Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: OCEAN CİTY,Maryland !!! 2011

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

fues ilginç bi durummuş bu bazı işler var üst düzey ingilizce isteyen ama şirketin seni ingilizcer düzeyine göre hertürlü iş seçiminden mahrum etmesi mantıksız geldi bana.hiç bir işimi seçemiyorsun yoksa istedigin iş belli ve o iş içinmi sıra bekliyorsun?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bende bugün şirketten kötü haber aldım skyp'tan görüştügüm işveren ingilizcemi yeterli görmemiş ve ocean city işi olmadı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

+ abi zaten ingilizcemiz gelişsin diye gidiyoruz vay arkadaş

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar benimde ingilizcem çok iyi değil şirketim bana ocean city çok zor filan dedi bende en baştan beri kendimi oraya koşullamıştım.En son bi dishwasher işi geldi onu kabul ettim.sizde bi soruşturun isterseniz bu tarz işler çıkabilir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı nisan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fues ilginç bi durummuş bu bazı işler var üst düzey ingilizce isteyen ama şirketin seni ingilizcer düzeyine göre hertürlü iş seçiminden mahrum etmesi mantıksız geldi bana.hiç bir işimi seçemiyorsun yoksa istedigin iş belli ve o iş içinmi sıra bekliyorsun?

yok yani 2-3 iş söyledım de iş için sıra bekletmıylar. eglence parkında herturlu iş, cankurtaranlık ,forografcılık ve dogu bölgesı daha önce söyledım not almıslar.işin garıp tarafı bize hiç dönüş olmadı sözleşmeyi bırakmak için gıtmıstık fuar olmus mıllet iş secıyo fln bnm hıcbıseyden haberım yok.dedım kayıt olduk unuttunuz, diyo alakası yok snn sevıyen dusuk bı ay snra. pekı dedım kac kısı ıs sectı suana kadar %50sı sectı iyi ddm eyv..diyo merak etme isteklerın dogrultusunda bı yere yerlesıceksın anlamadım gıttı bize işleri göndermelerı lzm degıl mı kendımız secelım ??

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mkasl sıkma canını ocean da baska bi iş olur arastır

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

fues senin iş bellimi ocean city e mi gidiyorsun

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

şimdi joobfair oldu ve sana haber vermediler anladıgım kadarıyla ama senn seçtigin wat programına jobfair dahilmiydi belkide onun için haberin olmamıştır. benim esas anlamadıgım sen hangi wat programına kayıt yaptırdın onlinemı seçiyorsunuz işlerinizi.şirketinin seni bekletme gibi bir hakkı yok ingilizce seviyen kötü diye. bence git bi çirkeflen sen yani kayıt olurken sana böyle bi durumdan bahsetmedilerse eger tabiki.bosuna zman kaybettirmesinler sana derim ben

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ilteris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fues senin iş bellimi ocean city e mi gidiyorsun

ilteris daha belli değil mevzu da belli olmayısı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şimdi joobfair oldu ve sana haber vermediler anladıgım kadarıyla ama senn seçtigin wat programına jobfair dahilmiydi belkide onun için haberin olmamıştır. benim esas anlamadıgım sen hangi wat programına kayıt yaptırdın onlinemı seçiyorsunuz işlerinizi.şirketinin seni bekletme gibi bir hakkı yok ingilizce seviyen kötü diye. bence git bi çirkeflen sen yani kayıt olurken sana böyle bi durumdan bahsetmedilerse eger tabiki.bosuna zman kaybettirmesinler sana derim ben

bikaç sefer gidip geldık ve ocak ın ilk haftası kayıt olduk o zmnlar gec kalmayın ne zmn kayıt yaptırıyosun fln kac sefer de aradılar kaç sefer de görüştük hiç bahsetmedıler dostum sadece şöyle bi konusma muhabbet arasında geçti işte mart mı nisan mı o zmn da yeni işler geliyomus ama o zmn secılcek sizin işnz fln denmedi..bnde snn gbı dusunyrm ıngılızce sevıyem dusuk dıye bekletmemelerı lzm ki bnm sevıyem o kdr da dusuk degıl ıntermediate sence?..işler de online secılmıyo hanı bnm duyduklarım onlıne netten işler gelır kontenjana göre secersın' bzde böyle bsy yok onlar snn isteklerine göre bıkac yer söylylar sen begendıgın ısın işverenıyle konusysn kabul ederse tmmdır bu da iyimdr kötümdr onu bilmiyorom..ne düşünyrsun gidiyim mi tekrar aradıkları yok ??

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

git tabiki onların aramalarını bekleme arada kaynarsın. senin program iyiymiş ki zaten işverenlere kendin örüştügün için dilin iyi kötü diye şirket buna karar veremez yani işverene kalmıstır o sen git darla şirketi iyice

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

git tabiki onların aramalarını bekleme arada kaynarsın. senin program iyiymiş ki zaten işverenlere kendin örüştügün için dilin iyi kötü diye şirket buna karar veremez yani işverene kalmıstır o sen git darla şirketi iyice

yani belkı yapıcam arayı işverenle onlar bilemez gıdıcem yha haberlerı yazarm yinee teşekkür ettim..

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar merhaba daha once ocean citye gezme amacli gitmistim bu yazda work and travel a gideyim diyorum biz iki arkadas 1 mayis tarihinde orda olucaz zaten self gidiyoruz nerlerde is bulabilirlz orlarda daha once gidenlerden cevap bekliyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

samet senin ne tur bi iş istedigine göre değişir ama oteller var bi cok onlara bakabilirsin 1 mayız sezon için cok erken bi tarih onun için işler kapılmamaış olur ama aynı zmanda mekanların hepside acılmamış olur daha cok kısında iş yapan yerlere odaklan derm ben restaurant var bir sürü onlardada sansın olabilir.eger 21 üstüysen barlarada bakabilrsin. belki tm olarak ne tur bi iş istedigini yazarsan isim vererek yardım edebilrim

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

samet senin ne tur bi iş istedigine göre değişir ama oteller var bi cok onlara bakabilirsin 1 mayız sezon için cok erken bi tarih onun için işler kapılmamaış olur ama aynı zmanda mekanların hepside acılmamış olur daha cok kısında iş yapan yerlere odaklan derm ben restaurant var bir sürü onlardada sansın olabilir.eger 21 üstüysen barlarada bakabilrsin. belki tm olarak ne tur bi iş istedigini yazarsan isim vererek yardım edebilrim
    evet 21 ustuyum ingilizcemde epey iyi bir duzeyde. Ya aslinda gecen yil mc donaldsta calismitim rhode island da bu yaz garsonluk falan yapayim diyorum acikcasi biraz daha fazla kazandiracak bir is bakayim diyorum.Sen marylandda bulundun sanirim oraya gidince konaklamayi nasil yapariz. ayrica oteller ne aralikta gelir saglar bize tahminen mayia ayi ile eylul ayi boyunca oralarda olucam. Bildigin spesifik mekanlr var mi yani direk orda

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm..eğer vize görüşmesnden geçersem 2011 yazımı ocean city maryland bölgesnde geçirecek olanlar arasndayım mümkünse tecrübenden yararlanabilir miyim?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

inş alırsın vizeni yardım edebilecegim bişiler olursa seve seve

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı acemi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm..eğer vize görüşmesnden geçersem 2011 yazımı ocean city maryland bölgesnde geçirecek olanlar arasndayım mümkünse tecrübenden yararlanabilir miyim?
    aynen bizde yuksek ihtimal ocean city deyiz sizin gelis tarihiniz ne zaman ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yigitt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yaz bende Ocean city'de olucam. Bir iki hafta öncesinde, Maryland, McDonalds'da, Saati: 7.25 dolardan çalışıcaksın deselerdi "Hadi lan!!" derdim. Şimdi ne oldu da bu noktaya geldim bilmiyorum. Ama özetle, yazın ordaymışım gibi görünüyor.
    bnde bu yaz orasını dusunyorum sence ıyı mı mc donalds ta calısmak nasıl olur ne kadar kazanablrz?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ilteris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende oc ye gidiyorum şirketten aradılar tam bilgim yok ama dondurmacıymış giden arkadaşlar var geçen sene aynı yerde çalışmışlar gidecek arkadaşlarla tanışıp oarda daha ucuza yer bulabilir ve alışmak daha kolay olabilir oc ye gideceklerle iletişime geçebiliriz
    kardes bnde ocean city md mcdonalds dsunyrm aynı unıvdeyz sanırım senın fkrın ne ne kadar kazanrz orda?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart to maryland

arkadaşlar bende ocean city e gidiyorum bu yaz.daha önce oraya gidenlere bir sorum olacak, bileti new york a aldım acaba ordan ocean city e nasıl gidebilirim?ucak biletleri pahalı otobüs warmı giden varsa ne kadardır yardınmlarınızı beklıyorumm birde gidecek arkadaşlar baglantıya geçebilir tek basıma gidiyorum bende şimdiden teşekkurler....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

burda nasıl gideceğin konusunda bilgi var,
    http://www.turkishwat.net/travel-ve-...listesi-2.html

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sağol kardeş sanırım jfk da bı gun sabahlıycam

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bide şey sorcam ucuz konaklamak için biyer bilenınız war mı arkadaşlar?ben şu uzun karadan ayrılmış plaj tarafında çalışcam orda olursa ii olur iş yerıne yakın olması bakımındandan

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ocean citye ulaşmanın bide böyle bi yolu var
    http://www.turkishwat.net/soru-cevap...nt-center.html

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

baktım oraya ama bana en mantıklı bir gün bekleyip greyhoundla gitmek mantıklı gelıyo çünkü konusulan seylerde bi kesinlık yok en iyi bildiğin yol kendi bild,ğ,n yolmus ayrıca çook tesekkurler yardımların içinn....

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı yakup_07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baktım oraya ama bana en mantıklı bir gün bekleyip greyhoundla gitmek mantıklı gelıyo çünkü konusulan seylerde bi kesinlık yok en iyi bildiğin yol kendi bild,ğ,n yolmus ayrıca çook tesekkurler yardımların içinn....
    Oraya giden 1-2 arkadaşım var bana mailini ver istersen
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yakupsari07 benimle irtibata geçsinler kardeşşş

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ocean city de konaklama için bilgisi olan var mı yoksa sokaklarda yatmak zorunda kalıcam

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı yakup_07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yakupsari07 benimle irtibata geçsinler kardeşşş
    Tamam ben sana yine söylerim burdan.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)