Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sabit hatlar sınırsız ve Mobil hatlar çok ucuz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam amerika'da prepaid hatlar için sınırsız veri tarifesi aldın mı daha önce?
    eğer öyle bir imkan varsa sip olarak kullanmak çok ekonomik olur

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı realbrutal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben deneme araması yapmak istedim.ama türkiye numarasını aradığımda hata veriyor.yanlışmı arama yapıyorum acaba bilemiyorum.

00 90 212 1234567 olması gerekmiyormu?
    Ben +902121234567 şeklinde giriyorum numaraları. Ve 10 euroluk kontör almadan öncede Free Trial Call yapıoyordum gayet oluyordu numarayı bu şekil yapınca....
    I'll be there and then one day I'm gonna say "I was there too".

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı therealper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam amerika'da prepaid hatlar için sınırsız veri tarifesi aldın mı daha önce?
    eğer öyle bir imkan varsa sip olarak kullanmak çok ekonomik olur

Daha önce hat falan aldım Amerikada ama 3 günde bir 10 $ yüklüyorduk, kendi aramızda konuşmak için bile yetmiyordu, aranınca bile kontör gidiyor.... saçmalık...

hiç bilmiyorum ama sabit bir ücret karşılığı sınırsız veri tarifesi olsa süper olur..

var mı ki ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

http://www.nonoh.net/en/index.php

Buyrun size bunun gibi çok uygun bir program daha

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Yalniz dikkat edin ayni IP uzerinden 6 kisinin hesabi olursa haftalik 300 dk. gectigi icin kredinizden duser . Herkese soylemeyin aranizda gizli kalsin .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Exclamation

Alıntı cancan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.nonoh.net/en/index.php

Buyrun size bunun gibi çok uygun bir program daha
    Evet, bu servis te bedava konuşma sağlıyor... Diğerleriyle aynı...

Yalnız bu servisler birbirlerinden küçük farklarla ayrılıyor buna dikkat etmek gerek...

Örneğin; POIVY haftada 300dk. bedavayla sınırlıyken, NONOH haftada 200dk. veriyor. Bunun dışında aynı servis.

http://www.nonoh.net/en/free.html *

*Registered users get max 200 minutes per week of free calls, measured over the last 7 days and per unique IP address. Unused free minutes cannot be taken to the following week(s). If limit is exceeded the normal rates apply. During your Freedays you can call all destinations listed as "Free" for free. When you have run out of Freedays, the normal rates apply. You can get new Freedays by buying credit.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Smile

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalniz dikkat edin ayni IP uzerinden 6 kisinin hesabi olursa haftalik 300 dk. gectigi icin kredinizden duser . Herkese soylemeyin aranizda gizli kalsin .
    Bu bağlamda bakarsak o zaman farklı IP adreslerınden arama yaptıgımızda da 300dk. hiç bitmiyor mu acaba ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ben de dün bu konuyu okuduktan sonra gidip 10 $ yüklettim şimdi sabit hatlarla sorunsuz konuşuyorum. Kesinti durumu olmadı şimdilik. Ayrıca eğer ben yanlış anlamadıysam amerikadaki sabit hatları ve cep telefonlarını aramak da ücretsiz(ilk sayfadaki listede United States (+mobile) yazılmış). Yalnız merak ettiğim birşey var. Ben aldığım hesap bilgilerimi aileme versem, onlar beni arasalar acaba adamlar birden fazla kişi kullanıyor diye sorun yaparlar mı? örneğin 10 dk arayla bir türkiyeden bir amerikadan arama yapılınca tuhaf gözükebilir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı xcraft Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de dün bu konuyu okuduktan sonra gidip 10 $ yüklettim şimdi sabit hatlarla sorunsuz konuşuyorum. Kesinti durumu olmadı şimdilik. Ayrıca eğer ben yanlış anlamadıysam amerikadaki sabit hatları ve cep telefonlarını aramak da ücretsiz(ilk sayfadaki listede United States (+mobile) yazılmış). Yalnız merak ettiğim birşey var. Ben aldığım hesap bilgilerimi aileme versem, onlar beni arasalar acaba adamlar birden fazla kişi kullanıyor diye sorun yaparlar mı? örneğin 10 dk arayla bir türkiyeden bir amerikadan arama yapılınca tuhaf gözükebilir.
    Evet, bazı ülkeler için hem sabit hem cep telefonu aramak bedava. Amerika bunlardan biri. Bazı ülkelerde de sabit hat paralı cep bedava... ilginç yani....

ailene hesap bilgilerini versen onlar seni arasa olur mu; olur ama bence olmaz, bir karışıklık olur cunku... iki ayrı bilgisayrda oturum acmaya çalısınca en son bilgısayrda oturum acılınca diğer bılgısayrda oturum kapanıyor... yanı boyle olursa onalr oturum actıkca sen duseceksın....

bence sen kendın ara onalrı cunku senı onlar arayınca (bildiğim kadarıyla) Amerikada aranınca kontorun gidiyor cepten...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

romeoros: pek düşünmüyorum ama diyelim ki amerikadan at&t den cep hattı aldım kullanıyorum, amerikadaki cepleri aramak da bedava gözüküyor. ailem benim hesabımdan açarak beni cepten arasa benden kontör düşecek mi yani? eğer öyleyse kötü.. neyse amerikadayken türkiyedeki sabit hatları bedavadan arayabilmem bile büyük bir avantaj benim için. ne olursa olsun güzel bir hizmet. normal ücretlendirmesine baktım skype a göre oldukça uygun gözüküyor. benim skype da da hesabım vardı ama sanırım onu sadece video konferans için kullanıcam.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Smile

Alıntı xcraft Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    romeoros: pek düşünmüyorum ama diyelim ki amerikadan at&t den cep hattı aldım kullanıyorum, amerikadaki cepleri aramak da bedava gözüküyor. ailem benim hesabımdan açarak beni cepten arasa benden kontör düşecek mi yani? eğer öyleyse kötü.. neyse amerikadayken türkiyedeki sabit hatları bedavadan arayabilmem bile büyük bir avantaj benim için. ne olursa olsun güzel bir hizmet. normal ücretlendirmesine baktım skype a göre oldukça uygun gözüküyor. benim skype da da hesabım vardı ama sanırım onu sadece video konferans için kullanıcam.
    Evet, sanırım arandıkça da kontör düşüyor bunu kesin olarak biliyorum aslında bizzat kendi kullandığım hattan dolayı geçen yıllardan ama her operatörde bu böyle mi onu bilmiyorum, örneğin AT&T değildi bizim ki..... cingular ve adını şu anda ahtırlamdığım başka bir operatör....

Ama bunun da faydası var Türkiye'da çağrı bırakıyosun ya karşı taraf arasın diye bu sorun ortadan kalkıyor direk arıyosun konuşuyosun.... öyel yada böyle kontör gidiyor..

Skype'den kesinlikle çok uygun hatta kıyas söz konusu bile değil.. Tabi, Skype'den bende video olayını kullanacam sadece....

bende calling card falan almıştım netten.... ama artık onları bir ara bitiririm, ihtiyacım olmıcak...

çok uygun calling card lar var belki onlar da işinize yarar diye adresi yazıyorum:

www.confi.com
    Konu übersetzer tarafından (06-06-2009 Saat 10:38 AM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Eveet 4 gün kullanımımdan sonra ilk sorunumu yazmak istiyorum
    Ben bu hesabı 4 gün önce aldım 4 gündürde sorunsuz kullanıyordum. Fakat bu sabah kalktığımda şöyle birşeyle karşılaştım. Ailemi arıcaktım birden eskiden This is free call yazan yerde. "€0,04/Min (fair use policy exceeded)" yazdı. şu haftalık 300 dakikayıda geçtiğimi düşünmüyorum toplamda en fazla 100 dakika filan konuşmuşumdur hesapladım ve hala amerikayı aradığımda this is a free call yazısı çıkmaya devam ediyor ancak türkiyeden bir sabit hattı aradığımda €0,04/Minute(fair use policy exceeded).

Birde dün Amerikadaki bi arkadaşımın AT&T hatlı cebini aradım 90 dakika filan görüştük ve onunda kontörü düştü en sonunda kontörü bitti görüşme sona erdi.

Müşteri hizmetlerine mail attım niye ücretlendi filan diye şu an geri mail bekliyorum bakalım ne dicekler @romeoeros arkadaşım eğer bu sorunun ne olduğunu biliyorsan çözümünüde paylaşırsan sevinirim. Çünkü 6 gün sonra amerikaya gidicem ve amerikadan ailemi aramak maksadıyla almıştım bu hesabı

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı fubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu hesabı 4 gün önce aldım 4 gündürde sorunsuz kullanıyordum. Fakat bu sabah kalktığımda şöyle birşeyle karşılaştım. Ailemi arıcaktım birden eskiden This is free call yazan yerde. "€0,04/Min (fair use policy exceeded)" yazdı. şu haftalık 300 dakikayıda geçtiğimi düşünmüyorum toplamda en fazla 100 dakika filan konuşmuşumdur hesapladım ve hala amerikayı aradığımda this is a free call yazısı çıkmaya devam ediyor ancak türkiyeden bir sabit hattı aradığımda €0,04/Minute(fair use policy exceeded).

Birde dün Amerikadaki bi arkadaşımın AT&T hatlı cebini aradım 90 dakika filan görüştük ve onunda kontörü düştü en sonunda kontörü bitti görüşme sona erdi.

Müşteri hizmetlerine mail attım niye ücretlendi filan diye şu an geri mail bekliyorum bakalım ne dicekler @romeoeros arkadaşım eğer bu sorunun ne olduğunu biliyorsan çözümünüde paylaşırsan sevinirim. Çünkü 6 gün sonra amerikaya gidicem ve amerikadan ailemi aramak maksadıyla almıştım bu hesabı

Arkadaşlar bu final döneminde internetten uzun araştırmalarım sonucunda kendi sorunuma kendim çare buldum sanırsam gerçi hala şirketten yanıt-mail gelmedi ama internetteki araştırmalarım sonucunda eğer belli bir zaman aralığında fazla arama yaparsan (mesela 1 saat içinde 7 den fazla arama) hesap FUP(Fair use policy) exceed oluyor ve tecrübelere göre bu uyarı genelde 3 gün sürüyormuş. Bakalım 3 gün bekleyelim ne olucak sonucu buraya yazarım.

PS: @romeoeros seninde bununla ilgili ekbilgin varsa yada herhangi bir yanlışım varsa belirtirsen sevinirim çünkü aramızda bu program hakkında en deneyimlisisin ..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ilk önce amerikadaki arkadaşınla ilgili şunu söyleyeyim. Amerika'da cep telefonları arandığında hem arayan hemde aranın kontörü gidiyor. Sanırım arkadaşın bunu bilmediği için sen aradın nasılsa benden gitmiyor deyippp konuşmuşşş ve tüm kontörü bitti. Hatta ben ordayken bana lazım olmasa bile sırf beni diğerleri araybilsin diye kontör alıyodum. Türkiyede böyle bişy olsa millet ne yapar acaba

Bu konuda sana tavsiyem arkadaşın en yakın ankesörlü telefonun oraya gitsin onun numarası üzerinde yazar... sana versın o numarayı, sonra ordan ararsın....

ikinci konuyu gelince ki bu gerçekten çok önemli ve can sıkıcı birşey... bende bu sorun olmadı ama dün kuzanıme de bu hesaptana actık ve yaklaşık o da 100dk. lık bir konusmadan sonra aynı mesajla yanı (fair use policy exceeded) dk ücreti olarak 0.04cent ucretlendirlmeye basladı.... ama baska herhangı bir ulkede bu yok ornegın amerıka ve almanya gıbı....

ben hemen musterı hızmetlerıne maıl attım boyle kuralları ıhlal eden bır kullanım yok dıye ve cevabını beklıyorum....

gercekten bu sorun ıcın uzuldum.. sende maıl atmıssın bana cevap gelınce buraya yazarım....
    Konu übersetzer tarafından (06-06-2009 Saat 06:28 PM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı romeoeros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk önce amerikadaki arkadaşınla ilgili şunu söyleyeyim. Amerika'da cep telefonları arandığında hem arayan hemde aranın kontörü gidiyor. Sanırım arkadaşın bunu bilmediği için sen aradın nasılsa benden gitmiyor deyippp konuşmuşşş ve tüm kontörü bitti. Hatta ben ordayken bana lazım olmasa bile sırf beni diğerleri araybilsin diye kontör alıyodum. Türkiyede böyle bişy olsa millet ne yapar acaba

Bu konuda sana tavsiyem arkadaşın en yakın ankesörlü telefonun oraya gitsin onun numarası üzerinde yazar... sana versın o numarayı, sonra ordan ararsın....

ikinci konuyu gelince ki bu gerçekten çok önemli ve can sıkıcı birşey... bende bu sorun olmadı ama dün kuzanıme de bu hesaptana actık ve yaklaşık o da 100dk. lık bir konusmadan sonra aynı mesajla yanı (fair use policy exceeded) dk ücreti olarak 0.04cent ucretlendirlmeye basladı.... ama baska herhangı bir ulkede bu yok ornegın amerıka ve almanya gıbı....

ben hemen musterı hızmetlerıne maıl attım boyle kuralları ıhlal eden bır kullanım yok dıye ve cevabını beklıyorum....

gercekten bu sorun ıcın uzuldum.. sende maıl atmıssın bana cevap gelınce buraya yazarım....
    Cevabın için çok sağol fakat ben sabahtan beri bu fair use policy'i araştırdım. Ve çok ilginç şeylerle karşılaştım. Sizlerle paylaşmak istiyorum.

1) Müşteri hizmetlerine mail atmamız hiç birşeyi değiştirmeyecek çünkü internetteki tecrübelere göre daha hiç kimse (tatminedici veya hiç)yanıt alabilmiş değil

2) Bir numarayı ard arda 7 defadan fazla ararsan FUP'a(Fair of use policy) yakalanıyorsun.

3) Bir numarayla çok fazla konuşursan FUP nedeni. Önerilen: 20 dakikayı aşmayan görüşmeler.

4) Poivy'ninde içinde bulunduğu Webcall, Nonoh, Voipwise, SmsListo Voipraider, İntervoip, Calleasy tüm bu sistemler tek bir firmaya yani BetaMax'a ait o yüzden FUP hepsinde aynı işliyor.

5) Bu madde bizim için çok önemli. Eğer dinamik ipden bağlanırsak(çoğumuzun evinde kullandığı adsl şekli). Her ip değiştirdiğimizde FUP'a yakalanabiliyoruz. O yüzden kullanıcıların mümkün olduğunca ip değiştirmemesi (modemini açıp kapmaması) gerekiyor.

6) İki telefonu birbirine bağlarsak yani phone2phone seçeneğini kullanırsak iki telefon için dakikalı toplamamız gerekiyor. Yani toplam görüşme 5 dakika geçtiyse. 300 dakikamızdan 10 dakika düşüyor. Bilgisayardan- telefona böyle bir sorun yok.

7) Aynı ipyi kullanan ofis, okul vb. yerlerde şirket account'a değil ip'ye haftalık 300 dakika görüşme süresi veriyor.

8) Aynı hesabun iki farklı yerden açılması FUP nedeni.

9) İşin ilginç yanı eğer FUP'a yakalanırsan bulunduğun ülke hatları ücretli sisteme geçiyor fakat yurtdışı hatları hala FREE olarak aranabiliyor. Mesela ben şu an Amerikayı free arayabiliyorum fakat Türkiye'de ücretlendirme alıyor.

10) Önceden dediğim gibi FUP'a yakalanan bir hesap genelde 3 gün sonunda tekrar eski haline dönüyor. Fakat internette 7 günün sonunda da tekrar free aramalara dönen insanlar var.

Son olarak bu FUP maddeleri tam olarak daha bilinmiyor bunların dışında da FUP'a yakalananlar olmuş fakat neden olduğu hala bilinmiyor.

