Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 229 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Virginia Beach,VA

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Virginiayı arastır nette gezmekten belim ağrısın aa gıdılcek yer bammbaska bi yer Minesota nie orası bnde anlamadım şirkettekiler gazladı gazladı minesotada büyük otelde konaklama 90 dolar olunca ve sezon sonu bonus war dıyınce mayısıp kabul ettım şimdide minesotayı arastır bakalım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Selam Millet!Baktım bizim VA Beach'ten konusuluyor ben de bildiklerimi aktarayım dedim.Laskin Road üzerindeki Farmfresh'te çalıştım.Genelde yemek için farmfreshe gelenler fried chickenlarını benden almıstır ordan da hatırlayabilirsinz sonra bi kafede de calıstım.İngilizceniz iyiyse 2. iş cok kolay bulursunz.Değilse bile zamanla denk gelir kesin 2. iş o bakımdan korkunuz olmasın.Va Beachte en büyük sorun konaklama.8 kişi aylık 300 dolara kalıyoduk biz.Ev bulmak gercekten zor.Erken gitmek (MAYIS SONU) cok avantajlı.Hem 2. iş hem konaklama daha kolay bulunur.
    Va Beach hem çalışma hem eglence için cok güzel bi yer.Off günlerinizi iyi değerlendirebilirsinz.Alısweris icin Williamsburg uygun.Adını hatırlayamıyrm ama Washingtona giderken 1-2 tane daha outlet vardı.Oralara da gidebilirsinz.Eglence parkı sahilde yok.Arkadasların dedikleri gibi Willamsburg da Buschgardens var bi de Washington'a giderken King's Dominion var.Bu yerlere gitmeden arastırın türk arkadaslar calısıyodur yine oraalrda.Girişleri free ya da ucuza yapabilirsinz.
    Ulaşıma gelince gider gitmez bi araba almak cok mantıklı.Araba kiralama fln kalabalıksanız ucuz olabilir. Ama 5-6 kişi aynı günde off olup bi yere gidemeyebilirsinz.2-3 kişi kirlarsanız da arabayı tuzlu olabilir Ben ucak gidiş-dönüş New York almıştım.550 euroya.Newyorkatan da greyhoundla gittim.Bi ölümdü.12 saat fln sürdü.60 dolar vermiştim.Dönüşü Chinese busla yapmıştık.6-7 saatte geldik 35 dolardı.Aklıma şimdilik bunlar geliyor.Başlarda sıkıntılar cekebilirsinz onlar tuzu biberi bu işin.Sonradan seviceksinz,Türkiye'ye dönünce de özliyceksinz keske bi daha gitsem diyceksinz benm gibi ama ben mezun olarak gitmiştim.Bu konuda da sayılı adamlardanımdır ehehehehe.Neyse herkese basarılar kolay gelsin.Her türlü sorunuz için canerylmz************* adresinden bana ulasın msnden.Biz de gitmeden cok sorusturduk o yüzden şimdi gidenlere yardım etmek bizim borcumuz diye düşünüyrm.Hadi görüsmek üzere...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

eywallah caner bilgiler için
    senii ekledim rahatsız edicez artık

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı djlethal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Millet!Baktım bizim VA Beach'ten konusuluyor ben de bildiklerimi aktarayım dedim.Laskin Road üzerindeki Farmfresh'te çalıştım.Genelde yemek için farmfreshe gelenler fried chickenlarını benden almıstır ordan da hatırlayabilirsinz sonra bi kafede de calıstım.İngilizceniz iyiyse 2. iş cok kolay bulursunz.Değilse bile zamanla denk gelir kesin 2. iş o bakımdan korkunuz olmasın.Va Beachte en büyük sorun konaklama.8 kişi aylık 300 dolara kalıyoduk biz.Ev bulmak gercekten zor.Erken gitmek (MAYIS SONU) cok avantajlı.Hem 2. iş hem konaklama daha kolay bulunur.
    Va Beach hem çalışma hem eglence için cok güzel bi yer.Off günlerinizi iyi değerlendirebilirsinz.Alısweris icin Williamsburg uygun.Adını hatırlayamıyrm ama Washingtona giderken 1-2 tane daha outlet vardı.Oralara da gidebilirsinz.Eglence parkı sahilde yok.Arkadasların dedikleri gibi Willamsburg da Buschgardens var bi de Washington'a giderken King's Dominion var.Bu yerlere gitmeden arastırın türk arkadaslar calısıyodur yine oraalrda.Girişleri free ya da ucuza yapabilirsinz.
    Ulaşıma gelince gider gitmez bi araba almak cok mantıklı.Araba kiralama fln kalabalıksanız ucuz olabilir. Ama 5-6 kişi aynı günde off olup bi yere gidemeyebilirsinz.2-3 kişi kirlarsanız da arabayı tuzlu olabilir Ben ucak gidiş-dönüş New York almıştım.550 euroya.Newyorkatan da greyhoundla gittim.Bi ölümdü.12 saat fln sürdü.60 dolar vermiştim.Dönüşü Chinese busla yapmıştık.6-7 saatte geldik 35 dolardı.Aklıma şimdilik bunlar geliyor.Başlarda sıkıntılar cekebilirsinz onlar tuzu biberi bu işin.Sonradan seviceksinz,Türkiye'ye dönünce de özliyceksinz keske bi daha gitsem diyceksinz benm gibi ama ben mezun olarak gitmiştim.Bu konuda da sayılı adamlardanımdır ehehehehe.Neyse herkese basarılar kolay gelsin.Her türlü sorunuz için canerylmz************* adresinden bana ulasın msnden.Biz de gitmeden cok sorusturduk o yüzden şimdi gidenlere yardım etmek bizim borcumuz diye düşünüyrm.Hadi görüsmek üzere...
    Deneyimlerini paylaştığın için tüm forum adına teşekkür ederim.VA beach hakkında en detaylı yorum sanırım..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Virginia Beach fotoğrafları için >>>> Sayfa 1

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Virginia Beach fotoğrafları için >>>> Sayfa 1
    nerede fotolar

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı zaxurani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerede fotolar

Konunun başında.. Link var

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

http://www.facebook.com/group.php?gid=8247292228

virginia hakında bi dolu video ve fotograf burdada var

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar ben wisconsine gidecektim fakat isi degistrmek istiyorum.
    secebilecegim ve istedigim is 2 tane var
    --virginia beachte otelde hoousekeeper
    --yada busch gardena yakin (2km) bi otelde housekeeper 2. is imkani busch gardenda var
    diger butun avantajlar ayni kabul edersek(konaklama ve saatlik ucret)
    hangisi iyidir sizce
    tesekkurler...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

VA beachte de bir sürü 2.iş olanağı var.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

VA beachte de bir sürü 2.iş olanağı var.
    evet varmis restaurant ve otellerde ama acaba hangisi daha avantajli olur bnm için williamsburgtaki otel 150 yatak kapasiteli pek bi buyuk oldugu soylenemz virginia beachteki 5 yildizli buyuk bi otel.hem eglenip hem calisamak ve biraz birikinmle donmek için.buch gardenin metnini cok duydum o yuzden birazda o tarafa kayiyorum secerken.kararsiz kaldm :S
    fiorex sende sanirim virginia tarafina gidicektin forumlarda ole gormustum yanlis hatrlamiyorsam

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı liquid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet varmis restaurant ve otellerde ama acaba hangisi daha avantajli olur bnm için williamsburgtaki otel 150 yatak kapasiteli pek bi buyuk oldugu soylenemz virginia beachteki 5 yildizli buyuk bi otel.hem eglenip hem calisamak ve biraz birikinmle donmek için.buch gardenin metnini cok duydum o yuzden birazda o tarafa kayiyorum secerken.kararsiz kaldm :S
    fiorex sende sanirim virginia tarafina gidicektin forumlarda ole gormustum yanlis hatrlamiyorsam
    Benim iş durumu hala muallakta.. Kısaca "Destination Unknown" hala
    Ama Virginia Beach'e giden arkadaşım 10 gün içinde 2.işini buldu be baya iyi bir kazançla geri döndü.Eğer ikinci iş düşünüyorsan, schedule ı sabit bir yere gitmen lazımki, diğer bulacağın işle zamanları birbirine uysun.Çakışmasın yani.Bunu aslında şimdiden kestirmek çok zor.Ancak mantık olarak 5 Yıldızlı bir hotelde Schedule sabit olur gibime geliyor.Farklı yönlerden bakıp iyi araştırmak lazım.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Benim iş durumu hala muallakta.. Kısaca "Destination Unknown" hala
    Ama Virginia Beach'e giden arkadaşım 10 gün içinde 2.işini buldu be baya iyi bir kazançla geri döndü.Eğer ikinci iş düşünüyorsan, schedule ı sabit bir yere gitmen lazımki, diğer bulacağın işle zamanları birbirine uysun.Çakışmasın yani.Bunu aslında şimdiden kestirmek çok zor.Ancak mantık olarak 5 Yıldızlı bir hotelde Schedule sabit olur gibime geliyor.Farklı yönlerden bakıp iyi araştırmak lazım.
    anladim dostum valla 4. 5. is degistrisim sadce bi iste bu kadar arastirma yapsaydim heralde orayi ordakilerden daha ii biliyor olurdum bnm istyedigim yerlerin kontejnlari doldugu için sirket kendi istedigi yere yonlendiriyor tabi arastirinca iiysi kotusu1 ortaya cikinca isi degistrmek istiosn genelde ama virginiada cok turk var(bu yuzden dil pratigi ynunden belki uygun degil) ama kimseden olumsuz cok sey duymadim konaklama sorunu haricinde zaten bu saatten sonra 4x4luk bi is umudum yok elimde olan1n en iyisini yapmaya calisiyorum.
    bu arada seninde isin belli olur umarim biran once forum yoneticsinin isi olmazsa vay bizlerin haline hehehhe

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

VA beachte türkler fazla doğru.. Ama koca şehirde 500 türk olsa bunların hangisiyle , ne kadar muhattap olursun ? Dilini geliştirmek istiyorsan ve Türkçe kullanmak istemiyorsan orada, önemli olan aynı işte çalışmamak ve mümkünse aynı yerde konaklamamak.VA beach te konaklama sorunu olduguda dogrudur.Ama WAT ve 2. iş için en uygun yerlerden biridir.Benim işimde 10 güne kadar belli olur herhalde

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bnm buyuk ihtimalle gold key/PHR bünyesindeki otellerde housekeeper olacak saatlik 7$ konaklama saglamiyor(genelde oldugu gibi ama sirket bi yandandanda williamsburgtaki 3 4 y1ld1zl1 otelleri oneriyor konaklama sagliyormus acaba kendi cikarlariyla mi ilgili yoksa bnm isteklerim dogrultusundami soyluyor anlamadm:S
    simdiden ev arkadsi araniyor 15 16 haziran gibi gidicem arkadslar.gitmis olan arkadslar genelde ev ve ev arkadsi nerede bulabilirm?(yer adres olarak olursa daha iyi anlasilir olur
    tesekkurler...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hangi şirketle gidiyosun? biz de gold key otellerinden birinde çalışcaz ve , ya işveren sağlayacak yada önerecek konaklamayı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar ben bu yıl gidiyorum amerikaya işim belli oldu gibi Verginia Beach de 7 Eleven burası nasıl arkadşlar bilgisi olan varsa paylaşırsa memnuın olurum...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı minetaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi şirketle gidiyosun? biz de gold key otellerinden birinde çalışcaz ve , ya işveren sağlayacak yada önerecek konaklamayı
    ben *****le gdiyorum vize gorusmesınede gırdm ds belgesini beklıorz.konklama vermiyor diye bılıorm ben gold key tabi onerebılır ben yalnız gidiyorum ayni yere gidecek olan arkadaslarla ew tutabiliriz ama elımızı cabuk tutmak lazm hazıranın 17sınden sora cok zorlasıormus ev bulmak bilginize...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart slm

slm bende virginia beach e gidiyorum goldkey bünyesnde çalışcam hangi firmayla gidiyorsun? nerede okuyorsun?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Emmi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm bende virginia beach e gidiyorum goldkey bünyesnde çalışcam hangi firmayla gidiyorsun? nerede okuyorsun?

izmirden gidiyorum dostum firma ismi vermek yasak oldgndan soylemıorm.16 hazıran gıbı bılet bakıorm bıan once gıdıp ev falan bulmak lzm.ben tek gıdıorm gıdıek arkadaslarla ev tutucaz artık tabi tercıhen karmaolması ama bılmorm nasıl olcak...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mrb arkadaşlar, bende virginia beache gidiyorum ve 7 eleven da iş ayarladı şirketim. biz 5 arkadaş gidiyoruz ve ev kiralamayı düşünüyoruz. 7 Eleven hakkında rahat bi çalışma ortamı olduğunu duydum ama ne kadar doğru onu bilemicem gidince görcez..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

merhaba arkadslar!!bende bu sene gold key bunyesinde calısacam ama ucretler konusunda müzdaripim.cunku bnm sirket 9.5 dolar artı tip diye bizi işe soktu ama simdi bana gelen mailde 3.15 artı tip yazıyo!!acaba oyunamı geldik anlamadım..size ne kadar dediler yosa sadece bizi mi keklediler...lutfen yardım:'(

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

selam arkadaşlar bizde 4 kişiyiz virginia beach e gidiyoruz ve gold key bunyesınde calısacaz..ama fırmanın verdıgı bılgıye gore departmanlarımız orada yapılacak olan mulakat ıle belırlenecekmıs.haftalık7,5$ artı tip bizimki ve konaklamayı haftalık 75$ dan fırma karsılıyor...bızde hazıran 15 de cıkacaz buradan inş...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benim de muhtemelen 7-eleven olacak. dolayısıyla 75$ konaklama. bu da onların sağladıgı bir aparman dairesi şeklinde

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Merhaba,arkadaşlar ben 2008 yazında virginia beache gidiyorum.la quintina inn diye bir oteldeçalışcam housekeeping virginia beache giden arkadaşlar var mı acaba.norfolk havalanından virginia beach arsı uzak mı acaba ulaşım kolay mı. mail adresim xxxxxxxxxxxx

Forumda MSN paylaşımı yasaktır !!!

http://www.turkishwat.net/forums/announcement.php?f=37
    Konu Fiorex tarafından (15-05-2008 Saat 03:41 PM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bizde bu yaz 5 kişi gidiyoruz newyork tan ulaşımı bilen varmı ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de Busch Garden'a gidiyorum..Bakalım bi sorun olmazsa 9 haziran itibariyle oradayım.
    bu arada işveren temsılcısı drug test yapıyoruz felan demişti, daha once gıden arkadaslar varsa yardımcı olabılırlermı, yani aslı astarı varmı bu uygulamanın
    Konu el-viento tarafından (31-05-2008 Saat 10:25 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar herkes ev tutmak istiyor anlaşılan.haberleşelim felan deniyor ama nasıl olacak bu iş.yada haberleşebilen varmı.bende beeache gidiyorum.ve konaklama sorun benimde

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı el-viento Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de Busch Garden'a gidiyorum..Bakalım bi sorun olmazsa 9 haziran itibariyle oradayım.
    bu arada işveren temsılcısı drug test yapıyoruz felan demişti, daha once gıden arkadaslar varsa yardımcı olabılırlermı, yani aslı astarı varmı bu uygulamanın
    Bu Konu Benim de Kafamı Karıştırdı ve Sordum, Evet Test Yapıyoruz Dediler Ama Bu Testin İşleyişi Tam Olarak Nedir Ne Değildir Bilen Birisi Daha Detaylı Bilgi Verirse Sevinirim =)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de bu yaz ilk defa gidecem VA da best western otellerinden birinde iş buldum nelere dikkat etmeliyim ne yapmalıyım ne yapmamalıyım sakata gelmeyeleim sonra bölge nası ucuzmu pahalımı vb...??

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks