Work and Travel 2025
Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 99 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Self Placement 2011

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

bende job offer ı yolladım gelmesini bekliyorum şubatta gircem inşallah görüşmeye..son sene olayı banada vurdu gidecem bende görüşmeye hayırlısı olsun diyelim..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sagol. Son sınıf oldugum için evrak kabul etmiyorlar. Direk yüzyüze yapmak zorundayım görşmeyi.

ben ikinciye gidecegim self olacak ama vize gorusmesine girmek istiyor gibiyim acıkcası yoksa için rahat etmez. girmek gibi bi şansımız varmı yoksa illa evrak mı gonderecegiz.

BannedUser
    Guest

son sınıfsan girmek mecburi ara sınıflarda eger ikinci senense sadece evrak göndermen yeterli olacak

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba,
    bu self işi nasıl ayarlanıyor. İlla daha önceki seneden oradan ayarlamış olmakmı lazım? yada bir tanıdık varsa öylemi ayarlanmış olması lazım? kendimizin yapabilceğimiz şeyler yokmu acaba self bulmak için?
    mesela iş fuarları oluyormuş onları sormak istiyordum birde ordan bulunca da oluyormu? kayıt parası azmı oluyor yine?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Betül self program da sadece oradaki yasal çalışma iznin alınıyor işi ayarlamak tamamen sana kalmış. Birde orda ki sigorta kayıtların filan açılması için gereken para. Şirketine göre değişiyor ama bazı ufak yan hizmetlerde olabiliyor tabi.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yani, mesela fuardan bir iş buldum anlaştım işi ben bulmuş oluyorum değilmi onu sormak istemiştim yoksa fuarlardan bulunan işlerdemi şirketten ayarlanmış olarak sayılıyor?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet kendiniz bulmuş oluyosun Ama kalan işleri bir şirketin halletmesi lazım. Ama dikkatli olmak lazım iş sözleşmesi Dikkatli kur. EĞEr çok sağlam iş buldum diyorsan self le gitmende fayda var. Yoksa orda herhangi bir sorun çıktığında sponsor firmadan yardım isteyemessin kendi başına halletmek zorundasın herşeyi.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

fuardaki işler self olmuyor, sen oraya gidip işverenle yuzyuze gorusme sansı buluyorsun ama bu fuarı şirket filan yaptıgı için full paket oluyor. hadi ben fuara gideyim işimi kendim alayım diye bişi yok. self olmaz, fuarlarda.

BannedUser
    Guest

Abi nereden nereye gelmişsiniz. Fuardaki işlerin selfle ne alakası var. İlk senende de gidebilirsin self ama genelde ilk sene self eğer işi samimi bir arkadasın ayarlamıyorsa hiç tavsiye etmem doğrusu.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende self gitmek istiyorum bu sene; isim hazir, ucuz bir sirket ariyorum.kayit olmuslar, bilgisi olanlar pm atabilirmi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mesaj sayisi min10 olmaliymis wata ucuz bi sirketle gidebilmek icin

BannedUser
    Guest

Alıntı gokhan_ozg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mesaj sayisi min10 olmaliymis wata ucuz bi sirketle gidebilmek icin
    haha mesaj atayım dıye mesaj hakkını mı doldurdun. neyse kardes attım sana pm. ama bak kımseye kefıl degılım sadece ucuz dıye oraya kayıt oldum. benım ds mı getırsın sigorta mı yapsın sırket yeter zaten. cok onemli degıl.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

2009 da ilk kez giderken self gittim 2010 yılında self gitmek icin basvurdum vizemi aldım ama konsolosluk vizemi gec zamanda ve yanlıs acıkladıgı icin elimde vizemle kaldım patronuma gönderdigim arkadaslarım gitti calıstı ben kaldım ve bu yıl tekrar self basvurusu yapcam ama bu sefer isimi saglam yapıp vize gorusmesine erken gidcem..tavsiyem self gidebilmeniz icin kendinize guvenmenz ve patronunuzun sizi sırt üstü bırakmaması lazım...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı mustafa01" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2009 da ilk kez giderken self gittim 2010 yılında self gitmek icin basvurdum vizemi aldım ama konsolosluk vizemi gec zamanda ve yanlıs acıkladıgı icin elimde vizemle kaldım patronuma gönderdigim arkadaslarım gitti calıstı ben kaldım ve bu yıl tekrar self basvurusu yapcam ama bu sefer isimi saglam yapıp vize gorusmesine erken gidcem..tavsiyem self gidebilmeniz icin kendinize guvenmenz ve patronunuzun sizi sırt üstü bırakmaması lazım...
    o nasıl oldu yaws öyle? elinde vizeyle kalmak durumu kotu olsa gerek, ben vizeyi alamassam diye korkarım hep, ama alıpta gidememek te varmış suraya bak

bu arada işverene mail attım ben bu yaz gelmek istiyom dedim. seni tekrar burada gormekten mutluluk duyarız yazmış, ustunede biz bi yeni sube acıyoruz. grafiklerini yaparken yardımcı olurmusun diye mail atmış sevindirik oldum. super oldum.

BannedUser
    Guest

elinde vize varsa gitseydin bulurdun orada bir iş ya da gitmeden buradan bir sirkete gitsen sana iş ayarlardı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

geçen yaz utah eyaletinde 4 diamond otelde hem mutfakta cook hemde restoranda busser olarak çalıştım haftada en az 10 saat overtime aldım bazen 25e kadar çıktı hemde tip alıyordum. bu sene tekrar gidiyorum ve otel müdürü çalışkan kişiler arıyor. 1 veya 2 kişi için job offer isteyebilirim otel müdüründen. işgilenen olursa pm atabilir detayları konuşabiliriz. biliyorum güvenmek zor olur bu konularda ama gerçekten ilgilenen olursa otel müdürüyle bile konuşabiliriz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı echonia1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen yaz utah eyaletinde 4 diamond otelde hem mutfakta cook hemde restoranda busser olarak çalıştım haftada en az 10 saat overtime aldım bazen 25e kadar çıktı hemde tip alıyordum. bu sene tekrar gidiyorum ve otel müdürü çalışkan kişiler arıyor. 1 veya 2 kişi için job offer isteyebilirim otel müdüründen. işgilenen olursa pm atabilir detayları konuşabiliriz. biliyorum güvenmek zor olur bu konularda ama gerçekten ilgilenen olursa otel müdürüyle bile konuşabiliriz
    maliyeti ne hocam ??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

özel mesaj atayım dedim ama 10 mesaj atmak grekiyomuş. maliyeti konuşuruz aramızda. MSN paylaşımı yasak
    Konu Ugur tarafından (17-05-2012 Saat 02:00 AM ) değiştirilmiştir.

BannedUser
    Guest

toplam kazancın, konaklama ve yemek hakkında bilgi verir misin, ayrıca senin ayarladıgın bir şirketle mi gitmek gerek yoksa sadece iş formunu mu satacaksın

sen beni faceden ekle aşagıda ismin var. ya benim bildiğim bu 4 diamond ödül değil mi. otellere verilen bir nişan gibi. otelin gerçek adı ne peki.
    Konu BannedUser tarafından (06-01-2011 Saat 10:05 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu yıl bende Self gidiyorum 3 arkadaşımla beraber. Şu anda en ucuz self CCN'mi peki? Daha ucuzu varsa başkasına bakacağım.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı solakbeyi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yıl bende Self gidiyorum 3 arkadaşımla beraber. Şu anda en ucuz self CCN'mi peki? Daha ucuzu varsa başkasına bakacağım.
    ccn ne fıyat verdıkı kardesım ?? onu soylesen ucuzmu degılmı soylerız

BannedUser
    Guest

Benim bildiğim 460 dolar CCN edu.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Benim bildiğim 460 dolar CCN edu.
    CCN 425 dolar değil mi ya?

BannedUser
    Guest

Valla değişir sanırsam erken kayıt kaç kişi kayıt oldugun kacıncı senen falan ona göre düşüyor olabilirler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Nyda hem pedicap hem fastfood yapma sansımız varmıdır

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Hem pedicap hem fast food yapma şansı tabiki de vardır ama onu kaldırcak bi bünye yoktur
    ""Let the game begin""

BannedUser
    Guest

Alıntı byktrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nyda hem pedicap hem fastfood yapma sansımız varmıdır
    Bunun selfle alakası ne anlamadım.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bunun selfle alakası ne anlamadım.
    hahaha koptum selfle alakası ne
    acemılıge ver ozgur

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

self placement ile anlaştıgıın şirketin adını mesajla bana yazabilrmisin?çok teşekkürler
    Konu ozguruste tarafından (28-01-2011 Saat 02:09 PM ) değiştirilmiştir.

BannedUser
    Guest

Alıntı ozguruste Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    self placement ile anlaştıgıın şirketin adını mesajla bana yazabilrmisin?çok teşekkürler
    Atarım sorun değil. Nereye gideceksin sen self olarak.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)