Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 58 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ingilizce

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadslar bildiginiz amerikan forum sitesi var mı ingilizceyi ilerletebilecegimiz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben vizeden gayet de korkuyorum ya telaş ederde kekelersem konuşamazsam diye çok korkuyorum valla ztn vizeden gelinc eyazarım herşeyi buraya..
    ben virginia da Kings Dominion eğlence parkında çalışıcam..food and beverage host olarak..bu ilk gidişim..hiç düşünmeden aniden yazıldım..sonradan işleri falan araştırdım eyaletleri araştırdım ve buraya karar verdim..çok düşünürsen bu iş olmaz..benim gibi kafana escek yazılcaksın

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

bende vizeden korkmuyordum hanı kısa cevaplarla yaparım diodum ama forumda herkeste bı telaş görunce bana bulastı valla sende korkuyosan tamam biz ne yapalım bilmiyorum bende new jersey i dusunuyorum ama tabı dediğim gibi iş seceneklerı pek fazla değil

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

tevenen ingilizceyı ilerletmek istiyosan yahoo mesenger ı onerrırım ben sana

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ha bu arada sırona vizeyı alınca yazmayı unutma ve hangı soruları sorduklarını yazarsın artık

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Anton ;

Ilkokul,Ortaokul,Lise ve Universite de dahil olmak uzere tum egitimimim dili Turkce . Ne yurtdisinda bulundum ne de bir yabanci dil kursuna gittim .

Bununla ovunmuyorum tabii ama sen mesaji aldin

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

mesaj cok acık sen gidiyomusun pekı ve ingilizcen hiç yokmu

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ay elektrik gitti ya ya ben de vizeden korkmuyodum burdaki telaşı görünc ebende telaş yaptım ama girince vizeye yazıcam herşeyi..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ben nerelere kayboldu diyodum bu arda forumu biraz kurcaladım oralarda yanlız kaybolmak istemıyorum gibi seyler yazmıssın ee buldunmu berber gitçek arkadas bu arda sen nerde okuyosun

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya bir kaç kişi buldum ama eskişehirden onlar da arkadaşlarıyla gidecekler..beraber gidelim dedim tarihlerimiz uyuyor bir çoğuyla tamam dediler ama daha bir şey yok yani..ama bir kaç kişi var irtibatımız kopmazsa yalnız kaybolmicam ben anadolu ünv de okuyorum..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

yokmu sınıfından giden yada tanıdığın yoksa aynı yerde çalıscağın birilerını mi arıyosun? bu arda vize görüşmen hangi gün ve ankardamı yoksa ist da giriyosun görüşmeye

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sınıfımdan giden yok..tanıdığım bir çok arkadaşım var ama onlar six flagse gidecekler..bana kings dominion daha cazip geldi.
    vizeye ankarada giricem ailem orada zaten.vize randevum pztsi alınıcak inşallah.yapabilirlerse bu çrş için almaya çalışcaklar..çok gerildimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    sen hangi şehirdensin?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ben senın alcagından emınım ortalaman iyidir herhalde, olmasada ingilizcen ii geldı bana, ama tabıhiç bişey kesın değil oyusden engel olamıyosun su tedırgınlık duygusuna ben istanbulda oturuyorum kütahyada okuyorum ben daha basvurmadım bile zaten okul acılalı 2 hafta oldu daha derslere gıtmedım wat konusunu arastırmaktan

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim ortalama iyi..3.. ama insan geriliyor tabi haliyle yinede..yani ya karşıma bi psikopat çalışan çıkarda bana türkiyenin gayrısafi milli hasılasını sorarsa die paranoya yapmıyor diilim
    work and travelin neyini araştırıosun bukdr yaw uygun bir şirket bul ve yazıl işte ama seçeceğin işleri çok iyi araştır tabiki..
    heyo heyo 91 mesajım olmuş ben de artık özel msj atabilicem:P

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

cok dusuk bi ihtimalde olsa olabılır dediğinaslında cok sansa dayalı su vize işi adam o gun ters gunude ise kımseye vızede vermeyebılır şirketi buldum gibi gidince işi de pat diye secıcem galıba ama arkadası beklıyorum hatta yarın cocugu alıp getırmeye kutahyaya gidiyorum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ha bu arada senın gitceğın yerın reklamları cıkıyo forum sayfasında üstte

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet ben de iceple gidiyorum çünkü..icepin reklamları onlar..
    gideceğin yerin konaklama imkanlarını falan da çok iyi öğren..konaklaması zor olan yerler seçme..ayrıca sevgili forum yöneticimiz (allah başımızdan eksik etmesin) Fiorex de her konuda yardımcı olacaktır sana bir sorun olduğunda..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

forumda şirket ismi falan verılmıyo die biliyodum ben sen gitceğın yerı neye göre değerlendırıp sectın? bizde değerlendırırken gözden kacırmayalım valla firefoxa bilmiyorum mesaj atmayı denedımmı ama biçok kişiye e-mail attım özel mesaj atamıyorum hiçkimsye bu arda gercekten hayırlı olsun bi kaç mesaj sonra sen atabılceksın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

şirket ismi verilmiyorsa siler ztn site yönetimi ismi sorun değil..benim orayı seçmem de özel bir neden yoktu eskişehirde herkes oraya başvuruyordu ben de ona başvurdum burda tanıtım toplantıları falan vardı..annemde ankaradan araştırmış bize iyi geldi yazıldım bende..şimdi şirket reklamı yapıyorum diye atmasınlar beni siteden ben geri kalanı sana özelden anlatırım eheheh az kaldı özel msj atmama

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sen tabi benim gitceğim yeri sormuşsun ben kalkmışım şirketi anlatıyorum hay allahım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

gideceğim yerin eğlenceli bi iş olmasına dikkat ettim..önceden gidenlerle konuştum hepsieğlence parkı önerdi.eğlenceli oluyor diye.tabi şartları da önemli kazandığım paranın cebimde kalmasını istedim kings dominion şartları çok güzel ayrıca çalışanlar için virginia beache washingtona ve new yorka geziler de düzenliyorlar..park şehirden uzakta olduğu için hergün bedava ulaşımı sağlıyorlar..konaklaması çok ucuz..ayrıca off günlerinde parktan ücretsiz yararlanabiliyorsun

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

yok ya uyarmadan atmıyolar merak etme senın bolum ne pekı kaçıncı sınıfsın ha bıde su vıze olayını sırket ayarlıyo bildiğim kdarıyla pekı sen secemıyomusun zamanı yanı ewrakları hazırladıktan sonra ben su zamana randevu istiyorum deme sansın varmı? bu arda ilk defamı yurt dısına cıkıcaksın yoksa daha önceden tecruben varmı ve ucak bıletı işini falan nasıl halletmeyı dusunuyosun şirketınmı ayarlıcak yoksa senmi?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

soru yağmuru facebookun varmı senin?ordan bulayım seni ben.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

var gruplardan 21 gram yaz cıkan gruba gir yorum yapanlardan 2. sıyım şimdi isim vermıyım burda

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

pardon 21 grams miş

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

du birini buldum bi atıyım msj bakıım doğrumu

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hmm cevap gelmedigine gore dogru kisi :]

Evet Anton ben de gidiyorum hem de NY'a vizeye felan girmedim henuz haftaya giriyorum rahatim nedense . Oyle ortalamamda cok iyi degil 2.5 civari bir sey geliyor . Ama rahat olmayinca vize veriyorlarsa ben de telas yapayim degil mi ? Hem ingilizce olayi nerden geliyor dersen iste internet,kitap kurcalamak,dvd vs vs . Guncel ingilizce var aslinda kullanabilirsen hepsinden iyi :]

Bi de kutahya da hangi bolumdesin orda arkadaslarim coktur da olmazsa face'e ben de mi dalsam 21 grams mi demistin :P

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dün arkadaşım anlattı geen hafta girmiş vizeye ve ingilizcesi elementry seviyesinde..çok kolaydı dedi ztn olumluymuş vizesi..çok kolay sordular 45 saniye sürmüyor dedi..telaşlanmayın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)