Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ABD GSM'lerini kullanmak

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Wallmart

Şimdi üründe Includes 300 Minutes and 60 Days of Service upon activationyazıyor.Ayrıca Airtime ile kastı ek 300 dk değil mi?

Peki turkiyeye kargo ücreti alıyor mu? 20 $ üzeri için?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı watken Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wallmart

Şimdi üründe Includes 300 Minutes and 60 Days of Service upon activationyazıyor.Ayrıca Airtime ile kastı ek 300 dk değil mi?

Peki turkiyeye kargo ücreti alıyor mu? 20 $ üzeri için?

Bunu alırsak bu hat ile türkiye yi arama ücreti ne kadar

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Airtime = kontör = dakika.
    Konu faruk tarafından (07-06-2009 Saat 11:34 AM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @asigo
    Önceki sorularını görmezden geldim ama buna tepkimi koyuyorum. Zaten konu sorduğun sorular üzerine açılmış ve hepsi ilk mesajda var.

Türkiye'ye gönderim yapılmıyor malesef.
    Airtime = kontör = dakika. Verdiğiniz walmart linkinde bundle paket satılıyor. Yani hediye kontör falan yok.

İlk mesajı okuyan yok mu?!
    ben utaha gidiyorum net10 bulmam zormuş orada tracfone dediler bu tracfone wallmartta bulabilirmiyim ayrıca burdan aldığım hat ve telefonu türkiyeyi aramak için netten açtırmammı lazım faruk yardımcı olursan çok ii olu teşekkürler şimdiden

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı safab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben utaha gidiyorum net10 bulmam zormuş orada tracfone dediler bu tracfone wallmartta bulabilirmiyim ayrıca burdan aldığım hat ve telefonu türkiyeyi aramak için netten açtırmammı lazım faruk yardımcı olursan çok ii olu teşekkürler şimdiden
    evet wallmart da satilior tracfone dier buyuk markelerdede satiliyor target faln sonra tracfone.com a giriorsun international call aramak icin active etme yeri var basit bi islem yapiorsun olduda bitti , kullanabilirsin artik
    LIVE IS LIFE

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Nerde olursanız olun NET 10 derim ben. http://www.walmart.com/catalog/produ...ct_id=10714716 Su linkteki " Enter your zip code " kısmına gideceginiz yerin zip codunun yazıp sebekenin olup olmadıgını kontrol edin yeter. Gerisi bir walmart bulup almaya veya online siparis vermeye kalıyor. Online olarak alacaksanız evinize yakın olan bir walmarttan gift kart tarzı bir kart alıp ücret yükletiyorsunuz. Sonra netten kart numarası kullanarak siparis verebiliyorsunuz ve gayet de güvenli. Ben bu yönteimi kullanmıstım öneririm. Burda belirtmek istedigim bulundugunuz yerde net 10 bulmanın zorlugu degil, sebekesinin desteklemesi. Net 10 online olarak walmartta var. İyi günler...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

usa dan tr ile iletisimin en iyi yolu voip alternatif olarak da dunya telekom derim ben .. saygilar

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı pier Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usa dan tr ile iletisimin en iyi yolu voip alternatif olarak da dunya telekom derim ben .. saygilar
    Bence de.
    Konu faruk tarafından (07-06-2009 Saat 11:35 AM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Bi iphone kırdılıyormu sorusu birde buraya yazılan cvplara sinir olmamk elde deil.

+1 faruk
    LIVE IS LIFE

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünya Telekom tarifesi :

Local Toll-Free
    USA --> TR (Sabit tel) 6.9¢ 8.4¢

Şirket yetkilisi misin yoksa sadece yazan, okuyamayan bir üye misin?
    oncelikle sirketle uzaktan yakindan bir alakam yok.. yazik ya ne adamlar var su dunyada okuyamamasina ragmen baskalarinin okuyamadigini ileri surenler ben en ucuz mu demisim yoksa en iyi mi bi bakiver benim onceki mesajima .

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar okudum yazılanları ama hala kafama takılan birşeyler var

1.Net 10 alma işini gidince hemen ordan halledebilirmiyiz,daha doğrusu gitmeden burdan yapmamız gereken birşey var mı?

