Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Pisman misin ?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı fishbone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üniversite yıllarım boyunca, ki her dönem ortalamam ve durumum iyi olmasına rağmen hiç gitmemiş olmaktan pişmanlık duyuyorum Ama pişmanlığımı giderebilmek adına master yapan biri olarak bu yaz wat'la bende Amerikaya gidicem inşallah..!

yolun acik olsun
    Peki.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolun acik olsun
    Teşekkürler Ama ne yazık ki hala ne iş yapacağım belli olmadı, bir türlü istediğim işlere yerleştirilemedim Israrla DS formumun gelmesini bekliyorum..!

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Wat olayını liseden beri bilmeme ragmen 3. sınıfta gidiyor olduguma pişmanım..
    1.sınıfta yaşım tutmuyordu
    2.sınıfta evdekilerin güvenini alamadım
    şimdi tüm koşullar tamam herşeye pişman olayımda gittigime pişman olmayayım istiyorum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

isteyerek yapılmış hiçbirşey hata değildir..hayatta keşke dememek için yaşayın!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hahahah arkadaşlar yarıldım ya başlık mükkemmel cok eglendim okurken allah iyiliğinizi versin .. ne diyim pişman olmamak dileği ile ....

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

şimdi tüm koşullar tamam herşeye pişman olayımda gittigime pişman olmayayım istiyorum
    bir insan nasil herseye pisman olmayi goze alir sirf amerikaya gitmek icin.her zengin insan amerikaya gitmek zorunda degil,her kariyer yapmak isteyen, her zengin olmak isteye, her merakli insan gitmek zorunda degil.cok buyuk birsey degil bence.abartiyorsun.Ya da ben amerikaya gitmeyi cok buyuk birsey gibi dusunmeyerek abartiyorum, bilmiyorum

Alıntı calkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahahah arkadaşlar yarıldım ya başlık mükkemmel cok eglendim okurken allah iyiliğinizi versin .. ne diyim pişman olmamak dileği ile ....
    dikkat et, yarildiktan sonra pisman olmayasin sende bir sekilde
    Peki.

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

bir insan nasil herseye pisman olmayi goze alir sirf amerikaya gitmek icin.her zengin insan amerikaya gitmek zorunda degil,her kariyer yapmak isteyen, her zengin olmak isteye, her merakli insan gitmek zorunda degil.cok buyuk birsey degil bence.abartiyorsun.Ya da ben amerikaya gitmeyi cok buyuk birsey gibi dusunmeyerek abartiyorum, bilmiyorum
    o sözü espiri mayetinde söyledim.. zaten orda herşeye pişman olmak derken diger arkadaşlar gibi şuraya gezmedigime şunu almadıgıma veya şunu yapmadıgıma pişman olayım demekti..gayet sıradan bi yorumdu amerika olayını büyütecek bişey yok elbette..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

dikkat et, yarildiktan sonra pisman olmayasin sende bir sekilde

o abartmış tamamda sen de cok hafife almışsın be azuhazu madem öyle niye butun hayatını bi kenara bırakıp ordasın diye sorarlar adama
    I made a promise never to settle...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

agirami aldim hafifemi aldim bilmiyorum cidden, bildigim birsey hayatimi bir kenara birakip gelmedim buraya.ailem hala tr'de.buraya gelmeyi bir yil once,iki yil once dusunerek gelmedim.daha kucukken vardi yurt disinda birsure kalmak,calismak vs. zati buraya gelelide cok olmadi.uc dort ay once geldim.daha oncedende gelmistim zaten.yani onceden planlamistim,birazda sansimmi yaver gitti ne oldu ya da allahtan mi dersin, artik nasil adlandirirsan.burda kalmayida dusunmuyorum yesil kart bile verseler.sadece birkac yil daha calismak isterim burda.

diger bildigim birseyse karnim cok ac.kalkip birseyler hazirlamaya yemeye eriniyorum.
    Peki.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

sendeki çelişkiyi görmezden gelemiyorum ama bu ruh halindeki dalgalanmaları yalnızlığına ve tabiki yemek yapmayı bilmemene veriyorum çelişkiden kastım evlenecek birilerini arıyor olmandan. gc almak istiyorsun cunku orayla bağın kopmasın,evet turkiye ye gel git ama oraya da gidebil diye yanlış önermelerde mi bulunuyorum bilmiyorum... ayrıca ailen hala turkiye de ama sen onların yanında değilsin. demek istediğim buydu. zaman akıp gidiyor, sevdiklerimizden uzakta,cok uzakta olmakla neler feda ediyoruz farkında değiliz. buna değecek bişey olması lazım değil mi? elbette buna değecek bişeyler için ordasın sende ve bu yuzden hafife aldıgını söyledim. sana söz geldiğimde cagırıcam seni bize. 4 kız gidiyoruz biz,cok yaparız yemeği evine de götürürsün mikroda ısıtır yersin ertesi gun pilav noldu bu arada tutturabildin mi
    Konu starfire tarafından (04-03-2010 Saat 06:36 AM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı starfire Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sendeki çelişkiyi görmezden gelemiyorum ama bu ruh halindeki dalgalanmaları yalnızlığına ve tabiki yemek yapmayı bilmemene veriyorum çelişkiden kastım evlenecek birilerini arıyor olmandan. gc almak istiyorsun cunku orayla bağın kopmasın,evet turkiye ye gel git ama oraya da gidebil diye yanlış önermelerde mi bulunuyorum bilmiyorum... ayrıca ailen hala turkiye de ama sen onların yanında değilsin. demek istediğim buydu. zaman akıp gidiyor, sevdiklerimizden uzakta,cok uzakta olmakla neler feda ediyoruz farkında değiliz. buna değecek bişey olması lazım değil mi? elbette buna değecek bişeyler için ordasın sende ve bu yuzden hafife aldıgını söyledim. sana söz geldiğimde cagırıcam seni bize. 4 kız gidiyoruz biz,cok yaparız yemeği evine de götürürsün mikroda ısıtır yersin ertesi gun pilav noldu bu arada tutturabildin mi

Duygulandim.Ama sende beni yanlis anlayanlardansin.hic anlamamaktan daha iyidir herhalde Yazdigin cumlelere teker teker yorum yapmak isterim.bendeki celiski agzimdan cikanlarin icimdekilerden fazla olmasi.yani cok konusurum ama demek istediklerim degildir bunlar.haliyle yalnizligim , ozelliklede yemek yapma konusu degildir. evlenecek birisini gercekten aramiyorum.cok onceden yesil kart almanin en kolay yolunun ewlenmek oldugunu fakat ewlenecek birisini bulmanin zor oldugunu dusunurdum,artik o da zor degil.gercekten sapkinlik derecesinde ve amerikada kalma,olmazsa olmaz cinsinden bir ewlilik dusuncesi degil bendeki.zaten dedigim gibi gercekten ewlenmek isteyen biriside degilim.ailemden uzaktayim fakat onlarin tek istedigi okumam ,is bulmam ve mutlu birsekilde hayati idame etmem.okul bitti, geriye is bulmak, mutlu olmak kaliyor.iside simdilik burda buldum.yarin ne olur bilmem.
    Gelelim en sevdigim konu olan yemege beni tanimadan bu kadar kucumseme derim yemek konusunda.hem sen nerden biliyorsun benim pilav yapamadigimi!!! daha once tanisiyormuyuz seninle aslinda yemek konusunda gercekten iyiyimdir, en azindan ogrenci kategorisi icinde.Fakat araya birgun bile yemek yapmadigim dort sene gibi bir universite hayati girince herseyi unutmusum.Yaslilik artik o yuzden yemek konusunda pek yukardan bakma bana derim.yemekte iyiyimdir.bilmiyorum bana yakin biryeremi geliyorsun ama tarafinizdan yemege davet edildigimde besamel soslu ordekten assagisini kabul etmem yani herhalde beni pilavla kandiracak degilsindir.
    Ayrica bu sitede ikinci kisisin, beni yemege davet edenlerden.ilki de senmiydin hatirlamiyorum et sote ve pilav yapacakti bana ama yinede sansli birisi hissediyorum kendimi.uzun bir cevap icin kusura bakmayin.umarim yaptigin yemegi yedigimden pisman olmamda, pismanlik konumdada rezil etmem seni Bu arada yazdiklarin icinde tesekkur ederim.cok iyi seyler dusunmussun.
    Konu azuhazu tarafından (04-03-2010 Saat 07:18 AM ) değiştirilmiştir.
    Peki.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hahaha yahu azuhazu etsote-pilav a davet edende bendim pilavı tutturamıyodun bana hava atma şimdi yaptıysanda kesin bnm tarifle yapmıssındır şaka bi yana aslında seni çok iyi anlıyorum. bizi yıllarca boyunca okutan ve sonrada gelecek kaygısına düşÃ¼ren sistem utansın. ayrıca yemek konusunda herturlu kapışırım

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

et soteye davet edildigimi hatirliyordumda,kimin davet edildigini hatirlamiyordum zaten pekde onemli degil.yemege davet edileyimde.Gerci ogrenmis oldum kimin davet ettigini.Pilavi senin tarifle yatmadim, baska birisi soylemisti.iki yil oncede turk bir kizla burda yemek yapmistik,daha sonra hic konusmadim kizla, birde ayni yerde calismamiza ragmen.Dedigim gibi besamel soslu ordekten assagisina yokum yemek davetinde ama etsote-pilavi da deneriz yani sorun yok fakat etsote domuz etinden olsun lutfen
    Peki.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

bu aralar pismanliklarini anlatmak isteyen yok sanirim
    Peki.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

yanimda POS ( point of sale )cihazi tasimadigima pismanim.bugun bir musteri nakit param yok diye bahsis vermedi.
    Peki.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

dostum sen amerikada suan ne yapıyorsun?intership felan mı?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

internship haric hersey ama resmiyetten internum.birde dostume demesen.sevmiyorum o kelimeyi.sagol anlayisin icin.
    Peki.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

you're wellcome

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Bu aralar hic pisman olan yok sanirim, Allah mutluluklar versin
    Peki.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

amerıkaya geldıgıme pişmanım

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

sorun ne yakisikli bebe? Ankaralisin sanirim,Ankaralilar cok kullaniyor bebe kelimesini
    Peki.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

son senemde gelmiş olmam ve de amerikaya gelirken daha fazla para getirmediğime pişmanım..en azından araba alabilirdim çok rahat..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı yakisikli_bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amerıkaya geldıgıme pişmanım
    pisman da degilim mutlu da degilim ..istedgim gibi kazanamiyorum geldigim yerde kriz var sanki ..hic bi yerde is yok ansni satayim..ilk haftalar mc donalds 38 saat veriyodu simdi 3 haftadir 28 veriyolar satislar yari yariya dusmus kagidi gosterdi manager nbiliyim iyi ama parasiz tadi cikmiyor usa nin..dusun Nyork eyaletinde otobanin uzerindeki bi mc donalds olmasina ragmen isler durgun
    Konu sucre tarafından (12-08-2010 Saat 08:02 AM ) değiştirilmiştir.
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

sorun ne yakisikli bebe? Ankaralisin sanirim,Ankaralilar cok kullaniyor bebe kelimesini
    dogru bildin ankaralıyım
    pişmanım cunku iş yerim cok kötü tabi iş yerinin kötü olmasını amerıkaya baglamamak lazım ama neticesınde su an amerıkadayım
    burdaki yazılan bazı hıkayelere baktıgımda aslında iyi durumdayım haftada 350 dolar kenara atıyorum butun masraflar cıktıktan sonra ama hergun calısıyorum
    bugun 62. gununm ve su ana kadar 1 gun off'um vardı
    ve bu mekan ormanın ıcınde lake george'a 6 mil uzaklıkta bi otel oraları bılenler bilir
    pek hayat yok olsa da o hayata ulasacak ne araba arac gerec ne de zaman var
    kısaca keskem gelmeseydım y da baska bı yerde calıssaydım dııorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

dogru bildin ankaralıyım
    pişmanım cunku iş yerim cok kötü tabi iş yerinin kötü olmasını amerıkaya baglamamak lazım ama neticesınde su an amerıkadayım
    burdaki yazılan bazı hıkayelere baktıgımda aslında iyi durumdayım haftada 350 dolar kenara atıyorum butun masraflar cıktıktan sonra ama hergun calısıyorum
    ve bu mekan ormanın ıcınde lake george'a 6 mil uzaklıkta bi otel oraları bılenler bilir
    heryer ayni, para kazananiliomussun ya sukret. onu yapamayanlar da var.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

dogru bildin ankaralıyım
    ansni satayim ya biz 150 usd zor atiyoruz koseye masraflari cikarinca.. otel isi istioyodum ben ..m sirketi atti beni mc donalds isine buna kiziyorum abi ben baska biseye degil..
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ansni satayim ya biz 150 usd zor atiyoruz koseye masraflari cikarinca.. otel isi istioyodum ben ..m sirketi atti beni mc donalds isine buna kiziyorum abi ben baska biseye degil..
    ikinci is bulamaz misin? bizim orda bi kiz ikinci isi buldu da ucuncu ise el atti. bizim oralar da islek falan degil bi de. koy gibi bi yer.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ya arkadaslar halinize sukredin yine alaskadayim su anda kodiakta deli gibi is var 6 saat uyku tesadufen uyuyorum.Day off olsun diye dua ediyo millet kafayi siyiricam para kazanmadiginiza uzulmeyin yani biz burda cok calisiyoruzda noluyo temmuzdaki day offlarin parasini cikartmaya kasiyoruz.Kodiaktan en 6000 alabilirsek ne mutlu ama emin olun buraya geldigime coook pismanim!!!
    Whence I Would Like?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

su saatten sonra pişmanlık duymanın bi anlamı yok 2 ay oldu gelelı cok sakın bıyerdeyım canım cok sıkıldı burada ama haftaya işten cıkacagım 5 eyalete gezi planlıyoruz.bunu gerceklestirip donersek içimde en ufak bir pişmanlık olmaz.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı cell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikinci is bulamaz misin? bizim orda bi kiz ikinci isi buldu da ucuncu ise el atti. bizim oralar da islek falan degil bi de. koy gibi bi yer.
    oxford var da biz mi okumadik ..yok is yok craiglisten birisiyle yeni mesajlasiyorum restuarunt cooking becerin var mi dedi ewt var dedim salladim ..istanbulda daha once calismistim dedim..koy burasida..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks