Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 102 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2015 Wat Genel Konu

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı omerarslantas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar wat ile amerikaya gidicem ama ingilizceye uzun bi yıl ara verdim şuan sıfırım diyebilirim. Wat ile çıkmak için ne seviye ingilizce gerekiyor? Yani şöyle belirteyim ingilizce konuşabiliyo olmamız mı şart mı?
    Bende ingilizce konusunda biraz tereddütteyim ama yero ile görüştüğümde yabancı danışmanları beni mülakata aldı ve kayıt için uygun olduğumu ama ücretsiz derslere katılmam gerektiğini söylediler, normalde pratik kazanmak için kursa gitmeyi düşünüyordum ama şimdi biraz daha rahatladım.İngilizce yönünden sıkıntın varsa yalnız değilsin.

Araştırmacı Watçı IgorStravinsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

İlk defa gidiyorum, UT ile kaydımı yaptırdım. Mülakat sonucum upper çıktı fakat danışmanımın yaptığı mülakatta advanced çıkmıştı. İşimi seçtim iş fuarını bekliyorum şu an.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Erciyes Üniversitesinde watçılar burda buluşalım

arkadaslar erciyes üniversitesinden ve kayseriden katılanlar burda bulusalım bilgi alısverişinde bulunalım...:):):)

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Kenan23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ingilizce konusunda biraz tereddütteyim ama yero ile görüştüğümde yabancı danışmanları beni mülakata aldı ve kayıt için uygun olduğumu ama ücretsiz derslere katılmam gerektiğini söylediler, normalde pratik kazanmak için kursa gitmeyi düşünüyordum ama şimdi biraz daha rahatladım.İngilizce yönünden sıkıntın varsa yalnız değilsin.
    Sirketler malaesef kayıt almak için her türlü yalanı söyleyebiliyor. Daha sonra biz sana ingilizce calısman lazım dedik derler.İngilizcenizi sağlama alın o şekilde kayıt olun. Bu arada ne kadar dediler fiyat olarak ye-ro.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sirketler malaesef kayıt almak için her türlü yalanı söyleyebiliyor. Daha sonra biz sana ingilizce calısman lazım dedik derler.İngilizcenizi sağlama alın o şekilde kayıt olun. Bu arada ne kadar dediler fiyat olarak ye-ro.
    Yani dediğine katılıyorum neticede kayıt olana kadar her şey ama en azından burada yabancı danışmanlarıyla ingilizce pratik yapma imkanım var, bu imkanı maalesef diğerleri sunmuyor. Fiyat olarak diğerlerinden pahalı şuan 2050 dolar program ücreti ve buda şirket farkından ötürü, diğerlerinden farklı bir çok hizmet sunmaktalar ve bu durum benim için onları daha cazip kılıyor

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Kenan23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani dediğine katılıyorum neticede kayıt olana kadar her şey ama en azından burada yabancı danışmanlarıyla ingilizce pratik yapma imkanım var, bu imkanı maalesef diğerleri sunmuyor. Fiyat olarak diğerlerinden pahalı şuan 2050 dolar program ücreti ve buda şirket farkından ötürü, diğerlerinden farklı bir çok hizmet sunmaktalar ve bu durum benim için onları daha cazip kılıyor
    kusura bakmayın da 2050 dolar ne be Bu para verilmez daha ucuz firma bulursunuz illaki , Türkiye de en büyük ve pahalı sponsorla çalışan firmaların ücreti bile 2000 nin altında ,2050 doların karşılığı yok , olamaz da hiçbir firma için şu an.
    Konu ozgursum tarafından (11-11-2014 Saat 03:04 PM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı IgorStravinsky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk defa gidiyorum, UT ile kaydımı yaptırdım. Mülakat sonucum upper çıktı fakat danışmanımın yaptığı mülakatta advanced çıkmıştı. İşimi seçtim iş fuarını bekliyorum şu an.
    önemli olan sponsorun belirlediği seviye malesef. Danışmanın sponsorunun ingilizce seviyesini pek bilmiyor heralde.

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

Kısmetse bu sene VA ya gideceğim forumda birçok yere yazdığım gibi buraya da yazayım 2011 ve 2012 de yine VA ya gittim. Sorusu olan arkadaşlara çekinmeden soru sorabilirler yardımcı olurum.

