Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 135 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2010 Vize Görüşmeleri

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler bide ben
    arabistana mısıra tunusa faln gittim ama o zamanlar +18 değildim pasaport yenilencek simdi o zaman onlar gözükmiycek bi sorun olur mu acaba sorarlarsa söylemeliyim ?

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar kesınlıkle ama kesınlıkle yalan soylemeyın bı sorun olmaz arabıstanlılarda amerıkaya gıdıp gelıyorlar nıye oralara gıtmeyı bu kadar kotu degerlendırıyorsunuz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı amerikan eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eger 1. dereceden akrabansa yalan soylemenın anlamı yok ama degılse ve sen yok desen ve onlarda neden yalan soyluyorsun var deseler en azından tanımıyorum dıyebılırsın ama 1.dereceden akrabansa kesınlıkle yalan soyleme

Evet araştırmalarında mutlaka çıkar çünkü,halam ve ailesi Abd vatandaşı ve ben de tam da onların yaşadığı şehire çalışmaya gidiorum.Ne tesadüf demesinler =) Bu soruyu sormayacaklarını umuyorum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bu soru zaten görüşmeye gitmeden önce doldurdugun formda var. Yani orda sormayacaklar-extra bi durum olmadıgı surece- sen zaten bu soruya yanıt vermiş olarak gideceksin.
    Konu starfire tarafından (24-01-2010 Saat 01:24 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [B]

Hiçbir sorun yok geçme notunun üzerinde isen! Kaç ile geçiliyor okulunuzda?

Finale katılma notumuz 60...Finalden geçme notumuz 70.

Sorun olurmu ki bnm ortalamam 65,5

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaşlar herkese selamlar...bu not konusunda sormak istediğim tek şey şu.genel ortalamanın 2 olmasımı gerekiyor yoksa hem genel ortalamanın hemde dönem ortalamasının mı 2nin üzerinde olması gerekiyor...mesela benim genel ortalamam(gabno) 2nin üzerinde fakat dönem ortalamam(yabno) büyük ihtimalle 2nin altında olacak.bu vize konusunda sıkıntı yaratır mı?bi diğer sorumda şubatın başında ds formu olmadan gitmekle mart başı veya ortasında ds ile gitmek arasında çok mu fark olmuş olur?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı neolim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese selamlar...bu not konusunda sormak istediğim tek şey şu.genel ortalamanın 2 olmasımı gerekiyor yoksa hem genel ortalamanın hemde dönem ortalamasının mı 2nin üzerinde olması gerekiyor...mesela benim genel ortalamam(gabno) 2nin üzerinde fakat dönem ortalamam(yabno) büyük ihtimalle 2nin altında olacak.bu vize konusunda sıkıntı yaratır mı?bi diğer sorumda şubatın başında ds formu olmadan gitmekle mart başı veya ortasında ds ile gitmek arasında çok mu fark olmuş olur?
    genel ortalama onemlı dost.donem monem ugraşmaz.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ortalamn 2 nin ustundeyse az ock ing de varsa sorun yok . bu arada ds belgesinin mart ortasina kadar gelecegini kim soledi ki sen kendini garantiye al subat basinda git ds belgen sonra gec filan gelir madur olma

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

şirket şubat sonu elimde olacağını söyledi ama çok güvendiğim söylenemez yani...denilen aynen şu...şubat 2-3 getirmeye çalışacağız.en geç mart başı elinizde olur dediler...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

subat 2-3 le mart basi arasinda 1 ay fark var bunlar sarhos muydu bunlari soylerken sen guvenme forumda ds belgesiyle ilgili arama yap anlayacaksin her sene ne kadar madur oldugunu ..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yok şubatın 2-3. haftası arası demek istedim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı metilfenidat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi şirket ?
    isim vermek doğru olur mu?(bilmediğimden soruyorum...)