Bilginize arkadaşlar. Eğer eklemek istediğiniz ve yanlış olarak belirtebileceğiniz bi yer varsa lütfen yazın.
    Konu fubar tarafından (06-06-2009 Saat 06:48 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

@fubar:

gerçekten faydalı bilgiler, araştırma için teşekkürler..... ben 3 aydır kullanıyorum yakalanamdım sen ve benım kuzen hemen yakalandınız....

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı romeoeros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @fubar:

gerçekten faydalı bilgiler, araştırma için teşekkürler..... ben 3 aydır kullanıyorum yakalanamdım sen ve benım kuzen hemen yakalandınız....
    sanırım biz biraz durumu abarttık ama bundan sonra pek yakalanacağımı düşünmüyorum bide dün 90 dakikalık amerika görüşmemden sonra adamlar hoooop kardeş napıorsun dedi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

sanırım biz biraz durumu abarttık ama bundan sonra pek yakalanacağımı düşünmüyorum bide dün 90 dakikalık amerika görüşmemden sonra adamlar hoooop kardeş napıorsun dedi
    eee sen artık bu kadar bilgiden sonra yakalanmazsın daha.... dünkü 90dk konuşmada bence karşı tarafa yazık oldu kaç kontörü gitti acaba... bu arada biraz önce hesabımdaki kredi bitti amerikaya gitmeden yükleyecem cepleri aramk için ama şu FUP'a yakalansam şimdi ne olur acaba.... bütün ukarıdaki kuralları kıracam denemek açısından .... test sonuçlarını yazarım

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet senin gibi test eden biri vardı başka bi internet sitesinde aynen böyle yazmış =))

Test etmek için 8 Defa aynı numarayı aradım. Sonuç: FUP

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

anladım demek ki, herşeyi test emek gerekmez özellike bu konuda zaten elde edilmiş bilgi varken.. tekrar teşekkürler....

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

önemli değil arkadaşların kafalarındaki soru işaretini giderebildiysem ne mutlu bana bu FUP olayına dair. Ama yinede türkiyeyi aramanın en ucuz yolu bu sanırım abartmayaraktan amerikadayken günde bir türkiyeyi ailemizi ve tanıdıklarımızı arayabiliriz bence. Zaten kız arkadaş potansiyeli olmadıkça 20 dakikadan fazla ne konuşulur ki

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

önemli değil arkadaşların kafalarındaki soru işaretini giderebildiysem ne mutlu bana bu FUP olayına dair. Ama yinede türkiyeyi aramanın en ucuz yolu bu sanırım abartmayaraktan amerikadayken günde bir türkiyeyi ailemizi ve tanıdıklarımızı arayabiliriz bence. Zaten kız arkadaş potansiyeli olmadıkça 20 dakikadan fazla ne konuşulur ki
    hımm yanı 90dk konsutugun kız arkadasındı.... yazık, barı kontör al ona gidince....

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

upppss Bazı arkadaşlar vardır 20 dakikadan fazla konuşulabilir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Guzel bir baslik. Ben de kullanmaya basliyacagim gibi. Ancak birkac sorum var kullanan arkadaslara.

Ilki FUB'a yakalanmamak icin ayni numarayi fazla aramamak gerekiyor. Turkiye'ye yapicagimiz aramalarin cogunlugunu evlerimiz olusturuyor, yani aileyi arayacagiz. Bu belki gunde 10 kere degil ama her benim gun asiri aramalarim 20 dakkayi rahat gecer diyebilirim. Bu Ucretli tarife gecmeye neden olur mu?

Bir baska sorum da bu hizmetle ABD icinde bir AT&T numarasini aramak ucretsiz demistik sanirim. Peki Diger tarafin(cep telefonu kullanicisinin) ucretlendirmesi nasil? dakika uzerinden mi yoksa kendi aralarinda oldugu gibi arama/gun basina 1 dolar mi?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar araştırdım ve bu yolun en ucuz ve kelepir olduğuna karar verdim bir arkadaşım kullanıyor ve tayland daki kız arkadaşıyla günde hiç kesintisiz 2,5 saat konuşuyor ve süper bişi bu poivy sabit hatlar sınırsız cep telleride çok ucuz 10 € yüklemeye 142 dkka Turkcelle konuşabiliyosunuz tek sorun bi notebook a ihtiyacınızın olması ama bunun okadar da sorun olacağını sanmam.

Ücretlendirme;

http://www.poivy.com/en/calling-rates.html
    Don't Give up

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ready to fly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Guzel bir baslik. Ben de kullanmaya basliyacagim gibi. Ancak birkac sorum var kullanan arkadaslara.

Ilki FUB'a yakalanmamak icin ayni numarayi fazla aramamak gerekiyor. Turkiye'ye yapicagimiz aramalarin cogunlugunu evlerimiz olusturuyor, yani aileyi arayacagiz. Bu belki gunde 10 kere degil ama her benim gun asiri aramalarim 20 dakkayi rahat gecer diyebilirim. Bu Ucretli tarife gecmeye neden olur mu?

Bir baska sorum da bu hizmetle ABD icinde bir AT&T numarasini aramak ucretsiz demistik sanirim. Peki Diger tarafin(cep telefonu kullanicisinin) ucretlendirmesi nasil? dakika uzerinden mi yoksa kendi aralarinda oldugu gibi arama/gun basina 1 dolar mi?
    Cevaplayabilecek olan yok mu arkadaslar?
    Bizim aramalarimiz karsisinda AT&T kullanicisindan ne miktarda kredi/dolar dusuyor acaba?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ve yaklaşık bir sene sonra yine bu konu bu zamana kadar PoivY kullanmış olup da hem son soruyu cevaplayacak hem de beni yanıtlayacak olan var mı?? SOrun şu ki, bugün banka havalesiyle yatırdım paramı, ancak hala hesabımda para görünmüyor, bu yüzden arayamadım amierikadaki sabit hat kullanan arkadaşımı...yardımcı olursanız sevinirim, bunun sebebi nedir ki?

Tecrübe Puanı
    10

Cevaplayabilecek olan yok mu arkadaslar?
    Bizim aramalarimiz karsisinda AT&T kullanicisindan ne miktarda kredi/dolar dusuyor acaba?
    0,20$ gibi bir rakamdi ya yanlis hatirlamiyorsam. AT&T sitesinde vardir kontrol edebilirisin.

Evet ayni IP'den haftalik konusma suresini gecince paraya donuyor fakat cok dusuk bir ucret takmaniza gerek yok surekli cebi aramazsaniz bitirmeniz cok zor!

Alıntı glz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ve yaklaşık bir sene sonra yine bu konu bu zamana kadar PoivY kullanmış olup da hem son soruyu cevaplayacak hem de beni yanıtlayacak olan var mı?? SOrun şu ki, bugün banka havalesiyle yatırdım paramı, ancak hala hesabımda para görünmüyor, bu yüzden arayamadım amierikadaki sabit hat kullanan arkadaşımı...yardımcı olursanız sevinirim, bunun sebebi nedir ki?
    Ben voip kullandim. Havale ile yatirdiysan belki gec gidebilir ya da onaylanmamis olabilir. Elindeki faturanin numarasini mail olarak at sana donerler.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim daha dün yatırmıştım paramı, bu sabah erkenden kalktım gördüm ki yatmış param, ancak hesabımda 9 dolar gözüküyor anlamadım neden yine de bedava sürelerim vardı, bir haftadır görüşemediğim erkek arkadaşımı hemen aradım ve 50 dk konuştuk FUP'a da yakalanmadım şimdilik, gerçekten kullanın, ben bilgisayara yükledim programı, onun evini aradım ses mükemmeldi, ve hiç sorun çıkmadı. wat için çok güzel ve yararlı bir bilgiydi, paylaşan ve yanıtlayan tüm arkadaşlara çok içten teşekkür ediyorumm

Tecrübe Puanı
    10

Eger internetin cekme problemi yoksa ses kalitesi cok guzel ve ayrica mesaj falanda atabilirsin guzel bir program...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)