Bunu buraya yazmam abest kaçtı aslında
    Konu kaanmert92 tarafından (21-12-2014 Saat 07:55 PM ) değiştirilmiştir.

Tecrübe Puanı
    11

önemli olan sponsorun belirlediği seviye malesef. Danışmanın sponsorunun ingilizce seviyesini pek bilmiyor heralde.
    Önemi kalmadı aldım işi :=
    Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%100 İng.)

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

hayirli olsun

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Önemi kalmadı aldım işi :=
    Hayırlı olsun, naptın neresi oldu?

Tecrübe Puanı
    11

Alıntı tourist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, naptın neresi oldu?
    Teşekkürler, Williamsburg/Peking Rest. oldu

Tecrübe Puanı
    16

UP UP UP

Bu kadar mı work and travel programına katılcaklar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende aldım işimi Tennessee Pigeon Forge Nascar Speedpark da çalışıcam bi aksilik olmazsa bu sene gidecek arkadaşlara şimdiden iyi watlar...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba ben ve bi arkadaşım birlikte wat yapmaya karar verdik ve troy a kayıt yaptırmayı düşünüyoruz ancak çok duyulan ve tercih edilen bi şirket olmadığı için birazcık tereddütlerimizde var şirket hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. İş olarak da ocean cityde bir restaurantta server lık işini danışmanımız tavsiye etti oraya giden varsa tavsiyelerini bekliyorum

Tecrübe Puanı
    11

Alıntı Ozge44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben ve bi arkadaşım birlikte wat yapmaya karar verdik ve troy a kayıt yaptırmayı düşünüyoruz ancak çok duyulan ve tercih edilen bi şirket olmadığı için birazcık tereddütlerimizde var şirket hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. İş olarak da ocean cityde bir restaurantta server lık işini danışmanımız tavsiye etti oraya giden varsa tavsiyelerini bekliyorum
    Danışmanın tavsiye etti güzel de ingilizce seviyeniz ne alemde? Bir de şirket Türkiye'deki belgelerle uğraşıyor. ABD'de tek başınasın unutma

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

server lik icin advanced seviyesi ingilizce istenir , seviyeniz uyuyorsa olabilir ancak ocean city de bir restaurant diye olmaz is sunumu. Hangi restaurant , saatlik ne kadar , haftada kac saat verecek , konaklamasi ne kadar gibi sorulari sorman lazim. Tum firmalari gez elinde bir cok bos is olan sirket var. Hepsini gez fiyatlarini al. Ellerindeki bos kontenjanli isleri sor . soylemeyeni salla.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Days inn diye bi otel var onun restaurantı gibi bişey bana tavsiye edilen iş Anchor restaurantta serverlık ancak istedikleri ingilizce seviyesi upper mış bizim seviyemizde upper 3.63-8.25 dolar yazıyor ücret için ancak bizimki bahşişli olacağı için galiba 3.63+tip olacak kalacak yerde aylık 400 dolar civarı. Daha önce ocean city ye gitmiş ucuz kalacak yer konusunda yardımcı olacak biri varsa sevinirim

Tecrübe Puanı
    16

Dostum sitede şirket isimi vermek yasak maalesef. Şirkete git seni göndermek istedikleri yere önceden gidenlerin numaralarını iste alabildiğin kadar numara al ara. Eğer danışman eski giden öğrenilerin numaralarını vermezse o işte bi iş vardır güvenme uzaklaş hafiften

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

upper seviyesinde server oldugunu ilk kez duyuyorum. Server olarak gidip de bulasik yikama , yemek hazirlama islerinde calisma sonra

