Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 35 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye - aktarmalar - ABD

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı splendorre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar ben turkıyeye yenı geldım gıdıs donus bıletım olmasına ragmen donus bıletımı kabul etmedıler vıze tarıhımın doldugunu soledıler .dırek ucus yaptım turkıyye tabıkı yenıden bılet alarak.ancak bazı arkadaslarda bızımle aynı durumda olmalarına ragmen onlar aktarmalı sekılde gelebılmısler.ve bız yenıden ucak parası odemek zorunda kaldık bu durumda daha cok arkadas var bılgısı olanlar lutfen yardım edın...
    nasıl kabul etmediler? vizen bitmiş olsa dahi vize türün j-1 olduğu için 25gün daha amerika'da kalma hakkın olduğunu biliyorsundur zaten? o 25 günü aştıysan sorun olabilir. Ayrıca arkadaşların buraya dönüş biletlerini, giderken nasıl aktarmalı aldıysa geliş için de aynı şekilde alabilirler ama vize süren doldu diye uçak biletinin iptalini ve iptal edilen biletin yerine yeni bir biletin alındığını ilk defa duyuyorum.
    admin (at) turkishwat.net

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı splendorre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar ben turkıyeye yenı geldım gıdıs donus bıletım olmasına ragmen donus bıletımı kabul etmedıler vıze tarıhımın doldugunu soledıler .dırek ucus yaptım turkıyye tabıkı yenıden bılet alarak.ancak bazı arkadaslarda bızımle aynı durumda olmalarına ragmen onlar aktarmalı sekılde gelebılmısler.ve bız yenıden ucak parası odemek zorunda kaldık bu durumda daha cok arkadas var bılgısı olanlar lutfen yardım edın...
    arkadaşım vize tarihleriyle uçak biletlerinin pek bi bağlantısı yok..vize tarihin bitmiş olsa bile uçak biletin geçerlidir. orda bir yanlışlık olmuş..tekrar uçak bileti parası vermen çok kötü olmuş...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

konuşuyorlar arkadaşlar hurafelere ınanmayın nasıl inglizce konuşmazlar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla yedi günümü Paris te geçirdim tek kelime ingilizce duymadım. Hatta bir kere Carrefour da sorun çıktı fişle ilgili kadına ingilizce anlattım bana fransızca açıklama yaptı. Bu da demek oluyor ki beni anladı. Ama yine de ingilizce cevap vermedi.

Alıntı loveronur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuşuyorlar arkadaşlar hurafelere ınanmayın nasıl inglizce konuşmazlar
    Uzman Watcı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim bir fikrim var o zaman türkçe konuşalım olmadı azarlayalım madem ö le bizde ingilizce konuşmayız çok mu zor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks