Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 59 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güzel dilimiz ingilizcemiz ve yaptığımız gaflar :D

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok güzel tşk

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hahaha cok guldum ya baakalım bızım basımıza neler gelıcek

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ys srksdsşsr ben daha komik durumlara düşücem heralde sizin buda yanlış telaffuz ettiklerinizi bile anlamadım

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Subway'de çalıştım bu yaz sebze yani vegetable demek için 2 ayımı verdim. İnşallah unutmam. Telaffuz: Baskın bir 'V' ile 'Vectble' olarak söyleniyormuş.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı fubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizimde başımıza daha uçağa adım atar atmaz şöle bişe geldi. Arkadaş Mp3 playerını el çantasında unutmuş ve onu üste koymuş kapağınıda hostes kapatmıştı. Sonra arkadaş kalktı hostes te hemen what do you want sir? dedi. Arkadaş
    -I want my MP(ÜÇ) player dedi.
    Hostes
    -What?
    Arkadaş
    -I need my MP(ÜÇ) player.
    Hostes
    -Sir, I can't understand.
    Arkadaş
    -I want my MP(ÜÇ) player. Pleaseeeee.
    Hostes
    -Sir, I didn't understand but okey, take what you want.

Tabi biz bu arada koltukta kahkalarla yarılmaktayız. Arkadaşın mp3 playerını aldıktan sonra yerine oturduğunda olm kadın bi türlü anlamıyor demeside bu gülmemizi ikiye katlamıştı
    zhuhahaha yarıldım ya thy ıle gıtseydınız boyle olmayacaktı
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

oha mp3 player muhabbet yardı beni, bende bi gun restoranda otururken garson kadına siperiş vericem , I want a cock demiştim, Coke diyecegime, kadın sorry filan yaptı yandaki arkadas idrak edemedi, o kadar gurultunun içinde boyle buz gibi bi sessizlik filan ama cok kısa, sonra hemen duzeltip kok dedim ve işler tatlıya baglandı.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya benim ing berbat. Hergun rezil oluyorum.

Gecen central parkta sincaplari goreyim dedim. Kizin birinin yanina gittim. ex. me falan. nerede sincaplari gorebilirim diyecektim sincapin ing bilmedigimi farkettim ahauh kiza diorum tavsan ama degil , fare ama degil.

Kiz birsey dedi tabi anlamadim -heuwhbio :S
    Daha fazla rezil olmamak icin yes yes heuwhfiuv dedim. Kiz birsey dedi tesekkur edip oradan ayrildim
    pohahaha bu bazen bana hocaların yanına gıttıgımdede oluyor ama onlar allahtan bazen konusmamın gıdıs yonunden anlıyorlar hahaha

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Komikmiş bazıları en çok make out olayına güldüm bakalım biz neler yaşıyacağız

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Önceki senelerden birinde WAT'a katılmış bir arkadaşın bana anlattığı hikayeyi anlatayım size.

Bahsi geçen hikayedeki arkadaşlar 3 kişi. Ayaklarında pabuç yok ve nerden buldularsa bi futbol topu bulmuşlar; yasak olan bir yerde kendi aralarında üçgen oluşturup pas verip eğleniyorlarmış. Tabi birbirlerine hoyratça pas attıkları yerde top oynamak yasak olduğu için güvenlik görevlisi geliyor yanlarına. Tam hikayeyi bana anlatan arkadaş (aralarında ingilizceye en hakim arakdaş) mevzuya atılıp güvenlik görevlisi ile konuşmaya başlayacakken grubun en ingilizce bilmeyeni mevzuya bodoslama dalıp gülümseyerekten zenci güvenlik görevlisine selam verip "Hello wiğar wörken tırevıl" diyip oradaki iki arkadaşını buz gibi suda durmaktan kendi kendine yarılmış karpuzlar misali dumura uğratıyor. Güvenlik görevlisi ne yapsın; ağzını açamadan geri dönüyor.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben de Ny cıtydeyken sıyahı bı bayan polıse adres sormak ıstedım. bayana alıskanlıktan dolayı excuse me 'sir' I wanna go .. dıyınce kadın ''I m not sır ! I m a lady! '' dedı tepkı gosterdı . ıngılızcemde kotu oldugundan 'sir' kelımesının erkek bayan farketmeksızın herkes ıcın kullandgını sanıyordum..aww sorry my culture ıs dıfferent . In my culture sir like lady same falan sacmaladım durumu toparlamak ıcın bu sefer sıyahı bayan dedı awww I m sorry ..I dıdnt know benden ozur dıledı
    Konu sucre tarafından (20-02-2011 Saat 04:32 PM ) değiştirilmiştir.
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

iyiymiş hikayeler

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

10 numaraya ya

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Talking

Alıntı calkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oha mp3 player muhabbet yardı beni, bende bi gun restoranda otururken garson kadına siperiş vericem , I want a cock demiştim, Coke diyecegime, kadın sorry filan yaptı yandaki arkadas idrak edemedi, o kadar gurultunun içinde boyle buz gibi bi sessizlik filan ama cok kısa, sonra hemen duzeltip kok dedim ve işler tatlıya baglandı.
    süper süper süper...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hiç böyle şeyler yapmasak da şu America'lı ların diline düşmesek))))

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok güzel anılar ya bunlar
    bizde yaşar bi ömür hatirlar güleriz umarım ))

