Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 41 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: para

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

üstad bnde o sirketle gidiyorum ii bi sirkete benziyo bn daha bi yanlısını görmedim
    Beni Çekemeyenler,Anten Taksın

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben 2000 ytl falan çekmeyi düşünüyorum gelince ödeyebilme olasılığım sizce % kaç??????

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

bence yapacağın iş ne olursa olsun, orda parayı çarçur etmezsen 2000 e kadar olan kısmı rahat ödersin.. Tabi daha bilgili arkadaşlarında yardımı gerek.Onlara da danış.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

çaçur etmek derken? ben tutumluyumdur ama amerikayıda gezmek istiyorum.....

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Ya tabikide alışveriş yapıcaksın gezeceksin ama tutumlu olmak zorundasın.Yoksa o 2000 i ödemek biraz hayal olur gibi.2800 le gidip 8800 yapan laptop,camera vs sini alarak dönen arkadaşım var. 2 işle bunu yaptı. ama diğer tarafta 3000 le gidip , sıfırla dönen arkadaşımda var. Yani , "Hugo parmaklarının ucunda"

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tamam teşekkür ederim.....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

wampir lee bende geçen sene 2000 ytl bankadan kredi çektim nakit sıkıntımdan dolayı..ve gelince borcumu kapattım..2000 ytl seni fazla bi sıkıntıya sokmaz merak etme gelince rahat bi şekilde karşılayabilirsin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu neresi olursa olsun geçerli mi????

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wampir lee bende geçen sene 2000 ytl bankadan kredi çektim nakit sıkıntımdan dolayı..ve gelince borcumu kapattım..2000 ytl seni fazla bi sıkıntıya sokmaz merak etme gelince rahat bi şekilde karşılayabilirsin
    Hangi bankadan çektin ve hangi şartlarda bunu açıkça yeni bir konuda belirtir misin?
    admin (at) turkishwat.net

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bunun için yeni bir konu açmaya gerek yok.. ben kısaca size anlatiim..3000 dolar benim için büyük bir paraydı.. 1500 dolar kadar birikmiş param vardı. 1500 dolarınıda TEB bankasından çektim... amerikaya gittiğimde ilk olarak kazandığım paralardan bu borc parasını kenara attım.. çünki işin içine banka girince parayı istesenizde har savurup harman savuramıyosunuz..daha sonraki kazandığım paralar ise her şeyi mi karşılamaya yetti..hatta bütün program maliyetini çıkarmış bir şekilde döndüm...ama şunuda belirtiim .asla 3000 dolar çekipte riske girip gidemezdim..çünki bana göre tamamını çekip gitmek bana göre aptallık..hem üzerinde oluşturduğu baskı hem stresi çekilecek gibi değil..bunu nerden biliyosun diye sorarsanız 3000 dolar değilde 4000 dolar çeken bir arkdaşım vardı..onu gözlemlemem yetti..çünki program ücretinin hepsini çekeyim diye düşününce bari biraz daha fazla çekimde yanımda bulunsun olmazsa harcamam düşüncesi oluşuyor.. bu aslında insanın kafasında oluşan çok tehlikeli bir tuzak..bu programa cebinden tek kuruş para çıkmadan giden arkdaşlar paranın hesabını tam anlamıyla yapamıyorlar. mantıken yapılması gerekiyor ama olmuyor işte.. test edilmiş onaylanmıştır bu düşüncelerim

şunuda belirtmek istiyorum. bu düşüncelerim kendine güvenen arkadaşlarım için. amerikaya gidince yok ben oralarda naparım yok çalışamazsam halim nolur diye düşünen arkadaşlar kesinlikle bankadan kredi çekmesin..kendine güvenen(özgüven konusunda) arkadaşlar çeksin.hele hele amerikaya giderken çok korkan bir arkdaşın kredi çektiğini düşünemiyorum

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

atlantiz, yeni bir başlıkta bunu belirtmeni istememin sebebi bu yararlı mesajın çok gerilerde kalması ve gözden kaçması olasılığının yüksek olmasıdır. Ayrıca bankadar kredi çekerken hangi koşullarda çektiniz yani kefil falan istenmiyor mu?
    admin (at) turkishwat.net

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks