Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Delaware

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

@nicola_34 dostum ocean city olursa ne iş yapçan restorantta ?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

valla Food Runner, Kitchen Worker diye iki kişilik kontejan var ben olabilirsem foodrunner olmaya calişacam..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hmm ii ya ben de bakalım food runner lık seçtim ocean city de bakalım fuarda görüşcez sponsorla.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

bnim fuar yok artık bu sefer.direk resume ye bakıp alacaklar.artık ocean cityde gorusuruz..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hmm anladım uğrarım sana görüşürüz ya ama bakalım bi iş kesinleşsin de belli olmaz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@ nicola_34 bende aynı şirketle gidiyorum..baya bi red gelmiş ama ozaman kaç kişiyi kabul etmişler acaba??yeni iş secerken ben çok zorlandım çünkü kendimi kaptırmış delaware=))sen nasıl rahat buldun mu bide bakalım job fair masıl olcak..yarın biraz tedirginim çok zorlamıyorlardır umarım!!
    THE CITY NEVER SLEEPS

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

@okaan88 valla bnde zorlandım biraz sonunda baktım doluyor heryer hemen sectim restorant işini artık foodrunner mutfak falan yapacaz bişiler valla fuar hakkında hiç bilgim yok ya ama fazla kasmazlar herhalde sen ne işi sectin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bugündü fuar..2 kişi vardı ben bayanla konuştum aynı basketbol takımını tutuyomuşuz diye bana çok sıcak daveandı..life guard ve security'den birini vereceğini söyledi bana
    THE CITY NEVER SLEEPS

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

@okaan88 amma ballısın be sen hangi takımı tutuyonki...senin adına sevindim umarım hepimiz gider ve iyi anılarla doneriz...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

rehoboth beach/ delaware e 2009da gidicek olan war mı arkadaslar ?? weya onceden gıden war mı ?? bılıgı werırse sewınırımmm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm cags ben ve 1 arkadşm biz de bu sene Rehoboth Beach e gidiyoruz Jungle Jims de calşcaz inş ama konaklama yok, bilgisi olan arkdaşlar yardımcı olablrler mi?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı mgturkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm cags ben ve 1 arkadşm biz de bu sene Rehoboth Beach e gidiyoruz Jungle Jims de calşcaz inş ama konaklama yok, bilgisi olan arkdaşlar yardımcı olablrler mi?
    walla ucuz bı yer dıolar vergılerde ındırm warmıs o acıdan yanı bnde barmenlık tarzı bıısı yapcam sanırm calscamz yerler bellı olsnda aynı yer olrsa kaclk yerı ayrlayabılrz hepberaber

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

reohboth beach grcktn ucuz biyer onakamada zorluk çekmezsiniz bence bide oceeancity e gidecek arkadaslara bişi sölemek istiyorumm bu söleyeceğimde sadece orada tanıstıgım arkadaslarımdan gözlemlediklerime dayaıyor cogu rstorantlara server olarak anaşıp gitmişlerdi tip de var umuduyla ama ben sadece bi tane dishwaasher omayan turk arkadas tanıgım digerlerinn hepsi bulaşıkçıydı neden dediğmde turk oldugumuz için dedi ben sebebini bilmiyorum bekie dil yetersizliğidir sadece sylemek istedim öyle bir drmla karsılasabilrsiniz diye ve oc de agustosa kadar 2 .iş yok eger 2 iş düşünüyorsanız

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

@nisan bilgiler için sago ama benim oceanda olmadı artık alabama/mobile kesinleşti gibi...ilk sectigim iş delaware deydi ama olmadı oraya gidecek arkadaslar benim yerimede gezsin...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı nisan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    reohboth beach grcktn ucuz biyer onakamada zorluk çekmezsiniz bence bide oceeancity e gidecek arkadaslara bişi sölemek istiyorumm bu söleyeceğimde sadece orada tanıstıgım arkadaslarımdan gözlemlediklerime dayaıyor cogu rstorantlara server olarak anaşıp gitmişlerdi tip de var umuduyla ama ben sadece bi tane dishwaasher omayan turk arkadas tanıgım digerlerinn hepsi bulaşıkçıydı neden dediğmde turk oldugumuz için dedi ben sebebini bilmiyorum bekie dil yetersizliğidir sadece sylemek istedim öyle bir drmla karsılasabilrsiniz diye ve oc de agustosa kadar 2 .iş yok eger 2 iş düşünüyorsanız
    Nisan,

Ben gecen yil Ocean City'deydim. Soyledigin kismen dogru. Food Runner, Busser vs. olarak gidipte dishwasher olarak calisan kisi coktu ama herkes degil tabi ki.. Ben busser olarak gittim sezon sonuna kadar da o sekilde calistim kimi zaman aldigim bahsis gunluk 80-100 dolardi. Bence turk olup olamamanin onemi yok dili ne kadar bilip bilmedigine bakiyorlar.

Agustosa kadar 2. isin olmadigi konusunda da cok haklisin. Nepalli kayniyor her yer. Biz gitmeden oncve her yeri kapmis oluyorlar. Agustos ayinda okullari acildigi icin hem onlar hem de Amerikalilar isleri biraktigi icin 2. is imkani fazlasiyla doguyordu.

Gecen yil cok iyi hatirliyorum. Royal Princess Hotel reklam panosuna kocaman..

Now Hiring.. Housekeeper - Dishwasher $ 10.00 diye yazmisti.. Bir cok yer daha vardi tabi..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

@maverick, o zaman siz oceana gidin bizde agustosta sizi ziyarete geliriz 2 ayda orda calışırız boylece aradan gezme olayınıda cıkarırız dimi...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben Ocean City'e gitmem bir daha. Konaklama olayi cok kotu oranin ayrica ikinci is bulma olayi bir sureligine zor. 15 kisinin kaldigi bir evde nasil Amerika hayati yasayabilirsin degil mi? )

Ben bu sene Massachusetts eyaletinde olacagim. Oraya beklerim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm arkadşlar bu yaz (2009) Rehoboth Beach DE Jim Jungle waterpark a gidiyorum yanlz konaklma dahil değil konaklama konusunda bilgisi olan var mı halledebilr miyim?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı cags Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walla ucuz bı yer dıolar vergılerde ındırm warmıs o acıdan yanı bnde barmenlık tarzı bıısı yapcam sanırm calscamz yerler bellı olsnda aynı yer olrsa kaclk yerı ayrlayabılrz hepberaber

Konaklama konusunu bi türlü çözmemiz lazm ya işveren garantilemiyo fkat 200-300$ arasında değişen yerler var dio benm onay geldi,Daha önceden Michigan a gtmiştim konaklmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendim orda

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bnım daha bellı degılde eger orası olursa beraber bısıler yapabılrz bılmıyrm ısyerlerı yakın olur mu ama. daha netlesn bısı yk yrn bı grscem baklm dansmanla

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

delaware da çok hava alanı var ama biraz araştırdım oraya direkt uçuş yok(aa ve us airways a baktım). otobusle mı gitmek lazım? maryland aktarmalı mı olmalı ,ben reheboth beach e gdicem.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

@jailbird_tr,dosrum en mantıklısı ve ucuzu kesinlikle newyorka bilet alıp oradan greyhoundla devam etmektir yada washington da olabilir hangisi ucuzsa oraya git...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende deleware yolcusuyum hayırlısıyla 2009 yazında:)))))

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı jailbird_tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    delaware da çok hava alanı var ama biraz araştırdım oraya direkt uçuş yok(aa ve us airways a baktım). otobusle mı gitmek lazım? maryland aktarmalı mı olmalı ,ben reheboth beach e gdicem.
    Delaware'de bulunmuştum.Öncelikle Baltimora oradan da Greyhounda $51 ödeyerek oraya gitmiştim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar Rehoboth Beach e gitçek varsa aramızda haberleşelim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

new york jfk dan daha mantıklı değilmi uçak bileti bakımından?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende bu sene ukla şirketi ile delaware de bridgeville diye bi yol üstünde kasabayada gidiyorum.Orda mc donalds da çalışacağım.Yanlız bu eyalettte türk ehliyeti geçmiyomuş diye bir şey duydum öyle mi gerçekten.Kasaba küçük 1500 kişilik.Hafta sonları fln arkadaşlarla araba kiralayıp gezmeyi düşünüyorz ocean city fln.Yoksa küçücük sıkışıp kalmak istemem

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı utku1989 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bu sene ukla şirketi ile delaware de bridgeville diye bi yol üstünde kasabayada gidiyorum.Orda mc donalds da çalışacağım.Yanlız bu eyalettte türk ehliyeti geçmiyomuş diye bir şey duydum öyle mi gerçekten.Kasaba küçük 1500 kişilik.Hafta sonları fln arkadaşlarla araba kiralayıp gezmeyi düşünüyorz ocean city fln.Yoksa küçücük sıkışıp kalmak istemem
    Gecen yaz o McDonalds'ta yemek yemistim. New York'a ya da Maryland tarafina giden yollarin tam kesistigi cok guzel bir yerde. Yaninda Burger King bir de yanilmiyorsam Wendy's vardi. Neyse..

Ehliyetin sorun olacagini zannetmiyorum ama olursa da Delaware de cok guzel isleyen toplu ulasim sistemleri (DART) var. Sehirler arasinda surekli gidip geliyorlar. Bir sekilde cok ucuza Ocean City'e gidebilirsin merak etme.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

saolasın maverick içimi rahatlattın valla.Umarım o toplu ulaşım sistemi çok pahalı değildir çünkü bir arkadaş denvera 100 mil uzaklıktaki bi kasabadan denvera 83 doları gidiyomuştu otobüsle

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba ben de Rehoboth Beach'e gidiorum, gidenler varsa tanışmayı çok isterim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks