*4 şirketi bir arada kardeş kardeş görebilirsiniz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Water Safari de çalışacağım. Old Forge / NY

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Şirket : Ocean Breeze Waterpark
    İş : Staff
    Gidiş Tarihi : 6 Haziran
    ----------------------------------------
    Buraya gidecek arkadaşlar varsa iletişime geçebiliriz...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sirket:best western grand canyon squire inn
    iş:houseman
    gidiş:18 haziran

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

MA
    Cape Cod
    brewster
    ocean edge hotel
    houseman

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben kendimi ocean city MD'e çok koşullamıştım hep oraya gitmeyi istiyordum. İngilizcem de çok iyi olmadığı için iş seçeneğim fazla yoktu.Bana Ocean city e gitmek istiyorsan elimizde dishwasher lık işi var dediler. Çalışma saatleri Sabah olduğu için aklıma da yattı sabah 6 öğlen 12 arası. saat ücreti 7.25 $ . ikinci iş kolayca bulabilceğimi söylediler bende kabul ettim bu işi sizce nasıl yaptım ? Bana biraz akıl verirseniz sevinirim. Ha birde bunu kabul ederken iş fuarında eğer işvereni kafalarsam farklı işlerde çalışabilirmiyim diye sordum.Eğer ikna edebilirsen olabilir dediler.

BannedUser
    Guest

Alıntı brknctn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben kendimi ocean city MD'e çok koşullamıştım hep oraya gitmeyi istiyordum. İngilizcem de çok iyi olmadığı için iş seçeneğim fazla yoktu.Bana Ocean city e gitmek istiyorsan elimizde dishwasher lık işi var dediler. Çalışma saatleri Sabah olduğu için aklıma da yattı sabah 6 öğlen 12 arası. saat ücreti 7.25 $ . ikinci iş kolayca bulabilceğimi söylediler bende kabul ettim bu işi sizce nasıl yaptım ? Bana biraz akıl verirseniz sevinirim. Ha birde bunu kabul ederken iş fuarında eğer işvereni kafalarsam farklı işlerde çalışabilirmiyim diye sordum.Eğer ikna edebilirsen olabilir dediler.
    Kardeşim şimdi saatlik ücreti falan vermişsin ama konaklama ve yemek hakkında bilgi vermemişsin 2.işe güvenilinip iş seçilmez, ayrıca haftada kaç gün çalışma var. Diyelim ki 7 gün o da haftada 42 saat yapar toplam ortalama 300 dolar yapar konaklama ve yemek cıkarsa sana kalır 200 eğer amacın gezmek eğlenmekse git ama bu şekilde bence program ücretin bile çıkmaz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

haftada 6 gün bu işi yapıcam. konaklama haftalık 80 $ olucak yemek olayını sanırım orda halledicem.Bu bölge turizmin canlı olduğu bir bölge olduğu için iş olanakları çok muş öğlen 12 den sonra boş olucam. sizce 2. işi bulamazmıyım ? eğer bulursam ordada haftada 30 saat filan çalışsam sanırım iyi para kazanıcam.Sizce ne yapmalıyım daha hiçbirşeye imza atmadım.sadece şirkete onay verdim telefonda iş ile ilgili.iş fuarına daha 15 gün var. kafam çok karıştı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ben de 20 şubatta wawa ve food lion için mülakata gireceğim.umarım olumlu sonuçlanır

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar
    Boston Massachusetts'te
    Ocean Edge Hotel Golf Resort
    Food and Beverage
    bölümünde işe alındım, daha önce gidenler varsa tecrübelerini paylaşabilirler mi acaba?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)