Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 338 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ocean City , MD

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben o.c. e geliorum bu sene marylandde eğlence parkın çalışıcam inş. hep beraber tanışalım zorluk çekmeyelim orda..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende olcam

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı osmanagabjk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben o.c. e geliorum bu sene marylandde eğlence parkın çalışıcam inş. hep beraber tanışalım zorluk çekmeyelim orda..
    osamnaga sen hangi parkta calıscam orda???O.C de bi tane park var onunda fiyatı cok düsük
    Beni Çekemeyenler,Anten Taksın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ibo _cakr benim çalışacağım yer fish tales bar and grille.bahia marina denen yerde.iskelede yani.Restaurant ve bar.ben orda doormanlik yapcam.Bir nevi güvenlik.Müşteriyi il karşılayan kişi.Biliyosundur .Sormak istediklerin varsa msn hakkal37

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

eyw sagol bende bakacam artıkl ne iş olursa

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı osmanagabjk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende olcam
    hocam sen orda ne iş yapacaksın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de gidiyorum arkadaslar
    jollyroger eglence parkına orada görüsürüz insallah
    herkese kolay gelsin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostumben işveren le fuarda konustum aylık 300 dolar gibi bişey söyledi kalacak yer için sen ne işinde calısacaksın acaba?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostum fittirifiyyu ben iş fuar ında işverenle konustum 300 dolar aylık ortalama konaklamaya veriyosun 2. iş için yardımcı oluyolarmıs zaten oranın sorumlusu bir kadın var anne marie diye cok iyi birisi o da vardı ankaradaki fuarda senin şirketin için hangisi sponsoru nedir bilemem ama benim şirket sponsoru için söylüyorum (sponsor da cetusa)yani
    genel itibariyle iyi biyhermiş zenci cokmus,zaten görmüşşündür yarım ada gibi biryer bişey sorarsan beklerim çünkü şirketlerde fazla bilmiyor orayı ben bayagı arastırdım yani.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı umarth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum fittirifiyyu ben iş fuar ında işverenle konustum 300 dolar aylık ortalama konaklamaya veriyosun 2. iş için yardımcı oluyolarmıs zaten oranın sorumlusu bir kadın var anne marie diye cok iyi birisi o da vardı ankaradaki fuarda senin şirketin için hangisi sponsoru nedir bilemem ama benim şirket sponsoru için söylüyorum (sponsor da cetusa)yani
    genel itibariyle iyi biyhermiş zenci cokmus,zaten görmüşşündür yarım ada gibi biryer bişey sorarsan beklerim çünkü şirketlerde fazla bilmiyor orayı ben bayagı arastırdım yani.
    umarth sen orda hangi işi düsünüyoyon birde ordaki jolly roger nasılsın sence??

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben ocean city ye gidiyorum.İşimi ankaradaki fuarda ayarladım.Anne marie gerçekten sempatik bir bayan.ben sizin annenizim falan dedi ve sürekli espriler yapdı konuşmamız boyunca) Ocean city küçük bir kasaba.Ancak yazları ABD nin 15 eyaletinden gelen daha çok öğrenci emekli ve orta sınıf ailelerden oluşan tatilcilere ev sahipliği yapıyor.Kasaba halkının gelir seviyesi ABD ortalamasının üstünde ve eğitimli bir halk.Ayrıca şehirde zenciler oldukça az.%2 civarındalar.%95 i beyaz.diğer kısmını ise latin amerikalılardan ibaret.Suç oranı düşük elit bir yer.Ocean city tam bir wat şehri.Wat öğrencilerinin en çok ilgi gösterdiği yerlerden birisi.Özellikle eski Doğu bloku ve asyalı öğrenci sayısı fazla.Türkler burayı fazla tercih etmiyolar.Ama Türk öğrencilerinin bu şehre ilgisi gittikçe artıyormuş.yabancı dil ilerletmek ve yeni kültürleri tanımak açısından baya iyi bir yer.Ben arkadaşlar sizlere burayı tavsiye ederim.Yalnız oceana giden bir arkadaş mümkün olduğunca erken gitmemi ve hemen ikinci iş aramamı söyledi.Aksi taktirde ikinci iş bulman zorlaşır dedei.benim iş başı 7 Haziran.Yer Fish Tales bar and Grille.Pozisyon doorman.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende ocean city de jolly roger eglence parkında olacam insallah
    herkese kolay gelsin insallah sorunsuz bir wat olur
    Konu umarth tarafından (05-02-2008 Saat 02:31 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

selam arkadaşlar bizde bu sene 6 arkadaş oceancitye gideceğiz elence parkında çalışacağız. hepimizin ilk gidişi olacak. tecrübeli arkadaşlardan yardım ve bilgi istiyorum nedir nasıldır çalışma yerimiz hakkında bşiler biliyorsanız özellikle*

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı umarth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende ocean city de jolly roger eglence parkında olacam insallah
    herkese kolay gelsin insallah sorunsuz bir wat olur
    üstad hayırlı olsun jolly rogeri bende bi ara düsündüm ama fiyatı çok düsüktü senin para durumu nası??

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı nisan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bizde bu sene 6 arkadaş oceancitye gideceğiz elence parkında çalışacağız. hepimizin ilk gidişi olacak. tecrübeli arkadaşlardan yardım ve bilgi istiyorum nedir nasıldır çalışma yerimiz hakkında bşiler biliyorsanız özellikle*
    nisan sendemi jolly rogerda calısacaksın??

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende ocean citydeyim bu sene castle in the sand hotelde çalışçam sanırım msn ekleyinde konuşalım xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Forumda MSN adresi paylaşmak yasaktır arkadaşlar.
    Üyelerimizin birbirleri ile iletişime geçebilmeleri için Facebook Grubumuz mevcuttur.Lütfen orayı kullanınız.
    Konu Fiorex tarafından (06-02-2008 Saat 02:16 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende oc deyim castle in the sand hotel çalışçam heralde xxxxxxxxxxxxxxxxx ekleyin konuşalım

Üyelerimizin birbirleri ile iletişime geçebilmeleri için Facebook Grubumuz mevcuttur.Lütfen orayı kullanınız.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

xxxxxxxxxxxxxxxxxx adresim ekleyin otmail

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim otel ocde 37. caddede 3701 Atlantic Avenue die geçiyo castle in the sand hotel. ben tek gidiyorum oraya başka arkadaşlarda varsa görüşelim ister orda ister türkiyede ( eskişehir-ankara)
    Konu prestor89 tarafından (21-06-2014 Saat 11:58 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeş bende castle in the sand hotelde night assistant auditor olarak çalışmak istiyordum.lakin işe başlama zamanı 20 mayıstı ve erken olduğu için işi tercih edemedim.yine Ocean city deyim inşallah!Fish tales bar and Grille da doorman.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar facebook üzerinden konuşalım bence

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu yaz bende arkadaşlrmla o.c olucam inş. eglence parkında çalışmayı düşünüyorduk ama pek iyi olmadgını ve düşük ücretli oldugunu duydum bunlar dışında konaklama hakkında bir bilgisi olan varsa ve bizi bilgilendirrse sevinirm

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iki arkadaş manisadan gideceğiz ocean citye hausekeeper olarak. iletişime geçmemiz hepimiz için iyi olur.saygılar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar merhaba ben ve aekadaşlarmda bu yaz o.c deyiz eglence parkında çalışmayı düşünüyorduk ama pek iyi olmadıgını ve ücretin düşük oldugunu duydk ayrıca bundan başka konaklaması hakkında bilgisi olan varsa lütfen bizi aydınlatsın

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı mommuma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tarihlere bakarsan bence görüşmeniz zor arkadaslar eski bir çok konu var,bence yazarken biraz daha dikkatli olun..
    çuahahaaahhahha

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok türk olcak galiba ocean cityde bizde iki arkadas gidioruz.hepimizin hayırlısı olsun...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ibo_cakr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bisde ordayız aynı parkta çalışcaz sevindim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ibo_cakr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bizde jollyrogerda çalışacağız 6 kişi.arkaşlarr daha önce çalışanlar lütfen blgi versin özelliklede kalıcak yer hakkında iş yerinin bize ayarladığı yerler nasıl ouyor yada ora toplanp ev tutmayı düşüneneler için ev kiraları ne kadar sizce hangisi daha mantıklı vee 2. iş bulabilirmiyiz sizce. biz temmuz başı iş başı yapacağız ve 2. işte istiyoruz bu konudaaa bilgili arklar etayıca yazarlarsa çok sevinirimmm..?????

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı nisan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ora toplanp ev tutmayı düşüneneler için ev kiraları ne kadar sizce hangisi daha mantıklı vee 2. iş bulabilirmiyiz sizce. biz temmuz başı iş başı yapacağız ve 2. işte istiyoruz bu konudaaa bilgili arklar etayıca yazarlarsa çok sevinirimmm..?????
    Bu soruların cevaplarını ben de arıyorum Ben de ocean city'e gidiyorum fakat şirket bana konaklama ayarlamıyor.Öğrenci hostelleri fln var,konaklama pek sorun olmaz dediler doğru mudur ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkdaşlar bende Ocean city e gitmek istiyorum orada sevgilim war we oraya gitmem gerekiyo 30 ekime kadar iş we kalıcak yerde bulmam gerekiyo yardımcı olursanız çok bütük sevaba girersiniz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks