Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ds formum hala gelmediği için Vize görüşmem belirsiz durumda

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Aynen arkadaşlar E L T batırdı çıkardı. Seçtiğime okadar pişmanımki birsürü iş değiştirdim. Tam hallettik derken DS belgesi gönderemicekmişmiş sponsor. Yine iptal şimdi daha dün yeni bi iş var dediler ondan haber bekliyom açıkcası bu sene olmayacak gibi. Siz siz olun E L T yi seçerken bir kez daha düşünün.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı hunterTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen arkadaşlar E L T batırdı çıkardı. Seçtiğime okadar pişmanımki birsürü iş değiştirdim. Tam hallettik derken DS belgesi gönderemicekmişmiş sponsor. Yine iptal şimdi daha dün yeni bi iş var dediler ondan haber bekliyom açıkcası bu sene olmayacak gibi. Siz siz olun E L T yi seçerken bir kez daha düşünün.
    arkadaşa katılıyorum oysaki yi en ciddi şirketlerden biri diye seçmiştim hemde parayı vermeden önce danışmanınızla yada şirketinizle açık açık konuşun...para verdikten sonra biraz ellerine düşüyorsunuz...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı al_lobo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşa katılıyorum oysaki yi en ciddi şirketlerden biri diye seçmiştim hemde parayı vermeden önce danışmanınızla yada şirketinizle açık açık konuşun...para verdikten sonra biraz ellerine düşüyorsunuz...
    Hocam parayı vermeyip napıcaz. Sonuçta daha ds gelmeden bütün şirketler parayı alıyor. Ds geldikten sonra parayı verebileceğimiz bir şirket bilmiyorum ben?
    Aynı durumu hala yaşıyorum konuyu ben açmıştım ve hala ds forumum gelmedi 8 Haziran randevu aldık son olarak, geldi geldi. gelmedi gidemiyoruz...

Bir çok şirkette aynı problem yaşandı(ben Golden Kariyere yazıldım) bu sene ve tamamen şans bize vurdu. çünkü benim şirkette başka iş seçip dssi gelen oldu başka sponsordan ama benim seçtiğim işin sponsoru göndermedi dsmi. şimdi başka sponsordan dsmin gelmesini bekliyorum bakalım sonuç ne olacak. bu hafta içi yine arayıp ne var ne yok soracağım irtibatı koparmamak için!

Ya da bildiğin beceremediler bizi oyalıyorlar. Artık her şeyi düşünmeye başladım!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı bolatu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam parayı vermeyip napıcaz. Sonuçta daha ds gelmeden bütün şirketler parayı alıyor. Ds geldikten sonra parayı verebileceğimiz bir şirket bilmiyorum ben?
    Aynı durumu hala yaşıyorum konuyu ben açmıştım ve hala ds forumum gelmedi 8 Haziran randevu aldık son olarak, geldi geldi. gelmedi gidemiyoruz...

Bir çok şirkette aynı problem yaşandı(ben Golden Kariyere yazıldım) bu sene ve tamamen şans bize vurdu. çünkü benim şirkette başka iş seçip dssi gelen oldu başka sponsordan ama benim seçtiğim işin sponsoru göndermedi dsmi. şimdi başka sponsordan dsmin gelmesini bekliyorum bakalım sonuç ne olacak. bu hafta içi yine arayıp ne var ne yok soracağım irtibatı koparmamak için!

Ya da bildiğin beceremediler bizi oyalıyorlar. Artık her şeyi düşünmeye başladım!
    kardeşim böyle ciddi şirketlerde böyle problemlerin yaşanmaması lazım ben ekim ayında kayıt oldum ve bu 4. işim sürekli iş deiştirmekten bu zamana kaldı bu ds...ayrıca danışmanlarda çok alakasız ilgisiz...inş hepimizin maduriyeti giderilir...work and travel benim 5 senelik hayalim ancak para bulup başvurabildim eğer bu sene gidemezsem benden çekecekleri var...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Dostlar acılar paylaşıldıkça azalırmış.Evet, ben de sizler gibi ds belgesi bekleyenlerdenim.Hem de iki senedir.Şöyle: geçen sene ds belgem o kadar geldi ki vize randevu gününe 10 gün kadar kalmıştı.Neyse randevuya girdim 3 haziran 2011'de. Bi de name check denen illete denk gelmiyim mi. Offf off günler geçmiyorum 27 hazirana bileti felan da almıştım.Ve vizem geldi temmuzun 17.(ben yine de bastırdım vizeyi, şirket gönder pasaportunu konsolosluğa demişti)Ama o tarihten sonra da daha da gidilmezdi.Uçak bileti parasını geri aldım.Bu sene yeniden başvurdum, geçen sene ödediğim wat program parasını geri almamıştım şirketten.2012 de gideriz diyodum ve bu sene iş sıkıntısı çıkmasın mı,onlarca iş ayarladılar iptal edildi felan fıstık.. sonunda ayarlandı bir iş geçen hafta.Onun da ds belgesi felan ne zaman gelir belli değil,şu an elimde hiç bişey yok.Name check'e denk gelmem inş.Şirket güvence veriyor bakalım nolcak. Herkese bol şans..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı fatih1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostlar acılar paylaşıldıkça azalırmış.Evet, ben de sizler gibi ds belgesi bekleyenlerdenim.Hem de iki senedir.Şöyle: geçen sene ds belgem o kadar geldi ki vize randevu gününe 10 gün kadar kalmıştı.Neyse randevuya girdim 3 haziran 2011'de. Bi de name check denen illete denk gelmiyim mi. Offf off günler geçmiyorum 27 hazirana bileti felan da almıştım.Ve vizem geldi temmuzun 17.(ben yine de bastırdım vizeyi, şirket gönder pasaportunu konsolosluğa demişti)Ama o tarihten sonra da daha da gidilmezdi.Uçak bileti parasını geri aldım.Bu sene yeniden başvurdum, geçen sene ödediğim wat program parasını geri almamıştım şirketten.2012 de gideriz diyodum ve bu sene iş sıkıntısı çıkmasın mı,onlarca iş ayarladılar iptal edildi felan fıstık.. sonunda ayarlandı bir iş geçen hafta.Onun da ds belgesi felan ne zaman gelir belli değil,şu an elimde hiç bişey yok.Name check'e denk gelmem inş.Şirket güvence veriyor bakalım nolcak. Herkese bol şans..
    Senin hangi şirketti hocam?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Senin hangi şirketti hocam?
    dostum ben şirket ismi vermek istemiyorum bir kere daha soran arkadaş olmuştu.Şirketle 2 yıldır devam eden tanışıklığım var o sebeple isim vermek istemiyorum,sürekli uğraşıyolar beni göndermek için ama her ne hikmetse işleri ters gidiyor hep..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Benim DS'de hala gelmedi. 11 Mayıs'daki vize randevusunu 18'ine aldırdık, yine gelmeyince kaldı 1 Haziran'a. Sponsorun sistemine giriş yaptım DS numaram falan görünüyor, basılmış demek ki. Yakında gelir sanırım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı fatih1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum ben şirket ismi vermek istemiyorum bir kere daha soran arkadaş olmuştu.Şirketle 2 yıldır devam eden tanışıklığım var o sebeple isim vermek istemiyorum,sürekli uğraşıyolar beni göndermek için ama her ne hikmetse işleri ters gidiyor hep..
    hımm anladım hocam... valla tanıdıkla bile bu işler böyleyse ben kendime üzülmemeyeyim o zaman

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hiç yalnız değilsiniz beyler.Bize de sürekli sponsor iptal oldu şu oldu bu oldu deniliyor.Vize randevumuz şu an 8 Haziran'a alındı ama DS yok ortada.Zaten şu an 1 hafta oldu başvuru yapıldığından beri şirketin dediğine göre.3 hafta içinde çok rahat gelir dediler.Zaten 8 Haziran'daki vize başvurumu da 18 Mayıs'taki gibi iptal ettirirlerse DS'ten dolayı çok bilgilendirici ve detaylı bir yazı ele alacağım.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Jakon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç yalnız değilsiniz beyler.Bize de sürekli sponsor iptal oldu şu oldu bu oldu deniliyor.Vize randevumuz şu an 8 Haziran'a alındı ama DS yok ortada.Zaten şu an 1 hafta oldu başvuru yapıldığından beri şirketin dediğine göre.3 hafta içinde çok rahat gelir dediler.Zaten 8 Haziran'daki vize başvurumu da 18 Mayıs'taki gibi iptal ettirirlerse DS'ten dolayı çok bilgilendirici ve detaylı bir yazı ele alacağım.
    8'indeki randevunun iptal edileceğini sanmam. Bu yılın son görüşme günlerinden biri çünkü. Belge yetişmezse gidiş sanşın kalmayacak, benim de öyle maalesef.

İstanbul'da bu yılın son SWT günleri 1, 6, 8 ve 13 Haziran. Son şansınız gençler! The last SWT visa interview days in Istanbul are June 1st, 6th, 8th and 13th. This is your last chance folks!
    Konsolosluk FB sayfasından alıntıdır

https://www.facebook.com/swtturkey

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Şirketler düşünecek belge yetişmezse.

Öyle bir şey olursa zaten paramı geri alıp,turist olarak gitmeyi denicem. Şu WAT a verilen parayla zaten 1 ay rahat yaşarım diye düşünüyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı egorentas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8'indeki randevunun iptal edileceğini sanmam. Bu yılın son görüşme günlerinden biri çünkü. Belge yetişmezse gidiş sanşın kalmayacak, benim de öyle maalesef.

Konsolosluk FB sayfasından alıntıdır

https://www.facebook.com/swtturkey
    Benimde 8 haziran olarak alındı bakalım. Dediğiniz gibi ds geldi ve gittik görüşmeye aldık aldık alamadık bütün planlar ve onca üzerinde harcanan zaman çöpeee

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Jakon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şirketler düşünecek belge yetişmezse.

Öyle bir şey olursa zaten paramı geri alıp,turist olarak gitmeyi denicem. Şu WAT a verilen parayla zaten 1 ay rahat yaşarım diye düşünüyorum
    bende senin kafadanım da benim şirket parayı eylül sonunda veriyo, sözleşme de öyle yazıyo daha doğrusu. DS sorunsuz gelir de alırız inşallah vizeyi

Benimde 8 haziran olarak alındı bakalım. Dediğiniz gibi ds geldi ve gittik görüşmeye aldık aldık alamadık bütün planlar ve onca üzerinde harcanan zaman çöpeee
    Hiçbirimize öyle bişey olmaz umarım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

[QUOTE=egorentas;165104]bende senin kafadanım da benim şirket parayı eylül sonunda veriyo, sözleşme de öyle yazıyo daha doğrusu. DS sorunsuz gelir de alırız inşallah vizeyi

Hocam eğer ds gelmezse, ben konuştum şirketle hemen alıcam paramı. o bekleme süreci dssi gelipde gidemeyenler için bu konuda şirketinize gerekli şekilde konuşmanızı yapın bence?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bende senin kafadanım da benim şirket parayı eylül sonunda veriyo, sözleşme de öyle yazıyo daha doğrusu. DS sorunsuz gelir de alırız inşallah vizeyi
    Hocam eğer ds gelmezse, ben konuştum şirketle hemen alıcam paramı. o bekleme süreci dssi gelipde gidemeyenler için bu konuda şirketinize gerekli şekilde konuşmanızı yapın bence?
    Haklısın hocam, konuşayım bu konuyu eyvallah. Gerçi bana yetişecek gibi geliyo benim DS. Intrax'ın sitesine login olunca DS Form Number'ımı falan gorebiliyorum. Sanırım basıldı DS, gelmesi bekleniyo sadece

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Haklısın hocam, konuşayım bu konuyu eyvallah. Gerçi bana yetişecek gibi geliyo benim DS. Intrax'ın sitesine login olunca DS Form Number'ımı falan gorebiliyorum. Sanırım basıldı DS, gelmesi bekleniyo sadece
    Benim ilk sponsorum CSB de yaklaşık 29 martta onaylanmıştı şirkete gitmiştim göstermişlerdi onaylandığını. işte yaklaşık mayısın 10una kadar oyaladıktan sonra tamamen komedi nedenlerden dolayı bir türlü gelmedi, yok kargo paketi kayboldu yok yolda geliyo gibi... sonunda şirket başka bi sponsrodan getirtmeye çalışacak son olarak işte ve onu bekliyorum
    Daha bi sürü şey daha anlatıldı şirket tarafından bana ama artık neyin doğru neyin yanlış olabileceğini bilemez hale geldim...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeş benim şirkette golden kariyer ds gelcek diyolar 11 hazira randevu aldılar bakalım nolcak merak içindeyim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

@egorentas arkadaşım intrax iyi bir sponsordur. eğer orada onaylanmış gözüküyorsa en kısa sürede basılır ve gelir. Bu yıl ds formlarında yaşanan sıkıntı Amerikan hükümetinin işleri sıkı tutmasından kaynaklanıyor. Her işi ve işvereni tek tek kontrol ediyorlar bu yıl. sıkıntılı işler veren sponsorların ds basma hakları iptal edilip firmalar kapatıldı. yani bu yıl geçiş yılı ve biraz sancılı geçiyor. bu da size denk geldi artık

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı korios Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş benim şirkette golden kariyer ds gelcek diyolar 11 hazira randevu aldılar bakalım nolcak merak içindeyim
    Hocam sen nereye gidiyorsun ve nerde çalışacaksın peki? bide nereden yazıldın eskişehir şube mi ankara mı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ankara şubesi kardeş florida destinde housekeper olcam

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı korios Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ankara şubesi kardeş florida destinde housekeper olcam
    Ben tek gidiyorum ama aynı işte çalışacak arkadaşlar varmış da acaba sen misin dedim... Senin sponsor hangisi hocam? sana gelmeme sebebine ne diyorlar?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Benim DS2019 bugun geldi, DS 160 formunu da doldurduk, hazır. 1 Hazirandaki gorusmeyi bekliyorum simdilik

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Benim DS2019 bugun geldi, DS 160 formunu da doldurduk, hazır. 1 Hazirandaki gorusmeyi bekliyorum simdilik
    hayırlı olsun hocam. inşallah artık başka bi problemle karşılaşmadan alırsın vizeni...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

hayırlı olsun hocam. inşallah artık başka bi problemle karşılaşmadan alırsın vizeni...
    Eyvallah hocam sağolasın. Darısı tüm DS bekleyenlere inşallah

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Eyvallah hocam sağolasın. Darısı tüm DS bekleyenlere inşallah
    sıktı ve bıktırdı başka diyecek bişey yok...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bekliyorum
    Yılbaşından önce kayıt oldum daha hala ds gelmedi.
    ilk başta şirket oyalıyor sandım ama öyle değilmiş.
    ABD hükümeti bu sene uğraştırıyormuş.Zaten bütün ilkler bizi bulur...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı al_lobo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıktı ve bıktırdı başka diyecek bişey yok...
    aynen hocam ben zaten başka planlar yapmaya başladım. çünkü o kadar şeyden sonra bomboş bir yaz içinde kalmak istemiyorum...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

aynen hocam ben zaten başka planlar yapmaya başladım. çünkü o kadar şeyden sonra bomboş bir yaz içinde kalmak istemiyorum...
    sadece bekliyorum artk umrumda değil benimde...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

interexhangeli olup ds bekleyen arkadaslar var mı hala ? 1 haziranda vize goruşmesi var ama ds belgesi piyasada yok..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)