Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 41 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Red alıp 2. kez vizeye girenler?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

radiskull bana direk gişeye geldiğimde ikinci gelişiniz diye söyledi ve değişen nedir dedi, yani benim not ortalamam düşük olduğu için alamamıştım ilkinde bende değişen notlarım dedim ikinci dönem vize notlarım dedim cok iyi ögrenci işlerinden aldığım belgeyi gösterdim inceledi sonra konustum öyle daha 1.sınıfım ve sene basında problemler yasamıştım öğretim dilinin ingilizce olması dolayısıyla diye, sonra birinci sınıf mısın dedi, departmanın ne dedi, en sonunda da arkaya gitti 5 dk lığına sonra geldiğinde your visa is approved dedi Yani değişen ne sorusu cok önemli arkadaşım inşllah sen de halledersin, iyi şanslar..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende yeniden girmek istiyorum vizeye ama pin ucretini de yatırdım daha belli degil bu randevu tarihi . Nasıl ögrenicem bu randevu tarihini bilen varmı sirkettekilerde birşey demiyorum .....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cetbal sen cevabını vermişsin değişen ne sorusuna bakalım ben napacam bende değişen bişey yok aksine daha da kötü bu dönem notlar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı shadoroso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cetbal sen cevabını vermişsin değişen ne sorusuna bakalım ben napacam bende değişen bişey yok aksine daha da kötü bu dönem notlar
    walla o zaman isin zor kardes cunku bendede ayni durum war, ben okuldan yazi aldigim halde bakmadi bile.. biraz sans olucak bak cetbal'le ayni durumdayz ama onun kagidi incelemis benm bakmadi bile direk olmaz dedi.. Hemde ayni kisi.. Tek fark cetbal le konusurken iceri gitmis artik orda nolduysa bilemiyorum ) umarim sen sorun yasamazsin, bol sans diyim ne diyim!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar 2. görüşmede direk bu 2. gelişin diyormu konuyu açmadığı oluyormu ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar ben b ugun 2. defa gtım gorusmeye nasılsın falandan sonra ben neden 2. kez belerken hıc bana bu soruları sormadılar 4 soru sordu nereye gıdıceksın bıolumun ne ,lısen ıstanbulun neresındeydı,babanın meslegı bu kadar ılkınden cok daha rahat oldu bence sansınız varsa degerlendırın su anda cok mutluyum cunku ups ye gonderdı ...bence denemeye deger ıyı sanslar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de 20 mayista yesil kagit aldim fakat benim ds im de vardi ve eksik bi belgem yoktu. memur beni arastiracaklarini söyledi ve onumuzdeki hafta internet sitesine bakmamı söyledi. benim sorum su ki benim numaram tahmini ne zaman yayinlanir internet sitesinde ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hknky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de 20 mayista yesil kagit aldim fakat benim ds im de vardi ve eksik bi belgem yoktu. memur beni arastiracaklarini söyledi ve onumuzdeki hafta internet sitesine bakmamı söyledi. benim sorum su ki benim numaram tahmini ne zaman yayinlanir internet sitesinde ?

En az 1 - 6 ay arasi sürüyor arkadaşım.. 20 Mayısta Aldıysan Bu seneyi unut..Üzülerek söylüyorum ama boş yere heveslendirmesin seni kimse diye söylüyorum.Güvenlik Soruşturmasına takılalar çok büyük şanssızlık yaşamış oluyorlar..Bu Soruşturmalar kimi zaman 3 ay kimi zaman 6 aya kadar çıkıyor..Ama 2 aydan önce açıklanan görmedim haberin olsun..Umarım problem çıkmaz..Seneye sorunsuz gidersin

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En az 1 - 6 ay arasi sürüyor arkadaşım.. 20 Mayısta Aldıysan Bu seneyi unut..Üzülerek söylüyorum ama boş yere heveslendirmesin seni kimse diye söylüyorum.Güvenlik Soruşturmasına takılalar çok büyük şanssızlık yaşamış oluyorlar..Bu Soruşturmalar kimi zaman 3 ay kimi zaman 6 aya kadar çıkıyor..Ama 2 aydan önce açıklanan görmedim haberin olsun..Umarım problem çıkmaz..Seneye sorunsuz gidersin
    bu konuda kesin birşey söylemek çok yanlış... 4 haftada alan da var 2 ay süren de... ki adamlar da work and travel programının ne zaman başlayıp biteceğini bildiği için kesin bir şekilde bu yıl gidemezsin demek yanlış olur...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ya Arkadaşlar Benim Sirkette Bugun Almış Sonunda Randevuyu 23 Hazırana Benim Ds Formumda 10 Hazıran Iş Başı Yapmam Lazım Nasıl Yapcam Bu Işi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Evet Arkadaşlar Girenler ve sonuçlar yok mu başkaa??
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)