Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 39 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TR' ye dönüşte gümrük kontrolü var mı ?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı bathousand Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    WALLMART- Dünyanın en iyi müşteri hizmetleri veren marketler zinciri,bir çok ürünü ucuz olarak bulabileceğiniz bir yer ve koşulşuz olarak bu ürünü belli bir gün sayısı içinde iaede etme hakkına sahipsiniz.

FOOTLOCKER- spor ürünlerinde ucuzluğu bulabileceğiniz bir yer

BESTBUY- Elektronik açısından çok çeşidi olan bir şirket bizim teknosa nın amerika daki versiyonu gibi bence.

COMPUSA- Yine elektronik mağazası,bestbuy dan bir şey almadan burdan fiyatları karşılaştırmanızı öneririm.

Bunlar benim bildiğim genelde her eyalette çok sayı da bulunan ünlü şirketler tabi eyalete özgü özel ve ucuz alınabilcek ürünlerin olduğu yerlerde vardır,herhalde. Mesela San Fransisco ya gidenler varsa orda Levis fiyatları nasıldır acaba?Veya Seatle da bilgisayar fiyatları bence daha ucuzdur gibime geliyor ama bilmiyorum giden arkadaşlar varsa gittikleri yerlerdekileri yazarlar herhalde.
    San Diego'da levis fiyatları 15 dolardan başlıyordu.
    Yeni sezonlar 30-40 dolar arası değişiyor.
    Dockers pantolonlar güzel ama pilesiz modellerde beden bulmak zor.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı bathousand Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    WALLMART- Dünyanın en iyi müşteri hizmetleri veren marketler zinciri,bir çok ürünü ucuz olarak bulabileceğiniz bir yer ve koşulşuz olarak bu ürünü belli bir gün sayısı içinde iaede etme hakkına sahipsiniz.

FOOTLOCKER- spor ürünlerinde ucuzluğu bulabileceğiniz bir yer

BESTBUY- Elektronik açısından çok çeşidi olan bir şirket bizim teknosa nın amerika daki versiyonu gibi bence.

COMPUSA- Yine elektronik mağazası,bestbuy dan bir şey almadan burdan fiyatları karşılaştırmanızı öneririm.

Bunlar benim bildiğim genelde her eyalette çok sayı da bulunan ünlü şirketler tabi eyalete özgü özel ve ucuz alınabilcek ürünlerin olduğu yerlerde vardır,herhalde. Mesela San Fransisco ya gidenler varsa orda Levis fiyatları nasıldır acaba?Veya Seatle da bilgisayar fiyatları bence daha ucuzdur gibime geliyor ama bilmiyorum giden arkadaşlar varsa gittikleri yerlerdekileri yazarlar herhalde.
    footlockerda ucuza ayakkabi bulamamistim. Belki ny diye oyledir ama ayakkabilar cok pahali. Tr ile kiyaslayinca 20-30 tl fark var yok neredeyse.

Walmart herkesin degismezi. Ayrica Walmart amerikanin en degerli markasi secildi bu yil

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

atlantic city outletlerinde wardı ucuz ayakkabı,20-25$ converse 40$ adidas bi alana bi bedava,ama nyc de pahalıydı bende baktım,bide bu tigerların pek farkı yok bizim burayla ordada pahalı

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cinobili01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    atlantic city outletlerinde wardı ucuz ayakkabı,20-25$ converse 40$ adidas bi alana bi bedava,ama nyc de pahalıydı bende baktım,bide bu tigerların pek farkı yok bizim burayla ordada pahalı
    arkadasim bi outletden tiger almisti, 70$ a aldim demisti. Trde 160-180 tl olmasi lazim.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bana hiç denk gelmedi bikaç yerde 100 dolara felan görmüştüm

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile

Alıntı Bellagio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    San Diego'da levis fiyatları 15 dolardan başlıyordu.
    Yeni sezonlar 30-40 dolar arası değişiyor.
    Dockers pantolonlar güzel ama pilesiz modellerde beden bulmak zor.

Beden bulmak zor derken ? hafif geniş birisiyimdir de ben yani sana bedenler büyükmü geldi küçük mü ?
    Polynesian Hotel and Water Park huseyinksk87 hot benimle irtibata geçerse sevinirim facebook tan atılan msj lar daha çabuk fark edilir..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fotoları bizzat ben çektim

usta yanlış anlamada bu pcler milat öncesi devrine ait.özelliklere baksana 512 ram 60 gb harddisk.güncel kaliteli pc fiyatları ne kadar?bize onlardan haberdar etsen daha iyi olurdu

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Bence sen alıntı yaptığın mesajın tarihine baksan daha iyi edersin.

03.08.2007 !

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaşım 10 litre alkol geçirmiştiii :S
    WAT 2012 / ISTANBUL İletişime geçebilirsiniz arkadaşlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks