Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 57 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: amerikada kozmetik...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya gercekten o kadar pahalı mı yahu tıraş olmak normal bi saç tıraşı olmak istersek 15 20 dolar mı verecegiz şimdi..??
    PLANÖRLE AMERİKAYA UÇMAK....

BU KADAR ÇILGINCA İŞTE BU WAT..!!!!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

2 sene önce bir Türk berberine gitmiştim NY'da, hem 15 dolarımı aldı hem de eşek traşı yaptı.
    Oraya gidince ya bırakıyorum uzuyor, ya da traş makinesiyle vuruyorum 5 numaraya.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı dingin1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya gercekten o kadar pahalı mı yahu tıraş olmak normal bi saç tıraşı olmak istersek 15 20 dolar mı verecegiz şimdi..??
    amerika da el becerisi gerektiren her iş pahalıdır ve bu işleri yapanlar köşe olurlar ben boston da bir türk aile tanışmıştım. Adam çilingirlik yapıyor ve yaşadıgı hayatı tarif edemem (: türkiyede bir çilingir öyle yaşaması o imkanlara sahip olması için 40 yıl harcamadan biriktirmesi gerekir.... dünyaya yeniden gelseydim kuaför olur amerika ya giderdim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yaa ben de cok merak edıorum nerde neler vaar ) benım tek duydugum turkıye de dunya para verdıgımız loreal maxfactor es.lauder gıbı fırmaların urunlerının 1 dolar kadar ucuz oldugu

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

@ ya beyler yapmayın ya burada ayda bir tras olmaya alışmışız yapamam bn orada ole uzat gez falan hadi 15-20 ye neyse razıyımda harbiden essek trasımı yapıyorlar yaaaa...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

vala beni de düşündürüyo bu konu şöle makasla biraz düzelt diyince adamlar kasap gibi dalıyolarmı saça anlamadım vala bu işi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı mstfdg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vala beni de düşündürüyo bu konu şöle makasla biraz düzelt diyince adamlar kasap gibi dalıyolarmı saça anlamadım vala bu işi
    ehhehehe valla ordaki erkekler hep kısa saclıydı yani makina vurulma yada uzatmışlar. öyle ülkemizdeki gibi sekilli filan erkek sacları göremezsin burdan giderken en düzgün görünen haliyle kısacık yaptır 3 ay boyunca kestirmeyeceksin kestirmeye korkarsın dogrusu. bizim arkadaşlar makina getirip kendileri vuruyordu 3-4 numaraya yada öyle yapabilirsin. ben 3.5 ay uzatıp geldim cok uzamıştı ama kestirmeye korktum orda

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı duygubozdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa ben de cok merak edıorum nerde neler vaar ) benım tek duydugum turkıye de dunya para verdıgımız loreal maxfactor es.lauder gıbı fırmaların urunlerının 1 dolar kadar ucuz oldugu
    hehehe 1 dolara maxfactor'u bulamazsın (: 1 dolara sakız bulamazsın diyebilirim. Ekmek bile 1.89 dolardan başlıyordu türkiye ye göre fiyatlar gerçekten ucuz ama öyle 10 da bir fiyatına da değil tabi. Ordaki alım gücüne göre cok ucuzunuza gelecektir ondan emin olabilirsiniz. Ama parfüm şampuan gibi şeyleri türkiye ye sokmanızda sorun cıkar yada bellir bir limiti vardır. Sıvı ürünlerde limit olmasa ordan buraya içki stogu getirirdi zaten herkes burda 80 ytl satılan johy walker lar orda 20-25 dolar (: aaah ah

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

valla bn gidene kadar kuaforluk kursuna yazılımde evde ikinci iş diye kuaforlük yaparım dunya para kırarım..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

nicola 34 akıllıca aslında dedigin bi kuaförden az da olsa bi egitim almak lazım ben bayan kuaföründe calıştım ama kendi sacımı kesebilirmiyim onu bilmiyorum
    PLANÖRLE AMERİKAYA UÇMAK....

BU KADAR ÇILGINCA İŞTE BU WAT..!!!!

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

victoria nın bır suru outlet i var amerikada ben romanyalı kız arkadasımla gıtmıstım 50 dolara bı ton sey aldı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla berber cırağı olsan fln biraz işi bilsen
    parayı kırarsın
    5-8 $ milleti traş ediceksin WAT katılanları

ben gittigmde arkdaş kesiodu uçlarından fln ben de düzeltiyordum
    harbi zor iş saç kesmek

parfumleri freeshop fiyatının yarısına bulabilirsiniz

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

bı cok yerde outletı var ve cok ucuz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı yahoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birde su konuya deginmeden edemedim bir erkek olarak ERKEKLER icin mutlaka ama mutlaka jolenizi goturmeyi unutmayin ameriakdaistediginiz JOLE yi bulmak cok ama cok zor
    Ben jöle götürdüm biraz büyük bişe 3-4 ay idare etsin diye. 1/4ünü anca kullanmışımdır. Yani orda hiç dikkat etmiyosun jöleymiş giyimmiş. Biyerden sonra bırakıyosun artık. Uğraşılmıyor
    Keza traş köpüğü de öyle. 2 kişi kullandık bitiremedik.
    En çok lazım olan diş macunu (dişlere dikkat edenler için) ve şampuan. Özellikle mentol aromalı şampuanlar sıcaklarda mükemmel oluyo

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı quemmaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ehhehehe valla ordaki erkekler hep kısa saclıydı yani makina vurulma yada uzatmışlar. öyle ülkemizdeki gibi sekilli filan erkek sacları göremezsin burdan giderken en düzgün görünen haliyle kısacık yaptır 3 ay boyunca kestirmeyeceksin kestirmeye korkarsın dogrusu. bizim arkadaşlar makina getirip kendileri vuruyordu 3-4 numaraya yada öyle yapabilirsin. ben 3.5 ay uzatıp geldim cok uzamıştı ama kestirmeye korktum orda
    dediğin gibi burdan giderken en düzgün haliyle kısa kestiriyim.artık orda ne kadar giderse kullancaz 3,5 ay da çok ya senin baya uzamıştır o zaman ben 1,5 ayda rahatsız olmaya başlıyorum uzayınca saçlar ama kısa kestirirsem burdayken. 2,5 aya çıkarız artık 1 ayı da öle böle idare ederiz senin gibi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı nicola_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bn gidene kadar kuaforluk kursuna yazılımde evde ikinci iş diye kuaforlük yaparım dunya para kırarım..
    yap vala nicola34 sen şu işi. nerdeysen gelcem sana tıraş olmaya

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

genelde mall lerın ıcınde koselerde kocaman kocaman magazlar var gırıste bıraz dandık gozukur ma ıcerde hersey vardır orlarda parfumler cok ucuz olur ben 19 dolardan burberry hugo boss tommy ve daha bı cok markadan parfum aldım ama bı sonrakı hafta hepsı bıtmıstı onu takıp edın parfumu gıder gıtmez alın sonra bıtıyo oyle magazalarda

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şampuan,sabun gibi şeyleri ordan alın.kozmetik ürünleri de orda çok ucuz,vichy,clinique,shisheido,lancome,maybelline,r oc vb. markalar inanılmaz derecede ucuz.maybelline,loreal gibi daha ucuz markalar süpermarketlerde bile satılıyo,diğerlerini alışveriş merkezlerinde,outletlarda bulmak kolay.parfüm konusunda,ben amerikada nereye gittiysem karşıma çıkan bi yer vardıarfumania.ordan ucuza alabilirsiniz.victoria's secret sandığınız kadar ucuz değil(ya da ben daha ucuz bekliyodum)ayakkabılar çok ucuz,özellikle nine west,steve madden,guess,timberland gibi markalar türkiyeyle kıyaslanamayacak kadar ucuz.bir de,son olarak,saat almadan dönmeyin,gercekten çok ucuz.ucuz ve kaliteli alışveriş için atlantic city'yi ya da miami'yi önerebilirim.benden bu kadar...
    KAYIT YAPTIRMADAN ÖNCE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI ŞİRKETLERİNİ KENDİ SİTELERİNE BAKARAK DEĞİL,GİDEN ÖĞRENCİLERİN YAZDIĞI FORUM SİTELERİNE BAKARAK ARAŞTIRIN!(eksisozluk vb...)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

3 4 saat tane saat almam lazım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

saat derken hangi markalar ucuz mesela . isviçre markaları pahalı olur heralde ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

fossil guess diesel timberland seiko casio kenneth cole calvin klein bu markalar turkiyeye gore yuzde 60 civarı daha ucuz en az...
    ornek:
    calvin klein bir kazak akmerkezde 430 tl aynısı ny de 60 dolar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya bende bişi sorcam bu ayakkabılar ucuz deniliyo ama öyle garip modellermi ucuz ?yoksa mesela bu timberland botların türkiyede baya tutulan bir modeli var varmı oralarda bu modellerden?
    2009 watçısı olcakken 2009 campusacısı olan şahsiyet

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı green Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi ben victoria's secretı filan sorucam ama forumda kız yokki cevap versin)
    sor dostum ben gecen sene ablama ordan çanta almıştım çok fazla bişe bilmiyorum orası hakkında ama yine de yardımcı olmaya çalışırım
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar duş jeli şampuan diş macunu diş fırçası vb. kişisiel ihtiayçlarımızı burdan götürelim mi yoksa orda ucuz fiyata bulur muyuz?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı asigo1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar duş jeli şampuan diş macunu diş fırçası vb. kişisiel ihtiayçlarımızı burdan götürelim mi yoksa orda ucuz fiyata bulur muyuz?
    özel olarak kullandıgın bişe varsa götur. ama orda da çok rahatlıkla Pharmacy lerde bulabilirsin. ben giderken göturucem. bitince ordan alıcam artanıda atıcam boşa agırlık olmasın die. mesela duş için havlu göturucem bornoz yerine onuda gelirken orada bırakıcam, her konuda bu tip alternatifli şeyler göturup ve dönuste de atıp veya orda bırakaraktan valizinizde hem yer açabilirsiniz hem de hafifletebilirsiniz. oradan alıcagım şeylerle valizimi doldurmayı dusunuyorum.. buda bir fikir.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özel olarak kullandıgın bişe varsa götur. ama orda da çok rahatlıkla Pharmacy lerde bulabilirsin. ben giderken göturucem. bitince ordan alıcam artanıda atıcam boşa agırlık olmasın die. mesela duş için havlu göturucem bornoz yerine onuda gelirken orada bırakıcam, her konuda bu tip alternatifli şeyler göturup ve dönuste de atıp veya orda bırakaraktan valizinizde hem yer açabilirsiniz hem de hafifletebilirsiniz. oradan alıcagım şeylerle valizimi doldurmayı dusunuyorum.. buda bir fikir.
    aynı şeyi bende düüşündüm fazlalık her şeyi bende bırakıp gelcem. Ama mesela bi duş jeli diş macunu fln burda da para vercez ama orda da eğer burdan pahalı diilse taşımaya değmez dedim ordan da alabiliriz

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

gittiğin yer marketlere vs ye uzak biyerde olabilir onları hesaba katıp ona göre bişeyler götür derim ben sıkıştır bavulun köşelerine
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)