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kardesim yine garip sana soyledikleri yine 1 aylik donemi kapsar bi dusun 2 hafta 8 inde baslar yani sen vizene subatta gir dinleme onlari yine martta getirsinler o zmn yollar martta vizeyi alirsin..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesim yine garip sana soyledikleri yine 1 aylik donemi kapsar bi dusun 2 hafta 8 inde baslar yani sen vizene subatta gir dinleme onlari yine martta getirsinler o zmn yollar martta vizeyi alirsin..
    işte ds konusunu çok araştırdım.çevremden de çok sordum..kimsi çok önemli değil diyo.kimisi onsuz girme diyo..bide not ortalamam çok sınırda olur ingilizcemde öyle ahım şahım olmadığı için tedirgin oluyorum amerikaya gitmeyi çok istediğimden değil paramın yanacağndan bu tedirginlik

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ds belgesiyle vize alman arasinda baglanti yok kim dediyse abartmis ... vize alanlarin
    %90 i ds siz girip aliolar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ds belgesiyle vize alman arasinda baglanti yok kim dediyse abartmis ... vize alanlarin
    %90 i ds siz girip aliolar
    onların bana söylediği şu.durumun kritik.zaten ds si gelmiş işe girmiş bi nebze olsun onlar için fikir değiştirmek için bi referans olabilir diyolar sadece....yoksa ds geldikten sonra kesin alırsın diyen olmadı şuana kadar zaten onun formülünü bi bulsam.... :P

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

hayir benim dedigim ds ile girsen de girmesen de vize icin baktiklari seyler farkli ama yine de sen bilirsin..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hayir benim dedigim ds ile girsen de girmesen de vize icin baktiklari seyler farkli ama yine de sen bilirsin..
    anladım ozgursum...çok teşekkür ederim yardımların için..en mantıklısı şimdiden girmek o zaman en yakın tarihe randevu isteyim ben en iyisi...ne olacaksa olsun bitsin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Gecen sene mayısın 19unda görüşmeye girmiştim (ds ile) VE 1 hafta sonra pasaportum elime ulaştıgında 23 mayıs başlangıçlı vizem basılmıştı. Ben haziranda gittim gerçi ama bu sene şubatta görüşmeye girsem, martta ds yi yollasam ve inşallah vizem de nisanda elime ulaşsa, istediğim zaman abd'ye giriş yapabiliyor muyum? yani haziranı beklemeyip mayısta falan gitsem? yoksa iş başlama tarihim mi esas alınıyor vize tarihi yerine?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Vize

selam arkadaşlar
    bende bu yaz için wat düşünüyorum. fakat abimin sabıka kaydı bulunmakta. sizce vizede şansım nedir? şansımı denemelimiyim? yardımcı olursanız sevinirim.. teşekkürler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

eğer çok özel değilse sebebini paylaşır mısın? ve yine de ne olursa olsun şansını denemelisin derya, hiç olmayacak insanlar aldı vize. onlar zaten vize vermek için bizi oraya cagırıyorlar inan bana.
    I made a promise never to settle...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Abinin sabıka kaydı vize almanı etkilemez.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

uzun bir süredir bunu araştırıyorum. fakat kesin bi bilgiye ulaşamıyorum. benden isteyecekleri evraklar arasında sabıka kaydı olacakmı? Fiorex çok net yazmışsın biraz rahatladım.. aydınlatırsan sevinirim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

uzun bir süredir bu konuyu araştırıyorum ama net bişey bulamadım. benden isteyecekleri evraklar arasında sabıka kaydı olacakmı? Fiorex çok net yazmıssın aydınlatırsan sevinirim..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Senden istenecek evraklar arasında sabıka kaydı bulunmuyor. Hele ki ailen için hiç bulunmuyor.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart vize

uzun bir süredir bu konuyu araştırıyorum ama net bişey bulamadım. benden isteyecekleri evraklar arasında sabıka kaydı olacakmı? Fiorex çok net yazmıssın aydınlatırsan sevinirim..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

içime acayip derecede su serptin.. teşekküür ederim.. sanırıım şansımı deneyeceğim..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart verilen vize tarihi

pek karşılaşmadım bu soruyla ama cok acil öğrenmem gerekiyor arkadaşlar... Vize görüşmeleri için verilen tarih bana uygun olmazsa napacağım nisan 12-19 arası Amsterdam'da olmam gerekiyor görevli olarak mecburum. o tarihlerde vize görüşmesi verilirse bunu o an uygun olmadığını mı soylücem nasıl olcak ?
    GüLümSe GüL GüNeŞee

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart verilen vize tarihi

pek net yazmadım acıklama yapayım biraz daha yanlıs anlasılmasın ben wat a basvurdum ve amerika için alacağım vize görüşme tarihinin, 12-19nisan aralığında amsterdam'da olacağım tarihlere denk gelme durumundan bahsediyorum..
    GüLümSe GüL GüNeŞee

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Vize görüşmeleri için genellikle şirketler sizden müsait olacağınız "3 gün " belirlemenizi isterler. Beyan ettiğiniz günlerden birine mutlaka randevunuz alınacaktır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)