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Allah Allah, herkes iş seçmiş bizim firma hala yollamadı ya, tedirgin oldum. Mail attım yılbaşı sonrası dedi iş teklifleri, bi daha attım bu ay içerisinde gelecek diyo , sizce normal mi ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabalar, Ben de şirket araştırıyorum. Arkadaşım geçen sene çikolata dükkanında çalıştı ben de orayı düşünüyorum. Ben de katılmayı düşünüyorum bu yıl WAT'a ama hala işte şirket araştırmaya devam ediyorum. Arkadaşımdan campusu çok duyduğum için oraya daha sıcak bakıyorum ama hala karar vermiş değilim. Başka iş fuarı düzenleyen firma var mı bilen?
    Konu ozgursum tarafından (13-01-2015 Saat 03:04 PM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Mozart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah Allah, herkes iş seçmiş bizim firma hala yollamadı ya, tedirgin oldum. Mail attım yılbaşı sonrası dedi iş teklifleri, bi daha attım bu ay içerisinde gelecek diyo , sizce normal mi ?
    Yani hala herhangi bir isin kendilerine ulasmamasi normal degil tabiki. Bu yuzdendir ki diyorum ki kayit olurken sirketlere is sorun. Bundan sonra ne zaman is gelir , gelen islerin kalitesi ne olur , o da senin sansina artik.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kaanmert92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum sitede şirket isimi vermek yasak maalesef. Şirkete git seni göndermek istedikleri yere önceden gidenlerin numaralarını iste alabildiğin kadar numara al ara. Eğer danışman eski giden öğrenilerin numaralarını vermezse o işte bi iş vardır güvenme uzaklaş hafiften
    Aynen danisman daha once calismis kisilerin telefonu iste ki emin ol

Tecrübe Puanı
    11

23 Ocak'ta İstanbul'da vize randevusuna gidiyorum. Kısmetse olur bakalım

Hayalperest Watçı obk47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar merhaba herkese, öncelikle bu forumu uzun süredir takip ediyordum çok verimli çok yararlı bir platform belirtmek istiyorum. Üyle olmanın zamanı geldi diye düşündüm Biz 2 arkadaş İstanbul Galatasaraydaki şirkete geçtiğimiz günlerde kaydımızı yaptırdık. Şirket ismi vermek yasakmış galiba anladınız siz Texas Galveston'a gitmeyi düşünüyoruz. Daha önce oraya giden arkadaşlarımızın tavsiyeleri üzerine. Size soracağım soru iş konusu ile alakalı, iş bulamama gibi bir durum söz konusu olabilir mi? 1 hafta olmadı daha kayıt olalı. İş bulma- vize işlemleri normal bir gidişatla ne kadar sürede bitmesi gerekir? Bilgilerinizi paylaşırsanız benimle sevinirim. Teşekkürler.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı obk47 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba herkese, öncelikle bu forumu uzun süredir takip ediyordum çok verimli çok yararlı bir platform belirtmek istiyorum. Üyle olmanın zamanı geldi diye düşündüm Biz 2 arkadaş İstanbul Galatasaraydaki şirkete geçtiğimiz günlerde kaydımızı yaptırdık. Şirket ismi vermek yasakmış galiba anladınız siz Texas Galveston'a gitmeyi düşünüyoruz. Daha önce oraya giden arkadaşlarımızın tavsiyeleri üzerine. Size soracağım soru iş konusu ile alakalı, iş bulamama gibi bir durum söz konusu olabilir mi? 1 hafta olmadı daha kayıt olalı. İş bulma- vize işlemleri normal bir gidişatla ne kadar sürede bitmesi gerekir? Bilgilerinizi paylaşırsanız benimle sevinirim. Teşekkürler.
    Galveston bence Texas in en kotu yeri. Sinek bocekten cok rahat cok rahatsiz olacaginizi garanti ederim. Texas in diger yerlerini secmeniz yarariniza olacaktir. Tabiki bu benim dusuncem belki sen orayi seversin.

Hayalperest Watçı obk47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Galveston bence Texas in en kotu yeri. Sinek bocekten cok rahat cok rahatsiz olacaginizi garanti ederim. Texas in diger yerlerini secmeniz yarariniza olacaktir. Tabiki bu benim dusuncem belki sen orayi seversin.
    Galvestonla ilgili tecrübelerini paylasır mısın daha fazla bilgi almak isterim

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Ben 1 gun kaldim orada ve kactim adeta. Oradaki tum arkadaslar oldukca sikayetciydi. Oraya giden arkadasin nasil onerdi bilemiyorum ama benim konustugum kisilerin tamami burayi onermedigini soyledi. Belki bana o sekilde denk geldi diyeyim. bu konuya bakman daha yararli olacaktir.

http://www.turkishwat.net/diger-eyal...ton-texas.html

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

23 Ocak'ta İstanbul'da vize randevusuna gidiyorum. Kısmetse olur bakalım
    Baya erkenmis hayirli olsun , yazarsin buraya.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)