2.ben net 10 ile sadece sabit hatları arıyorum gibi anladım, peki ceptelefonları aranamıyor mu veya aranıyor diyelim yine 5cent mi dakikası?

3.İstanbul dışı da aranıyor deniyor ama istanbul dışını aradığımızda fiyat ne oluyor?

Biraz fazla soru sordum galiba
    şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı alper2005metu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar okudum yazılanları ama hala kafama takılan birşeyler var

1.Net 10 alma işini gidince hemen ordan halledebilirmiyiz,daha doğrusu gitmeden burdan yapmamız gereken birşey var mı?

2.ben net 10 ile sadece sabit hatları arıyorum gibi anladım, peki ceptelefonları aranamıyor mu veya aranıyor diyelim yine 5cent mi dakikası?

3.İstanbul dışı da aranıyor deniyor ama istanbul dışını aradığımızda fiyat ne oluyor?

Biraz fazla soru sordum galiba
    şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar

Net 10 un sitesine girip baktım yurtdısı 15c olmus. Demekki zam yapmıslar bir ara. 2007de 10c di cok iyi hatırlıyorum.
    1- Her hangi bir walmarttan gidip alabilirsin. Aktive etmesi de internet üzerinden 10dk nı almaz, telefon üzerinden de aktive oluyordu diye hatırlıyorum. Gitmeden burdan istesen de bir sey yapamazsın
    2- Cep telefonları aranmıyor zaten cok acil olmayınca cep telefonu aramana gerek kalmaz gibi geliyor bana. TR de aksam saati olunca ordan evini arar tüm ailenle cok rahat görüsebilirsin, cebi aramana gerek kalmaz. Cep telefonunu da mezun veya baska bir calling card alır cep telefonuna onun sifresini girer öyle arayabilirsin ama pahalıya gelir.
    3- İstanbul dısı da aranıyor, orda İstanbul yazmasına ragmen tüm Türkiyedeki sabit hatlar aranıyor, fiyat da aynı (15c) merak etme...

Not : Net10 yurtdısını 15c yapınca artık kafamda acaba diye bir soru isareti olustu. 10c iken calling cardlardan daha ucuza geliyordu. Simdi düsünmek lazım, 15c'den daha ucuz imkanlar kesinlikle vardır, ama cep telefonu rahatlıgını verir mi bilemiyorum. Simdi tekrar haberlesme icin bir yol düsünmek lazım...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı yakuza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Net 10 un sitesine girip baktım yurtdısı 15c olmus. Demekki zam yapmıslar bir ara. 2007de 10c di cok iyi hatırlıyorum.
    1- Her hangi bir walmarttan gidip alabilirsin. Aktive etmesi de internet üzerinden 10dk nı almaz, telefon üzerinden de aktive oluyordu diye hatırlıyorum. Gitmeden burdan istesen de bir sey yapamazsın
    2- Cep telefonları aranmıyor zaten cok acil olmayınca cep telefonu aramana gerek kalmaz gibi geliyor bana. TR de aksam saati olunca ordan evini arar tüm ailenle cok rahat görüsebilirsin, cebi aramana gerek kalmaz. Cep telefonunu da mezun veya baska bir calling card alır cep telefonuna onun sifresini girer öyle arayabilirsin ama pahalıya gelir.
    3- İstanbul dısı da aranıyor, orda İstanbul yazmasına ragmen tüm Türkiyedeki sabit hatlar aranıyor, fiyat da aynı (15c) merak etme...

Not : Net10 yurtdısını 15c yapınca artık kafamda acaba diye bir soru isareti olustu. 10c iken calling cardlardan daha ucuza geliyordu. Simdi düsünmek lazım, 15c'den daha ucuz imkanlar kesinlikle vardır, ama cep telefonu rahatlıgını verir mi bilemiyorum. Simdi tekrar haberlesme icin bir yol düsünmek lazım...
    çok tesekkurler,yeterince aydınlandım

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar giderken yanıma laptop almayacağım
    havaalanlarında ve bu net10u alana kadar geçecek 1-2günlük sürede (ailemizin en çok merak ettiği günler) sizce nasıl iletişim kuralım
    telefon kulubesi falan her yerde var mı yani rahat bulabilir miyiz ve nasıl çalışıyor bozuk parayla mı yoksa kartla mı? özellikle londra ve jfkda nasıl ailemize haber veririz?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

5 euro'ya calling kartlar var,ben gecen sene frankfurt'tan aramistim evdekileri
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaslar bu net10 işini halletmemiz ABD ye gittikten sonra ne kadar zaman alıyor??

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

wallmart'tan alirsan 10 dakikalik bi zamanini alicak
    Şirket Seçim Yönergesi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ok tesekkurler

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı yakuza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Haklısın.
    Konu faruk tarafından (07-06-2009 Saat 11:36 AM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

faruk sitelerinde LG icin 300 dakika yazmislar, hediye falan yok.
    yanlis olarak sana ekstra kart gondermis olmasinlar
    Şirket Seçim Yönergesi

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

iki tane LG 300 var, galiba senin bahs ettigin Reconditioned olani (yani ikinci el)
    Şirket Seçim Yönergesi

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

http://www.turkishwat.net/abd-gsmlerini-kullanmak-t4108p2.html
    Konu faruk tarafından (07-06-2009 Saat 11:36 AM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

net 10 dan sadece sabit telefonlar aranıyor diye biliyorum...
    уєѕ,ι ℓιƒт ωєιgнтѕ.ησ,ι ωσηт нєℓρ уσυ мσνє.ѕтιℓℓgяσωιηg

At&t sim kart ile dunya telekom uzerınden turkıyeyı ucuza ara

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Doğru biliyorsun. Cep telefonlarını aramak Voip sistemlerinde bile çok pahalıya geliyor.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

faruk shipping bedava degil ya

sitelerinde son asamada UPS 16 $ Fedex 4.98 $ cikiyor.
    Şirket Seçim Yönergesi

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    faruk shipping bedava degil ya

sitelerinde son asamada UPS 16 $ Fedex 4.98 $ cikiyor.
    Vıyyyh, dıkandım.
    Birader 20 doların üstüne kargo bedava. Sen seç orda en ucuzunu, ödeme sırasında almayacak senden kargoyu.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Beyler bişi sorcam size. Eminim bana kızcaksınız, konunun başını fln oku diceksiniz ama sormadan da edemiycem. Ben AT&T sim kart aldım Türkiye yi aramak yanlış hatırlamıyorsam 13c idi. fakat hattı kullandığım her gün hesabımdan 1 $ düşücekmiş. Merak ettiğim şu. Bu sayfada net10'dan fln bahsetmişsiniz. Türkiye'yi aramak için en ucuza hangisini mal ederiz, hangisiyle en ucuza konuşuruz?

Eminim kızıcaksınız bana özellikle de Faruk
    cevaplamak istemezseniz de problem değil

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar burada yazılanların hepsini okudum, web sitesini de araştırdım ama bazı sorularıma cevap bulamadım.

1- Uluslararası aramalarda Turkey-Istanbul gözüküyor, böyle yazmasına rağmen başka şehirler de aranabiliyor yazmışsınız, bunda emin misiniz? Bu sene Istanbul dışı arama yapan var mı?
    Geçen senelerde arama yapılabiliyorken bu sene bunu iptal etmiş olabilirler.

2- Cep telefonlarını arayamıyoruz peki cep telefonlarından aranabiliyor muyuz?
    Amerika'daki veya Türkiye'deki cep hatlarından çağrı alabilirsek çok iyi olur. Ailelerimiz, arkadaşlarımız bize çağrı atarlar, biz de onlara geri dönüş (sabit hatta) yapabiliriz.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

C1 : Türkiye'nin her yerini arayabilirsin
    C2 : Cep telefonlarından aranabiliyorsunuz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    C1 : Türkiye'nin her yerini arayabilirsin
    C2 : Cep telefonlarından aranabiliyorsunuz
    Cevaplar çok güzel, teşekkürler bilgi için

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks