Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yerinde olsam 1380$ a 4 haftalik kursa gidecegime, kuzenimi bos verirdim Ayni paraya Nyde 4 haftalik kurs+otel parasini karsilardim Hem oralari gezmis gormus olurdum.
Hocam benimde içimden o geçmiyor değil aslında knoxvilleye gidersem kaçakta olsa çalışma şansım var.Ve kuzenimin evinde daha rahat olurum diye düşünüyorum.Ayrıca karar verdim UTK nın 1380lik kursuna gitmeyeceğim
başka bir dil okulu buldum adamlara turist vizesi ile kursa katılıp katılamayacağımı sordum yanıtları bu oldu başkalarınıda deneyeceğim olmadı kilise okulu rulz
Kod:
T.a.n.f.e.r.,

Unfortunately, we will not be offering any ESL classes during the summer. In addition, all of our students currently must provide TOEFL scores in order to be admitted to our school. Also, we are not allowed to enroll any student who enters the U.S. on a B-1/B-2 visa. A tourist visa does not allow you to take any credit classes such as those offered at our school.

I wish you the best of luck in your education.
Courtney
Alıntı marty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya da kuzenin yanına turist vizesiyle gidebilirsin ama amacın dil öğrenmekse birde nashville i araştır istersen gerçi Knoxville Nashville arası yaklaşık 3 saat ama yinede bir bak istersen
evet hocam 200$ sevis ücretinden kurtulurum alabilirsem Nashvilleyi araştırdım hocam orada esl kursları ve türevleri var fiyatlarına bakmadım ama 180 mil mesafe 3 saattlik dediğiniz gibi.Ulaşım sorunu olacak.Maryville diye bir şehir var 20 dk mesafede knoxvilleye oranın eğitim ücretide aynı hemen hemen tek farkı 5 hafta olması ama tavsiye etmediler orayı college orası ayrıca.Marty bu senede o taraflara mı gidiyorsun?