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

müthiş anılar.
    Konu tanerk tarafından (02-03-2011 Saat 08:48 PM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

abi ben bi gün hatuna otomatiği anlatacam diye şekilden şekle girdim..10 dk uğraştım heralde ulan otomatik zaten ingilizce değil mi diyorum bi yandan audomadik falan diyorum yok..öyle tiplere girdim ki söylerken kendime de gülüyorum..sonunda anlayınca kızda yarım saat güldü bana..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Yarıldım tüm yazıları okudum çok eglencelı anılar var arada yaa ..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

guzel anilar bunlar...isin eglenceside bu sanirim. bi kac tane de benden gelsin o zaman.

ilk gunler...bi arkadasla rastgele bi alisveris merkezine girdik. Magazinin birindeyiz gomleklere bakiyoruz, ama bisey almiyacaz. gorevli bayan yanimiza geldi ve "can i help you" diyince ben de sadece bakiyoruz diyecegime, "no, we're just looking for a shirt" dedim. Kiz biraz dusundukten sonra O da "ok, how can i help you" diyince ben de "we needn't any help, just looking for a shirt" ve "thank you" dedim. kendi kendime de soyleniyorum birde yapisti gitmiyor diye , neyse kiz "you're welcome" deyince ben tekrar "thank you" dedim. O tekrar "you're welcome" deyince ben hosgeldiniz diyor anliyorum (birde ne bicim adetleri var durmadan hosgeldiniz diyor diye de dusunuyorum) kibarlik olsun diye yine "thank you" deyince Artik kiz gulmeye basladi "not at all" ve "stop" diyince ben durumu anladim ve koptum orda

Araba kiralayacagiz... iki bronz derili brutha... biri male digeri female iceride... saat gecenin 2 si, ben manuel araba istedim adam sadece otomatik var deyince, mecbur ok dedik bayan islemleri yapti arkadas anahtari verdi ve arabanin yanina gittim Vitesi D ye aldim kontagi ceviriyorum (cahillik iste) araba calismiyor geri dondum "it doesnt work"... tabi bana biseyler anlatiyor hizlica ama ben bu brutha larin aksanindan anlamiyorum. ben "please, can you show me it in the car" deyince adam tam siritmaya basladigini goruyorum ki kadin sert bi bakis firlatiyor adama tabi ben o zaman komik bisey soyledigimi anliyorumm ama anlamamazliktan gelip kadina "please can you show me how to works it" diyince amca got oluyor

Yine arkadasla sears tower dayiz...kuyruktayiz... son gunler arkadas iyice bunalmis Turkce kufurler ardi ardina patliyor...lan olum sus biri duyacak diyorum, o aldirmiyor kim duyacak a q devam ediyor tabi ben bosa soylemiyorum tam arkamizda bi kiz var ve %90 turk oldugunu dusunuyorum. arkadas iyice zivanadan cikinca bizim kiz dayanamadi heralde...merhaba nerden filan muhabbeti ile tanisiyoruz...tabi bizim oglan kipkirmizi (zaten normalde pancar gibi kirmizidir iyice kipkirmizi) neyse biz gezip asagi iniyoruz...bizimki yine saydirmaya basliyor...ben sus la biri daha duyacak derken baska bir kiz yuzumuze tuhaf tuhaf bakarak geciyor...ve o anda ben, burda bile rahat rahat kufur edemiyoruz diye basliyorum

Efsane Watçı chipmunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

' Needn't ' hakikaten harika bir kalip, cok guldum.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

çok iyiler harikasınız kendi başıma neler gelcek hiç bilmiyorum tek başıma gidiyorum bide allah yardımcım olsun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hepsi birbirinden güzel

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

İlk senemden bir hikaye anlatayım öyleki olay henüz Türkiye de yaşanıyor İlk senemde hallettim bütün işleri ucak bileti falan.Başka bir gün danışmanla telefonda konuşurken Uçak bileti firmasının adını sormadığım aklıma geldi ee uluslararası firmalardan haberimiz yok o zamanlar neyse kadına sordum ben hangi firmayla gideceğim diye.Kadın bir saniye bakalım dedi.biraz sonra ALİTALİA dedi.Ben sessiz sessiz bekliyorum telefonda kadın bir daha ALİTALİA dedi ben yine sessiz sessiz bekliyorum.Musa ordamısın dedi evet dedim biletin ALİTALİA andamış dedi.Tabi ben kahkaha basmamak için zor tutuyorum kendimi ve ayak yaptım ses gitti geldi falan ondan duyamadım diye.Halbuki kadın ALİTALİA derken ben ofiste ismi ALİ TALHA veya ALİ TALİA gibi bişey olan birine sesleniyor zannediyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Gay Muhabbeti iyiymiş

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim simdilik aklimda.
    bizim burgerci bi arkadasin diger amerikali burgerci'ye is sirasinda
    let's make out demesi (tabi make out'un anlamani bilmeden)
    valla amerikali eleman bana Roma sizin turk bana boyle bi sey teklif etdi.ona benim gay olmadigimi anlat demesi
    hhahahah cok iyi yaaa

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

birisi iş görüşmesinde "bu arada" demek isterken this between demişti, baya gülmüştüm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

yarın sınavım var actım bunalrı okuyom ya öldüm gülmekten ya

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

harika gerçekten tek başıma gidiyorum bakalım benim başıma neler gelecek

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

koptumm

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks