Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 144 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New Hampshire / North Conway

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Hangi milletden olursa olsun insan olsunda

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

uygun konaklama bulan varmı arkadaşlar
    FORZA ES-ES

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı kpd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ii bari hayrlı olsun hadi bakalım 6 hazirana aldık bzde biletleri,sen vize,ds fln hallettn mi ?
    ben 13 haziran falan gibi gelicem .bilet vize ds hicbirsey yok daha bugun kesinlesti orasi oldugu siz kalicaginiz yeri ayarladinz mi ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı skyline26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uygun konaklama bulan varmı arkadaşlar
    benim elimde iki secenek var ama calistgim yere biri uzak digerinin adresini ariyorum hala bulamadim sadece isim vermisler

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı gulse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim elimde iki secenek var ama calistgim yere biri uzak digerinin adresini ariyorum hala bulamadim sadece isim vermisler
    gülse fiyat ne kadar ? biliyomusun ben bakıyorum ama genelde hep 10 12 kişilik büüyük yerler ve pahalı olmadı en son toplanalım beraber tutalım bi yer
    FORZA ES-ES

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

gülse fiyat ne kadar ? biliyomusun ben bakıyorum ama genelde hep 10 12 kişilik büüyük yerler ve pahalı olmadı en son toplanalım beraber tutalım bi yer
    sen nerde calisicaksin ki ? biri adventure suites north conway bi de ned sullivan's var

72 Locust Lane

North Conway, NH 03860, United States

ikisinden de emin degilim ama :S

(617) 699-9434

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı gulse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen nerde calisicaksin ki ? biri adventure suites north conway bi de ned sullivan's var

72 Locust Lane

North Conway, NH 03860, United States

ikisinden de emin degilim ama :S

(617) 699-9434
    bende north conway rent hpuse dıye aratıyorum fakat hep tatil restal ları cıkıyor onalrda genelde hep 6 yatak odalı 12 kısı kalır dıye yazılı e öle olunca haftalık fıyatları 550-1000 dolar arası deısıyor 10 12 ye bolunce bısı etmıyo ama onemlı olan o kadar kısı bulmak bize lazım olan 1 odalı veya studyo tarzı evler bakalım hayırlısı işveren yardım edıcegını soledı bize
    FORZA ES-ES

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

@skyline26

Nerede calışacaksın NC' de ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

@ skyline @gulse biz ned sullivans da rezervasyon yaptrdk,çnkü adventure suit baya uzak çalışıcağımız yere umarım öteki ev yakın olur

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @skyline26

Nerede calışacaksın NC' de ?
    bartlettinn de hacım 10 15 mile uzaklıkda nort conwaye
    FORZA ES-ES

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@ skyline @gulse biz ned sullivans da rezervasyon yaptrdk,çnkü adventure suit baya uzak çalışıcağımız yere umarım öteki ev yakın olur
    burası neresı hacı nasıl bi yer ? ne kadar ucreti ?
    FORZA ES-ES

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

@skyline26
    nasıl bi yer olduğu hakkında pek bilgim yok,fotoğraf fln görmedim ama sorduklrm menun kalabilcegmi söyledi ,job offerda da kalıcak yerle ilgli içinde olanlrı fln söylemşler okdrdı sadece. haftalık 80$

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@skyline26
    nasıl bi yer olduğu hakkında pek bilgim yok,fotoğraf fln görmedim ama sorduklrm menun kalabilcegmi söyledi ,job offerda da kalıcak yerle ilgli içinde olanlrı fln söylemşler okdrdı sadece. haftalık 80$
    haftalık 80 se gzl ya normal yani faceden birisi yazdı banada forumdan heralde bilmiyorumda burger kingde calısmıs gecen sene bu senede ayı yerde calısıcakmıs onalrın kaldıgı yere 85 idi sanırım öle bi yer buluruz heralde acıkda kalıcak deilizya çok pinpirikliyim ya ben
    FORZA ES-ES

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu arada su sıtede gzl yerler var ama işde genelde 6+ kişilik hep

North Conway NH Vacation Rentals Condo Home Rentals Cabin Rentals.
    FORZA ES-ES

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

bu arada su sıtede gzl yerler var ama işde genelde 6+ kişilik hep

North Conway NH Vacation Rentals Condo Home Rentals Cabin Rentals.
    6 kisiyle beraber 80$ cidden fazla.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Tecrübe Puanı
    23

bartlettinn de hacım 10 15 mile uzaklıkda nort conwaye
    Biliyorum orası cok ters yanlız yolları yürülecek veya bisiklet sürülecek gibi değil araç lazım sana.Ned'in o tarafta kiraladığı ev yok bildiğim kadarıyla.

Patronunla konuş sana oradan bir yer ayarlamaya baksın North conwayde konaklama bulmak zaten zorken bartlett e bulabileceğini hic sanmıyorum kendi imkanlarınla.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

sanıorm ki bzm kalıcağımz yerlerde gene 6+ kişi fln vardr byk iht ama yapcak bsy yok, genede farklı seçenkler blursak irtibatı koparmayalım

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Biliyorum orası cok ters yanlız yolları yürülecek veya bisiklet sürülecek gibi değil araç lazım sana.Ned'in o tarafta kiraladığı ev yok bildiğim kadarıyla.

Patronunla konuş sana oradan bir yer ayarlamaya baksın North conwayde konaklama bulmak zaten zorken bartlett e bulabileceğini hic sanmıyorum kendi imkanlarınla.
    hacım işveren araba vericegini söyledi saolsun fakat eyalet dısına cıkmak yasakmıs gezicegmiz zamanda ise uzaga gıtcegımız zaman ızın ısteyıp gıdebılırmısız bakalım oraya bi gidelimde hayırlısı
    FORZA ES-ES

Tecrübe Puanı
    23

hacım işveren araba vericegini söyledi saolsun fakat eyalet dısına cıkmak yasakmıs gezicegmiz zamanda ise uzaga gıtcegımız zaman ızın ısteyıp gıdebılırmısız bakalım oraya bi gidelimde hayırlısı
    Gecen sene bir arkadaşım calışıyordu o tarafta housekeeper olarak aynı otel heralde ona da araba vermişlerdi cünkü istediği gibi takılıyordu eyalet dışı falan.

Bu arada arkasında 'Bize Her Yer Trabzon' yazan gri bir hyundai görürsen o da benim

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Gecen sene bir arkadaşım calışıyordu o tarafta housekeeper olarak aynı otel heralde ona da araba vermişlerdi cünkü istediği gibi takılıyordu eyalet dışı falan.

Bu arada arkasında 'Bize Her Yer Trabzon' yazan gri bir hyundai görürsen o da benim

nerde calısıyosun hacı belki görmesem bile gelirim ya ziyarete eger bi sorun cıkmayıp gidersek nasip olursa
    FORZA ES-ES

Tecrübe Puanı
    23

nerde calısıyosun hacı belki görmesem bile gelirim ya ziyarete eger bi sorun cıkmayıp gidersek nasip olursa
    Settler's Green Outlet'teyim hocam ben.Özellikle ziyarete gelmene gerek yok bir Türk'ün Conway de kalıpta benimle karşılaşmama ihtimali pek yok zaten Görüşürüz illa ki.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ooww outletcisin sen tmm hacım ya su konaklama işi inşallah hallederiz en kısa sürede
    mt washington un facebook sayfasına yazı yazdım ev için link verdiler baya ama pahalı onalrda puff sen nasıl bulmusdun konaklamanı ılk gıttıgınde ?
    FORZA ES-ES

Tecrübe Puanı
    23

ooww outletcisin sen tmm hacım ya su konaklama işi inşallah hallederiz en kısa sürede
    mt washington un facebook sayfasına yazı yazdım ev için link verdiler baya ama pahalı onalrda puff sen nasıl bulmusdun konaklamanı ılk gıttıgınde ?
    Hacı önceki seneler calıştığım yer sağlıyordu konaklamayı bu sene işi değiştim.O patron konaklamayı sadece kendisi için çalışanlara veriyor ama konuşursam oraya girebilirim ev konusunda biraz pipirikli de.O da olmazsa amerikalı bir arkadaşımla kalacağım kirasına ortak olup.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hacı önceki seneler calıştığım yer sağlıyordu konaklamayı bu sene işi değiştim.O patron konaklamayı sadece kendisi için çalışanlara veriyor ama konuşursam oraya girebilirim ev konusunda biraz pipirikli de.O da olmazsa amerikalı bir arkadaşımla kalacağım kirasına ortak olup.
    tmm hacım eyw iletişimde olalım gene saolasın
    FORZA ES-ES

Tecrübe Puanı
    23

tmm hacım eyw iletişimde olalım gene saolasın
    Hocam ben haziran sonunda gideceğim.Sen ne zaman gideceksin tam olarak ? Orada olursam konaklama bulmamız en fazla 2-3 gün alır sana.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hocam ben haziran sonunda gideceğim.Sen ne zaman gideceksin tam olarak ? Orada olursam konaklama bulmamız en fazla 2-3 gün alır sana.
    hacı eğer vizeyi alırsak 13 haziran ucmayı dusunuyoruz 15 i iş bası yapıcaz cunku artık hayırlısı ac açık kalmayızya diycem amerikada bundan öncekilere bakınca kalanlar vardı sanırım ama bakalım ya herşeyin hayırlısı hacım eyw çok saol gidersek ama elbet görüşelim isim ne bu arada ? benimki yasin
    FORZA ES-ES

Tecrübe Puanı
    23

hacı eğer vizeyi alırsak 13 haziran ucmayı dusunuyoruz 15 i iş bası yapıcaz cunku artık hayırlısı ac açık kalmayızya diycem amerikada bundan öncekilere bakınca kalanlar vardı sanırım ama bakalım ya herşeyin hayırlısı hacım eyw çok saol gidersek ama elbet görüşelim isim ne bu arada ? benimki yasin
    Yok hacı acıkta zaten kalmazsınız en kötü ilk haftalar otelde konaklatır patron sizi sezon olmadığı için ama sizden önce gitseydim siz gelmeden konaklama bulmuş olurdum rahat olurdu sizin adınıza da.

Görüşürüz illa ki Musa bende.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabalar Arkadaşlar bende north conway de burger kingde çalışcam. Bir çogumuz gibi bende konaklama ayarlamadım henüz çalışacağım yerde sağlamıyor napabilirim tavsiye edebileceğiniz bişeyler var mı yada gidenlerle birlikte ev fln tutabilirz ?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yok hacı acıkta zaten kalmazsınız en kötü ilk haftalar otelde konaklatır patron sizi sezon olmadığı için ama sizden önce gitseydim siz gelmeden konaklama bulmuş olurdum rahat olurdu sizin adınıza da.

Görüşürüz illa ki Musa bende.
    Musa hacı işveren saolsun ev ayarladılar bize bi yaşlı bayanın yanında bi odasını kiralıycak ev işinide hallettik ama en önemli aşamalardan 2 tanesi kaldı vize + uçak bileti vize tarihih daha alınmadı bekliyoruz bakalım umarım ankarada da bitmez tarihler 18 i diyoduk ama istanbulda 25i açılmış gibi bi laf duymus sanırım sordu yok açılmamış gene ankaraya kaldık bende sorun yokda kız arkadaşım 1.87 ortalama 4. sınıf bi sıkıntı olur muki ankarada
    FORZA ES-ES

Tecrübe Puanı
    23

Alıntı teflon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Arkadaşlar bende north conway de burger kingde çalışcam. Bir çogumuz gibi bende konaklama ayarlamadım henüz çalışacağım yerde sağlamıyor napabilirim tavsiye edebileceğiniz bişeyler var mı yada gidenlerle birlikte ev fln tutabilirz ?
    Burger King demek senin ki biraz 'risk budur' olmuş

Hocam kendi imkanlarınla ev bulmak ölüm orada ev kiralayanlar sponsorlarla anlaşmalı olduklarını söylüyorlar sürekli o nedenle şirketine söyle onlar sponsor bağlantılı bulsunlar konaklamayı.

Musa hacı işveren saolsun ev ayarladılar bize bi yaşlı bayanın yanında bi odasını kiralıycak ev işinide hallettik ama en önemli aşamalardan 2 tanesi kaldı vize + uçak bileti vize tarihih daha alınmadı bekliyoruz bakalım umarım ankarada da bitmez tarihler 18 i diyoduk ama istanbulda 25i açılmış gibi bi laf duymus sanırım sordu yok açılmamış gene ankaraya kaldık bende sorun yokda kız arkadaşım 1.87 ortalama 4. sınıf bi sıkıntı olur muki ankarada
    Yok hocam ya sıkıntı olmaz.Bana bak bu kacıncı olacak henüz 2 nin üstünde girmedim vize görüşmesine bu sene de dahil Ucak biletiyle ilgili söyleyeceğim NY a değil Boston'a alın kesinlikle.Ulaşımla ilgili konuyu foruma sonra acacağım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)