Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 53 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Colorado | Vail

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla odak sorum buydu resmen hayatımı kurtardın !! bisikletle aram yoktur da dedim acaba bisikletlemi gidiyo millet çok sağol valla bilgiler için cidden kafamdaki bütün soru işaretleri siliniyor yavaştan ...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

artik ugura bir hediye getirirsin bu kadar bilgiden sonra bu arada belki bana da bir magnet duser

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

canınız sağolsun tabi getiririm

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

not dustum , adini biliyorum , okulunu biliyorum , bulurum seni wat donusu

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tamam sözüm söz , :d ama siz benim soyadımı görebiliyorsunuz çok rahat bulursunuz beni , ben sizinkini bilmiyorum o nasıl olacak

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

adimi bildigini nerden cikardin nickimden adim soyadim belli olmayabilir bu arada sen getir hediyeyi biz buluruz seni nasilsa saka bir yana umarim guzel bir yaz gecirirsin , kisin cok guzel oluyor colorado yazin da guzeldir eminim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim inşallah kar kış fotoğrafıona kandım bende aslında

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artik ugura bir hediye getirirsin bu kadar bilgiden sonra bu arada belki bana da bir magnet duser
    Gittikten sonra pişman olmasın yeter

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

öyle şeyler söylemeyin şimdi bak , pişman oluncak bi yer mi bana öyle gelmedi bu arada işi aldım pozisyonum belli değil ama

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Doğal güzellik seven biriysen senin için unutulmayacak bi yer olur.Benim için öyle oldu çünkü.Ama sen yüksek binaların arasında şehir yaşamında gezmek için gidiyosan anca tatil zamanı yaparsın bunları oda en yakın Denver var büyük şehir olarak.Maddi açıdan eğer overtime yaparsan yada 2. iş bulursan çok iyi bi yer çünkü saat ücreti yüksek hep.10 doların üstü.Gider gitmez ilk gün city markete git.Hergün git hatta.Sürekli eleman açığı oluyor kasa için depo için gece shifti için.kazandığın para yatırdığını çıkarıyor eğer kendini zorlamak istemezsen.Tabi vergi iadesi ve depozito dahil bu dediğime..(yaklaşık 1000-1200 dolar eder çünkü vergi iadesi+depozito).

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bunların hepsini yazıyorum bir kenara ve ben biraz daha doğallıktan yanayım zaten binaların arasında yaşıyoruz planladığım gibi giderse bi kaç günde denver a uğrarım hatta daha planladığım gibi giderse başka yerlere de uğrarım bana yeter bikaç gün tuzu biberi işte

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Uğur merhaba , şu an iş sözleşmem geldi de middle creek de kalacağım kesin internet olmadığını söylüyor sen nasıl halletmiştin bunu ?? çünkü ailemle falan görüşmek için lazım oluyor internet , sanırım sadece ortak alanlarda var internet nasıldı koşullar biraz bahsedermisin .

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı ipekunal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğur merhaba , şu an iş sözleşmem geldi de middle creek de kalacağım kesin internet olmadığını söylüyor sen nasıl halletmiştin bunu ?? çünkü ailemle falan görüşmek için lazım oluyor internet , sanırım sadece ortak alanlarda var internet nasıldı koşullar biraz bahsedermisin .
    Ben eve internet çektirmiştim.Centurylink i arayıp sipariş veriyosun.Daha doğrusu önce online chat yapıyosun bilgilerini alıyorlar teyit etmek için arıyorlar.Ya bi arkadaşının telefonunu ver yada bi telefon al ki lazım olabilir 3 ay boyunca.aylık 29$ ücreti var internetin.Sana kutu gönderiyolar sen kurulumunu yapıyosun çok basit,kağıtta anlatımı var detaylı.Bu arada bunun için 6 aylık kontratı var filan yazıyor internette ama zaten chat yaparken sen söylersin ben 3 ay sonra kapattırıcam sorun olur mu diye,onlarda istediğiniz zaman kapattırabilirsiniz diyor zaten.Kurulum için gelen kutuda bi tag var onu atma.Kutuyuda atma.Amerikadan dönerken interneti kapattıktan sonra UPS'e gidip o tag'i veriyosun kutuyla beraber ne ücret ödüyosun ne adres veriyosun.Zaten anlarsın gönderici olarak senin adın alıcı olarak century link adresi yazar.Eğer onu kaybedersen şirketi arayıp onu sana göndermelerini istemen lazım.Eğer eksik parça gönderirsen modem ücretini sana yansıtabilirler.aylık ücret ise internet üstünden ödenebiliyor.Kredi kartı yada banka hesabı gerekmiyor.Social Security Number yeterli.Ancak Middle Creek ofise bi sor biz ordayken Ağustos ayında internet servisi de veriyolardı ücreti yada detayı hakkında bilgim yok.Bu centurylink 12mbps 250 GB kotalı.Kota aşımı hız düşüyor ücret alınmıyor.Bu arada tüm siparişlerini Loss Prevention(Otelin güvenliği gibi bi departman) bölümünün adresine ver 24 saat açık ve çok net adresi var.Onuda ayrıca yazarım bu konuda yine.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tamamdir cok tesekkur ederim .

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ugur merhaba artik bunaldin sorularimdan biliyorum ama tek buldugum kisi sensin svailden bu seferki sorum sozlesme hakkinda ben sozlesmeyi 1 hafta oncr falan imzaladigimda ucret 10 du bugun bi arkadasima - ayni sirketteyiz - detaylarda daha farkli bi deger var ( ev kirasi da degisik mesela bnmkinden ) . Bu degisiklik sozlesmeyi imzaladigim icin yansimiazmi yoksa herkesin sartlar esitmi olur

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Ugur merhaba artik bunaldin sorularimdan biliyorum ama tek buldugum kisi sensin svailden bu seferki sorum sozlesme hakkinda ben sozlesmeyi 1 hafta oncr falan imzaladigimda ucret 10 du bugun bi arkadasima - ayni sirketteyiz - detaylarda daha farkli bi deger var ( ev kirasi da degisik mesela bnmkinden ) . Bu degisiklik sozlesmeyi imzaladigim icin yansimiazmi yoksa herkesin sartlar esitmi olur
    Çalışacağı pozisyon farklıysa saat ücreti az olabilir yada farklı olabilir.Mesela pool attendant saat ücreti az olur ama bahşişi olur yada bulaşıkçının saat ücreti 11$ filan olur.Aynı pozisyondaki iki wat öğrencisinin ücreti farklı olmaz.Konaklamada değişik tipde konaklama olduğundan yine farklılık olabilir.Eğer tek kişilik kalmak istersen aylık 650$ gibi bi ücreti oluyor 2 kişilik kalırsan 450$ civarı.Job offerda Elle Koheo mu yazıyor HR Generalist olarak?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla HR generalist olarak öyle biri yok ;employer contact name : jackie kasakowski var .. bu arada poziyonlar aynı housekeeping veya busser . ama neden yükselmiş bnm sözleşmedn sonra anlayamadım ..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

valla HR generalist olarak öyle biri yok ;employer contact name : jackie kasakowski var .. bu arada poziyonlar aynı housekeeping veya busser . ama neden yükselmiş bnm sözleşmedn sonra anlayamadım ..
    2012 yazında bulaşıkçı bi arkadaş vardı 11$ alıyodu dedim bi gidip konuşayım HR ile,Elle vardı ona sordum dedim bu benim 3. yılım burda,benim saatlik ücretimin daha yüksek olması gerekmezmi yok sözleşmede ne yazıyorsa o herkese aynı verilir dedi.Eğer pozitif anlamda bi değişiklik olduysa senin sözleşmenden sonra o yansıtılır zaten.Mesela ben ilk gittiğimde 2009 yılında 9$dı saat ücreti sonra 2010 da 9.79$ oldu ama sözleşmemde 9$ yazıyodu yine paycheckte 9.79 olarak hesaplanmıştı.2012 de değişmedi hem sözleşmede hem paycheckte 9.79 du.Bu sene iyileştirme yapmış olabilirler umarım yapmışlardır .

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart merhaba

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2012 yazında bulaşıkçı bi arkadaş vardı 11$ alıyodu dedim bi gidip konuşayım HR ile,Elle vardı ona sordum dedim bu benim 3. yılım burda,benim saatlik ücretimin daha yüksek olması gerekmezmi yok sözleşmede ne yazıyorsa o herkese aynı verilir dedi.Eğer pozitif anlamda bi değişiklik olduysa senin sözleşmenden sonra o yansıtılır zaten.Mesela ben ilk gittiğimde 2009 yılında 9$dı saat ücreti sonra 2010 da 9.79$ oldu ama sözleşmemde 9$ yazıyodu yine paycheckte 9.79 olarak hesaplanmıştı.2012 de değişmedi hem sözleşmede hem paycheckte 9.79 du.Bu sene iyileştirme yapmış olabilirler umarım yapmışlardır .
    uğur eğer bilgin var ise colorado-telluride hakkında bilgin ve konaklma nasıl ayarlayabilirim?11.75 saatlik ücret ile calısacağım...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

uğur merhaba marriotta busser olan arkadaşların varmıydı ? varsa memnunlarmıydı housekeeping e göre kıyaslarsak ne dersin ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

adaş merhabalar, ben de CO, Eagle Road Avon a gideceğim o bölge tam olarak nasıl peki, ikinci iş imkanı vb. ?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı TUTİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uğur eğer bilgin var ise colorado-telluride hakkında bilgin ve konaklma nasıl ayarlayabilirim?11.75 saatlik ücret ile calısacağım...
    Arkadaslar merhaba uzun süredir siteye giremedim,askerlik uzun sönem subay olarak çıkınca eğitimler dersler derken vakit bulamadım girmeye.Telluride hakkında bilgim yok malesef..

uğur merhaba marriotta busser olan arkadaşların varmıydı ? varsa memnunlarmıydı housekeeping e göre kıyaslarsak ne dersin ?
    Her departmandan arkadaşım vardı otelde.Housekeepinge göre daha avantajlı tabiki.Saat ücreti az ama tip yüksek olunca daha karlı oluyor.
    Alıntı uurkocc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adaş merhabalar, ben de CO, Eagle Road Avon a gideceğim o bölge tam olarak nasıl peki, ikinci iş imkanı vb. ?Avon güzel bi yerdi.Biz alışverişe avona giderdik.İş imkanlarını bilmiyorum ama eğlenceli bi yer.4 Temmuz kutlamaları filan iyi oluyor diye biliyorum.

Tekrar uzun bi süre sitede olamicam herkese şimdiden güzel bi yaz diliyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Colorado cular buraya toplanmış bende kendimi oralardaki tek türk gibi hissediyordum İnşallah herkese hayırlı olur .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)