Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 47 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: @ayberkdundar (NYCity/NY) 2009

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ohooo muhabbetiniz bol olsun Ne şanstır, bozulmaz keyfin umarım... Konaklamayı iş veren mi sağlamıştı? İyiymiş okyanus manzarası falan

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ohooo muhabbetiniz bol olsun Ne şanstır, bozulmaz keyfin umarım... Konaklamayı iş veren mi sağlamıştı? İyiymiş okyanus manzarası falan
    aynen kardeşim konaklamayı işveren sağladı inşallah temenni ettiğin gibi bu ortam hiç bozulmaz
    Bu dünya üzerinde şu an itibariyle tam;6.872.504.571 insan var !!!
    Kimisi korku içinde kaçıyor,-kimisi günü kurtarmak için yalan söylüyor.Diğerleri gerçeklerle tam şu anda yüzleşiyor.Bazıları,kötü insanlar,iyiyle savaşıyor.Bazılarıysa iyi,kötüye karşı mücadele veriyor.
    Dünyada yaşayan 6 MİLYAR İNSAN…6 MİLYAR RUH…
    Ve bazen...
    TEK İHTİYACIMIZ OLAN İÇLERİNDEN BİRİ

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ayberkdundar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet gençler şu an size South carolina Hilton Head island taki okyanus manzaralı tam amerikan filmi havalı evimden kaçak internetimle sesleniyorum.Hepinize içten dilekleriniz için teşekkür ederim.
    Öncelikle şunu söylemeliyimki buradaki herşeyden çok memnunum.Geldiğimiz ilk gün bizi havaalanından Keiko isimli çok sempatik bir adam karşıladı yolda gelirken bir yandan makaramızı yaparken bir yandan da etraftaki enfes güzelliklere bakıyordumDaha sonra bize evimizde hiçbirşey olmadığını ve emizi temel ihtiyaçları almamız gerektiğini söyledi arabayla markete doğru ilerlerken Hilton Head Resort diye bir yerin önünden geçerken ben aa bak burada kalacamışız dedim arakadasımda yok artık ddi alışverişimizi yaptık arabaya bindin anammmm bir baktık oraya gerii döndük evimiz harbiden orasıymıs bide KEiko sizin ev okyanus manzaralı demezmi ooo demeyin keyfimize...
    Sonra tam eve giriyoruz Keiko karsı tarafta bi 50 metre uzaklıktaki kapıyı göstererek serkan die çocuklar kalıo dedi abooo tam o sırada içeriden 3 tane melez kız çıkmazmı alllllaahhhhhh dedik biz cennete düştük.ÇOcuklar bir selam verdi falan herneye iki muhabbet eve girdik falan ev de tam amerikan evi odalarda banyolar falan ooo o da tamam.Sonra Keiko dedi yarın dinlenin öbür gün iş başı oo ii dedik ondan sora kız arkadaslarmızın kaldıgı evede bi bakalım dedik bi gitttik onlarda tayland lılarla kalacakmış ama ben taylandlıları böle bilmezdıim off offf offf yanii bide evde hiçç 2 kişi değiller taylandlı filipinli rus böyle arkadas grubu bir sinerrji yaratmışlar muhabbet alkol makara gırgır aksamları ganiyleeeee
    Bu sabahta kalktım işe gitttim orasıda çok rahat bizim türkiyede yaptıgımız işin 10 da birini yapmıolar işte kolay geçti geldim yine açtım biramı nete bir bakiiim dedim birazdan takılmaya giderim yine allah bozmasın şimdilek bu kadar olaylar oldukça sizinle paylaşmaya çalışırım

DELTA KONUSU
    Arkadaslar deltanın uçağı çok dar ve koltuklar çok rahatsız yemekler fena değildi ama hosteslerin hepsi 60 yaş üstüydü Allahtan gece hiç uyumamıştımda uçakta bayaa uyudum orada inince pasaport kontrolü konusunda çok uyuşuk davranıyorlar o yüzden aktarmalarınız arasında 2 saatten fazla olmasına dikkat edin merak ettiğiniz baska konu olursa yardımcı olmaya çalışırım

HEPİNİZ KENDİNİZE ÇOK İYİ BAKIN
    şu süper evin ve south carolinanında fotoğraflarını bekliyorz. hersey süper glb. hep boyle gider umarım
    AEK

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

herkese böle watlar dileyelim =)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

super yaa ..daha gıtmeden bunu okdugumda bıle heycan yaptım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla ben ilk iş gununu merak edıom şimdi ilk iş gunumde zengin bı amca geldı hade gel benım oglum ol al sana bu da 2 mılyon dolar derse şaşırmam bu nassı bı şanstır neyse geçmiş olsun aynı zamanda ama şansın da daim olsun darısı başımıza

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

herkese boyle ışıltılı watlar dilerim
    уєѕ,ι ℓιƒт ωєιgнтѕ.ησ,ι ωσηт нєℓρ уσυ мσνє.ѕтιℓℓgяσωιηg

At&t sim kart ile dunya telekom uzerınden turkıyeyı ucuza ara

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

fotoğrafları merakle beklioruz....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Efes Pilsen götürdün mü oraya?
    Eğer götürdüysen Efes pilsen elinde bir foto bekliyoruz okyanusa karşı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Evet arkadaşlar bugün ilk izin günüm ve bu yazıyı yazdığıma göre anladıgınız gibi milyon dolarlık bir gel oğlum ol teklifi henüz almadım ama ümitsiz de değilim Öncelikle şunu söylemeliyimki işteki ilk iki günümde çok kasıldım çünkü çalıştığım yerde meksikalılar ve yerel amerikalılar çok fazlaydı konustukları ingilizceyi duyunca ingilizce biliyorum dediğim güne lanet ettim ama sonradan şunu farkettimki buradan ya ingiliceden nefret ederek dönücem yada canavar gibi bir ingilizce ve çat pat ispanyolcayla dönücem ve kimse kusura bakmasın ama ben ikinci şıkkı tercih ediyorum ve şu anda herşey güzel gitmeye başladı filipinli,meksikalı ve dominikli arkadaşlarım çok yardımcı oluyorlar
    Şimdi kahvaltımı ettim bu arada dün akşam burada deli gibi yağmur yağdı şimdi inanamıyacağınız birşey daha söylüyorum ama ben birazdan kapalı ısıtmalı ve jauzuli yüzme havuzumuza gidicem inanmamakta haklısınız onun fotolarınıda sizin saatinizle yarınsabah yada yarın aksam koyacağım.

HERŞEY WATÇILAR İÇİN
    Kimisi korku içinde kaçıyor,-kimisi günü kurtarmak için yalan söylüyor.Diğerleri gerçeklerle tam şu anda yüzleşiyor.Bazıları,kötü insanlar,iyiyle savaşıyor.Bazılarıysa iyi,kötüye karşı mücadele veriyor.
    Ve bazen...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Evet arkadaşlar bugün ilk izin günüm ve bu yazıyı yazdığıma göre anladıgınız gibi milyon dolarlık bir gel oğlum ol teklifi henüz almadım ama ümitsiz de değilim Öncelikle şunu söylemeliyimki işteki ilk iki günümde çok kasıldım çünkü çalıştığım yerde meksikalılar ve yerel amerikalılar çok fazlaydı konustukları ingilizceyi duyunca ingilizce biliyorum dediğim güne lanet ettim ama sonradan şunu farkettimki buradan ya ingiliceden nefret ederek dönücem yada canavar gibi bir ingilizce ve çat pat ispanyolcayla dönücem ve kimse kusura bakmasın ama ben ikinci şıkkı tercih ediyorum ve şu anda herşey güzel gitmeye başladı filipinli,meksikalı ve dominikli arkadaşlarım çok yardımcı oluyorlar
    Şimdi kahvaltımı ettim bu arada dün akşam burada deli gibi yağmur yağdı şimdi inanamıyacağınız birşey daha söylüyorum ama ben birazdan kapalı ısıtmalı ve jauzuli yüzme havuzumuza gidicem inanmamakta haklısınız onun fotolarınıda sizin saatinizle yarınsabah yada yarın aksam koyacağım.

HERŞEY WATÇILAR İÇİN

Vayy köftehor Watçı seniii

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaşlar fotoğraf eklemeye devam edeyim dedim ama fotografları çektiğimiz arkadasın cep telefonu şu an kendisinde o da işte bende laptopun camerasından çektim ama dısarıyı çekemiyorum çok yansıma yapıyor onuda en kısa zamanda koyucam bende evi koyayım dedim

Ve bazen...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

supermıs yaa allah rahatını bozmasın kardeş boyle bı ortam bulmussun sonuna kadar boyle gıder ınsallah ))

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ayberk kardeşim, allah bozmasın neşeni. çok güzel gidiyor senn için. resimleri unutmadan ekle merak la bekliyoruz çevreyi insanları özellikle insanları
    AEK

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı aek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayberk kardeşim, allah bozmasın neşeni. çok güzel gidiyor senn için. resimleri unutmadan ekle merak la bekliyoruz çevreyi insanları özellikle insanları
    hiç merak etme AEk en kısa zamanda beklenen fotolar eklenecek
    Ve bazen...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hiç merak etme AEk en kısa zamanda beklenen fotolar eklenecek
    sen daha biz yazmadan anlamışsın
    AEK

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

dostum bu arada domuz gribi ile ilgili biraz amerilkadan bahsetsen havaalanında kontrol filan var mı maske takıyorlarmı genel insanların durumu nasıl bilgi verirsen biraz saevinirim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks