Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 334 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İsim Soruşturması

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı kartal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya sitede numaralar update edildi yazıyo ama yeni numara yok ki açıklanan.numarası acıklanan var mı arkadaslar?
    orda bir suru numara yaziyor yeni aciklanan numara olup olmadigini nerden anliyon ya da biliyon numaralarin hepsini aklinda tutamazsin herhalde

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Bunlar eskileri silip yenileri koymuyor mu ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

numaraların yanında tarihler yazıyor son geçerlilik tarihleri o tarihe kadar sayfada duruyodur herhalde numara ya da vizesini alanlarınkini silerler sadece herhalde

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı rcp38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orda bir suru numara yaziyor yeni aciklanan numara olup olmadigini nerden anliyon ya da biliyon numaralarin hepsini aklinda tutamazsin herhalde
    arkadasım dikkatli bakarsan anlarsın hep aynı numaralar var..bunun için aklında tutuyor olmana gerek yok.. bastan asagı ilk 50 numarayı yazmıstım ondan sonrakiler zaten cok once acıklananlar..bu 50 numara salı da carsamba da degismemis tamam??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bu sene konsolosluk sıkı calısıyor gibi.hergun guncelleniyor numara sayfası.bugun yine guncellenmi bi kontrol edin isteseniz.ismim ahmet ve ikinci ismim ugur.middle name i olanlar daha avantajlı gibi gorunuyor.2. haftada acıklandı bnm vizem.umarım herkesin bi an once acıklanır

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı goldberg2356 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu sene konsolosluk sıkı calısıyor gibi.hergun guncelleniyor numara sayfası.bugun yine guncellenmi bi kontrol edin isteseniz.ismim ahmet ve ikinci ismim ugur.middle name i olanlar daha avantajlı gibi gorunuyor.2. haftada acıklandı bnm vizem.umarım herkesin bi an once acıklanır
    sen sansliymissin bn 6 haftadir bekliyorum daha bisi yok

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

seninkide acıklanır inş en kısa surede

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar.bu hafta numarası açıklanan var mı??1 ay oldu bekleyeli benm numara hala açıklanmadı.soruşturmanın ne aşamada olduğuna dair hiç bilgi alamazmıyız??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşlar sıkıntı yapmayın. Eğer stres yaparsanız kendinize yaparsınız. Sakin olun ve bekleyin. İnşallah güzel haberlerle en kısa sürede açıklanır. Telefonla veya maille bilgi vermiyorlar bildiğim kadarıyla. Siteyi takip edin diyorlar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar 23 martta girmiştim vize gorusmesıne isim sorusturmasına takılmıstım 4 mayıs yanı bugun lısteye baktım numaram canlı kanlı orada @kartal Bu arada benimde adım Emre soyadım KAYA . İnş seninde numaran yayınlanmıştır. Numarası yayınlanan butun arkadaslara gecmıs olsun.Bekleyen arkadaslarımızada sabırlı olmalarını temenni ederim.Herkese güzel dolu dolu watlar ))

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

way arkadas ben 16 marttan beri bekliyom 7 hafta oldu hala bisi yok vizesi cikan arkadaslarin gozu aydin olsun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

24 nisanda girmiştim 4 mayıs ta açıklandı çok mutlu oldum inş sizinkilerde çıkar arkadaşlar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

nadirarı arkadaşımın bu kadar sürede açıklanması imkansız bence seninkinde bi sıkıntı var yüksek ihtimalle olmamıştır o bence heveslenme.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alaskacı yanılıyorsun bnce hiçbir sıkıntı yoktur.arkadasın sevkini kırma bnce bnmkide 10 gunde acıklandı ve pasalar gibi vizemi aldım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaşlar moralinizi bozmayın sakın ben geçen yıl 4 nisanda girdim 27 ağustosta açıklandı herşeye hazırlıklı olun bu işler öyle sanıldığı gibi kolay işlemiyor.İstediğiniz kadar arayın konsolosluğu isterseniz clintonu araya sokun fayda etmez abd'de faaliyet gösteren 21 tane araştırma ajansı isminizi aklamadıktan sonra süreçte bi değişiklik olmaz. özellikle ismi ahmet mehmet mustafa hasan hüseyin ayşe vs vs. olan arkadaşlar vize için bu ayları bekledilerse onlara hakkınızda hayırlısı diyorum ama tabi bu dediğim süreç tam tersine de işleyebilir.Sabah vize görüşmesine girip öğleden sonra da isminiz aklanabilir.Name check mağduru olarak size tavsiyem kafanıza takmayın akışına bırakın olduğu kadar olmadığı kader

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı whatiswat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 23 martta girmiştim vize gorusmesıne isim sorusturmasına takılmıstım 4 mayıs yanı bugun lısteye baktım numaram canlı kanlı orada @kartal Bu arada benimde adım Emre soyadım KAYA . İnş seninde numaran yayınlanmıştır. Numarası yayınlanan butun arkadaslara gecmıs olsun.Bekleyen arkadaslarımızada sabırlı olmalarını temenni ederim.Herkese güzel dolu dolu watlar ))
    hadi ya hayırlı olsun sana o zaman valla abi ben hala bekliyorum 6 nisan da girdim sorusturmaya 1 ay oldu. sadece bizim ismimiz cok var emre kaya olarak ondan beklemek bu kadar cok sacma insallah benmki de acıklanır haftaya...bir çok numara yayınlamaya basladılar ancak hala benmki bekliyo aradım konsoloslugu bilgi de vermiyorlar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

goldberg sen alırsın ama nadirari ya hayatta vize fln vermezler

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı kartal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi ya hayırlı olsun sana o zaman valla abi ben hala bekliyorum 6 nisan da girdim sorusturmaya 1 ay oldu. sadece bizim ismimiz cok var emre kaya olarak ondan beklemek bu kadar cok sacma insallah benmki de acıklanır haftaya...bir çok numara yayınlamaya basladılar ancak hala benmki bekliyo aradım konsoloslugu bilgi de vermiyorlar.
    merak etme arkadaşım senin ki bir ay olmuş ben 16 martta girdim 2 aya yaklaştı nerdeyse ama tık yok hala çıkmadı vize

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı alaskacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    goldberg sen alırsın ama nadirari ya hayatta vize fln vermezler
    alaskacı pentagomdanmı yazıyosun sen ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bilmiyorum valla alaskacının istihbaratı guclu sanırım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar sıkıntılı surec bekleyenler rahatlısın dıye yazmak ıstedım ben 20 nısan'da gırmıstım name checke kaldım bugun haber geldı onaylandı dıye 2-3 haftaya gelıyormus genelde

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar, benim de erkek arkadaşımın ismi muhammet yasir taflan, bu cuma görüşmeye gidicez o da kalır mı acaba name check e sizce?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı srnnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar, benim de erkek arkadaşımın ismi muhammet yasir taflan, bu cuma görüşmeye gidicez o da kalır mı acaba name check e sizce?
    banko demek biraz saçma ama namecheck e takılmayan muhammet görmedim.inş takılmazda.%70-80 takılır.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı kursat.aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar sıkıntılı surec bekleyenler rahatlısın dıye yazmak ıstedım ben 20 nısan'da gırmıstım name checke kaldım bugun haber geldı onaylandı dıye 2-3 haftaya gelıyormus genelde
    sansliymissin bnm ki 2 aya yaklasti hala cikmadi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

banko demek biraz saçma ama namecheck e takılmayan muhammet görmedim.inş takılmazda.%70-80 takılır.
    of ya soyisimden kurtarmaz mı acaba danışmanımız soyisimden kurtarır diye düşünüyorum dedi ama?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı srnnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    of ya soyisimden kurtarmaz mı acaba danışmanımız soyisimden kurtarır diye düşünüyorum dedi ama?
    Ya şimdi şans işi.Görevli pc ye ismi girdiginde çıkarsa ismi yapıcak bişi yok.Siz kalıcakmış gibi gidin kalmazsa(kimse name check olayına kalmasın sabır isteyen bişi ) zaten sevinirsiniz.hazırlıklı olun yani

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ya şimdi şans işi.Görevli pc ye ismi girdiginde çıkarsa ismi yapıcak bişi yok.Siz kalıcakmış gibi gidin kalmazsa(kimse name check olayına kalmasın sabır isteyen bişi ) zaten sevinirsiniz.hazırlıklı olun yani
    peki teşekkür ederim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

adamlar neye göre bırakıyolar araşırmaya insanları . yani pc de isim neye göre çıkıyomuş

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı cerenahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamlar neye göre bırakıyolar araşırmaya insanları . yani pc de isim neye göre çıkıyomuş
    Benimde tam bir bilgim yok.Fakat herkesin bildiği veya tahmin ettiği şu . Amerikada isim veya soyisiminin benzer birinin bir olaya karıştığı veya kaçak olarak yaşadığı.Bunun yanında Akraban varmı diyede bakıyor olabiliyorlar.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

anladım . ben daha önce bu forumda bir iki site ismine rastlamıştım amarika da suçlu mu değilmi diye isim aratılan siteler bulmuştum orada benim adıma benzer kimse çıkmamamıştı ama erkek arkadaşımın isminde 8 kişi çıkmıştı ama her hangi bi suçları yok diye gözükmüştü. bakalım isim soruşturmasına kalıcazmı...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)