Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 35 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wat ta İngilizce

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar şimdi oturup düşününce bazı seçenekler çıkarmaya başladım ne dersiniz

A) burada dil kursu konuşma ve dinleme ağırlıklı+ WAT Tahmin edilen fiyat 3000 dolar

B) Maltada 4 hafta dil okulu 5000 ytl

C)Yurt dışı gönüllü çalışma kamplarında çalışmak ve orada az dil dersi almak+burada dil kursu 1000 ytl

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hakkos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aman kardeşim bulaşma bu wat işlerine biz yandık sen yanma... elin amerikalarında 3.sınıf insan muamelesi görürsün.. verdigin parayı degil kazanmak yanına bile yaklaşamayabilirsin... paranla rezil olursun.. ingilizcede asla gelişmio benim geri bile gitti vallahi....
    ingiltere pahalıdır... sana maltayı tavsiye ederim...
    kardeşime katılıyorum dil kursuna git bencede

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar merhaba.
    Uzun zamandır siteyi takip ediyorum ama ilk defa foruma yazıyorum.Ben de dil konusunda kararsızım.İngilizce mütercim tercümanlıkta okuyorum.Dolayısıyla ingilizce öğrenmek diye bir derdim yok ama konuşmamı geliştirmek istiyorum sadece.Şimdi dil kursuna gitsem bana gramer öğreticekler ve okul gibi yani sıkılıcam.Orda da başka ülkelerden gelen insanlar olucak sonuçta.Bu en azından işimi de doğru seçersem daha sosyal bi ortam olucak diye düşündüm.Siz ne dersiniz?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı butterfly_svg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.
    Uzun zamandır siteyi takip ediyorum ama ilk defa foruma yazıyorum.Ben de dil konusunda kararsızım.İngilizce mütercim tercümanlıkta okuyorum.Dolayısıyla ingilizce öğrenmek diye bir derdim yok ama konuşmamı geliştirmek istiyorum sadece.Şimdi dil kursuna gitsem bana gramer öğreticekler ve okul gibi yani sıkılıcam.Orda da başka ülkelerden gelen insanlar olucak sonuçta.Bu en azından işimi de doğru seçersem daha sosyal bi ortam olucak diye düşündüm.Siz ne dersiniz?
    Muhtemelen dil okulunda sana verecekleri bişey yoktur. Dil okuluna gitsen derste yine standart şeyleri öğrenirsin, pratik yapma kısmı ise ders sonrası serbest zamanında olur ancak. dolayısıyla bence sen wat'a git. en azından daha ekonomik. işlerin yolunda giderse para da kazanırsın. işlerin kötü giderse de forumda herkesin yazdığı gibi sürünürsün :s ama ingilizce pratik yapmış olursun
    Gel gidelim hamama,
    Otur Barack Obama...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Mustapha Mania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen dil okulunda sana verecekleri bişey yoktur. Dil okuluna gitsen derste yine standart şeyleri öğrenirsin, pratik yapma kısmı ise ders sonrası serbest zamanında olur ancak. dolayısıyla bence sen wat'a git. en azından daha ekonomik. işlerin yolunda giderse para da kazanırsın. işlerin kötü giderse de forumda herkesin yazdığı gibi sürünürsün :s ama ingilizce pratik yapmış olursun

Bunu cani gonulden soyluyormusun? Yani dil okuluna gidecem bana yeniden bildigim gramer i ogretecekler diyorsan senin egitim anlayisindan suphe ederim. Oraya gittiginiz vakit sizi elementary ingilizcesinden baslatmayacaklar etud edeceklerdir. Ha ben cok iyiyim diyorsaniz buyurun craiglist den iyi para veren islere basvurum kendi isinizi bulun 8 10 dolarla ugrasmayin derim. Buraya gelir cop dokerim ingilizcem tavan yapar diyorsan yorumsuzsunuz arkadaslar. sosyal ortam dedigin sey tamamen kisiseldir, en kotu durumdan bile karli cikabilmek sizin elinizde olan bir olay.
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)